بهترین مارک سشوار چرخشی

هنگامی که در حال جستجو برای سشوار هستید ، سلامت موهای خوب شما در تصمیم نهایی کاملاً استوار است. موهای ریز اغلب خشک می شوند. گرما می تواند آسیب جدی ایجاد کند. دیدن موهای ریز مو و ریز بودن به دلیل ایستا بودن ، نادر نیست.

با موهای ریز خود باید در نظر بگیرید که به چه نوع سشوار کاملاً نیاز دارید. این می تواند یک موتور AC یا DC باشد زیرا هر دو دارای ویژگی های واقعا مثبت هستند. باید بتواند دمای پایین را تحویل دهد ، بنابراین مو نمی سوزد. ممکن است بخواهید حجم اضافه کنید. ویژگی های خاصی برای آن هدف وجود دارد.

ما تمام ویژگی هایی را که باید برای موهای خوب خود در نظر بگیرید ، پوشانده ایم. این باید برخی از سردرگمی ها را از انتخاب شما خارج کند. کار همه برای شما انجام شده است. تمام آنچه در سمت چپ است انتخاب یک مورد مناسب برای شماست.

فهرست مطالب [ نمایش ]

بهترین سشوار برای جدول مقایسه موهای زیبا
مدل موتور گرما / سرعت امکانات قیمت
سشوار BaBylissPRO Xtreme 2000 وات 6/6 سرامیک
بررسی قیمت
سشوار مایع Supersonic Dyson موتور V9
گرمای دقیق مغناطیسی
بررسی قیمت
سشوار موی یونی KIPOZI 1875 وات
3/2 نانو یونی
بررسی قیمت
سشوار TREZORO سشوار 2200 وات 3/2 سرامیک
بررسی قیمت
سشوار JIEUSDIRECT 1875 وات
3/2 یون منفی
بررسی قیمت
سشوار BaBylissPRO 3000 1900 وات
3/2 سبک وزن
بررسی قیمت
سشوار مو سرامیکی NITION 1875 وات
3/2 گریل تزریق شده
بررسی قیمت
7 سشوار برتر برای بررسی دقیق مو
سشوار BaBylissPRO Ceramix Xtreme
بخش تخصصی زیبایی شرکت BaByliss سشوارها را پوشش می دهد. آنها PRO را بعد از نام خود دارند. اینها دستگاه های زیبایی هستند که سبک شناسان با افتخار از آنها استفاده می کنند. آنها از فن آوری بسیار خوبی برخوردار هستند که سالها رضایت مشتری را به خود اختصاص داده است.

بهترین مارک سشوار چرخشی

این موتور 2000 وات است. این موتور است که می تواند در یک سالن کار کند. این خیلی دوام دارد. موتور AC مو را فوق العاده سریع خشک می کند. خشک شدن سریع به موهای خوب شما کمک می کند. مدت طولانی در معرض گرما قرار نمی گیرد. کمی سنگین است اما مدت زمان طولانی طول خواهد کشید.

با استفاده از این سشوار می خواهید تنظیمات جداگانه هوا و گرما را انجام دهید. شما گرمای زیاد ، متوسط ​​، گرمای کم و تیراندازی سرد خواهید داشت. همچنین 2 سرعت وجود دارد. در کنار سرعت ، می توانید از بین 4 گزینه دما انتخاب کنید. موهای ریز شما به گرمای زیاد احتیاج ندارد و باید از آن جلوگیری کرد.

سشوار دارای تکنولوژی سرامیکی است. سرامیک گرما ملایم ایجاد می کند. موهای خوب شما از توانایی نرمی برخوردار خواهند بود. خراب نمی شود سشوار همچنین دارای یک محفظه لاستیکی است. در صورت سقوط از سشوار محافظت می کند.

سشوار BaBylissPRO Xtreme را در آمازون دریافت کنید

عالی مثبت

با مقاومت این موتور نمی توانید اشتباه کنید. در حالی که شما نیازی به یک موتور قوی کامل ندارید ، داشتن یک موتور صدمه نمی زند. شما می توانید گرما و سرعت موهای خود را کنترل کنید. این امر منجر به مشکلات مو کمتر می شود.

سشوار سرامیکی از گرمای ملایم برخوردار است. این یک سبک براق و صاف را ایجاد می کند که دارای حجم نیز می باشد. موهای زیبا ممکن است به حجم نیاز داشته باشند ، اما شما نمی خواهید موهای خود را خراب کنید تا به آن برسید.

در کنار گرمای ملایم ، این سشوار لذت بخش است. دارای دسته ارگونومیکی است که گرفتن آن آسان است. پوشش بیرونی یک ماده لاستیکی است. می توان آن را کاهش داد و آسیب ندید.

نگرانی ملایم

متأسفانه ، فقط یک پیوست وجود دارد. نازل کنسانتره عالی است ، اما دیفیوزر وجود ندارد. موهای ریز و درشت شما حجم لازم را نخواهد داشت که ممکن است بدون دیفیوزر به آن نیاز داشته باشید.

سشوار مایع Supersonic Dyson
Dyson نامی نیست که شما با سشوار ارتباط داشته باشید. آنها سالهاست که با خلاءهای Dyson خود به سر می برند. آنها اکنون فناوری پیشرفته حرکتی خود را در سشوار ها بکار می برند. این تنها می تواند یک سوئیچ فوق العاده برای نوع جدید دستگاه باشد.

سشوار مایع Supersonic Dyson

جائی که ایستاده است در موتور است. یک موتور دیجیتال V9 در این سشوار وجود دارد. شما می توانید از مقدار مناسب قدرت برای موهای خود استفاده کنید. این در مورد گرما نیست – این مربوط به سرعت هوا است. موهای ریز شما با درجه حرارت بالا خوب عمل نمی کند.

سشوار Supersonic دارای 3 تنظیم سرعت است. دارای خشک کردن سریع ، خشک شدن منظم و سرعت یک ظاهر طراحی شده است. با استفاده از این سشوار ، گرمای بسیار دقیقی را تجربه می کنید. این چیزی نیست که در اکثر سشوار ها خواهید دید. گرمای زیاد 212F است. گرمای معمولی 176F است. گرمای ملایم 140F است. سرماخوردگی نیز وجود دارد. 2 مورد آخر چیزی است که شما برای موهای خوب خود می خواهید.

2 سشوار برای سشوار وجود دارد. یکی کنسانتره است. دیگری صاف تر است. آنها برای تمرکز هوا در یک بخش از موها به کار رفته اند. برای خشک کردن سریع فوق العاده است. پیوست ها دارای آهن ربا هستند که باعث می شود آنها تا آخر گیر کنند.

دریافت مو سشوار Dyson در آمازون

عالی مثبت

اولین چیزی که از آن خارج می شود موتور این شرکت است. Dyson خلاء های بسیار قدرتمندی را ایجاد می کند که مدت زمان طولانی طول می کشد. آنها جوایزی را برای خلاء خود دریافت کرده اند.

آنها توجه خود را به سشوار معطوف کرده اند. تنظیمات گرما برای همه نوع مو مناسب است. می توانید با دمای دقیق مورد نظر موهای خود تماس بگیرید. سرماخوردگی و همچنین خشک ملایم 140F خوب هستند.

این دو گزینه برای گرما باعث می شود موهای ریز شما از بین نرود. برای موهای ریز از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا به راحتی قابل آسیب است. به گرمای زیاد و درشت و موهای ضخیم نیاز ندارد.

نگرانی ملایم

این سشوار با یک دیفیوزر برای اضافه کردن حجم همراه نیست. اگر موهایتان را به سمت پایین می چرخانید ، می توانید در حین خشک شدن ، به حجم کمک کنید. این شرم آور است که توزیع کننده وجود ندارد ، هر چند.

سشوار مو KIPOZI 1875W Nano Ionic
این سشوار حرفه ای است که می توانید در خانه از آن استفاده کنید. به دلیل داشتن موتور دارای جریان هوای قوی است. سشوار دارای ویژگی های عالی دیگری است که باعث می شود احساس کنید در سالن ضربه ای زده اید. اینگونه است که هر بار که از این سشوار استفاده می کنید ، احساس خواهید کرد.

سشوار مو KIPOZI 1875W Nano Ionic

موتور 1875 وات برای گرمای باورنکردنی و سرعت هوا است. این تقریباً همان واتی است که از یک سالن می گیرید. وقتی صحبت از موهای خوب شما می شود ، بیشتر از اندازه کافی برای خشک شدن سریع است. این موهای شما را نمی سوزاند. برای نرمی یونیک دارد.

در حقیقت ، گرما را می توان در صورت نیاز از کم به متوسط ​​به زیاد تغییر داد. برای موهای خوب خود ، می خواهید در محیط کم و متوسط ​​بمانید. برای سرعت هوا ، 2 تنظیم وجود دارد. نرم و سریع وجود دارد. آنها برای شخصی سازی هوا و سرعت به دلخواه شما روی دکمه های جداگانه ای قرار دارند.

سشوار برای ایجاد حجم از دیفیوزر استفاده می کنند. یک غلطک برای صاف کردن و یک ظاهر طراحی شده وجود دارد. در کنار این پیوست ها ، ویژگی های واقعاً خوبی نیز وجود دارد. دارای فیلتر هوای قابل جابجایی برای تمیز کردن است. دسته ارگونومیک است. یک قلاب برای حلق آویز نیز وجود دارد.

سشوار KIPOZI را در آمازون دریافت کنید

عالی مثبت

یون ها برای خشک کردن سریع مو فوق العاده هستند. نکته اصلی موهای خوب هرگز استفاده از گرمای بیش از حد نیست. در استفاده از این سشوار نیازی به استفاده از یک تن گرما روی موهای خود نخواهید داشت.

دیفیوزر به شما کمک می کند تا نگاهی کامل به حجم داشته باشید. این نوع یک ظاهر طراحی شده باعث می شود موهای خوب شما پر از بدن شود. این چیزی است که شما از سشوار خود می خواهید. به نظر می رسد که شما از یک سالن posh بازدید کرده اید.

اینگونه است که وقتی از این استفاده می کنید احساس خواهید کرد. این ویژگی های عالی دیگری مانند دکمه شات جالب برای آب بندی سبک دارد. یک کوتیکول مهر و موم شده باعث می شود سبک شما در طول روز حفظ شود.

نگرانی ملایم

با داشتن موتور قوی هوا می تواند بسیار قدرتمند باشد. این می تواند برای موهای خوب شما بیش از حد قدرت داشته باشد. استفاده از پیوست ها به شما نیاز خواهد داشت. خوشبختانه این سشوار با 2 عدد از آنها همراه است. یکی از مدل های مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

سشوار Ionic Professional TREZORO حرفه ای
این سشوار از TREZORO با مواد با کیفیت ساخته شده است. موتور قوی است. همچنین برای موهای صاف و براق ، مقدار ایده آل یونهای منفی دارد. به این معنی است که فقط کافی است موهای خود را گرم کنید تا از شر قطرات آب خلاص شوید. شما رطوبت حیاتی مو را از بین نمی برید.

سشوار Ionic Professional TREZORO حرفه ای

موتور این موتور 2200 وات DC است. موتور DC بسیار سبک وزن است. این فوق العاده است برای سبک سالن هایی که تمام روز آن را برگزار می کنند. موهای ریز شما به گرمای کم و سرعت هوا کم نیاز دارد. به همین دلیل ، شما آن را برای چند دقیقه نگه دارید. این نباید باعث ایجاد فشار بازو شود.

موتور 2200 وات قدرت تنظیمات گرما و سرعت را به ارمغان می آورد. آنها بر روی دکمه های جداگانه قرار دارند. این به شما امکان می دهد مقدار مناسب هوا و گرما را بدست آورید. 3 دکمه گرما وجود دارد. آنها کم ، متوسط ​​و زیاد هستند. سرعت کم و زیاد است. بین آنها ، گزینه های گوناگونی از گرما و سرعت را دریافت می کنید.

یون های منفی از این سشوار سخاوتمندانه می روند. آنها موهای شما را می پوشانند و خیلی سریعتر آن را خشک می کنند. 2 کنسانتره برای هدایت یونها وجود دارد. این باعث می شود موهای شما در هوا درگیر نشوند. در هر CM3 16 میلیون یون وجود دارد. این یک تن رطوبت طبیعی در اطراف موهای شما است.

عالی مثبت

برای موهای ریز باید در خشک کردن بیش از حد مراقب باشید. گرما باید به حداقل برسد. به جای استفاده از گرمای زیاد ، می توانید به یون ها اجازه دهید کار خود را انجام دهند. آنها برای خشک شدن سریع مولکول های آب را تجزیه می کنند.

یون ها همچنین موهای صاف و براق به شما می دهند. سرامیک و تورمالین بسیار نرم خواهند بود. آنها 2 مزیت ارائه می دهند. گرمای ملایم و میلیون ها یون منفی وجود دارد.

دسته ارگونومیک و طبیعت سبک سشوار نیز روی دست و بازوی شما ملایم خواهد بود. می توانید سشوار را تا زمانی که برای ایجاد سبکی خیره کننده نیاز دارید نگه دارید.

نگرانی ملایم

سشوار ولتاژ دوتایی نیست. شما فقط می توانید با استفاده از این وسایل دیگر به خارج از کشور سفر کنید. هنوز هم سفر با این سشوار به سالن بدنسازی یا بالای خانه یکی از دوستان امکان پذیر است.

سشوار موی حرفه ای JIEUSDIRECT 1875W تورمالین
این سشوار JIEUSDIRECT دارای موتور DC گشتاور بالا. این یکی است که برای مدت طولانی دوام خواهد داشت. با موهای خوب خود به سشوار احتیاج دارید که به آرامی خشک شود. با این سشوار امکان پذیر است. به نظر می رسد این ویژگی ها مخصوصاً برای موهای ظریف و ظریف ساخته شده اند.

سشوار موی حرفه ای JIEUSDIRECT 1875W تورمالین

موتور DC دارای قدرت 1875 وات است. سشوار با این مقدار قدرت می تواند در زمان خشک شدن راه را کاهش دهد. خیلی طول خواهد کشید شما نمی خواهید سشوار بخرید که ناگهان بمیرد. این یکی برای سالها ماندگار خواهد شد در حالی که به شما سبکی باور نکردنی می دهد

دارای دما و سرعت قابل تنظیم است. در این سشوار 3 تنظیم گرما وجود دارد. شما می توانید آن را با مقدار مناسب سرعت موهای خود جفت کنید. بعضی از افراد به گرما و سرعت بالا احتیاج دارند. به عنوان فردی با موهای ظریف و ظریف ، می خواهید ترکیبی را انتخاب کنید که برای نیازهای موهای شما مفید باشد. همچنین یک دکمه شات جالب برای آب بندی سبک شما وجود دارد.

با استفاده از این سشوار ، ویژگی های بسیار خوبی مانند فناوری یونی به دست می آورید. یون های منفی به خشک شدن سریعتر مو کمک می کنند. آنها مولکول های آب را تجزیه می کنند. از دیگر مشخصات آن می توان به فیلتر هوای قابل جابجایی برای نگهداری اشاره کرد. یک بند ناف واقعا بلند و همچنین پیوست های آن وجود دارد. این دستگاه با یک کنسانتره و دیفرانسیل همراه است.

عالی مثبت

تنظیمات سرعت و گرما برای سشوار ملایم دارای اهمیت است. با موهای خوب ، شما نمی خواهید آن را همه جا شلاق بزنید و درهم پیچیده شوید. گرمای زیاد در واقع می تواند موهای ظریف را نیز بسوزاند.

این سشوار به سادگی وسیله ای عالی برای انواع مو است. این دستگاه قادر است گرما یا سرعت هوا را برای آنچه موهای شما می خواهد تنظیم کند. این دستگاه برای خشک کردن بخش های انتخابی دارای یک متمرکز کننده است. دیفیوزر هنگام ایجاد حجم ، هوا و گرما را پخش می کند.

موارد اضافی مانند دکمه شات خنک و فیلتر هوا قابل جابجایی عالی هستند. آنها به شما کمک می کنند موهای سالم خود را حفظ کرده و سشوار را همزمان حفظ کنید. فیلتر جداشونده به سشوار شما سالها کمک می کند.

نگرانی ملایم

برای گرفتن هوای خنک باید برخی از دکمه های عکسبرداری سرد نگه داشته شوند. در مورد این سشوار نیز اینگونه است. اگر دکمه شات خنک متفاوت عمل می کرد راحت تر خواهد بود. هنوز هم با وجود این نقص کوچک ، سشوار عالی خواهد بود.

سشوار BaBylissPRO Tourmaline Titanium 3000
BaByliss شرکتی است که دارای بسیاری از دستگاه های یک ظاهر طراحی شده است که مشتریان آن را دوست دارند. آنها دارای فناوری هایی هستند که برای کاربران خانگی و همچنین سبک های سالن کار می کنند. می خواهید متوجه شوید که این شرکت به ابزارهایی که به مصرف کنندگان ارائه می دهند اهمیت می دهد. این خصوصاً در مورد این سشوار دوست داشتنی و روشن روشن وجود دارد.

سشوار BaBylissPRO Tourmaline Titanium 3000

دارای موتور 1900 واتی است. موتور به اندازه کافی قدرتمند است تا بتواند گرمای مادون قرمز زیادی را تأمین کند. این فناوری به خشک شدن سریع مو کمک می کند. این کار را بدون یک تن صدمه نیز انجام می دهد. گرمای مادون قرمز موها را از داخل به بیرون خشک می کند. این به حفظ رطوبت کمک می کند.

یون های منفی باعث می شوند که فرسایش از بین برود. یون های منفی نیز مولکول های آب را از هم جدا می کنند. این به خشک شدن سریعتر مو کمک می کند. شما فقط منتظر گرما و هوا نیستید تا آب را از بین ببرد. تورمالین و تیتانیوم بخشی از تولید یونهای منفی هستند. مو را نیز ابریشمی و صاف می کند.

با استفاده از این سشوار ، 3 تنظیم گرما دریافت می کنید. آنها کم ، متوسط ​​و زیاد هستند. یک دکمه شات سرد نیز وجود دارد. این در واقع 4 گزینه دما است. سرعت کم و زیاد است. به شما گزینه های گرما و سرعت هوا زیادی می دهد. موهای ظریف شما بیش از حد خشک نمی شوند. سشوار شامل یک اتصال متمرکز است.

عالی مثبت

تورمالین و تیتانیوم ترکیبی فوق العاده از مواد برای یون ها هستند. تیتانیوم برای گرمایی ملایم و پر از یون با تورمالین پوشانده شده است. آنها قصد دارند موهای شما را بسیار نرم کنند.

یون های منفی باعث از بین رفتن یخ زدگی و خشکی می شوند. آنها به بهینه سازی گرما و سرعت در انتخاب موهای ظریف کمک می کنند. این شامل موهای نازک یا آسیب دیده نیز می شود. کنسانتره باعث می شود موها از پرواز در تمام نقاط خودداری کنند.

همه این موارد برای شخص دارای موهای خوب عالی است. گرما و دکمه شلیک سرد برای موهای ریز شما بسیار ملایم خواهد بود. بسیاری از یون ها و گرمای ملایم باعث می شوند که موها هنگام خشک شدن نیز دچار ضعف مو نشوند.

نگرانی ملایم

این سشوار قرمز روشن و پر جنب و جوش است. متأسفانه رنگ با گذشت زمان محو می شود. مانند بسیاری از رنگها می تواند طی چند سال محو شود. سشوارهای سنتی سیاه نیز می توانند با محو شدن مشکل ایجاد کنند.

سشوار مو سرامیکی یونهای منفی NITION با دیفیوزر
این سشوار سبک وزن واقعاً دوست داشتنی دارد. در این سشوار ویژگی های زیادی وجود دارد که شما را دوست خواهید داشت. برای موهای ظریف و لطیف شما نیز ملایم است. این وسایل اضافی زیادی دارد که در سایر دستگاه های یک ظاهر طراحی شده پیدا نمی کنید.

سشوار مو سرامیکی یونهای منفی NITION با دیفیوزر

موتور 1875 وات است. این باعث افزایش سرعت هوا و دمای لازم برای خشک کردن موهای شما می شود. حتی اگر خیلی قوی باشد آسیب نمی بیند. موتور بسیار پر سر و صدا نیست. این سشوار است که می توانید هر روز بدون بیدار کردن همه افراد در خانه از آن استفاده کنید.

با استفاده از این موتور ، فن آوری یونی را به کار می برد. هوا از طریق کوره ی خروجی که یون ها را تولید می کند ، جریان می یابد. کوره از جنس سرامیک به همراه نانو نقره و تورمالین است. روغن آرگان برای موهای تغذیه شده وجود دارد. 3 تنظیم گرما وجود دارد. کم ، متوسط ​​و زیاد. 2 سرعت وجود دارد. گزینه های گرما و سرعت بر روی دکمه های جداگانه قرار دارند.

این سشوار فشرده و سبک ، دارای 3 ضمیمه است. بسیاری از سشوار های ضربه ای یکی یا دو دارند. این یکی دارای یک دیفیوزر برای ایجاد حجم است. در هنگام خشک شدن یک شانه برای مسواک زدن مو وجود دارد. دارای یک کنسانتره برای خشک کردن واقعاً متمرکز است. دارای کابل برق 7.5 پا و حلقه ای برای حلق آویز.

عالی مثبت

اتصالات در انتهای سشوار کاملاً متناسب است. این قطر وسیع برای هوای بیشتر از طریق پیوست ها است. دیفیوزر مخصوصاً گسترده و قادر به ارائه حجم باورنکردنی است.

یونهای منفی از بشکه آزادانه جریان می یابند. این کوره دارای روغن آرگان و سایر مواد است. تمام مواد ، مقدار باورنکردنی یون نرم کننده را به موهای شما منتقل می کنند.

همچنین به خشک شدن موها خیلی سریع کمک می کند. با استفاده از گرمای کمتر ، خشک شدن هنوز سریعتر از برخی سشوار های دیگر است. شما می توانید با بخشی از گرما در موهای ریز خود دور شوید.

نگرانی ملایم

در صورت استفاده از تنظیمات زیاد ، قسمت بیرونی بشکه بسیار گرم می شود. این برای افرادی که موهای ریز دارند ، مشکل ایجاد نمی کند. شما می توانید با استفاده از آن در تنظیمات کم استفاده کنید.

قبل از خرید سشوار برای موهای خوب خود چه نکاتی را در نظر بگیرید
موهای خوب باید به درستی مراقبت شود. این نوع شامپو و تهویه مطبوع و همچنین اینکه آیا شما از گرما استفاده می کنید یا نه. موهای زیبا مستعد آسیب گرما و شکستگی هستند. اگر مراقب نباشید ، موهای خوب نیز می تواند لنگ باشد. قبل از انتخاب سشوار ، موارد دیگری نیز باید در نظر بگیرید.

آیا تهویه یونی برای موهای خوب مفید است؟
یکی از اولین مواردی که ممکن است کسی درباره موهای خوب بگوید این است که مستعد آسیب است. شما نباید به تهویه یونی اضافه کنید مگر اینکه موهای شما مشکلی نداشته باشد. در آخر موهای شما را صاف می کند.

زنانی که موهای ریز دارند می خواهند به آن حجم دهند. این چیزی نیست که شما با تهویه یونی بدست آورید. در صورت نیاز به حجم در موهای لنگ خود ، از فناوری یون خودداری کنید.

مواد برای کاربرد آرام گرما
بهترین چیز برای موهای نازک و ریز حتی گرما است. این ناشی از استفاده از موادی مانند سرامیک یا چینی است. گرما نباید متفاوت باشد زیرا موهای شما را خشک می کند.

سشوار های ضرب و شتم برای موهای خوب به تقاضای نور ، حتی گرما پاسخ می دهند. مواد سرامیکی و چینی دارای کمی یون طبیعی است. این یون های طبیعی برای خشک شدن سریعتر مولکول های آب را تجزیه می کنند.

درباره فناوری مادون قرمز چیست؟
سشوار که جزئیات گرمایش مادون قرمز را بر روی مو نیز ملایم تر خواهد کرد. غالباً مردم نمی دانند چه موقع باید موهای خود را سشوارند. موها هنگام گرم شدن ، مسواک می شوند. معمولاً موها مدت طولانی قبل از متوقف شدن افراد خشک می شوند. این خیلی مضر است

گرمای مادون قرمز باعث از بین رفتن موها از داخل می شود. این منجر به خشک شدن کمتر از خارج می شود. روی مو ملایم تر است و از گرمای بیش از حد آسیب جدی نخواهد دید.

وات لازم برای موهای زیبا
کسانی که موهای درشت و ضخیمی دارند که خشک کردن آن سخت است ، به دستگاهی قدرتمند احتیاج دارند. موهای زیبا همان خواسته های موهای درشت را ندارند. هنگام خشک کردن در خانه به 2000 وات احتیاج نخواهید داشت.

برای دستگاه های خانگی که از موهای ریز استفاده می شود ، دستگاهی که از 1300w تا 1875w متغیر باشد به اندازه کافی قدرتمند است. شما با سرعت کمتری با گرمای کمتری خشک می شوید. نیازی به سشوار سشوار قوی ندارد. شما فقط به یک سشوار نیاز دارید که دوام داشته باشد.

ضمیمهها برای موهای ظریف شما
بیش از چند ضمیمه برای تمام بافت ها و سبک های مو وجود دارد. برای موهای خوب خود می توانید از هرکدام از پیوست ها استفاده کنید. آنها بسته به آنچه می خواهید تأثیر می گذارد.

یک متمرکز کننده هوا را بر روی یک بخش خاص متمرکز می کند. این برای اطمینان از عدم خشک شدن موهای شما مناسب است. دیفیوزر به ایجاد آسانسور و حجم کمک خواهد کرد. این فقط برای موهای مجعد نیست. ضمیمه های شانه ای و صاف کننده نیز وجود دارد. آنها به تمرکز هوا در صورت لزوم کمک می کنند.

ویژگی های اضافی برای تقاضای مو
بهترین سشوار برای موهای ریز از ویژگی های عالی مانند دکمه های گرمای جداگانه و سرعت استفاده می کند. این اجازه می دهد تا گرما و سرعت را به طور مستقل تغییر دهید. دکمه شات جالب باعث می شود تا کوتیکول ها مهر و موم شده و سبک شما در طول روز ادامه یابد.

سایر ویژگی ها مانند یک بند ناف بلند یا فیلتر برای همه خوب است – فقط زنان دارای موی ناز. بند ناف به شما کمک خواهد کرد که تقریباً در هرجای دیگری سبک کنید. این نکته را در نظر بگیرید که آیا شما به سشوار مسافرتی نیز نیاز دارید یا نه. برای این کار ، ممکن است شما به ولتاژ دوگانه احتیاج داشته باشید.

راهنمای خشک کردن موهای خوب و بدون آسیب رساندن به آن
مرحله 1 – اولین مرحله در حمام شروع می شود. شما می خواهید برای قفل های ظریف خود از شامپو و تهویه مناسب استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که از این نوع تهویه مناسب برای موهای شما استفاده شده است. نباید موهای ریز و ظریف را وزن کرد ، به طوری که آویز باشد.

مرحله 2 – حوله پیچیده شده را دور موهای خود نکشید. بسیاری از سبک شناسان موافق هستند که گذاشتن حوله روی مو می تواند منجر به آسیب شود. برای مدت زمان کمتری از یک حوله نرمتر استفاده کنید. شما نمی خواهید هیچ اصطکاک ناچیزی ایجاد کنید.

مرحله 3 – در صورت امکان ، موهای خود را رها کنید تا تقریباً همه جانبه به طور طبیعی خشک شوند. خشک کردن هوا سالمترین روش برای خشک کردن است. متأسفانه همیشه نمی توان صبر کرد تا مدت طولانی خشک شود. اگر نمی توانید منتظر خشک شدن هوا باشید ، قبل از استفاده از سشوار حوله را تا حد امکان سشوارید.

مرحله 4 – محافظ گرما را در سر خود اضافه کنید. از جلو به عقب ، قبل از اعمال گرما می توانید آن را محافظت کنید. می توانید موهای خود را قسمت کنید و بخش هایی ایجاد کنید. بسیاری از افراد قسمت پشت مو را فراموش می کنند ، یا به اندازه کافی استفاده نمی کنند.

مرحله 5 – بسته به مرطوب بودن موهای شما ، استفاده از برس را به تأخیر می اندازید. ابتدا از هوای زیاد و گرما تا حد ممکن شروع کنید. شما می خواهید مطمئن باشید که هنگام انجام این کار خیلی مرطوب نیست. شلاق زدن موهای شما نیز می تواند باعث آسیب شود. از برس استفاده نکنید تا موهای شما حدود 80٪ خشک شود.

مرحله ششم – از کنسانتره یا دیفیوزر روی موهای خود استفاده کنید. تمرکز كننده هوا و گرما را بر روی قسمتهای دقیق متمرکز می كند. شما موهایتان را وحشی نمی کنید ، یا آن را بیش از حد گرم می کنید. برای یک صاف کردن مهم است. دیفیوزر همان کار را انجام می دهد به جز اینکه باعث ایجاد حجم شود.

مرحله 7 – موهای خود را به بخش هایی تقسیم کنید. هنگام خشک کردن از ریشه ها شروع کنید. در هنگام بلند کردن ریشه ها را ماساژ دهید تا حجم مورد نظر خود را ایجاد کنید. شما با سرعت و سرعت کم شروع می کنید. برای بدست آوردن حجم بیشتر ، می توانید موهایتان را به سمت بالا بکشید.

مرحله 8 – وقتی مو تقریباً خشک است ، وقت آن است که به یک ظاهر طراحی فکر کنید. می توانید از یک برس گرد برای ایجاد فر استفاده کنید. این در حالی است که ممکن است از یک برس بزرگ برای صاف کردن استفاده کنید. این پایه و اساس سبک شما خواهد بود.

مرحله 9 – وقتی مو تقریباً خشک شد ، زمان آن رسیده که گرما کم شود. شما نمی خواهید آن را بیش از حد سشوارید. استفاده از دکمه شوت خنک باعث درخشش و بعد به موهای شما می شود. که کوتیکول را مهر می کند.

مرحله 10 – شما تمام شد. اکنون زمان آن رسیده است که کمی سبک اسپری مو اضافه کنید تا استایل خود را حفظ کنید.

نتیجه
بهترین سشوار موهای ریز دارای ویژگی هایی است که باعث می شود موهای شما سالم تر شود. موهای نازک و نازک است. شما باید با توجه به گرما و همچنین سرعت هوا بسیار مراقب باشید. شستن موهای شما به طور وحشیانه می تواند به موهای زوزه زده و شکسته منجر شود.

مهم است که سشوار از فناوری صحیحی برای سلامتی موهای شما برخوردار باشد. از ویژگی های آن کمکی نکنید. اصلاح موهای آسیب دیده سخت است. بهتر است از آسیب دیدن در کل جلوگیری کنید. هر کدام از سشوارهایی که ما به آنها اشاره کردیم برای موهای خوب فوق العاده خواهد بود.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید