اخذ ویزای تحصیلی کانادا با تینی توریست

اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا آنقدرها که فکرش را می کنید، رویا نیست!

بهرحال بر اساس شرایط و موقعیت هر شخص، شانس صدور ویزای تحصیلی کانادا متفاوت خواهد بود. کسانی که رزومه تحصیلی قوی تری دارند و از نظر مالی می توانند از پس هزینه زندگی در کانادا برآیند، شانس بیشتری خواهند داشت.

اما اگر این دو شرط را ندارید باز هم مسیر برای شما باز است کافیست کار را به کاردان بسپارید و صبور باشید. کانادا دقیقاً همان بهشتی است که مدت ها منتظرش بودید!

شرایط صدور ویزای تحصیلی کانادا در ایام کرونا کمی متفاوت از قبل است! بهرحال این ویروس منحوس مهمان سفره ادم های کل دنیا شده است. اینطور که بررسی ها نشان می دهد یک سری شرایط برای ورود به کانادا در دوره کرونا ارزیابی شده است.

  1. پروازهای خارجی به کانادا تنها در ونکوور، کلگری، مونترال و تورنتو فرود می آید بنابراین کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا دارند باید این موضوع را در نظر بگیرند و بعد مسافت را ارزیابی کنند.
  2. همه کسانی که به صورت هوایی وارد خاک کانادا می شوند باید تست PCR را پشت سر بگذارند. از یاد نبرید که این تست رایگان نبوده و باید با هزینه خودتان این کار را به اجبار انجام دهید.
  3. سه روز در هتلی که از سوی دولت فدرال تعیین شده است اقامت می کنید تا نتیجه تست مشخص شود. هزینه هتل با خودتان است!
  4. در مرزهای ورودی کانادا قوانین زیادی در راستای اصول بهداشتی دیده می شود.
  5. کلاس های دانشگاهی معمولاً به شکل آنلاین برگزار می شود مگر اینکه نیاز به پروسه عملی برای یادگیری باشد که دانشگاه شرایط و قوانین را با شما در میان می گذارد.
  6. برخی از دانشگاه های کانادا به کل تعطیل هستند و باید صبر کنید ترم جدید با شرایط جدید آغاز شود.
  7. کسانی که دانشجوی کانادا هستند باید در یکی از موسسات آموزشی مشهور به DLI شرکت نمایند این موسسه برنامه های لازم در جهت مبارزه با کرونا را در اختیار شما قرار می دهد.
  8. در صورتی که برنامه تحصیلی شما لغو شده و یا به حالت تعلیق درآمده است اجازه ورود به کانادا نخواهید داشت.
  9. در صورتی که به واسطه ویزای تحصیلی کانادا اما به دلیلی غیر از تحصیل قصد وجود به کانادا دارید این امکان در اختیار شما قرار نمی گیرد.
  10. معمولاً زمان ۱۴ روزه قرنطینه برای دانشجویان به محض ورود به خاک کانادا ارزیابی می شود

منبع: www.tinytourist.ir ?

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>