آیا روانگردان ها باید قانونی باشند؟ مصرف کنندگان مزایا و معایب را به اشتراک می گذارند

[ad_1]

مایک تایسون عاشق کشیدن قورباغه است.

عادت باستانی مصرف کنندگان سیگار کشیدن سم قورباغه صحرای سونوران برای ایجاد یک سفر روانی کوتاه توسط قهرمان سابق بوکس جهان چهار سال پیش کشف شد – و او گفت که زندگی او را تغییر داد.

تایسون، 55 ساله، ماه گذشته در سرزمین عجایب، کنفرانسی در میامی درباره روانگردان ها، میکرودوزینگ و پزشکی به روزنامه پست گفت: «من در اولین سفرم مردم. «من در سفرهایم دیده ام که مرگ زیباست. زندگی و مرگ هر دو باید زیبا باشند، اما مرگ شهرت بدی دارد. قورباغه به من آموخت که برای همیشه اینجا نخواهم بود. تاریخ انقضا دارد.»

او همچنین گفت که این دارو به او کمک کرده است در مدت سه ماه 100 پوند از دست بدهد، دوباره بوکس را شروع کند و دوباره با همسر و فرزندانش ارتباط برقرار کند.

او می‌گوید: «من می‌جنگم تا روان‌گردان‌ها به دارویی تبدیل شوند که می‌توانید بدون نسخه بخرید.» “کار من هنوز تموم نشده. من می خواهم بیشتر انجام دهم. من می خواهم در این زمینه بهترین باشم.”

تایسون در سفر خود تنها نیست. دی‌جی دیپلو و کمدین چلسی هندلر اعتراف کرده‌اند که سم قورباغه می‌کشند، یا برای آرام کردن نگرانی‌هایشان یا صرفاً برای داشتن تجربه. و کریستن بل، بازیگر، گفت که از سیلوسایبین – یا “قارچ جادویی” – برای تسکین اضطراب و افسردگی که بیش از 20 سال است با آن زندگی می کند، استفاده کرده است. بر اساس گزارش جدیدی که توسط «بررسی جهانی مواد مخدر» انجام شده است، بیشتر مصرف کنندگان مواد مخدر تفریحی شروع به هدف قرار دادن داروهای روانگردان با دوز پایین برای بهبود سلامت روان و رفاه خود در طول همه گیری کرده اند.

داروهای روانگردان که زمانی به عنوان ذخیره هیپی های منقرض شده در نظر گرفته می شدند، اکنون در بسیاری از شهرهای ایالات متحده قابل قبول تر و حتی قانونی تر شده اند.

ماه گذشته، رای دهندگان دیترویت موافقت کردند که “مالکیت شخصی و استفاده درمانی از گیاهان انتهوژن” را جرم زدایی کنند. [like psilocybin mushrooms, saliva, peyote and ayahuasca] به عنوان پایین ترین اولویت اجرای قانون در شهر، “پیوستن به آن آربر، دنور و واشنگتن، در میان دیگران، در کاهش قوانین خود. اورگان همچنین اولین ایالتی بود که قارچ جادویی را قانونی کرد و استفاده از سیلوسایبین را به عنوان بخشی از درمان کنترل شده سلامت روان مجاز کرد.

“روانگردان ها یک پنجره هستند، نه یک در. آنها می توانند به شما نگاهی اجمالی از آنچه ممکن است، به یک روش بهتر زندگی بدهند. اما برای تحقق منافعی که وعده داده اند. . . شما باید کار را انجام دهید.”
آیزاک میلر 2021

تا کنون، روانگردان ها و سیلوسایبین – همراه با هروئین و کوکائین – هنوز در نیویورک قانونی نیستند و در لیست مواد ممنوعه باقی مانده اند.

و به گفته مت گانگلوف، این احتمالاً چیز خوبی است. پس از تورهای پی در پی در عراق به عنوان مهندس جنگی با لشکر 82 هوابرد ارتش ایالات متحده و مبارزه با یک اختلال استرس پس از سانحه پیچیده، نویسنده مستقل مستقر در میسولا، Mont. به قارچ های جادویی روی آورد تا به او کمک کند به زندگی عادی بازگردد.

در ابتدا کمک کردند.

گانگلوف به The Post گفت: «مواد روانگردان کمک کوچکی بود که برای شروع روند طولانی درمان و رشد نیاز داشتم. “این فشار، نقطه شکست، خط در شن بود، جایی که من واقعا متعهد بودم که با احمقم کنار بیایم و راهی پیدا کنم که برای خودم کار کنم.”

اما گانگلوف 35 ساله دیگر از آنها استفاده نمی کند – و هیچ کس دیگری را توصیه نمی کند. او گفت: “روانگردان ها یک پنجره هستند، نه یک در.” “آنها می توانند به شما نگاهی به آنچه ممکن است، راهی بهتر برای زندگی کنند. اما برای تحقق بخشیدن به مزایایی که آنها وعده می دهند … باید کار را انجام دهید.

«انجام این کار سخت است. در دنیای فیزیکی اتفاق می افتد. برای من، هوشیاری، مدیتیشن، تنظیم رژیم غذایی، ورزش و خواب بود. می دانید، همه چیزهایی که بسیار سخت تر از خوردن قارچ هستند.

داستان مشابهی برای فیلیپ مارکوف است. او برای اولین بار در سن 17 سالگی با باز کردن جعبه پاندورا طعم قارچ جادویی را چشید که منجر به ورود مواد دیگری از جمله ال اس دی، مسکالین، دی متیل تریپتامین (DMT)، مریم گلی و آیهوااسکا شد. او گفت: «این یک تجربه شگفت‌انگیز بود که باعث شد هر روانگردانی که سر راهم قرار می‌گرفت را امتحان کنم.

"من تجربه‌ای در مورد موانع داشتم، اما روانگردان‌ها هنوز هم می‌توانند کنار بروند.  من به راحتی می توانم ببینم که چگونه یک نفر می تواند خودکشی کند تا آن را متوقف کند."
“من تجربه ای از زمین خوردن داشته ام، اما داروهای روانگردان هنوز هم می توانند کنار بروند. من به راحتی می توانم ببینم که چگونه یک نفر می تواند خودکشی کند تا آن را متوقف کند.
فیس بوک

اما او مسخره کرد و اعتیاد خود را “آسیب زا” خواند.

«حملات اضطرابی کامل داشتم که در آن به شدت عرق می‌کردم و از ترس می‌لرزیدم. من تجربه‌ای در مورد موانع داشتم، اما روانگردان‌ها هنوز هم می‌توانند کنار بروند. او گفت: “من به راحتی می توانم ببینم که چگونه یک نفر می تواند برای جلوگیری از آنها خودکشی کند.”

کوین ثابت، مشاور سابق مواد مخدر رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و باراک اوباما در کاخ سفید، گفت که جرم زدایی گسترده از داروهای روانگردان به دلیل یک چیز است: پول. ثابت که اکنون رئیس «رویکردهای هوشمند به ماری جوانا» (SAM) است، گفت: «تجارت بزرگ یک طرح سود امیدوارکننده را آغاز کرده است: ادعاهای پزشکی بالا برای فروش داروهای جدید و تا حد زیادی ناشناخته که ذهن را تغییر می‌دهند».

“این با ماری جوانا کار می کند و آن را دارو می نامند، و اکنون آنها از همان کتاب با داروهای روانگردان استفاده می کنند. ما نمی دانیم که این داروهای سودآور در یک مدل شرکتی چگونه ممکن است به نظر برسند. ما باید به حرف دانشمندان گوش کنیم [about] مواد مخدر، نه کارآفرینان.”

تاکنون محققان دریافته‌اند که مقادیر کم (میکرودوز) سیلوسایبین می‌تواند میگرن و اختلال وسواس فکری-اجباری را درمان کند و طبق مطالعه سال گذشته جان هاپکینز، منجر به “کاهش سریع و زیاد” افسردگی در میان پاسخ‌دهندگان شود. اکنون، جان هاپکینز با کمک مالی 4 میلیون دلاری از مؤسسه ملی بهداشت، در حال بررسی این موضوع است که آیا سیلوسایبین می تواند اعتیاد به تنباکو را درمان کند یا خیر. اثر سیلوسایبین بر سایر شرایط، از بی اشتهایی عصبی تا بیماری آلزایمر، نیز مورد مطالعه قرار گرفته است.

آلبرت گارسیا رومئو، استادیار دانشگاه جانز هاپکینز، می گوید: «ما در حال حاضر در زمان هیجان انگیزی در منطقه ای هستیم که امیدواریم در مورد چگونگی استفاده از روانگردان ها در پزشکی و تأثیر این مواد بر مغز اطلاعات بیشتری کسب کنیم. گروه تحقیقات در فارماکولوژی رفتاری پزشکی. “بسیاری از مطالعات اولیه انجام شده در حدود سال 2000… بسیار حمایت کننده هستند[s] این ایده که آنها را می توان به طور موثر به عنوان یک عنصر مراقبت پزشکی و روان ادغام کرد.

کرک راتر، 51 ساله، در سال 2015 در یک کارآزمایی بالینی داروهای روانگردان در امپریال کالج لندن شرکت کرد. تکنسین از غم از دست دادن مادرش، داروهای ضد افسردگی مختلف و یک سال صحبت درمانی را امتحان کرد، اما در پایین ترین حد خود باقی ماند. با رسیدن به انتهای راه، تصمیم گرفت سیلوسایبین را امتحان کند.

او به یاد می‌آورد: «قبل از اینکه آن را امتحان کنم، احساس ناامیدی می‌کردم، انگار آخرین فرصت من برای فرو رفتن در شن‌های شناور است. “من هم عصبی بودم، زیرا قبلاً آن را مصرف نکرده بودم. من ویدیوهای زیادی را تماشا کرده ام و مطالب زیادی در مورد آن خوانده ام و نگران بودم که شعارهای زیادی در مورد “شما می توانید دیوانه شوید و هرگز برنگردید” وجود دارد.

او به عنوان یک مرد تغییر یافته از این روند بیرون آمد.

او افزود: “بعد از اینکه من با هم سازگار شدم، جنبه روانگردان بسیار خوشایند بود و در نهایت به من کمک کرد تا رابطه خود را با غم تغییر دهم – من را از سوراخ بیرون بیاورم.” “تجربه همراه با لحظات چالش برانگیزتر زیبایی فوق العاده ای داشت، اما تصمیمات از حقیقت گرفته شد، نه ابرها.

کرک راتر:
کرک راتر: “جنبه روانگردان پس از سازگاری بسیار لذت بخش بود و در نهایت به من کمک کرد تا رابطه ام را با غم تغییر دهم – من را از سوراخ بیرون بیاورم.”

در حالی که داروهای روانگردان عموماً از نظر دارویی و پزشکی ایمن هستند – طبق آمار فدرال که در سال 2013 منتشر شد، LSD و سیلوسایبین تنها 0.005 درصد از مراجعات به اورژانس در ایالات متحده را تشکیل می دهند – اثرات کوتاه مدت می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. برخی ممکن است حالت تهوع یا لرزش داشته باشند، برخی دیگر ممکن است ضربان قلب یا تعریق را افزایش دهند. با این حال، بسیار مهم است که مشخص نشده است که آنها علائم ترک را ایجاد کنند یا از نظر فیزیکی اعتیادآور باشند. به نظر من مهمترین خطرات شامل اثرات روانشناختی سیلوسایبین است که می تواند غیرقابل پیش بینی باشد و گاهی اوقات می تواند منجر به واکنش های احساسی شدید از جمله اضطراب، پارانویا، سرگردانی و خطر باورهای غیرعادی و رفتارهای آشفته در هنگام تحت تأثیر شود. گارسیا رومئو گفت.

افراد بسیار کمی نیز ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض روانگردان‌ها دچار مشکلات روان‌پزشکی مداوم شوند، اگرچه تصور می‌شود که این مشکلات مربوط به زمینه‌های از قبل موجود، مانند سابقه شخصی یا خانوادگی بیماری روان‌پریشی باشد.

مایکل پولان، نویسنده پرفروش‌ترین کتاب مقدس «این ذهن تو روی گیاهان است» نیز معتقد است که باید مراقب جرم‌زدایی از روان‌گردان‌هایی باشیم که بیشتر از حشیش در معرض خطر هستند.

پولان گفت: “تجربه روانگردان بسیار سازگارتر و شدیدتر است و به محفظه ای برای ایمن بودن هنگام استفاده در دوزهای بالا نیاز دارد.” «منظورم از ظرف، مجموعه ای از اعمال یا تشریفات، یک راهنما یا ناظر، یک نیت روشن و یک مکان امن است.

وقتی همه اینها را فهمیدیم، می‌توانیم درباره قانونی‌سازی صحبت کنیم».

مارکوف پس از کنار گذاشتن داروهای روانگردان، کانال آموزش مواد مخدر خود را در یوتیوب (با نام مستعار “CG Kid”) راه اندازی کرد و بیش از 350000 مشترک به دست آورد. همچنین برای کسانی که با اعتیاد shamelessprotocol.com دست و پنجه نرم می کنند، پشتیبانی می کند. با این وجود، او کاملاً از جرم زدایی از داروهای روانگردان حمایت می کند.

زهر قورباغه صحرای سونورا در هنگام مصرف یک اثر توهم زایی روانگردان ایجاد می کند.
زهر قورباغه صحرای سونورا در هنگام مصرف یک اثر توهم زایی روانگردان ایجاد می کند.
شاتر استاک

مارکوف گفت: «من یک کارشناس سیاسی نیستم، اما فکر می‌کنم مشکلات بزرگ‌تری نسبت به اینکه یک فرد بالغ به دلیل داشتن یک داروی روان‌گردان باید با 5 تا 99 سال زندان مواجه شود، داریم.

«ما مکمل‌ها و غذاهای سمی داریم که در مدرسه با تبلیغ در کارتون‌هایی که مستقیماً به آنها ارائه می‌شود به آنها می‌دهند. خودکشی نوجوانان در نتیجه استفاده از شبکه های اجتماعی در حال افزایش است … porn برای هر کودکی با گوشی هوشمند در دسترس است و ما اجازه می‌دهیم همه این اتفاق بیفتد، اما افرادی را به دلیل استفاده از داروهای روان‌گردان دستگیر خواهیم کرد و احکام سنگین‌تری نسبت به متجاوز به آنها خواهیم داد.»

گارسیا رومئو گفت در عین حال، برخی از داروهای کاملاً قانونی بسیار خطرناک تر هستند.

وی گفت: الکل سالانه حدود 3 میلیون نفر را در سراسر جهان می کشد و دخانیات نیز سالانه باعث مرگ 8 میلیون نفر در سراسر جهان می شود.

با این حال، این داروها به راحتی در فروشگاه های گوشه ای در دسترس هستند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmabuy verified stripe accountmarmaris escorthtml nullednulled themeshttps://macsec.com/1xbet-giriskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaCialisMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Mobil Ödeme BozumEvde paketleme viagraelfbar1500turkiye.shop