الان قیمت روز خودرو داخلی چند است؟

یکی از دغدغه‌های اصلی خریداران در هنگام خرید خودرو اطلاع از قیمت خودروهای کارکرده است. با افزایش شدید قیمت خودرو، بازار خودروهای کارکرده توانسته خریداران زیادی را به‌سوی خود جلب کرده است. ولی نبود مرجعی مطمئن برای اطلاع از قیمت خودروهای کارکرده باعث سردرگمی خریداران می‌شود.

همراه مکانیک روشی معتبر برای تعیین قیمت خودرو کارکرده و کارشناسی خودرو است. اما با صرف کمترین زمان در همراه مکانیک می‌توان از قیمت خودروها آگاه شد. در این مقاله قصد داریم سه خودرو محبوب در بین ایرانیان معرفی کنیم و قیمت آن‌ها در بازار خودروهای کارکرده بررسی شود. همچنین در ادامه ابزاری مطمئن به شما معرفی می‌کنیم تا با استفاده از آن در کوتاه‌ترین زمان و با وارد کردن مشخصات خودروی موردنظر خود از قیمت آن در بازار خودروهای کارکرده آگاه شوید.

پژو ۲۰۶ صندوقدار در بازار خودروهای کارکرده چه قیمتی دارد؟

پژو ۲۰۶ صندوقدار یک خودرو فرانسوی است که در دنیا طرفداران زیادی را جلب کرده است. این خودرو توسط ایران‌خودرو وارد ایران شد و طرفداران زیادی پیدا کرد. یکی از معایب پژو ۲۰۶ هاچ‌بک کمبود فضا در کابین به ویژه در قسمت عقب برای سرنشینان بود. اما در پژو ۲۰۶ صندوقدار این مشکل برطرف شده و با توجه به وجود یک صندوق بار بزرگ، پژو 206 صندوقدار توانست نام خود را در فهرست خودروهای خانوادگی قرار دهد.

از سال ۲۰۰۶ که پژو ۲۰۶ صندوقدار به روی خط تولید شرکت پژو رفت، تیپ‌های مختلفی از آن ارائه شد. بر این اساس تیپ‌های مختلف پژو ۲۰۶ صندوقدار به نام‌های V20، V1، V2، V8، V9 و V10 نام‌گذاری می‌شوند. اما در حال حاضر تنها مدل V8 در بازار خودروهای کارکرده ایران یافت می‌شود. در نمایشگاه خودرو همراه مکانیک ۲۰۶ صندوقدار در مدل‌های ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۹ وجود دارد. محدوده قیمتی پژو ۲۰۶ صندوقدار کارکرده بین ۱۱۸ تا ۲۷۶ میلیون می‌باشد.

 رنو ساندرو استپ وی در بازار خودروهای دست‌دوم چه قیمتی دارد؟

رنو ساندرو استپ وی یکی دیگر از محصولات اقتصادی شرکت رنو است که شباهت زیادی به تندر ۹۰ به‌ویژه در کابین دارد. این خودرو از سال 2008 بر روی خط تولید شرکت رنو قرار گرفت و در کشورهای در حال توسعه مانند ایران عرضه شد و در سال ۱۳۹۵ توسط پارس خودرو در ایران آغاز شد. ساندرو استپ وی را می‌توان یک کراس‌اوور کوچک دانست. این خودرو که توانسته در نظرسنجی‌های ایرانیان نمره 5.1 را از ۱۰ نصیب خود کند، هم اکنون با مدل‌های ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۹ در نمایشگاه خودرو همراه مکانیک وجود دارد و در بازه قیمتی ۳۴۵  تا ۵۹۲ میلیون است.

پژو ۲۰۷ دست‌دوم با چه قیمتی معامله می‌شود؟

 پژو ۲۰۷ در واقع یک نسخه فیس‌لیفت از پژو ۲۰۶ است که در بسیاری از کشورها با نام پژو ۲۰۶ پلاس شناخته می‌شود. اما در بازار ایران با نام پژو ۲۰۷ شناخته می‌شود. ایران خودرو که از سال ۱۳۸۱ تولید پژو ۲۰۶ را بر عهده داشت، تصمیم گرفت که نسخه فیس‌لیفت آن را نیز وارد خط تولید خود کند و نام این نسخه را به پژو 207i تغییر داد. با این حال تحریم‌ها باعث شد که تولید پژو 207i متوقف شود. ولی پس از چهار سال ایران خودرو تولید پژو 207i را از سر گرفت. در نمایشگاه خودروهای کارکرده همراه مکانیک ۲۰۷ با مدل ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۹ وجود دارد و در بازه قیمتی ۱۸۰ تا ۴۸۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

چگونه می‌توان از قیمت روز خودرو داخلی کارکرده آگاه شد؟

شاید یکی از سخت‌ترین کارها برای خریداران ایرانی اطلاع از قیمت روز خودرو داخلی در بازار خودروهای دست‌دوم باشد که علت آن را باید در افزایش یکباره قیمت خودرو جستجو کرد. بنابراین وجود یک منبع معتبر که بتوان به قیمت‌های اعلام‌شده توسط آن اعتماد کرد بسیار ضروری است. همراه مکانیک به عنوان ابزار اطلاع از قیمت روز خودرو داخلی می‌تواند کمک موثری در اطلاع از قیمت روز خودرو داخلی کارکرده باشد.

با استفاده از این ابزار شما می‌توانید از قیمت دقیق خودرو کارکرده آگاه شوید و قیمت خودرو با در نظر گرفتن همه فاکتورهای تاثیرگذار مانند مدل خودرو، رنگ خودرو تعیین می‌شود. با وارد کردن این ویژگی‌ها در کسری از ثانیه قیمت خودرو بر روی صفحه نمایش شما ظاهر می‌شود. بنابراین شما می‌توانید به عنوان خریدار یا فروشنده از قیمت واقعی خودروی موردنظر خود آگاه شده و اقدام به خرید یا فروش خودرو کنید.

دسترسی به این خدمت هم از طریق سایت همراه مکانیک و هم از طریق اپلیکیشن آن امکان‌پذیر است. بیش از سه میلیون کاربر فعال ماهانه از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند. اپلیکیشن همراه مکانیک می‌تواند شما را از نوسانات قیمت خودرو آگاه کرده و قیمت روز خودرو داخلی را بیان کند. قیمتی که همراه مکانیک به شما ارائه می‌دهد بر مبنای معاملات واقعی در بازار خرید و فروش خودرو است، و از این جهت کاملا قابل اعتماد است. به عبارت بهتر اپلیکیشن و ابزار تعیین قیمت روز خودرو داخلی همراه مکانیک یک بستر آنلاین برای کارشناسی خودرو به طور رایگان و در سریع‌ترین حالت ممکن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>