بهترین گزینه های فروش ماشین با 800 میلیون

از اواسط سال 98 با افزایش قیمت انواع خودروها، سیاست‌های متفاوتی برای رفع این مشکل و کاهش قیمت اتخاذ شد. از جمله اینکه درج قیمت در سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها ممنوع شد. البته این روش و سایر سیاست‌ها نتوانست تاثیر مثبتی بر کاهش قیمت فروش ماشین داشته باشد. آگاه نبودن از قیمت دقیق هر خودرو ممکن است شما را در هنگام خرید و فروش ماشین با دردسرهای متفاوتی مواجه کند. در این نوشتار قصد داریم به بررسی مشخصات خودروهایی بپردازیم که در محدوده 850 میلیون تومان در بازار خرید و فروش ماشین قرار دارند. در ادامه نیز ابزاری کاربردی برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز هر خودرو بیان می‌شود.

اسپورتیج 2014 فول SL

شرکت کیا در راستای تولید خودروهای شاسی بلند، خودروی اسپورتیج 2014 فول SL را به بازار جهانی معرفی کرد. این خودرو از نظر فنی یک موتور پر قدرت با حجم 2.4 لیتر دارد که قدرتی معادل 176 اسب بخار و گشتاوری  برابر با 227 نیوتن تولید می‌کند. اسپورتیج 2014 با وجود این موتور پرقدرت شتاب چندان خوبی ندارد؛ به طوری که شتاب آن از حالت سکون تا صد کیلومتر در حدود 10.4 ثانیه زمان طی می‌کند. از سوی دیگر مصرف سوخت بالا نیز از معایب این شاسی بلند محسوب می‌شود. به طوری که در یک سیکل ترکیبی، مصرف سوختی معادل 10 لیتر برای طی مسافت 100 کیلومتر دارد. البته شرکت کیا به عنوان سازنده خودرو ادعا می‌کند که مصرف سوخت اسپورتیج در حالت ایده ال حدود 9.6 لیتر است. حداکثر سرعت ثبت شده برای این خودرو 180 کیلومتر بر ساعت است.

اما اگر معایب خودرو را در نظر نگیریم، نرمی و فرمانپذیری بسیار خوب و مناسب اسپورتیج تجربه یک رانندگی خوب را برای شما ایجاد خواهد کرد. علاوه بر آن خودرو از نظر ایمنی در سطح خوبی قرار دارد. همچنین ترمزهای نصب شده بر روی آن عملکرد خوب و راضی کننده‌ای دارند. قیمت خودرو در حال حاضر در بازه قیمتی 920 تا 970 میلیون تومان قرار دارد. این قیمت‌ها با توجه به سال ساخت محصول و شرایط سلامت قطعات و موتور خودرو متفاوت خواهد بود.

جنسیس 2010 نیمه فول

 شرکت هیوندای کره با تولید جنسیس 2010 نیمه فول، محبوبیت خود را در میان همه تثبیت کرد. جنسیس نیمه فول در بازار ایران طرفداران بسیاری دارد و یک سدان لوکس و دوست‌داشتنی محسوب می‌شود. این خودروی کره‌ای موتوری پر قدرت و شتابی مناسب دارد. موتور این خودرو می‌تواند 290 اسب بخار قدرت تولید کند و میزان گشتاور خروجی آن هم 358 نیوتن متر است. حداکثر سرعت آن  210 کیلومتر بر ساعت است و شتاب خودرو  6.5 ثانیه برای رسیدن از سرعت 0 به 100 است. در کنار تمامی این مزایا نمی‌توان مصرف سوخت آن را چندان مناسب دانست. مصرف 11 لیتر سوخت ترکیبی در هر 100 کیلومتر مصرفی بالا و غیر اقتصادی محسوب می‌شود؛ ولی شتاب مناسب و موتور پر قدرت این مصرف بالا را توجیه خواهد کرد.

قیمت این خودرو در محدوده 850 تا 900 میلیون تومان در بازار ایران معامله می‌شود. خودرو از نظر ظاهری داری کابینی جذاب و زیبا است و تجربه یک رانندگی لذت بخش را به شما هدیه خواهد کرد. اما در کنار این موارد هزینه نگهداری خودرو بسیار بالا است و استهلاک بالایی دارد. به همین دلیل در بلند مدت هزینه‌های زیادی بر دوش شما تحمیل خواهد کرد. علاوه بر این باید در نظر داشته باشید که خودروهای دیگری نیز در این محدوده قیمتی قرار دارند که نسبت به جنسیس مصرف و استهلاک کمتری دارند و نیاز شما را برآورده خواهند کرد.

سوناتا 2014 فول YF

شرکت هیوندای در ادامه مسیر ار تقای سوناتا، اقدام به طراحی و تولید نسل ششم از این خودرو نمود و سوناتا 2014 فول YF را به بازار معرفی کرد. این خودرو توانست به عنوان یک سدان خوش چهره، شیک و خوش ساخت مورد توجه ایرانیان قرار بگیرد و مانند سایر خودروهای کره‌ای موجود در کشور، بازار فروش ماشین بسیار خوبی رقم بزند. یکی از مزایای این خودرو در بازار ایران، خدمات پس از فروش مناسب و دسترسی به قطعات یدکی است که موجب رضایت دارندگان این خودرو می‌شود.

قیمت این خودرو در حال حاضر در بازار ایران در محدوده قیمتی 830 تا 870 میلیون تومان قرار دارد. سوناتا فول YF یک خودروی خانوادگی با ظاهر شیک و لوکس است. ق فضای داخلی کابین طراحی مناسبی دارد و سرنشینان در داخل آن به خوبی احساس راحتی خواهند داشت. عملکرد فنی خودرو و مصرف سوخت آن نیز در سطح قابل قبولی قرار دارد.

کلام آخر

در حال حاضر برای فروش ماشین نیاز به آگاهی دقیق از قیمت روز خودرو داریم. اگر ابزاری مطمئن در دست نباشد، این کار برای شما سخت و پر دردسر خواهد بود. هم اکنون همراه مکانیک با ارائه ابزاری کاربردی این مشکل را حل کرده است. همراه مکانیک به همراه تیمی مجرب دارای بزرگترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده در ایران است. با کمک همراه مکانیک می‌توانید از قیمت دقیق و روز خودرو اطلاع یابید. همچنین در تمامی مراحل فروش ماشین، کارشناسی خودرو و امضای قرارداد، همراه مکانیک در کنار شما خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>