بایدن در یک سخنرانی اشتباه در گرجستان که در آن اصلاحات فیلیباستر را ترویج می کرد، شورش های کنگره را “کودتا” خواند.

[ad_1]

پرزیدنت بایدن روز سه شنبه قیام کنگره را به عنوان یک کودتا توصیف کرد و از سنا خواست تا آستانه معمول 60 رای خود را برای تصویب دو لایحه اصلاحات انتخاباتی حذف کند – اما پیام او تحت الشعاع اشتباهات منحرف کننده قرار گرفت.

حمله شدید بایدن به دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق و حامیانش توسط بایدن در پرانتز قرار گرفت و بار دیگر از کامالا هریس، معاون رئیس جمهور با عنوان “رئیس جمهور هریس” یاد کرد و ادعا کرد که وی بارها در حین مبارزه برای حقوق مدنی دستگیر شده است.

ما امروز اینجا هستیم تا با نیروهایی در آمریکا مقابله کنیم که قدرت را بیش از اصل ارزش قائل هستند – نیروهایی که سعی کردند کودتا کنند، کودتا علیه اراده مشروع مردم آمریکا با ایجاد شک و تردید، جعل اتهامات تقلب و تلاش برای دزدی انتخابات 2020 از سوی مردم، “بایدن در یک نشست عمومی در آتلانتا در مورد کالج های تاریخی سیاهپوستان گفت.

“آنها خواهان هرج و مرج هستند. ما می خواهیم مردم حکومت کنند، او گفت: نبرد برای روح آمریکا تمام نشده است. ما باید قوی باشیم و در کنار هم باشیم تا مطمئن شویم که 6 ژانویه به معنای پایان دموکراسی نیست، بلکه به معنای آغاز رنسانس دموکراسی ما است.

پرزیدنت جو بایدن به نفع تغییر قوانین سنا که مانع از قانون حق رای می شود صحبت کرده است.
AP / پاتریک سمانسکی
ناآرامی‌های وفادار به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در مقابل ساختمان کنگره در واشنگتن آغاز شده است.
بایدن در حین سخنرانی در آتلانتا ابروهایش را بالا انداخت و شورش های 6 ژانویه را “کودتا” خواند.
AP / جان مینسیلو

مشخص نیست که آیا بایدن تا به حال از اصطلاح “کودتا” برای توصیف شورشی استفاده کرده است که گواهی پیروزی او در کالج الکترال را نقض کرده است یا خیر. او هفته گذشته در سخنرانی خود در اولین سالگرد شورش مرگبار از این کلمه استفاده نکرد.

این اصطلاح معمولاً توسط دولت ایالات متحده برای توصیف ناآرامی در کشورهای خارجی استفاده می شود – و بایدن از این کلمه به عنوان محرکی برای تصویب اصلاحات انتخاباتی فدرال استفاده کرد که تغییرات اخیر در قانون انتخابات در ایالت های تحت رهبری جمهوری خواهان را که بایدن با شورش و ترامپ مرتبط می داند، لغو کند. اتهامات تقلب گسترده در رای دهندگان

او گفت: “رئیس جمهور شکست خورده سابق و حامیانش از دروغ بزرگ در مورد انتخابات 2020 برای ایجاد سیل و شکنجه قوانین ضد رای گیری استفاده می کنند.”

انتظار نمی رود که لوایح راکد شده انتخابات فدرال تصویب شوند، زیرا دموکرات های سنا میانه رو از کاهش آستانه برای شروع و پایان دادن به بحث در مورد اکثر قوانین از 60 به 50 رای خودداری می کنند. اما این موضوع یک علت اصلی است و چاک شومر، رهبر اکثریت سنا (D-NY) قصد دارد هفته آینده این موضوع را توسط مارتین لوتر کینگ جونیور به رای گیری بگذارد.

رئیس جمهور جو بایدن و معاون رئیس جمهور کامالا هریس پس از سخنرانی در مقابل جمعیت در کنسرسیوم مرکز دانشگاه آتلانتا ترک می کنند.
بنا بر گزارش ها، بایدن در جریان یک سخنرانی در آتلانتا، معاون رئیس جمهور هریس را دوباره “رئیس جمهور هریس” خطاب کرد.
گتی ایماژ / مگان وارنر

بایدن گفت که قانون فدرال برای اطمینان از اینکه مردم می توانند از طریق پست رای دهند، که در طول همه گیری کووید-19 گسترش یافت، مورد نیاز است.

“رای گیری از طریق پست یک راه امن و راحت برای رای دادن افراد بیشتر است. بنابراین آنها رای دادن از طریق پست را برای شما دشوار می کنند.

او قاطعانه از میانه روهای سنا خواست تا کشوری را بین شخصیت های تاریخی نژادپرست و صلیبیون حقوق مدنی انتخاب کنند.

من از همه کارمندان منتخب در آمریکا می‌پرسم. چگونه می خواهید در خاطرتان بماند؟» بایدن گفت.

او ادامه داد: «آیا می‌خواهید کشور دکتر کینگ یا جورج والاس باشید؟» می خواهی جای آبراهام لینکلن یا جفرسون دیویس باشی؟ اکنون زمان تصمیم گیری است.”

جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان با انتشار یک مقاله در توییتر در سال 1987 که در آن بایدن ستایش هایی را که از والاس جدایی طلب در زمانی که سناتور جوانی بود را بازگو کرد، عجله کردند.

دموکرات‌ها به موضوع حق رای در میان یک سری شکست‌های سیاسی که منجر به کاهش شدید تعداد نظرسنجی‌های بایدن شده است، پرداخته‌اند، از جمله بالاترین تورم در 39 سال گذشته و سطوح بی‌سابقه آلودگی‌های جدید COVID-19 در تقریباً دو سال گذشته. همه گیری

اما بایدن پیام خود را با حذفیات آشکار ارائه کرد.

«من در کفش نسل‌های دانش‌آموزی که در این زمین‌ها قدم می‌زدند راه نمی‌رفتم، بلکه در جاهای دیگر راه می‌رفتم. رئیس جمهور 79 ساله گفت: «چون آنقدر پیر هستم که آنجا بودم. “تو فکر می کنی دارم شوخی می کنم، مرد.” انگار دیروز برای اولین بار دستگیر شدم.

سخنگویان مجلس Whjte بلافاصله به درخواست روزنامه پست برای اطلاعات در مورد بازداشت های ادعایی بایدن پاسخ ندادند. زندگی نامه او در سال 2007، Promises of Observance، چنین دستگیری هایی را توصیف نمی کند.

در سال 2020، بایدن با شرمساری گفت که او “افتخار بزرگ دستگیری” را در آفریقای جنوبی داشته است، زمانی که “سعی کرد ببیند” [Nelson Mandela] در جزیره روبن، جایی که ماندلا تا سال 1990 در آن زندانی بود. او گفت که ماندلا از این بابت از او تشکر کرده است. او بعداً اعتراف کرد که این درست نیست و «من دستگیر نشدم، جلوی من گرفته شد. نمی‌توانستم جایی که می‌خواستم بروم.»

کامالا هریس، معاون رئیس جمهور ایالات متحده، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده را به سخنرانی در مورد حق رأی در محوطه دانشگاه کلارک در آتلانتا و کالج مورهاوس در آتلانتا معرفی می کند.
معاون رئیس جمهور هریس نماینده بایدن در محوطه دانشگاه کلارک آتلانتا و کالج مورهاوس در آتلانتا است.
ERIK S LESSER / EPA-EFE / Shutterstock

بایدن سخنرانی گسترده خود را با نامیدن هریس “رئیس جمهور” آغاز کرد و اشتباهی را که حداقل سه بار قبلا مرتکب شده بود تکرار کرد.

او گفت: هفته گذشته، رئیس جمهور هریس و من در ساختمان کنگره ایالات متحده ایستادیم تا یکی از آن لحظات قبل و بعد از تاریخ آمریکا را تماشا کنیم: قیام 6 ژانویه در ارگ دموکراسی ما. «امروز ما به آتلانتا، مهد حقوق مدنی می‌آییم تا روشن کنیم که پس از این روز وحشتناک، زمانی که خنجر به معنای واقعی کلمه در گلوی دموکراسی آمریکایی بود، چه اتفاقی باید بیفتد.

منتقدان می‌گویند که بایدن قوانین ایالتی را که جمهوری‌خواهان می‌گویند هدفشان کاهش خطر تقلب در رأی‌دهندگان و حذف سیاست‌های همه‌گیر COVID-19 است که رأی‌گیری از راه دور را گسترش داده است، نادرست معرفی کرده است. واشنگتن پست در ماه آوریل به بایدن نشان چهار پینوکیو را به دلیل ارائه نادرست تاثیر قانون جدید گرجستان بر زمان رای گیری اعطا کرد.

قانون گرجستان ساعات روز انتخابات را تغییر نمی دهد، اما رأی گیری زودهنگام را با اضافه کردن یک شنبه اجباری دوم تمدید می کند. او مجدداً تأیید کرد که شهرستان‌ها می‌توانند رای‌گیری زودهنگام را در دو هفته باز کنند و به شهرستان‌ها اجازه داد تا ساعات رای‌گیری زودهنگام را خارج از ساعات کاری عادی تمدید کنند. دموکرات ها مخالف مقرراتی هستند که برای دریافت برگه رای، کارت شناسایی همراه با عکس را الزامی می کند، دوره رای گیری غیابی را کوتاه می کند و به مقامات دولتی اجازه می دهد در پاسخ به تخلفات ادعایی، مراکز رای گیری محلی را تصرف کنند.

لوایح فدرال تحمیل شده توسط بایدن شامل قانون جان لوئیس برای ارتقای حقوق رای است که برخی از ایالت ها را مجبور می کند تا در پاسخ به حکم دادگاه عالی سال 2013 که نظارت را پس از دوران حقوق مدنی کاهش داد، تأیید فدرال را برای تغییرات در قوانین انتخابات دریافت کنند. قانون دیگر، قانون آزادی رأی، روز انتخابات را تعطیل می‌کند، ایالت‌ها را مجبور می‌کند تا رأی‌دهی پستی را بدون عذرخواهی مجاز کنند، و اکثر حوزه‌های قضایی را ملزم می‌کند که 10 ساعت در روز رای‌گیری زودهنگام را برای دو هفته قبل از انتخابات مجاز کنند. این لایحه ایالت ها را از الزام مردم به ارائه مدرک هویتی برای دریافت خبرنامه از طریق پست منع می کند.

یک کارمند این نظرسنجی قبل از رای دادن به رای کاغذی در روز انتخابات آتلانتا در سال 2020 با یک رای دهنده صحبت می کند.
یکی از لایحه‌هایی که بایدن بر آن فشار می‌آورد، ایالت‌های خاصی را ملزم می‌کند قبل از تغییر قوانین رأی‌گیری، تأیید فدرال را دریافت کنند.
AP / برین اندرسون

جمهوری خواهان سنا، به رهبری رهبر اقلیت میچ مک کانل (R-Ky.)، مصالحه ای را پیشنهاد کرده اند که نقش کنگره را در تأیید نتایج کالج انتخاباتی کاهش می دهد، با این استدلال که این امر به طور مؤثر امکان شورش جدیدی را با هدف معکوس کردن انتخابات از بین می برد. نتیجه انتخابات ریاست جمهوری

اصرار بایدن بر قوانین فدرال در صورتی که میانه روهای سنا ثابت قدم بمانند، احتمالاً اندک خواهد بود. حمایت آنها برای کاهش آستانه رای به 50 رای مورد نیاز است.

سخنگوی سناتور کرستن سینما (D-Ariz.) ماه گذشته گفت که سینما “به حمایت از آستانه 60 کرسی سنا ادامه می دهد تا از کشور در برابر تغییرات رادیکال مکرر در سیاست فدرال محافظت کند که باعث تقویت ناامنی، تعمیق اختلافات و تضعیف بیشتر شکاف ها می شود.” اعتماد آمریکایی ها به دولت ما.

سناتور جو مانچین (D-WVa.) همچنین از حفظ آستانه 60 رای مجلس علیا در مورد اکثر قوانین غیر بودجه ای و تعداد انگشت شماری از دموکرات های میانه رو، از جمله سناتور مارک کلی (D-Ariz.)، کریس کونز (D-D-) حمایت می کند. دل.) ژان ساهین (D-NH) و جان تستر (D-Mont.) علناً از حرکت بایدن حمایت نمی کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer buy verified stripe accountmarmaris escorthtml nullednulled themeskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotCialistugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisAlbibet GirişGates Of Olympus OynaRedwin Girişbetizm girişbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.combeylikdüzü korsan taksigüvenilir medyumEvlilik Büyüsüdizipalazdırıcı hapbuca günlükbeylikdüzü escortantalya escort