بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

اگر ماشین ظرفشویی جدید شما انتظارات شما را برآورده نمی کند ، این مراحل را امتحان کنید:

متوقف کردن preinining: هر چیز جامد را از هم جدا کنید ، اما برخی از مواد خرد و پوسته پوسته را رها کنید. اگر ظرف ها خیلی تمیز شوند ، سنسور خاک ممکن است چرخه را کوتاه کند. هرچه تعداد ناخوشایندهای بیشتری در آب شستشو شناور شوید ، احتمال بیشتری دارد که ماشین ظرفشویی چرخه کاملی را طی کند. دشوار است که باور کنید که باید از مقدمه کنار بیایید؟ ما می فهمیم ، به نظر می رسد ضد کارآمد است. اما مواد شوینده جدید مبتنی بر آنزیم در تجزیه مواد غذایی گیر شده بسیار عالی هستند ، و حتی مقدار کمی از آنزیم می تواند از طریق یک بار واقعا کثیف ظروف کار کند. بنابراین تلاش اضافی کاملاً غیر ضروری است. این خبر خوبی است!
مواد شوینده مایع یا ژل را فراموش کنید: آنها آنزیم ندارند ، بنابراین مواد غذایی را تجزیه نمی کنند. پودرها ، قرص ها و بسته های ژل دارای آنزیم ها و بسیاری از مواد مفید دیگر هستند ، بنابراین آنها موثرتر هستند. برخی از کارمندان Wirecutter زبانههای Powerball-Finish All-in-One را ترجیح می دهند .
استفاده از کمک شستشو: مواد شوینده بر اساس آنزیم محدودیت هایی دارند و کمک شستشو به جبران آنها کمک می کند. این کمک می کند تا آب راحت تر ظرف های شما را خاموش کند ، که مانع از تغییر مجدد مواد غذایی در چرخه میانی و سرعت بخشیدن به روند خشک شدن می شود. همچنین با نرم شدن آب شیر (از اتصال با مواد معدنی موجود در آن) جلوگیری می کند که از فیلم مه آلود استفاده شود. کمک شستشو مخصوصاً برای ماشینهای ظرفشویی خشک کندانسور مهم است ، اما باعث می شود هر ماشین ظرفشویی بهتر عمل کند. Finish Jet-Dry به خوبی کار می کند ، اگرچه مواد شوینده شما از قبل دارای مواد شستشو (مانند بسیاری از فرمول های برگه Finish) است ، نیازی به اضافه کردن مایع اضافی ندارید.
آن را به درستی بارگیری کنید: سطوح کثیف را به سمت پایین و به سمت بازوهای شستشو دهید و از قرار دادن وسایل نقره و کاسه های خود از نزدیک خودداری کنید. هنگام بارگیری ظروف یا گلدان های بزرگ قابلمه ، مراقب باشید که آنها مانع از رسیدن جت های آب به سایر ظروف اطراف نشوند. وقتی شک دارید ، کتابچه راهنما را بخوانید.
آب شیر خود را نرم کنید: بیشتر مناطق مترو قبلاً این کار را انجام می دهند ، اما اگر آب خود را از چاه یا هرجای دیگر با منبع آب معدنی دریافت کنید ، باید یک راه حل پیدا کنید. یک نرم کننده خانگی کاملاً خنثی است اما گران است. یک کمک شستشوی کاملاً خشک مانند Finish Jet-Dry Turbo ممکن است کمک کند. چند ماشین ظرفشویی یک سینی مخصوص برای نمک های نرم کننده مخصوص آب دارند. با وجود این گزینه ها ، اکثر تولید کنندگان استفاده از مواد شوینده اضافی را توصیه می کنند و دستورالعمل هایی را در دفترچه راهنما ارائه می دهند.
حتی بعد از اینکه می توانید عادت های خود را برای استفاده روزمره ناخن بزنید ، باید کمی مراقبت انجام دهید:

چند بار در سال فیلتر را تمیز کنید: تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که آن را زیر سینک آن اجرا کنید و به راحتی با اسفنج صابون آنرا پاک کنید. انجام این کار فقط یک دقیقه طول می کشد ، و فیلتر به اندازه فکر شما ناخوشایند می شود. اکثر مارک ها تمیز کردن ماهانه را توصیه می کنند ، اما شما می توانید با تمیز کردن آن هر سه یا چهار ماه یک بار از بین برید. اگر متوجه شدید شدن عملکرد شوید یا ماشین ظرفشویی شما حتی بدون ظروف کثیف داخل آن بوی تند و بوی آن بدهد ، این یک علامت است که شما باید فیلتر خود را تمیز کنید. (اگر ماشین ظرفشویی شما دارای چرخ چرخ است ، نیازی به انجام این کار ندارید.)
گاهی اوقات چرخه خود تمیز کردن را اجرا کنید: وارنر و زیزلر هر دو به ما گفتند که توصیه می کنند هر شش ماه یک بار خالی را با یک پودر تمیز کننده ماشین ظرفشویی مانند Affresh اجرا کنید . با این کار محلول صابون ، گریس و مواد معدنی معدنی که با استفاده منظم ساخته می شوند ، حل می شود و ممکن است بو را ایجاد کند و در صورت عدم کنترل بیش از حد جریان آب را محدود کند. اگر آب شیر نرم وجود دارد ، یک چرخه خود تمیز کردن در سال خوب است ، سه بار در سال در صورت داشتن آب شیر آب به عملکرد و ماندگاری شما کمک می کند. پاک کننده های ماشین ظرفشویی در واقع فقط اسید سیتریک سیتریک هستند ، بنابراین می توانید به جای آن از Crystal Light بدون قند نیز استفاده کنید.
اگر ماشین ظرفشویی شما از مشکلات عملکرد رنج می برد ، توصیه می کنیم با شروع این کلیپ عیب یابی اساسی ، کتابخانه تعمیرات فیلم های چگونه به فیلم را بررسی کنید . یک فرصت خوب وجود دارد که شما بتوانید مشکل را به تنهایی برطرف کنید ، یا حداقل قبل از تماس با خدمات ، تصور کنید که چه اشتباهی رخ داده است.

در مورد ماشین ظرفشویی ارزان تر چطور؟
اگر می خواهید ماشین ظرفشویی که هزینه کمتری از مدل های Bosch ، KitchenAid و Miele را که توصیه می کنیم ، داشته باشید ، گزینه های خوبی دارید. ما هنوز هم باید آنها را امتحان کنیم ، اما لیست را به چند مدل امیدوارکننده کاهش داده ایم که شاید بخواهید در نظر بگیرید.

اگر می خواهید یک مدل نسبتاً مقرون به صرفه که از ویژگی های آن پر شده باشد ، GE GDF630PSMSS را در نظر بگیرید . این رک سوم ، یک قفسه دوم قابل تنظیم با ارتفاع ، سمپاش های شستشوی بطری ، کلیپ های شیشه ای و یک گزینه پیش شستشوی بخار وجود دارد که همه در قیمت غیر معمول هستند. بررسیهای صاحب آن نیز جامد است: در خانه دپو ، دارای میانگین امتیاز 4.5 از 5 ستاره با بیش از 1200 بررسی در این مقاله است.

در 50 دسی بل ، این GE آشکارا بلندتر از مدل های Bosch یا KitchenAid است که ما توصیه می کنیم. ظرف ها همچنین ممکن است برای خشک شدن قطره بیشتر طول بکشد ، زیرا این مدل دارای وان پلاستیکی است (گرچه دارای یک درجه حرارت خشک است). رایج ترین شکایتی که ما خوانده ایم این است که مالکان ترتیب خطوط ناخوشایند را ناامید کننده می دانند. و به طور کلی ، هر چه ویژگی یک دستگاه بیشتر باشد ، احتمال شکستن آن نیز بیشتر است. اما براساس آنچه در مورد GDF630PSMSS خوانده ایم ، به نظر می رسد یک ماشین قابل اعتماد و خوش ذوق است.

FRIGIDAIRE گالری FGIP2468UF دارای دسته جیب جذاب و کنترل پنهان، معمولا هزینه فقط 500 $، اجرا می شود ساکت تر (49 دسی بل) از بسیاری از مدل های مقرون به صرفه، و برخی ویژگی های که نگاه مانند آنها به شستشو و خشک عملکرد موثر اضافه کردن. نکته منفی این است که میانگین رتبه بندی کاربران آن کمی پایین تر از حد متوسط ​​است ، با 4.3 از پنج ستاره بر اساس بیش از 430 رتبه بندی در زمان نوشتن ، بسیاری از آنها با استناد به نشت و سرویس دهی به مشتری ضعیف هستند.

بهترین ماشین ظرفشویی
تنظیم مکان یک اندازه گیری استاندارد در صنعت لوازم خانگی است و تعداد ظروف یک نفر را در طول یک شام رسمی از آنها نشان می دهد. طبق تنظیمات یک مکان ، یک بشقاب شام ، بشقاب دسر ، گلدان شیشه ای ، گلدان ، بشقاب پرنده ، چاقو ، چنگال ، قاشق سوپ ، قاشق دسر ، قاشق چایخوری و کاسه شامل می شود. یک کاسه سرو و قاشق غذاخوری را برای هر سه یا چهار مکان تنظیم اضافه کنید. پرش به عقب.
نمک های فسفات مواد تمیز کننده فوق العاده ای هستند. اما دانشمندان از دهه 1970 معتقد بودند كه این نمك ها به شکوفا شدن جلبك ها در دریاچه ها و رودخانه ها منجر می شود كه این امر می تواند زندگی دریایی را خفه كند. گرچه مواد شوینده بر پایه فسفات در برخی ایالت ها هنوز از لحاظ فنی قانونی هستند ، اما این صنعت به الگوی جدید مبتنی بر آنزیم حرکت کرده است. پرش به عقب.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>