بررسی Apple iPhone X: آینده تلفن های هوشمند اپل

حکم سریع
آیفون X تغییر بزرگی بود که ما منتظر آن بودیم و تقریباً دو سال بعد از آن انتظار داشتیم ، با وجود تعویض مدلهای جدیدتر ، هنوز هم یک دستگاه فوق العاده است. اگر بتوانید معامله خوبی پیدا کنید ، پس از آن ناامید نخواهید شد. برای تمام ویژگی های جدید و فناوری های جدید معرفی شده ، آیفون X هنوز همان آیفونی است که شما می شناسید و دوست دارید.
حکم کامل را بخوانید

برای
نمایش دادن
اندازه
کیفیت ساخت
شارژ بی سیم
شناسه چهره
در برابر
این تلفن گران است
Facebook Twitter Pintrest LinkedIn Mail
ده سال پس از رونمایی از اولین آیفون ، اپل آنچه را که گفته بود تلفن خود را راه اندازی کرد که دهه بعد برای آیفون شروع به کار کرد. این بزرگترین تغییر در طراحی آیفون از زمان استیو جابز است که اولین دستگاه را معرفی کرد ، طیف وسیعی از فناوری ها را به تلفن هوشمند اپل معرفی کرد و رابط کاربری را در یک جهت کاملاً جدید جابجا کرد ، همه جدیدترین آیفون ها – XS ، XS Max و XR – گنجانیدن

از بسیاری جهات ، آیفون X یک جشن 10 سال از آیفون بود – از این رو نام آیفون 10 – اما از جهات دیگر این یک گام بلندپروازانه به جلو بود. اپل این بار فقط یک اتصال دهنده را خنجر نکرد ، یکی از نمادین ترین تعامل های آیفون را خاموش کرد: دکمه خانه.

اکنون اپل آیفون X جایگزین iPhone XS و XS Max و جایگزین ارزان تر XR شده است ، اما آیا این مهمترین آیفون از سال 2007 بود؟ آیا فناوریهای جدید معرفی شده واقعا چیزی را اضافه می کنند و آیا ارزش این را دارید که بتوانید از iPhone XS استفاده کنید؟

سنجاب_دوره_148326

پارچه جیبآیفون X تصاویر عکس 7 را مرور کنید
تعمیرات اساسی طراحی
143.6 x 70.9 x 7.7 mm ، 174g
طراحی استیل و شیشه سخت
حفاظت از آب IP67
صفحه نمایش شبکیه چشم فوق العاده لبه
نکته مهم در مورد آیفون X این بود که این یک طراحی کاملاً جدید بود. آیفون X با داشتن یک جلو و عقب شیشه ای در دو رنگ – Space Grey و نقره ای – عرضه می شود و از یک قاب استیل ضد زنگ جلا در اطراف لبه استفاده می کند که می لرزد و نور را به همان روشی که نسخه استیل ضدزنگ اپل واچ انجام می دهد ، می کند.

از نظر ظاهری متفاوت با تلفن های آلومینیومی متفاوت است و در کنار وزنی که با آن به همراه دارد ، به آیفون X حق بیمه ای را می دهد که به آن نیاز دارد.

با نمایشگر 5.8 اینچی صفحه نمایش ، املاک و مستغلات صفحه نمایش بزرگتر از آیفون 8 پلاس است ، اما به دلیل تغییر در جنبه نمایشگر ، شاسی قابل توجهی کوچکتر است. کسانی که همیشه احساس کرده اند که پلاس بیش از حد بزرگ باشد ، از تغییرات طراحی بسیار خوشحال خواهند شد ، زیرا آن دسته از حاشیه ها در قسمت بالا و پایین از بین رفته اند ، در نتیجه تلفنی متناسب با اندازه های آیفون پلاس بسیار بهتر از قبل بوده و چیزی که به راحتی در بیشتر جیب ها جای می گیرد.

صفحه نمایش لبه به لبه خیره کننده است با “شکاف” بالا و پر از حسگرها تنها چیزی که مانع از طراحی می شود. اپل شاید بیش از هر تولید کننده دیگری در آن زمان ، هدف داشته باشد تا آنجا که ممکن است در این قاب نمایشگر به شما نمایش دهد. در زمان راه اندازی آن ، بسیاری از تلفن های دیگر – مانند Google Pixel 2 XL – هنوز از بالا و پایین گودی داشتند. حتی سامسونگ نیز که با لبه های منحصر به فرد در لبه های نمایشگر Infinity Display خود ، مسیری متفاوت را در پیش گرفته بود ، هنوز در قسمت بالای و پایین صفحه نمایش فضایی داشت ، در حالی که اپل از یکنواختی عالی نسبت به حاشیه های باقی مانده برخوردار بود – البته غیر از این ، البته .

این البته اکنون اکنون تغییر کرده است که بسیاری از تلفن ها حاشیه ها و شکافهای آن را به طور کامل درآورده اند – به نمونه های Samsung Galaxy S10 و OnePlus 7 Pro نگاه کنید . آیفون X وقتی وارد بازار شد ، ظاهری تازه برای آیفون به وجود آورد ، ظاهراً مورد علاقه کسانی که طراحی قدیمی و تغییر ناپذیر را احساس می کنند جذاب است ، کمی کمرنگ می شد. آیفون X با زمان بسیار زیاد اپل حرکت می کرد ، به عنوان تلفن های هوشمند بیشتر و بیشتر این رویکرد جدید بدون حاشیه را ارائه می دهند ، اما همچنین یک استاندارد جدید را همزمان تنظیم می کند ، همانطور که با بسیاری از دستگاه های اندرویدی که از زمان آیفون شروع به کار کرده اند ، دیدیم. X با وجود اینکه در حال حاضر نسبت به آیفون X کمی کوچکتر است ، صفحه نمایش قابل توجهی را ارائه می دهد.

بررسی اپل آیفون XS
نگاه آیفون X منجر به حرکتی شد که ممکن است عده ای را ترساند: اپل دکمه هوم و لمس ID را برای آیفون X و دستگاه های زیر XS ، XS Max و XR زیر که از آن به بعد راه اندازی شده بود ، خاموش کرد. بله ، دکمه خانه محبوب ، چیزی که 10 سال قبل از X در آیفون وجود داشت ، از بین رفته است. اکنون با یک ضربه تند وشدید زدن از پایین به خانه خود می روید ، با روش های جدید برای دسترسی به سیری و چند وظیفه ای. این یک تغییر برای سازگاری با آن است که برای چند روز اول شما را از بین می برد ، همانطور که قبل از اینکه دکمه خانه را بزنید قبل از این تعجب می کنید که چگونه قبلاً با استفاده از آیفون مقابله نکرده اید.

این حرکات جدید و کنترل دکمه ها بسیار دشوار است که بتوانید با آن دست و پنجه نرم کنید. اپل پرداخت به یک شیر آب دو برابر دکمه جدید دیگر در طرف حرکت کرد ، که همچنین برای فعال شدن سیری دو برابر است. باز هم ، بسیار شبیه Apple Watch.

هیچ دکمه اصلی به طور طبیعی به معنای عدم لمس شناسه نیست. در عوض آیفون X و جانشینان آن از تشخیص چهره استفاده می کنند ، چیزی که اپل آنرا Face ID می نامد . این بدان معنی است که بسیار سریع است که قفل آیفون خود را قفل کنید و مشکل باز کردن تلفن در حین پوشیدن دستکش یا با دست های عرق آور مانند سنسور Touch ID را برای شما ذخیره می کند. این می تواند قفل کردن تلفن شما را به عنوان ژست بسیار عمدی تر از قبل انجام دهد ، اما به طور قابل ملاحظه ای دقیق تر است و جنبه امنیتی تلفن شما را برای شما تقریبا نامرئی می کند.

نکات و ترفندهای Apple iPhone X
کج کردن دکمه هوم نیز تأثیر جانبی دیگری داشت که برخی از طراحی تصویری نمادین آیفون را که مدتهاست با ما بوده است از دست می دهد. طراحی جدید فوراً به آیفون های قبلی مانند مدل های آیفون 8 که در کنار آیفون X رونمایی شده اند و تاریخ آن هنوز هم در دسترس است. با طراحی آیفون X ، این حس وجود دارد که به زودی طراحی بسیار محبوب آیفون قدیمی بازنشسته می شود ، به خصوص با معرفی ارزان تر XR.

پارچه جیبآیفون X عکس تصاویر 22 را بررسی کنید
صفحه نمایش فوق العاده شبکیه چشم
صفحه نمایش 5.8 اینچی OLED Super Retina
2436 x 1125 پیکسل ، 458ppi
پشتیبانی از True Tone ، HDR10 و Dolby Vision
روشنایی 625 نیت
یکی از مهمترین تمرکزهای آیفون X ، طبیعتاً نمایشگر است که بر طراحی حاکم است. اپل به درستی این صفحه نمایش Super Retina را صدا می کند. این نمایشگر اندازه 5.8 اینچ را در قطر نشان می دهد و وضوح تصویر 2436 در 1125 پیکسل را برای تراکم پیکسل 458ppi ارائه می دهد.

چشم عقاب متوجه خواهد شد که وضوح تصویر آشنا نیست. یکی از تغییرات بزرگ در اینجا تغییر در جنبه ای است که در طراحی صحبت کردیم. این یک حرکت مهم است و فضای نمایشگر بیشتری را قادر می سازد بدون اینکه اندازه گوشی بزرگ شود. اپل به طور رسمی جزئیات ابعاد نمایشگر را توضیح نمی دهد ، اما چیزی شبیه به 19: 9 است. برای مرجع ، ال جی اکنون از 18.7: 9 و سامسونگ 19: 9 استفاده می کند ، بنابراین این ها از لحاظ شکل نمایشگری که در آخر به آن اختصاص داده اید ، تقریباً در همان بالگرد هستند.

برای آیفون نیز این یک افزایش قابل توجه در وضوح تصویر است. 458ppi جلوتر از 401ppi است که در آیفون 8 پلاس پیدا خواهید کرد . این در دنیای واقعی چه معنی دارد؟ این بدان معناست که جزئیات بیشتر به صفحه نمایش داده می شوند تا همه چیز را واضح تر جلوه دهد. این نه تنها برای دیدن عکس ها ، بلکه باعث می شود متن و گرافیک های واضح تر ، منحنی های نرم تر و به طور کلی ، فضای بیشتری را برای آیفون X به وجود آورد تا تغییرات اساسی دیگر در فناوری آن را نشان دهد: پنل OLED. این بالاترین رزولوشن در تلفن های هوشمند نیست ، اما یکی از بالاترین کیفیت نمایشگرهایی است که در آن پیدا خواهید کرد.

1/33پاکت پی سی
iPhone X review photos image 1
iPhone X review photos image 2
iPhone X review photos image 33
مانند سایر تلفن های هوشمند ، شما قادر خواهید بود به صفحه نمایش ضربه بزنید تا بیدار شوید و این واقعا کار می کند و یکی از ویژگی های بسیاری که ما استفاده کردیم و هنوز هم استفاده می کنیم ، به صورت روزانه.

در مورد آن به اصطلاح شکاف ، شما واقعاً متوجه آن نیستید. اگرچه در ابتدا مردم در مورد آن به عنوان نوعی نقص طراحی صحبت می کردند ، اما این فقط یک چیز در تلفن است و بخشی از تجربه می شود.

در استفاده روزانه ، هنگامی که در برنامه های سیاه قرار دارد ، تقریباً به کلی از بین می رود. این به لطف توانایی OLED در خاموش کردن کامل نور از آن قسمت از صفحه نمایش است. هنگام تماشای یک فیلم تمام صفحه ، بله ، یک طرف آن شکاف وجود دارد ، اما در طرح بزرگتر چیزها ، notchgate طوفانی در یک فنجان چای است. وقتی از تلفن استفاده می کنید ، مهم نیست.

OLED مدتی است که در تلفن های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد ، اما تنها تفاوت قبلی اپل با این فناوری قبل از آیفون X در Apple Watch بود. اجرای آن در آیفون X – و در حال حاضر iPhone XS و XS Max – شبیه به Watch نیز است ، با رنگهای سیاه غلیظ و رنگهای دقیق دقیق فقط در مقیاس بسیار بزرگتر. بسیار روشن ، واضح و چشمگیر است ، حتی در نور خورشید روشن. در مقایسه با سایر دستگاه های پرچمدار ، باید بگوییم که این یکی از بهترین نمایشگرهایی است که ما دیده ایم و به سمت انتهای طبیعی طیف نسبت به چیزی مانند گلکسی S9 سامسونگ متمایل است ، که کمی بیشتر لرزش رنگ را تقویت می کند.

پارچه جیبعکس های iPhone 26 را بررسی کنید
این صفحه نمایش همچنین دارای فناوری True Tone اپل است که در محدوده iPad Pro یافت می شود و متناسب با محیط تغییر می کند. ایده این است که تعادل رنگ در صفحه نمایش با نور محیط تغییر می کند. True Tone واقعاً خوب کار می کند ، با این حال ممکن است پاکسازی ها آن را خاموش کنند ، زیرا این بدان معنی است که صفحه نمایش شما از استفاده از آن در حال تغییر از تن های سرد و گرم است. اگر قبلاً این فناوری را ندیده اید ، کمی مورد استفاده قرار می گیرد ، به خصوص وقتی می توانید با حرکت دادن تلفن در زمان واقعی ، آن را تغییر و تغییر دهید.

نمایشگر آیفون X اپل نیز HDR آماده است . iPhone X از HDR10 (فرمت عمومی HDR) و همچنین Dolby Vision پشتیبانی می کند که بسیار نادر است. محتوای HDR و Dolby Vision به راحتی توسط Netflix در دسترس بوده و پشتیبانی می شود و iTunes نیز برای پشتیبانی از HDR به شکلی بزرگ از طریق اپل تی وی منتقل شده است ، بنابراین می توانید آن محتوا را با کیفیت HDR در iPhone X خود نیز تماشا کنید.

به جای اینکه شما را با تمام جزئیات مربوط به HDR در اینجا تحمیل کنید ، می توانید اطلاعات مربوط به Dolby Vision را مطالعه کنید ، یا مستقیماً در اینجا همه را یاد بگیرید .

صفحه نمایش OLED اپل iPhone X: تفاوت آن با LCD چیست؟
قفل آیفون خود را با Face ID باز کنید
باز کردن قفل بیومتریک با استفاده از صورت
ایمن و مبتنی بر سخت افزار
با عکس یا ماسک گول نخورید
همانطور که Touch ID با برنامه ها کار خواهد کرد
Face ID روش جدیدی برای باز کردن قفل آیفون X ، iPhone XS ، XS Max و XR است و اپل تأکید زیادی در درست کردن آن کرده است. تمام پردازش ها بر روی دستگاه انجام می شود نه از طریق سرور ، به این معنی که بدون توجه به اتصال شما به دنیای خارج – قادر به باز کردن قفل تلفن خواهید بود – و بدون به اشتراک گذاشتن اطلاعات چهره خود در هر جای دیگر.

تنظیم آن حدود 30 ثانیه طول می کشد و پس از فعال کردن ، باید قفل گوشی خود را به طور فعال به آرایه سنسور در بالای دستگاه (در سطح) نگاه کنید. شما همچنان به یک پین به عنوان نسخه پشتیبان نیز نیاز دارید. در دنیای واقعی 9.5 برابر از 10 برای ما کار کرده است. این ایده آل نیست ، اما بسیار خوب است و از زمان عرضه اولین آیفون X بسیار بهبود یافته است. برای افزایش شانس کار در آن هر چه بیشتر ، می توانید تنظیمات را غیرفعال کنید و مطمئن شوید که آیفون تنها در صورت مشاهده فعال نمایشگر ، قفل آن را باز می کند.

فناوری پشت Face ID چهره شما را با 30،000 نقطه بررسی می کند تا عمق آن را بررسی کند ، بنابراین نمی توانید آن را با یک تصویر خراب کنید و باید بتواند چشم ، بینی و دهان شما را ببیند. به طور مثال با کلاه گیس ، کلاه ، بیشتر عینک های آفتابی یا روسری مناسب است ، اما پوشاندن دهان خود را با روسری باعث می شود که کار نکند. این متفاوت از تشخیص چهره یا اسکن عنبیه است که در جای دیگر پیدا خواهید کرد.

پارچه جیبتصویر 4 آیفون X
تشخیص چهره کاملاً سریع و سریع است ، بنابراین لازم نیست که منتظر بمانید تا هر اتفاقی بیفتد ، اگرچه ما گمان می کنیم بسیاری از افراد احساس کنند که باید منتظر تغییر آیکون قفل باشند (شما اینطور نیست). فناوری Face ID در تمام محیطهایی که امتحان کرده ایم عمل می کند: بیرون از خورشید ، در یک اتاق سیاه مشکی ، در قطار ، در یک نوار. فقط کار می کند

برخلاف Touch ID که به طور خودکار شما را به صفحه اصلی می برد ، Face ID هنوز به شما نیاز دارد که از صفحه قفل فراتر بروید. این چیزی است که شما نمی توانید آن را تغییر دهید ، اما به این معنی است که شما در ابتدا فرصتی برای دیدن اعلان های خود دارید. برای ما ، ما به سرعت فهمیدیم که شما به سادگی تلفن را جمع می کنید و انگشت خود را بالا می کشید. تا زمانی که شما این حرکت را انجام داده اید ، تلفن قفل شده است و شما کاری را که قصد انجام آن را دارید انجام می دهید.

اما در جایی که فهمیدیم Face ID کار نمی کند ، وقتی آیفون X از بینایی مانند میز شما در کنار لپ تاپ یا صفحه کلید خود خارج است. بدون بلند کردن تلفن یا تایپ کردن کد عبور ، نمی توانید در دستورات به طول بازو ضربه بزنید. راه دور که؟ از “سلام سیری” استفاده کنید و به سیری بروید که به جای آن این کار را برای شما انجام دهد.

اکثر برنامه های Touch ID بطور خودکار با Face ID کار می کنند و شامل اپلیکیشن های Apple Pay و شخص ثالث می شود ، در حالی که ویژگی پر کردن رمز ورود خودکار Safari نیز مجهز به خودکار نیست مگر اینکه به صفحه نگاه کنید. باهوش.

Apple Face ID چیست و چگونه کار می کند؟
پارچه جیبآیفون X عکس تصاویر 17 را مرور کنید
دوربین های عکاسی و عکسبرداری Apple iPhone X
دو دوربین 12 مگاپیکسلی عقب ، عریض و تله
تثبیت کننده نوری تصویر در هر دو
دیافراگم گسترده f / 1.8 ، تله f / 2.4
نورپردازی پرتره
iPhone X plus دارای دو دوربین 12 مگاپیکسلی در پشت است که از پیکربندی مشابه آیفون 8 پلاس و 7 پلاس قبلی استفاده می کند ، بنابراین این لنز با زاویه دید عریض و لنز تله فوتو است. تفاوت بزرگ آیفون X در این است که هر دو این دوربین تثبیت کننده تصویر نوری را ارائه می دهند ، در حالی که در تلفن های Plus ، فقط لنزهای با زاویه دید پایدار تثبیت می شوند.

در زمان رونمایی ، تنها تلفن دیگری که هر دو دوربین را تثبیت کرد ، سامسونگ گلکسی نوت 8 بود ، بنابراین یک ویژگی بسیار منحصر به فرد بود ، اما اکنون دستگاه های نوت 9 و گلکسی S10 و S10 + نیز آن را ارائه می دهند ، مانند iPhone XS و XS Max. عکسهای بزرگنمایی اثر لرزش را بیشتر به دلیل فاصله کانونی طولانی تر احساس می کنند: داشتن OIS به معنای نزدیک تر بودن در هنگام استفاده از لنزهای زوم است.

دیافراگم این دوربین ها با f / 1.8 و f / 2.4 – دوباره ضرب می شود که آیفون 8 پلاس را ضرب می کند – به این معنی که نور بیشتر می تواند آن را وارد دوربین کند ، که در شرایط کم نور می تواند منجر به تصاویر با کیفیت بهتر شود.

عملکرد دوربین از سطح بالایی برخوردار است و از جزئیات فوق العاده ای در تصاویر برخوردار است. نور کم هم خوب است ، با کمک به تثبیت کننده نوری در هر دو دوربین ، اما شما باید هنوز مطمئن شوید که یک دست ثابت دارید و عکس را تنظیم کنید. اگر عجله کنید ، باز هم خیلی افتضاح به نظر می رسد. دو دوربین پشتی در موقعیت های مختلف تصاویر خارق العاده ای ارائه می دهند ، در حالی که دوربین جلوی آن نیز عملکرد خوبی دارد. هنوز هم یک سنسور 7 مگاپیکسلی وجود دارد ، اما فناوری اطراف آن به روز شده است که به شما امکان می دهد سلفی های پرتره را با استفاده از همان تکنیک های عمق هوش مصنوعی که در دوربین های جلوی عقب استفاده می شود ، بگیرید.

1/18پاکت پی سی
Iphone X Sample Shots image 1
Iphone X Sample Shots image 2
Iphone X Sample Shots image 18
اپل همچنین یک ویژگی با نام پرتره روشنایی را برای آیفون X معرفی کرد ، اکنون در iPhone XS ، XS و XR موجود است – هرچند گزینه های کمتری در XR وجود دارد. این هدف برای بازآفرینی اثری است که شما از یک دکوراسیون روشنایی حرفه ای در استودیو دریافت می کنید و به شما این امکان را می دهد تا عکس های واقعا جالب و عجیبی بگیرید. این دوربین در هر دو دوربین جلو و عقب کار می کند و از داده های هر دو لنز برای ایجاد نقشه عمق استفاده می کند و اطمینان حاصل می کند که نور (مجازی) همانطور که باید سقوط می کند.

پارچه جیبتصویر روشنایی پرتره iPhone X 1
از بین حالت های مختلف ، مورد علاقه ما باید Studio Light (تصویر دوم بالا) باشد. بدون تنظیم نوردهی و کنتراست کلی ، یک روشنایی زیبا به تصویر می افزاید و نتایج واقعاً تصویر را بالا می برند – خصوصاً صورت ، حتی در یک روز روشن و آفتابی. برخی از عکس هایی که ما گرفته ایم ، تقریباً با کیفیت DSLR هستند. خوب است

مواردی که ما آنها را دوست نداریم Stage Light و Stage Light Mono (واقعاً در بالا). نتیجه عکس گرفتن از آیفون X با استفاده از نورپردازی پرتره یا خنده دار یا خیره کننده است ، این تقسیم می شود. خوشبختانه نورپردازی پرتره یک فیلتر غیر تهاجمی است که می توانید به هر تصویری که در حالت عمودی گرفته اید اعمال کنید ، بنابراین اگر جلوه ای را دوست ندارید می توانید آن را تغییر دهید یا در کل خاموش کنید.

آیفون XS ، XS Max و XR همگی کنترل عمق را به حالت عمودی اضافه می کنند و به کاربران امکان تنظیم شفافیت پس زمینه را می دهند اما آیفون X این ویژگی را دریافت نمی کند.

بررسی Apple iPhone XS Max
سلام به Animoji
توسط هر کسی قابل استفاده است
ایموجی های خاصی به زندگی می بخشد
به عنوان پرونده .mov ذخیره شده است که می تواند با همه به اشتراک گذاشته شود
یکی دیگر از ویژگی های معرفی شده با آیفون X ، animoji بود. بله ، ایموجی ایموجی. آیفون X و iPhone XS ، XS Max و XR می توانند از مهارت دوربین جلویی برای چیزی غیر از Face ID و سلفی استفاده کنند – می توان از آن برای برخی از ایموجی ها استفاده کرد تا آنها را به زندگی برگردانند. فكر كنيد كه فيلترهاي اسنپ چت را تا حد بسياري افراط كنيد ، با اينكه بتوانيد خود را در حال صحبت كردن با صورت هاي حيواني – يا همان emoji poo – ضبط كنيد و آن را براي دوستان خود بفرستيد.

نتیجه نهایی ، که می تواند توسط هرکسی که به دوربین روبرو می رود استفاده شود ، به عنوان یک پرونده .mov ذخیره می شود و سپس قابل اشتراک است. این شگفت انگیز است. این آینده است. بله ، شما می توانید از آن برای توجیه صرف هزینه های زیادی در آیفون جدید استفاده کنید. شاید.

در عمل ما آن را برای ماه اول استفاده کردیم ، اما بیش از یک سال با تلفن استفاده ما از فناوری به طرز چشمگیری افزایش یافته است. اپل می تواند کارهای بیشتری برای برجسته تر شدن آن در برنامه پیام رسانی انجام دهد. هنوز هم این کار بسیار خوبی است برای نشان دادن ، و هنوز هم وقتی یادمان می رود از آن استفاده کنیم لبخندی به چهره ما می بخشد.

پارچه جیبعکس های iPhone 10 را بررسی کنید
پردازنده Bionic اپل A11
تراشه Bionic اپل A11 ، پردازنده حرکت M11
شارژ بی سیم چی
بلندگوهای استریو
شارژ سریع کابل پشتیبانی می شود
آیفون X مشخصات داخلی مشابه مدل های آیفون 8 را با پردازنده A11 Bionic در حال اجرا دارد که دارای شش هسته ، دو هسته با قدرت بالا و چهار هسته کارایی است. در مقایسه با آیفون های قدیمی ، از قدرت و کارآیی بیشتری نیز برخوردار است ، همچنین این افزایش گرافیکی بسیار زیاد است.

وعده افزایش دو ساعته در مورد باتری آیفون 7 وجود دارد ، که یک راه دور برای گفتن آن است که کمی بیشتر از مدل های قدیمی تر دوام خواهد داشت ، دقیقاً همانطور که آیفون XS ، XR و XS Max همه در X بهبود می یابند. در آزمایش تهاجمی ما ، آیفون X با آیفون 8 پلاس برابر است. همانطور که همیشه می گوییم ، ماندگاری باتری به چه کاری با آن بستگی دارد. ما به راحتی توانسته ایم با یک دوربین کامل و تمام برنامه های روزانه خود به یک روز کامل آزمایش برسیم و هنوز هم قدرت داریم که ما را در صبح زود به خانه برسانیم. این تمام عمر باتری برای ما است.

برای کمک به شما در تنظیم روز بهتر ، اپل شارژ سریع و شارژ بی سیم را در آیفون X معرفی کرد. تغییر شیشه به عقب به معنای آن است که می توانید آیفون X را به صورت بی سیم شارژ کنید ، زیرا می توانید مدل های آیفون 8 و آیفون XS و XR را انجام دهید. . اپل از استاندارد شارژ بی سیم Qi استفاده می کند ، به این معنی که با طیف گسترده ای از دستگاه های موجود در دسترس است ، از تشک شارژ گرفته تا لنت های شارژ داخل اتومبیل ، گرفته تا مبلمان Ikea و Starbucks.

بهترین شارژرهای بی سیم Qi برای آیفون X و آیفون 8
اپل نیز قرار بود این گزینه را نیز گسترش دهد و قصد داشت یک تشک شارژ خود را با نام AirPower منتشر کند ، که همچنین اپل واچ و AirPods را شارژ می کند – در صورت انتخاب پرونده شارژ بی سیم جدید AirPods – اما این دستگاه پس از لغو شد اپل اعلام كرد كه نتوانسته آن را مطابق با استانداردهای خود كند. ما آیفون X را با یک پد شارژ بی سیم Mophie و یک پیشنهاد رقابتی از Belkin آزمایش کرده ایم ، اگرچه سایرین نیز وجود دارند. شارژ بی سیم سریعترین نیست ، اما کار می کند ، و مناسب برای میز اداری یا شبانه شماست.

شارژ سریع کابل همراه با یک احتیاط است: شما باید از شارژر مناسب برای کار خود استفاده کنید و این چیزی نیست که همراه تلفن باشد. شما همچنین باید از یک کابل Lightning-USB Type-C استفاده کنید ، استفاده از کابل قدیمی کار نمی کند. شما می توانید برای این کار از شارژر MacBook استفاده کنید ، با این حال ما نیز با اتصال به شارژرهای سریع که با تلفنهای اندرویدی حمل شده اند ، آن را آزمایش کرده ایم و متوجه شده ایم که مشکلی ندارد. در واقعیت ، شارژ سریع بسیار مفیدتر از شارژ بی سیم است.

پیشرفت های دیگری که ما به آنها اشاره کردیم ، بلندگوهای بهبود یافته است که بلندتر از مدل های آیفون 8 هستند و به مرحله صدا حس بیشتری به شما می بخشند ، به این معنی که تماشای ویدیوها یا بازی های ad hoc فقط ساده به نظر می رسند.

پارچه جیبتصویر 5 آیفون X
iOS 12 ، به زودی iOS 13 خواهد بود
اپل آیفون X در iOS 11 راه اندازی شد ، که پس از راه اندازی XS ، XS Max و XR در حال حاضر در iOS 12 به روز شده و در اواخر سال جاری در iOS 13 به روز خواهد شد.

ویژه مدل های آیفون X چند تغییر است که به دلیل نداشتن آن دکمه صفحه اصلی به وجود آمده است: شما از پایین به پایین ضربه می زنید تا به خانه بروید ، یک ضربه تند وشدید زدن طولانی تر امکان دسترسی به برنامه های باز را می دهد ، با کشیدن انگشت سریع بسته می شود برنامه و یک کش رفتن در پایین صفحه برنامه ها را تغییر می دهد. همچنین کنترل های جدیدی برای دسترسی به Siri ، Apple Pay و گرفتن عکس های مهم از این دست وجود دارد .

ویژگی های دیگر iOS مخصوص مدل های iPhone X به دلیل عدم وجود دکمه خانگی یا صفحه نمایش جدید وجود دارد. جالب اینجاست که آیفون X از ویژگی های منظره iOS موجود در مدل های iPhone Plus یا امکان بزرگنمایی در صفحه نمایش برخوردار نیست – در صورتی که قبلاً آن حالت را برای جلوگیری از پوشیدن عینک خواندن انتخاب کرده اید ، عالی نیست. دیگر درصد باتری را نشان نمی دهید – برای مشاهده آن باید در مرکز کنترل به سمت پایین بکشید.

با کشیدن از سمت راست بالای صفحه ، با تقسیم به مرکز کنترل جداگانه از اعلان ها ، به مرکز کنترل دسترسی پیدا می کنید. این هنوز هم بسیار آیفون است و بسیاری از رابط ها به اندازه کافی آشنا هستند که مستقیم به آن شیرجه بزنند ، حتی اگر احتمالاً چند روز طول بکشد تا این اقدام جدید خانه را انجام دهد.

1/6پاکت پی سی
تصویر Iphone X تصاویر 1
عکس های آیفون X تصویر 2
iPhone X screenshots image 6

ما واقعاً از ویژگی Do Do Disturb هنگام رانندگی که با سیستم عامل iOS 11 راه اندازی شده است ، استفاده می کنیم ، که به طور خودکار افراد را برای گفتن رانندگی و متن امکان دسترسی به کلیه کلمه عبورهای ذخیره شده ما از طریق تنظیمات یا برنامه به صورت متنی متناسب می کند. این کار تنظیم بسیار ساده تر و آسان تر iPhone X را انجام می دهد. برخی از ویژگی هایی که از ابتدا فقط جالب به نظر می رسید ، اکنون به بخشی اساسی در نحوه استفاده از آیفون ها و آیپد های ما تبدیل شده اند.

در مورد برنامه های متناسب با صفحه نمایش با وضوح جدید ، آنها به سرعت با طراحی جدید سازگار شده اند. بسیاری از برنامه های سازندگان برنامه های بزرگ معمولی به صورت تمام صفحه رفته اند ، هر چند که همه برنامه های طاقچه ندارند. آنها که نیستند ، شما یک جعبه نامه به نظر می رسد و به نظر می رسد مانند آنچه که در آیفون های قدیمی انجام داده اند.

iOS 12 چند ترفند دیگر اضافه می کند ، از جمله پشتیبانی Waze و Google Maps در CarPlay و Screen Screen ، که به شما امکان می دهد محدودیت های برنامه را تعیین کنید و ببینید مدت زمان استفاده از برنامه های مختلف را چقدر می گذرانید و حتی در iOS 13 از جمله Dark Dark Mode تغییر بیشتری می یابد. برای یافتن دوستان من و یافتن آیفون من ، به روزرسانی های CarPlay ، پیام ها ، عکس ها و یادآوری ها. شما می توانید همه چیز درباره iOS 13 را در پیش نمایش ما بخوانید .

حکم
اپل اظهار داشت که این تلفن در دهه آینده آیفون شروع به کار می کند و اشتباه نبود. هر سه آیفون جدید طراحی آیفون X را سرقت می کنند. صفحه نمایش خیره کننده است ، دستگاه کوچکتر از آن برای دستیابی به لبه به لبه است و فناوری زیرین بیش از توانائی درخشش آن را دارد.

فولاد ضد زنگ جلا ، صفحه نمایش OLED و ظاهر کلی و زیبایی بسته بندی کیفیت و زیبایی زیبایی را از بین می برد. این در طی یک سال تغییر نکرده است. نتایج عملکرد آیفون X بسیار گسترده است: آیفون 8 از نظر طراحی حتی اگر هنوز هم یک تلفن بسیار توانمند باشد ، از نظر طراحی کم رنگ می شود.

تنها شکایت این هزینه حق بیمه است. با راه اندازی ، آیفون X با 999 پوند شروع به کار کرد که همان آیفون XS هم اکنون است. ممکن است بعد از راه اندازی XS بتوانید X را با قیمتی مناسب پیدا کنید اما پس از آن باید iPhone XR 750 پوندی را در نظر بگیرید که همان قدرت پردازشی مشابه XS و XS Max را ارائه می دهد ، و آن را سریع تر و تواناتر از آیفون X ، حتی اگر نه به عنوان حق بیمه در ساخت.

اولین بار در اکتبر 2017 منتشر شد.

ما 1000 هزار قیمت را در 1000 خرده فروش بررسی می کنیم تا کمترین قیمت جدید را که می توانیم پیدا کنیم. جیب جیب ممکن است از این پیشنهادها کمیسیون دریافت کند. در اینجا بیشتر بخوانید

گزینه های دیگری برای در نظر گرفتن
پارچه جیبتصویر گزینه 2
Apple iPhone XS
بروزرسانی 2018 برای آیفون X ، iPhone XS است. این یک بروزرسانی S است ، بنابراین تغییر بزرگی نیست ، اما با قدرت بیشتر و برخی ترفندهای دوربین جدید. ماندگاری باتری تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد و ظاهر و ظاهر گوشی بسیار یکسان است. بزرگترین نقطه تقسیم بین این دو احتمالاً چیزهایی است که می توانید برای پول خود بدست آورید.

بررسی Apple iPhone XS را بخوانید
سنجاب_دوره_148319

ما 1000 هزار قیمت را در 1000 خرده فروش بررسی می کنیم تا کمترین قیمت جدید را که می توانیم پیدا کنیم. جیب جیب ممکن است از این پیشنهادها کمیسیون دریافت کند. در اینجا بیشتر بخوانید

پارچه جیبتصویر جایگزین 1
اپل آیفون XR
Apple iPhone XR یک جایگزین ارزان قیمت عالی برای iPhone XS است – با بسیاری از همان مزایا. این صفحه نمایش به جای OLED دارای یک نمایشگر LCD است و تنها دوربین پشتی را در پشت خود جای داده است ، اما از ساخت عالی نیز برخوردار است و به همان اندازه قدرت و بسیار مشابه تجربه ای مشابه با iPhone XS است. قیمت اولیه 749 پوند ممکن است هر نوع خرید خوبی را که در آیفون X مشاهده می کنید کم کنید.

بررسی Apple iPhone XR را بخوانید
سنجاب_دوره_148311

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>