بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل با بک لینک

شما می توانید به سادگی URL های بزرگترین رقبای خود را وارد کنید، سپس بنشینید و منتظر یک گزارش هفتگی باشید که تمام لینکهای جدیدی را که کسب کرده اند را شرح دهد. سعی کنید که وبسایت خود را از لحاظ فنی (سئو داخلی) بهینه کنید، که این یک قطعه مهم از پازل سئو می باشد. به جای اینکه همیشه سعی کنید عالی باشید، در این مسیر ثابت قدم باشید. فرض کنید مقاله ای در مورد لینک بیلدینگ نوشته اید و می خواهید آن را منتشر کنید. چرا که با PBN می توانید نظارت دقیق بر لینک سازی ها داشته باشید. دامنه ها را برای ساخت بک لینک pbn کجا می توان پیدا کرد؟ این حالت طبیعی ترین روند ساخت لینک در اینترنت و بین وب سایت ها است . کسب وکارهای موفقیت در دنیای آنلاین، آن هایی هستند که خلاقیت و نو آوری دارند.آن ها به فکر کپی کردن محتوا از سایت رقبا نیستند. امروزه با توسعه اینترنت ، سایتهایی که در حوزه پزشکی و سلامت فعالیت دارند و یا وبسایت کلینیک های درمانی می توانند با تبلیغات و بازاریابی هدفمند ، سئو ، لینکسازی و تبلیغات لینکدار ، به تعداد بیشتری از افراد خدمات خود را ارائه دهند.

در دنیای رقابتی امروز باید کسب وکار منحصر به فردی داشته باشید و بتوانید با رقبای خود مبارزه نمایید. افرادی که در فهرست شما هستند ممکن است وبلاگ مرتبطی با کسب و کار شما داشته باشند و بخواهند به محتوای موجود لینک بدهند. نکته کلیدی این است که دامنه منقضی شده باید ۱۰۰ درصد با کسب وکار شما مرتبط باشد. بارها و بارها گفته ایم که تولید محتوا به تنهایی نمی تواند موثر باشد. به همین خاطر نباید به دنبال دستکاری الگوریتم های گوگل باشید. پیدا کردن ایده های منحصر به فرد کمی چالش برانگیز است.از ابزارهایی همچون Buzzsumo و صفحه اول نتایج گوگل استفاده کنید تا ببینید چه نوع محتوایی باعث جذب بک لینک شده است. چه چیزی باعث شده است محتوایشان در میان هزاران محتوای مشابه، متمایز باشد؟ همه شما می دانید که بازاریابی محتوایی رقابتی در میان کارآفرینان و سئوکاران از ارزش بسیار زیادی برخوردار است. واقعیت این است که ۷۵ درصد از محتواهای موجود در سایت ها هیچ بک لینکی دریافت نمی کنند.

همچنین سعی کنید این سایتها را هدف قرار دهید تا شما هم از آنها لینک دریافت کنید. این صنایع را به عنوان بنچ مارک خود قرار دهید و سعی کنید بهتر از آن ها باشید.محتوای آن ها را تجزیه و تحلیل کنید و ببینید چگونه می توانید بهتر از آن ها باشید. پیشنهاد میکنیم اگر محتوایی با فرمت صوتی منتشر میکنید، حتما آدرس سایت خود را در ابتدا و یا انتهای فایل صوتی به شکل گفتاری تکرار کنید. قبل از هر کاری باید ارتباطی را با وبلاگ نویس یا صاحب سایت برقرار کنید. بهتر است محتوای عالی تولید کنید و آن را منحصر به فرد سازید. تکنیک ترکیبی فرآیند یافتن دامنه های منقضی شده مرتبط و ریدایرکت ۳۰۱ آن به سایت خودتان است. در عوض باید به فکر بهبود تجربه کاربران باشید و از خودتان بپرسید چگونه می توانم نیازهای کاربران را برآورده سازم . اگر کاربران سایت شما را دوست نداشته باشند، گوگل نیز آن را دوست نخواهد داشت.

اگر این آیتم شما را به به صفحهای در همان وب سایت ارجاع دهد به آن link و اگر شما را به صفحهای در وب سایتهای دیگر هدایت کند، به آن backlink میگوییم. با استفاده از محتواهایی که در این صفحه قرار میگیرند، میتوانید ارتباط و انسجام داخل سایت را هم به کاربران و هم به گوگل نشان دهید. با استفاده از روش ۳ یعنی Linkless Backlink در لینک سازی به سایر برندها و رقیبان خود اشاره میکنید اما به آنها لینک نمیدهید. صفحات منبع جزو روش های رویایی لینک سازان است. در این نوع آدرس دهی برای هر دسته بندی یک فلدر در نظر گرفته می شود و نام صفحات بر اساس عنوان صفحه در نظر گرفته می شود. خوب برای ساخت چنین بک لینک هایی باید صفحات منبع را پیدا کنید. تولید چنین محتوایی هیچ کمکی به رشد کسب وکار شما نخواهد کرد. برای یافتن چنین منابعی باید به دنبال واژه هایی همچون helpful resources، useful resources، further reading به علاوه کلیدواژه مدنظر خود بگردید. به خاطر داشته باشید که گوگل از پست های اسپم خوشش نمی آید.

حتما در صنعت شما نیز رقبایی وجود دارند که محتوای عالی تولید می کنند. مانند مواردی که آدرس را برای قسمت منبع و مآخذ و یا مواردی از این قبیل وارد می کنند. به این کار خرید بک لینک می گویند که زیاده روی در آن عواقب تلخی را در پی دارد . خصوصا برای استفاده از لینک سازی لایه ای و ساخت پی ان ها کاربرد زیادی دارند. برای اینکه بتوانید بیشترین استفاده از پست های مهمان ببرید باید لینک هایی را از بافت متن کسب نمایید. سایت اخبار رسمی هم به عنوان اولین نیوزوایر بینالمللی ایران شناخته شده است که هدف اصلیش انتشار اخبار شرکت ها و کسب و کارهای ایرانی است. روش سوم که روش جالبی میباشد استفاده از سایتهای بک لینک چکر است. بله ، بیش از 250 نوع روش لینک سازی PBN مختلف وجود دارد که حدود 20-25 تا از این روش ها دارای تاثیر مثبت هستند. چندین ماه است که بسیاری از وبمستران پیگیر لینک سازی PBN یا link building شدنده اند و برای سئو سایت و بالا آوردن سایتهای مرتبط و یا سایت اصلی خود به دنبال دامنههای منقضی شده هستند. اولین و مهمترین موردی که در خصوص این دو نوع لینک خارجی میتوان به آن اشاره کرد، میزان ماندگاری آنهاست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>