انواع بخارشوی در ایران


توسط Cheryl | 10 ژانویه 2019 | راهنمای خریداران ، پاک کننده های بخارشوی | 0 نظر

خرید-راهنمای-برای-بهترین-بخارشوی پاک کننده ها-برای-استفاده در منزل
آیا می خواهید باکتری ها را بدون نیاز به مواد شیمیایی به سرعت از بین ببرید؟ ما یک راهنمای خرید برای بهترین پاک کننده های بخارشوی برای مصارف خانگی در سال 2019 را برای شما قرار داده ایم. بخارشوی یک ماده تمیز کننده قدرتمند برای کارهای مختلف در خانه به ویژه آنهایی که دارای حیوانات خانگی هستند ، یک سرمایه گذاری عالی برای تمیز کردن مناطقی از قبیل کاشی ، کفگیری ، اجاق گاز است. فضای داخلی و حتی پنجره ها.

گزینه های زیادی در مورد تصمیم گیری در مورد پاک کننده بخارشوی مناسب وجود دارد ، با این حال ، ابتدا باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید بخارشوی بخارشوی ، استوانه یا بخارشوی دستی را قبل از خرید بخواهید.

اگر قبلاً تصمیمی در مورد نوع بخارشوی تمیز کننده مورد نظر اتخاذ کرده اید ، می توانید مستقیماً با استفاده از لینک زیر به سمت بخارشوی تمیز کننده های پیشنهادی خود بروید. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی را کسب کنید ، پس از خواندن ادامه دهید تا در مورد مدلهای مختلف و سایر عملکردهای مهم قبل از استقرار در بهترین راه حل برای نیازهای خود اطلاعات کسب کنید.

انواع بخارشوی
بهترین پاک کننده های بخارشوی خانگی برای سال 2019

بخارشوی موپ
جاروبرقی بخارشوی یک انتخاب محبوب است و در درجه اول برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن کفپوش های سخت استفاده می شود. این کفپوش ها را به نظر می رسد براق و در سطح بالایی حفظ می کند. اما تمیز کردن در اینجا متوقف نمی شود ، امروزه اکثر ماشین های بخارشوی مدرن با تعدادی لوازم جانبی همراه هستند تا آنها را به پاک کننده های خانگی متنوع تبدیل کنند. آنها سریعتر از یک مدفوع دستی تمیز می شوند و کف را برای مدت طولانی مرطوب نمی کنند و در نتیجه ، تردد پای ورودی نمی تواند کف شما را خراب کند.

جاروبرقی اصلی بخارشوی اختصاصی برای تمیز کردن کف است اما نباید از آن غافل شد زیرا بسته به لوازم جانبی که ارائه می شود عملکرد درخشانی در کف و فرش های سخت نیز ارائه می دهد. دو نوع بخارشوی برقی وجود دارد – یک بخارشوی قائم و استوانه.

پیمایش معمولاً کمی آسانتر است ، اما بدن اصلی بعضی اوقات ممکن است کمی سنگین باشد. جاروبرقی بخارشوی سیلندر بسیار شبیه به جاروبرقی قوطی می باشد ، بزرگتر از بخارشویهای قائم هستند اما نازل تمیز کردن در مقایسه با آن ساده تر است.

BISSELL-PowerFresh-Floor-Steamer-1940
برای راحتی بیشتر ، شما باید یک بخارشوی ترکیبی بخارشوی بخرید تا تمام بهترین ویژگی های یک بخارشوی پز را در یک دستگاه واحد به دست بیاورید. این نوع بخارشوی بخارشوی را می توان از واحد اصلی جدا کرد تا آن را به یک بخارشوی دستی تبدیل کند تا بتوانید از بهترین های هر دو دنیا لذت ببرید. ترکیبی از بخارشوی ترکیبی کمی بیشتر از مدلهای استاندارد است اما همه کاره بودن آنها هزینه اضافی را توجیه می کند زیرا در حال بدست آوردن انواع تنظیمات جریان برای مشاغل مختلف هستید.

علاوه بر تمیز کردن کاشی ها ، برخی از موتورهای بخارشوی مجهز به کنترل بخارشوی متغیر هستند به گونه ای که بدون خطر ایجاد صدمه به مواد ، می توانند برای تمیز کردن کفپوش های وینیل ، ورقه ورقه و چوبی سازگار شوند.

راهنمای خرید بهترین پاک کننده های بخارشوی برای مصارف خانگی در سال 2019
جارو برقی دستی دومین گزینه است و می توان برای کارهای کوچکتر از سطح کف نظیر نظافت اثاثه یا لوازم داخلی ، کاشی های دیواری و اجاق گاز از آنها استفاده کرد. جاروبرقی دستی کوچکتر از مپس های بخارشوی است اما معمولاً با بخارشوی متمرکز قوی تر طراحی می شوند و برای مناطقی مناسب هستند که یک بخارشوی بزرگتر برای استفاده از قبیل قفسه یا سطل از آن بی دردسر باشد.

پاک کننده دستی بخارشوی دستی مک کالوچ
مدل های دستی معمولاً هزینه کمتری دارند و قابل حمل هستند. آنها لوازم مختلفی را برای کارهای مختلف در سرتاسر خانه تهیه می کنند ، اما شما همچنین باید در نظر بگیرید که مخازن آب آنها کوچکتر است بنابراین به آنها نیاز به پر کردن مجدد دارند.

بخارشویپوش های دستی برای کارهای کوچک تمیز کردن عالی هستند و برای تمیز کردن مناطق محصور مانند محفظه دوش یا داخل اجاق شما ایده آل هستند. آنها معمولاً وزن کمتری از طاقچه ها و سیلندرها دارند و برای خانه هایی با فضای ذخیره محدود مناسب هستند.

پاک کننده های استوانه ای
پاک کننده های بخارشوی سیلندر برای کف بسیار مناسب هستند اما به لطف شلنگ و نازل نیز قابل دسترسی هستند که به مناطق مرتفع می رسند. یک مزیت بزرگ سیلندرها ، زمان بخارشوی طولانی آنها در مقایسه با مپس های رو به بالا و دستی به دلیل مخازن آب بزرگتر آنها است ، بنابراین نیازی به پر کردن مجدد مخزن به دفعات نیست.

سیلندر-بخارشوی تمیز کننده
در نظر داشته باشید که اندازه بزرگتر بدان معنی است که آنها به همان اندازه سریع از بخارشویهای کوچک استفاده نمی کنند. ابزارهای زیادی در اختیار شما قرار می گیرد تا به شما امکان دهد تقریباً تمام کارهایی را که به بخارشوی نیاز دارند از جمله ریزه ، کفپوش (از جمله فرش) ، اجاق گاز و حتی بخارشوی کشیدن از پارچه و لباس بپردازید.

برای اطلاع از اینکه کدام مدلها را باید خریداری کنید ، به بررسی های دستگاه بخارشوی تمیز ما بروید.

محبوبیت جاروبرقی ها طی چند سال گذشته ریخته شده است و دلیل خوبی برای این امر وجود دارد.
پاک کننده های بخارشوی با کارایی بالا کارهایی دشوار مانند از بین بردن چربی و سنگ زنی از انواع سطوح را ساده می کنند. بخارشوی به اندازه کافی داغ است برای از بین بردن میکروب ها و کنه های گرد و غبار در خانه شما کمرنگ است و برای آلرژی و مبتلایان به آسم مفید است. شما همچنین می توانید کارهای خود را برای محیط زیست انجام دهید زیرا دیگر نیازی به استفاده از سفید کننده ها و مواد شوینده در هنگام تمیز کردن با بخارشوی نیست ، به علاوه این باعث می شود در طولانی مدت پول شما را نیز پس انداز کند.

به فکر تهیه بخارشوی تمیز هستید؟ در اینجا نحوه خرید یکی آورده شده است.
نحوه انتخاب بهترین پاک کننده های بخارشوی

نکته اصلی که باید در هنگام تهیه یک بخارشوی تمیزکننده جدید دقت کنید ، کیفیت و کارایی آن در سطوح مختلف است. باید بتواند با ابزارهای مختلف ارائه شده ، مرتباً با تمیز کردن در کف های سخت ، فرش ، پنجره ، کاشی ، حمام و آشپزخانه مقابله کند.

قوطی-بخارشوی-تمیز کردن-سیستم
جنبه دیگر سهولت استفاده در هنگام کار با بخارشوی است. آیا می توان ابزارها را به راحتی وصل کرد؟ آیا مخزن آب در مکانی مناسب برای پر کردن مجدد آب وجود دارد؟ اگر پاک کننده بخارشوی یک واحد ترکیبی است ، می توان آن را به راحتی بین حالت های مختلف یعنی از رو به بالا و دستی تغییر داد؟ همچنین لازم است بررسی کنید که چقدر زمان بخارشوی را با هر مخزن آب کامل دریافت می کنید تا نشانه واضح تری از مناطقی که در هر جلسه بخارشوی می شود به شما نشان دهد. من

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، روی این لینک کلیک کنید تا به لیست کوتاه بخارشوی شونده با رتبه برتر ما دسترسی پیدا کنید تا به شما در محدود کردن انتخاب های خود کمک کند

آنچه من بیشتر در مورد پاک کننده های بخارشوی دوست دارم این است که آنها به راحتی بسیار متنوع و به اندازه کافی قدرتمند هستند تا بتوانند دانه های سنگ آهک را حذف کنند که می خواهم فقط با چربی آرنج آن را حذف کنم. این وسایل بدون نیاز به هر نوع مایع سفید کننده یا تمیز کننده ، راه حل های بهداشتی را ارائه می دهند ، شما فقط مخزن آب را پر می کنید ، چند ثانیه صبر کنید تا آب گرم شود و دور شود.

ظرفیت مخزن آب بخارشوی تمیز کننده
حجم آب درون مخزن معمولاً به لیتر اندازه گیری می شود. مخازن بزرگتر به اندازه مخزن کوچکتر به دوباره پر کردن نیاز ندارند.

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، بخارشویات سیلندر دارای بزرگترین مخازن آب است و در نتیجه می توانند مناطق بزرگتر و اتاقهای متعدد را با یک بار تمیز کنند. تجارت در اینجا این است که یک مخزن بزرگترطول می کشد زمان بیشتری برای گرم کردن آب

مخزن آب بخارشوی
موتورهای بخارشوی مخازن کمتری نسبت به سیلندر دارند اما مزیت این است که آنها آب را خیلی سریعتر گرم می کنند. بسیاری از آنها مخازن قابل جدا شدن از آب دارند و این بدان معنی است که شما می توانید بدون هیچ زحمتی درگیر شدن با کل دستگاه ، مخزن را از شیر آب دوباره پر کنید.

شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی را ترجیح می دهید ، ظرفیت مخزن یا زمان گرم شدن سریعتر آب را تعیین کنید. خرید بخارشوی شوینده ای که تعادل مناسب را داشته باشد امکان پذیر است و ما طیف وسیعی از وسایل توصیه شده را داریم که فکر می کنیم کار را انجام می دهند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>