بانک شماره موبایل مشاغل ساختمانی | تخفیف ویژه

سلام به شما دوست عزیز که داری این مقاله رو مطالعه می کنی. تو این مقاله قراره در مورد بانک شماره موبایل در صنعت ساخت و ساز و مشاغل ساختمانی صحبت کنیم.

بانک شماره موبایل مشاغل ساختمانی، فایلی است که اطلاعات افراد و شرکت های مرتبط با صنعت ساخت و ساز را بصورت منظم در خود جای داده است. در این فایل اطلاعات 85 درصد درگیر با ساخت ساز اعم از افراد دارای کد نظام مهندسی، پیمانکاران، شرکت های فعال در زمینه مسکن و …  وجود دارد.

بانک اطلاعات مشاغل ساختمانی چگونه ساخته می‌شود؟

بانک مشاغل ساختمانی که در ایده کاو به فروش می رسد، از دیتا های موجود در گروه ها و کانال های تلگرامی استخراج شده است. نحوه ساخت این بانک به این صورت است که شما میتوانید گروه هایی که از نظر شما کیفیت خوبی برخوردار هستند را به ما معرفی کنید.

سپس ما با استفاده از سامانه هدفمند ایده کاو نزدیک ترین گروه ها از ئظر نوع کاربران به گروهی که معرفی کردید را پیدا و اطلاعات ان ها را در یک فایل اکسل برای شما ارسال می‌کنیم.

شاید شما در تلگرام هیج گروهی مرتبط با کار خود نداشته باشید، در این حالت ما تعدادی از گروه های با کیفیت را به شما معرفی میکنیم و بعد از تایید شما مجدد کار پیدا کردن گروه های مشابه رو انجام خواهیم داد.

اطلاعاتی که در این فایل اکسل قرار می گیرد شامل: نام و نام خانوادگی تلگرامی، ایدی شخص، شماره تماس، اسم گروه یا گروه هایی که در انها عضو بوده، اخرین بازدید و … موجود می باشد.

بانک تلفن مشاغل ساختمانی

چه استفاده ای از بانک تلفن مشاغل ساختمانی کنیم؟

شما با در دست داشتن اطلاعات مشتریان خود می‌توانید از روش های بازاریابی پیامکی، تلفنی یا حتی ارسال پیام در واتساپ و … خدمات و محصولات خود را به این افراد معرفی کنید.

مهمترین نکته در این نوع بازاریابی این است که استمرار در انجام ان بسیار اهمیت دارد. برای مثال اگر شما امروز به بانک شماره موبایل مشاغل ساختمانی پیامک هوشمند (پیامکی که شامل نام و نام خانوادگی طرف باشد) ارسال کردید.

حتما هفته آینده با این افراد تماس تلفنی برقرار کنید و مجدد سرویس خودتون رو براشون توضیح بدید. شناخت دغدغه بانک اطلاعات مشاغل ساختمانی می تواند فروش شما را دو چندان کند.

مزایای بانک اطلاعات تلفن مشاغل ساختمانی

مهمترین مزیت این بانک این است که شما با کمترین هزینه موجود خدمات خود را به کسانی که مشتری احتمالی شما هستند معرفی کنید.

این نوع تبلیغات از هدفمند ترین تبلیغات محصوب می شود تنها کافی است که بتوانید با ارائه محصول  جذاب و پرزنت صحیح افراد و شرکت ها را مجاب به همکاری با شما کنند.

مزیت دومی که میشه بهش اشاره کرد هزینه پایین تبلیغات با استفاده از بانک اطلاعات مشاغل ساختمانی هست.شما با صرف هزینه ای زیر 100 هزار تومن میتوانید به ده ها هزار نفر که به محصول شما علاقه مند هستند پیامک ارسال کنید.

تنها کافی است 2 درصد از این افراد را متقاعد به خرید کنید.

بانک شماره موبایل مشاغل ساختمانی

بانک مشاغل مشاختمانی رایگان؟!!

ما انسان ها در خرید بسیاری از اجناس دنبال نسخه های رایگان یا پابلیک شده اون هستیم به عنوام مثال برای دانلود فایل صورتی کتاب بعد زا اسم کتاب مد نظر عبارت رایگان را سرچ میکنیم . 

یا در نتایج جستجو روی لینکی کلیک خواهیم کرد که عبارت رایگان را ذکر کرده باشد. از این رو ما برای اطمینان شما از کیفیت بالای بانک شماره موبایل مشاغل ساختمانی بخشی از این فایل رو بصورت رایگان در اختیار شما قرار میدهیم.

برای دریافت این بانک رایگان لازم است با شماره 09121400237 تماس بگیرید یا در تلگرام درخواست بانک شماره موبایل رایگان کنید. تا با توجه به نیاز شما بانک مد نظر را برای شما راسال کنند.

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>