بالاترین تورم در چند سال اخیر به این معنی است که کنگره باید لایحه ای در مورد هزینه ها تصویب کند

[ad_1]

پرزیدنت بایدن روز جمعه ارقام دولتی را که بالاترین تورم در 39 سال گذشته را نشان می‌دهند، رد کرد و استدلال کرد که کاهش ارزش دلار آمریکا به این معنی است که کنگره باید لایحه 2 تریلیون دلاری وی در مورد هزینه‌های اجتماعی و زیست محیطی را تصویب کند.

برای هر کسی که مانند من نگران هزینه‌هایی است که خانواده‌های آمریکایی با آن روبرو هستند، آنها را قبول می‌کنند [the Build Back Better Act] بایدن در بیانیه‌ای گفت: «این فوری‌ترین و مستقیم‌ترین قدمی است که می‌توانیم برای دستیابی به این هدف برداریم».

اما به‌روزرسانی ماهانه شاخص قیمت مصرف‌کننده احتمالاً تأثیر سیاسی معکوس خواهد داشت، زیرا نشان می‌دهد قیمت کالاها و خدمات 0.8 درصد از اکتبر تا نوامبر و 6.8 درصد نسبت به 12 ماه گذشته جهش کرده است.

جمهوری خواهان و دموکرات های میانه رو افزایش هزینه ها را دلیلی برای تزریق نکردن پول بیشتر به اقتصاد ذکر می کنند.

اما بایدن استدلال می‌کند که «چالش قیمت بر اهمیت حرکت کنگره برای تصویب طرح «ساخت بازگشت بهتر» تأکید می‌کند، که هزینه‌های خانواده‌ها برای مراقبت‌های بهداشتی، داروهای تجویزی، مراقبت از کودکان و موارد دیگر را کاهش می‌دهد.

سرویس بودجه کنگره می گوید این لایحه 367 میلیارد دلار به هزینه های بدون بودجه اضافه می کند که به طور بالقوه تورم را تشدید می کند. بایدن استدلال می کند که به لطف افزایش اعتبار مالیاتی برای کودکان و یارانه های جدید مراقبت از کودکان و پیش دبستانی جهانی برای کودکان 3 و 4 ساله، این امر باعث کاهش هزینه های زندگی، به ویژه برای افراد دارای فرزند می شود.

مجلس نمایندگان ماه گذشته یک لایحه 2.2 تریلیون دلاری را تصویب کرد – اما اگر در سنا به طور مساوی تقسیم شده تصویب شود، انتظار می رود حجم آن کاهش یابد.

میانه‌روها، از جمله سناتور جو منچین (D-WV) و Kirsten Cinema (D-Ariz.)، نسبت به این لایحه محفوظ هستند و طبق گزارش‌ها، مانچین به همکارانش گفته است که در تصویب آن در سال جاری تردید دارد. یک “نه” دموکراتیک در سنا می تواند این بسته را نابود کند.

مانچین نسبت به این لایحه که تورم را افزایش می دهد ابراز نگرانی کرد و آنچه را که ترفندهای بودجه برای نشان دادن هزینه برنامه های جدید کمتر از آنچه که هست رد کرد.

سرویس بودجه کنگره می گوید این لایحه 367 میلیارد دلار به هزینه های بدون بودجه اضافه می کند که به طور بالقوه تورم را تشدید می کند.
سرویس بودجه کنگره می گوید این لایحه 367 میلیارد دلار به هزینه های بدون بودجه اضافه می کند که به طور بالقوه تورم کالاهایی مانند گاز را تشدید می کند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

مانچین روز سه‌شنبه گفت: ناشناخته‌ای که امروز با آن روبرو هستیم، بسیار بیشتر از نیاز مردم به این لایحه جاه‌طلبانه‌ای است که در حال بررسی آن هستیم، و ما باید مطمئن شویم که آن را به درستی انجام می‌دهیم. ما نمی‌توانیم مانند آنچه که انجام دادیم، بازار را سیل کنیم.»

مانچین ماه گذشته گفت که شکست دموکرات‌ها در انتخابات فرمانداری و قانونگذاری ویرجینیا منعکس کننده نگرانی‌های تورمی است و افزود که می‌خواهد ترمز هزینه‌های جدید را بگیرد.

“وقتی به جنوب غربی ویرجینیا نگاه می کنید و بازگشت از جنوب غربی را می بینید [Virginia]، این تمام شرایط من است – بنابراین اینها افرادی هستند که من همیشه با آنها صحبت می کنم. و من می دانستم که آنها نگران چه چیزی هستند. مانچین گفت: «آنها نگران تورم هستند، هزینه های بالایی که کار را برایشان سخت می کند. «فکر می‌کنم آن‌ها با صدای بلند و واضح در اتاق رای‌گیری صحبت کردند. و امیدوارم همه گوش کنند.”

اما بایدن روز جمعه گفت که بیشتر تورم مقصر همه‌گیری کووید-19 و تنگناهای زنجیره تامین است و گفت که قیمت بنزین اخیرا کاهش یافته است.

نیمی از افزایش قیمت‌ها در این گزارش مربوط به خودرو و هزینه‌های انرژی از نوامبر است. بایدن گفت: از آن زمان تاکنون شاهد کاهش قابل توجهی در قیمت انرژی بوده ایم.

برایان دیز، اقتصاددان ارشد کاخ سفید، در آماده شدن برای اخبار بد، روز پنجشنبه گفت که تورم ماهانه به دلیل تغییرات در قیمت بنزین “به عقب نگاه خواهد کرد”.

جرد برنشتاین، یکی دیگر از اقتصاددانان کاخ سفید، روز جمعه در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: «ما هر کاری می‌توانیم انجام می‌دهیم تا ریشه این موضوع را پیدا کنیم و برخی از غوغا در زنجیره‌های تأمین را کاهش دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که بودجه خانواده ایالات متحده قادر به انجام این کار است. این پویایی را حفظ کنید.”

برنشتاین افزود: «فوریت اتخاذ «بهتر ساختن» کاملاً در رأس دستور کار این رئیس جمهور قرار دارد، زیرا مستقیماً هزینه‌های خانواده‌های کارگر آمریکایی را کاهش می‌دهد.

«طرح ساخت و ساز بهتر در حال حاضر تأثیری بر نوع تورمی که ما در مورد آن صحبت می کنیم ندارد. این وضعیت را بهتر نمی کند، بدتر نمی کند. “کاری که انجام می دهد این است که فشارهای تورمی بلندمدت را کاهش می دهد – به طور گسترده پذیرفته شده است – با افزایش ظرفیت تولیدی اقتصاد، کمک به مردم برای یافتن راه خود در بازار کار، کاهش هزینه های مراقبت از کودکان خانواده ها. داروهای تجویزی. برای مسکن.»

اما برنشتاین همچنین استدلال مشکوکی را در کاخ سفید تحمیل کرد مبنی بر اینکه درآمد مردم در حال افزایش است، حتی اگر تورم از نظر فنی درست باشد، اما تنها در صورتی که یارانه‌های دولتی که در لایحه محرک 1.9 تریلیون کووید-19 گنجانده شده است، در نظر گرفته شود.

«اگر واقعاً به درآمد مردم نگاه کنید، آنها حدود 100 دلار در ماه بیشتر از یک سال پیش هستند و این ارتباط زیادی با بازار کار قوی و بسیاری از اقدامات کمکی دارد که این رئیس جمهور امضا کرده است. در قانون، “او گفت.

تورم بایدن
پرزیدنت بایدن آمارهای دولتی مبنی بر بالاترین تورم در 39 سال اخیر را رد کرده است.
اداره آمار کار

اما به دلیل تورم بالا، ارزش سود اشتغال در واقع در حال کاهش است.

اداره آمار کار روز جمعه اعلام کرد:[r]میانگین دستمزد ساعتی برای همه کارکنان از اکتبر تا نوامبر 0.4 درصد کاهش یافته است، با تعدیل فصلی … این نتیجه ناشی از افزایش 0.3 درصدی میانگین درآمد ساعتی همراه با افزایش 0.8 درصدی در شاخص قیمت مصرف کننده است.

افزایش تورم به کاهش شدید محبوبیت بایدن کمک کرده است.

ماه گذشته، بایدن لایحه زیرساختی دوجانبه 1.2 تریلیون دلاری را امضا کرد که شامل 256 میلیارد دلار مخارج بدون بودجه بود، اگرچه بایدن گفت این قانون در نهایت تورم را با بهبود حمل و نقل کالا کاهش می دهد.

لایحه آتی شامل 555 میلیارد دلار برای برنامه های زیست محیطی، 400 میلیارد دلار برای تأمین مالی پیش دبستانی جهانی و محدود کردن هزینه های مراقبت از کودکان به 7 درصد درآمد برای اکثر خانواده ها، و 200 میلیارد دلار برای تمدید افزایش اعتبار مالیاتی کودکان برای خانواده هایی که تا 150000 دلار درآمد دارند، می شود. – از 2000 دلار تا 3000 دلار برای یک کودک یا 3600 دلار برای افراد زیر 6 سال.

این طرح همچنین شامل 150 میلیارد دلار برای مراقبت های بهداشتی در خانه برای سالمندان و معلولان از طریق Medicaid، 150 میلیارد دلار برای مسکن، از جمله 1 میلیون دلار مسکن جدید اجاره ای «مقرون به صرفه»، 130 میلیارد دلار کمک های مالی جدید ObamaCare، 90 میلیارد دلار برای نژادهای مختلف است. و ابتکارات برابری جنسیتی، 40 میلیارد دلار کمک هزینه تحصیلی عالی و 35 میلیارد دلار برای توسعه مدیکر برای شامل هزینه های سمعک.

این صورت‌حساب از 10000 دلار به 80000 دلار افزایش می‌یابد «محدودیت SAL» برای مالیات‌های ایالتی و محلی که می‌تواند از مالیات‌های فدرال کسر شود – هزینه‌ای حدود 300 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته فدرال. این تغییر توسط نمایندگان منطقه نیویورک درخواست شد، اما با جناح چپ به رهبری سناتور برنی سندرز (I-Vt.) مخالفت کردند.

206 میلیارد دلار دیگر در این لایحه به چهار هفته مرخصی با حقوق خانواده فدرال در بخش خصوصی کمک می کند، عنصری که مانچین با آن مخالف است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort su tesisatçısıkuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdurma