بانک کتاب علوم پزشکی

باس می گوید: “[برای شروع] ، باید خود را با زبان پزشکی تطبیق دهید.”

دانستن چگونگی درک یک گویش فنی و انتقال صحیح آن تنها مهارت لازم نیست. رشته پزشکی طبق مقررات کاملاً محکم اداره می شود ، و اگر می دانید چگونه آن استانداردها را بفهمید و به آن عمل کنید.

باس توصیه کرد که وب سایت اداره داروئی فدرال مکان بسیار خوبی برای شروع به یادگیری در مورد آنچه می توان و نمی توان گفت ، است.

نوشتن در مقابل ویرایش در مقابل کپی ویرایش
طبق گفته باس ، شما لازم نیست برای موفقیت در این زمینه ، Doogie Howser باشید ، به خصوص اگر وارد بخش ویرایش شوید ، که به طور معمول نیاز به اعتبار کمتری دارد یا تجربه صنعت را دارد. ویراستاران اطمینان حاصل می کنند که محتوا سازگار و مطابق با استانداردهای نظارتی است.

با این حال ، نویسندگان پزشکی باید اطلاعات بیشتری در مورد یک حوزه درمانی بدانند و از این دانش عمیق برای انتقال اطلاعات در مورد آن استفاده کنند ، بنابراین ورود به عنوان یک فریلنسر – مخصوصاً فردی که سابقه پزشکی ندارد- می تواند سخت تر باشد.

اما این بدان معنا نیست که غیرممکن است. دقیقاً همانطور که در نمونه کارها کلیپ هایی ایجاد می کنید ، پیشنهاد کنید که یک مقاله نوشتن یا ویرایش شغل تبلیغاتی را انجام دهید ، یا یک مطالب فرضی را برای اثبات توانایی تحریریه خود ایجاد کنید.

باس می گوید شما می توانید ستونی را در روزنامه محلی خود در مورد صنعت بهداشت بنویسید یا پیشنهاد ایجاد یک بروشور برای یک عمل پزشکی را ارائه دهید. سپس هنگامی که در این صنعت هستید ، می توانید به بخش های فنی بیشتری بپردازید ، یا به سمت پرسودتر بودن ، نوشتن مقاله پزشکی اقدام کنید.
http://tinyurl.com/t5rqj3h
https://rebrand.ly/jxljceg
https://bit.ly/2xklCli
https://xip.li/v6whCb
https://is.gd/vgoNGX
https://v.gd/cH32XY
https://v.ht/KyInj
https://plink.ir/nDaYj
https://u.nu/qb551
https://clck.ru/MvoGV
http://ulvis.net/buSs
https://cutt.ly/vtCK30H
https://shrtco.de/pEWM1
http://tny.im/XA2WF
منبع : http://ulvis.net/90Dh

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید