این “شکست ناپذیرها” می خواهند بدانند چرا هرگز COVID-19 نداشته اند

[ad_1]

راشل مک‌مولین، مربی و مجری رقص 36 ساله که در کراون هایتس زندگی می‌کند، می‌گوید: «هر بار که کاری انجام می‌دهم، به خودم می‌گویم: همین است، من کووید خواهم گرفت.»

او تماس های بسیار نزدیک داشت. دو هفته قبل از کریسمس، زمانی که نسخه بسیار مسری Omicron مهمانی های تعطیلات را در نیویورک برگزار کرد، او به یک جاز در دهکده شرقی رفت، در یک گردهمایی با چند صد مهمان در گردش شرکت کرد و در یک درگ شو در یک زیرزمین بدون تهویه شرکت کرد. بدون نقاب

او اخیراً مشترکی را با یکی از دوستانش به اشتراک گذاشت که چند روز بعد تست ویروسش مثبت شد. او رقصیدن را با دیگری تمرین کرد که ساعاتی پس از تمرین آنها نتایج مثبت گرفت.

مک‌مولین که می‌گوید او و همه او کاملاً واکسینه شده است، گفت: “بعد از اولین تماس‌ها ترسیدم، اما اکنون فقط می‌گویم: “شاید من از آن دسته افرادی هستم که نمی‌توانم آن را بگیرم؟” دوستان. . “اگر هیچ یک از اینها منجر به کووید نشود، نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.

از آنجایی که موارد کووید در ایالات متحده منفجر شد و در مجموع 62.8 میلیون از سال 2020 و تقریباً هشت میلیون از اول ژانویه 2022 گزارش شده است. – و حتی افرادی که کاملاً واکسینه شده‌اند و پیشرفت‌هایی را گزارش می‌کنند – به نظر می‌رسد که تقریباً هیچ‌کس از ویروس سارس-کوو-2 دست نخورده باقی نمانده است. اما مانند مک‌مولین، عده‌ای هستند که نتوانسته‌اند کووید را در طول همه‌گیری مبتلا کنند، حتی زمانی که Omicron مانند آتش‌سوزی در حال گسترش است.

راشل مک‌مولین، رقصنده 36 ساله، که گفت: «اگر هیچ‌کدام از اینها منجر به کووید نشود، نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.
استفان یانگ

آنها را “شکست ناپذیر کووید” بنامید – و آنها می خواهند بدانند چرا واکسینه شده اند. ممکن است شانس احمقانه باشد؟ ژنتیک؟ شاید آنها ابرقهرمانانی هستند که برای ادامه نسل بشر طراحی شده اند؟ میم‌هایی که در رسانه‌های اجتماعی پخش می‌شوند، اجتناب از COVID را با شکست دادن حلقه‌های پیشرفته برادران سوپر ماریو یا قهرمان شدن در ماتریکس برابری می‌کنند. یکی از آنها کری برادشاو از سکس و شهر را نشان می دهد که می پرسد: “آیا من از COVID اجتناب می کنم یا کووید از من اجتناب می کند؟”

ماگدالنا تیرپین، 33 ساله، یک مدیر بیوتکنولوژی در منهتن که دو بار واکسینه شده است، گفت: “من با فردی که ریه اش را سرفه کرد و آن را دریافت نکرد، به اشتراک گذاشتم. احساس می کنم ملکه کاراته هستم.”

دانشمندان هنوز هیچ پاسخی ندارند، اما امیدوارند که هم افراد واکسینه شده و هم افراد واکسینه نشده را که هنوز به کووید مبتلا نشده اند، مطالعه کنند. پیا مک دونالد، اپیدمیولوژیست بیماری های عفونی در موسسه تحقیقاتی غیرانتفاعی RTI International گفت: “یک تیم جهانی از محققان به دنبال افرادی هستند که در معرض ویروس قرار گرفته اند اما آلوده نشده اند.” “این مطالعه DNA افرادی را که آلوده می شوند با DNA افرادی که در معرض تماس قرار گرفته اند اما آلوده نشده اند مقایسه می کند تا ببیند آیا انواع ژنتیکی وجود دارد که به این معنی است که شما نمی توانید آلوده شوید.

راشل مک مولین
ریچل مک‌مولین تماس‌های نزدیک زیادی برای کووید داشته است، از جمله یک موسیقی جاز در دهکده شرقی، یک گردهمایی متشکل از صدها مهمان در گردش، و یک نمایش درگ در زیرزمینی بدون تهویه، که همگی نقاب‌دار نبوده است.
استفان یانگ

مک دونالد گفت علم می تواند از نظریه شانس احمقانه حمایت کند. به عنوان مثال، مطالعات نشان می دهد که جایی که در یک رستوران می نشینید و جهت گردش هوا از فردی به فرد دیگر در میان توده ها مهم است. او افزود، اما علم از این نظریه پشتیبانی نمی کند که داشتن یک گروه خونی خاص به این معنی است که شما کاملاً در برابر COVID محافظت می شوید.

با این حال، ممکن است بدن برخی افراد مصمم به جلوگیری از کووید باشد.

به گزارش بریتیش تلگراف، مطالعه‌ای که توسط کارکنان بهداشتی مستقر در لندن در آغاز همه‌گیری انجام شد، نشان داد که 20 درصد مبتلایان به کووید واضح هستند، در حالی که 65 درصد ظاهراً هنوز آلوده نشده بودند. اما 15 درصد دارای «عفونت های سقط جنین» درجه پایین بودند که با آزمایش PCR شناسایی نشد. در اصل، سلول های T آنها ویروس را قبل از اینکه به بدن های دیگر حمله کند، نابود کردند.

ماگدالنا تیرپین، 33 ساله، مدیر اجرایی بیوتکنولوژی که گفت هرگز در طول همه گیری ویروس کرونا مثبت نشده است، گفت:
ماگدالنا تیرپین، 33 ساله، مدیر اجرایی بیوتکنولوژی که گفت هرگز در طول همه گیری ویروس کرونا مثبت نشده است، گفت: “من احساس می کنم ملکه کاراته هستم.”
استفان یانگ

مک‌دونالد فکر می‌کند که اکنون می‌تواند برای The Invincible اتفاق بیفتد: آنها به COVID آلوده شده بودند و فقط از آن خبر نداشتند. مک‌دونالد می‌گوید: «تست‌های مختلف بسیار زیادی وجود دارد و هر آزمایش کم و بیش در شناسایی فرد مبتلا مؤثر است». این بیماری همچنین دارای علائم و شدت متفاوتی است که افراد ممکن است تصوری از بیماری خود نداشته باشند.

در همین حال، بسیاری از کسانی که فکر می کنند شکست ناپذیر هستند، شروع به انجام این کار می کنند.

کائویمه کرزول، دانشجوی 27 ساله در دانشکده بازرگانی دانشگاه آکسفورد که به طور کامل واکسینه شده است، گفت: «من برای کریسمس در نیویورک بودم که همه آن را داشتند. “من برای شب سال نو به پرتغال رفتم و چهار نفر در Airbnb من آن را داشتند، از جمله مردی که در همان اتاق من می خوابید. امروز صبح با سه نفری که آخر هفته با آنها بودم از خواب بیدار شدم و به من گفتند که آن را دارند.”

روث فابس، نوازنده 63 ساله از دوستان واکسینه شده خود می گوید: «تقریباً همه ما آن را دریافته اند.  همه به جز او
روث فابس، نوازنده 63 ساله از دوستان واکسینه شده خود می گوید: «تقریباً همه ما آن را دریافته اند. همه به جز او
استفان یانگ

در نتیجه، استراتژی آن برای مقابله با مواجهه ها کاملاً تغییر کرده است.

او گفت: «شاید شش هفته پیش، اگر با کسی که کووید دارد در تماس نزدیک بودم، یک روز خودم را ایزوله می‌کردم، PCR می‌گرفتم و منتظر می‌شدم تا نتایج برگردد.» «الان اصلاً برام مهم نیست. من حتی تست هم نمیکنم می دانم که احتمالاً آن را نخواهم گرفت و نمی توانم هر روز PCR انجام دهم. (اما او هفته ای دو بار برای مدرسه امتحان می گیرد.)

علاوه بر این، هرچه دوستانش کووید بیشتری دریافت و آنتی بادی دریافت کنند (حداقل در کوتاه مدت)، او احساس امنیت بیشتری می کند. او گفت: «امروز سر کلاس نشسته بودم و متوجه شدم که دو نفر در سمت چپ، دو نفر در سمت راست و یک نفر جلوی من آن را دارند. “من در این دایره کوچک امن بودم.”

روث فابس، 63 ساله، معلم مدرسه دولتی بازنشسته ای که سمفونی می نوازد و در استاتن آیلند زندگی می کند، بسیاری از دوستان کاملاً واکسینه شده خود را مشاهده کرده است که کووید دریافت می کنند و علائم کمی دارند که از برقراری ارتباط با او احساس امنیت می کند و می داند که احتمالاً او بیمار نخواهد شد.

فابس که به طور کامل واکسینه شده است، گفت: «تقریباً همه ما آن را دریافت کرده‌اند. “من اصلا عصبی نیستم. چه خواهد شد، سرماخوردگی، آنفولانزا؟ تا آنجا که من می دانم، قبلاً آن را دریافت کرده ام.”

در میان کارکنان بهداشتی لندن که در آغاز همه‌گیری آزمایش شدند، 15 درصد «عفونت‌های ناقص» درجه پایین داشتند که با آزمایش‌های PCR شناسایی نشدند.
در میان کارکنان بهداشتی لندن که در آغاز همه‌گیری آزمایش شدند، 15 درصد «عفونت‌های ناقص» درجه پایین داشتند که با آزمایش‌های PCR شناسایی نشدند.
ZUMAPRESS.com

بسیاری از افرادی که به ویروس آلوده نشده اند به شما می گویند که در معرض بسیاری از افراد قرار گرفته اند. برخی از نگرانی‌ها و آزمایش‌هایی که با هر کدام همراه است به قدری خسته شده‌اند، تقریباً ترجیح می‌دهند که نتیجه مثبت بگیرند و دیگر مجبور نباشند این روند را طی کنند.

“این ثابت است: “آیا آن را دارم؟” آیا آن را دارم؟» نیل بارلو، 33 ساله ای که فروشندگی را برای یک شرکت نرم افزاری اداره می کند و در میامی زندگی می کند، گفت: واکسینه شده و تقویت شده است. هر بار که سرفه می کنم با خودم می گویم شاید دارم؟

ماه گذشته، او با هفت دوست در کنسرتی در LCD Soundsystem در نیویورک شرکت کرد که پنج نفر از آنها به کووید مبتلا شدند. در یک رویداد شبکه، او شش ساعت را با یک همکار بدون نقاب در اتاقی گذراند که آزمایشش مثبت شد. یکی از میهمانان خانه نیز زمانی که با او بود به این ویروس مبتلا شد.

او پس از هر بار مواجهه، آزمایشات سریع خانگی و آزمایشات PCR آزمایشگاهی را انجام داد و نتیجه منفی دریافت کرد، اما این نتایج اطمینان بخش نبود. او گفت: «وقتی در پس ذهنم آزمایش منفی می‌گیرم، مثل این است که شاید آزمایش اشتباه است و من مثبت هستم؟» این مفید نیست که بسیاری از دوستانش روزها قبل از مثبت شدن آزمایششان منفی بودند.

زک مک، 36 ساله، مالک شرکت آبجوی شهر آلفابت، یک مغازه و بار آبجوی کاملاً واکسینه شده و مستحکم در دهکده شرقی، گفت که او یکی از معدود «شکست‌ناپذیران» در میان دوستان واکسینه‌شده‌اش بود که از چالشی برای برکت برگشت.

او گفت: «در حال حاضر دوستانی دارم که آن را داشته‌اند و احساس می‌کنم که امن‌تر از هر کس دیگری با آن‌ها رفت و آمد داشته باشم. تعداد آنها به قدری زیاد است که به راحتی می توان برنامه خود را بر اساس آنها برنامه ریزی کرد.

اما مک همچنان مراقب است و ریسک نمی کند. او گفت: “بخشی از من وجود دارد که به نظر می رسد فقط آن را می گیرد، ذهنم را آرام می کند، اما پس از آن فکر نمی کنم آن را بخواهم.” من نمی دانم چقدر قرار است مریض شوم و این چیزی نیست که بخواهم به دیگران منتقل کنم.

مک‌دونالد این احساس را تایید کرد. او گفت: “ما نمی دانیم که حامل مسافت طولانی مبتلا به کووید چیست یا چرا، و شما نمی خواهید یک حامل طولانی مدت باشید.”

زک مک 36 ساله گفت:
زک مک، 36 ساله، از COVID Invincible، که در دهکده شرقی زندگی می کند، گفت: “بخشی از من وجود دارد که به نظر می رسد فقط آن را می گیرد، ذهن من را آرام می کند.”
استفان یانگ

در همین حال، یک “باشگاه کووید” عجیب دیگر وجود دارد: افرادی که سه بار به این ویروس مبتلا شده اند. آن ریگان کرنز، 30 ساله، که صاحب یک مشاور ارتباطات عمومی است و در Upper East Side زندگی می کند، یکی از اعضا است.

کرنز که کاملا واکسینه شده است و در حال برنامه ریزی برای تزریق مجدد خود است، گفت: “من این میم را دیدم که می گفت اگر سه بار به کووید مبتلا شوید، باید یک ماشین برنده شوید.” “من کاملا موافقم.”

او گفت که هر بار که نسخه جدیدی منتشر می‌شود به ویروس آلوده می‌شود و نمی‌داند چرا کسی می‌خواهد به کووید آلوده شود.

زک مک
زک مک می گوید که اگرچه هرگز به کووید مبتلا نشده است، اما همچنان مراقب است.
استفان یانگ

او گفت: “من دائماً از مردم می شنوم که می گویند آنتی بادی می خواهند، اما بدیهی است که آنها در مورد گزینه بعدی به شما کمک نمی کنند.” “علاوه بر این، شما نمی دانید بدن شما چگونه می تواند واکنش نشان دهد، و باور کنید، می تواند واقعا ترسناک باشد.

یک احساس هر دو گروه را متحد می کند: میل به درک اینکه چرا بدن آنها نسبت به اکثر افراد اطرافشان به ویروس واکنش متفاوتی نشان می دهد.

«می‌خواهم بدانم چرا بارها آن را دریافت کرده‌ام. آیا چیزی برای من اشتباه است یا من بدشانس هستم؟ “کارنز گفت.” حتی اگر من فقط نفرین شده باشم، واقعاً می خواهم بدانم.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer buy verified stripe accountmarmaris escorthtml nullednulled themeskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotCialistugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisAlbibet GirişGates Of Olympus OynaRedwin Girişbetizm girişbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.combeylikdüzü korsan taksigüvenilir medyumEvlilik Büyüsüdizipalazdırıcı hapbuca günlükbeylikdüzü escortantalya escort