تدریس خصوصی سئو

آموزش سئو به سفر یادگیری SEO خود خوش آمدید!
اگر تمایل شما به یادگیری بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فقط با تمایل به اجرا و آزمایش مفاهیم بیش از حد باشد ، از این راهنما بیشترین بهره را خواهید گرفت .

این راهنما برای توصیف تمام جنبه های اصلی سئو طراحی شده است ، از یافتن اصطلاحات و عباراتی ( کلمات کلیدی ) که می توانند ترافیک واجد شرایطی را برای وب سایت شما ایجاد کنند ، دوستانه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو ، ایجاد پیوندها و بازاریابی ارزش بی نظیر سایت وبسیما شما. .

دنیای بهینه سازی موتور جستجو پیچیده و همیشه در حال تغییر است ، اما شما به راحتی می توانید اصول آن را درک کنید و حتی مقدار کمی از دانش SEO می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. آموزش رایگان SEO همچنین در وب ، از جمله در راهنماهایی مانند این ، به طور گسترده در دسترس است! (ووهو!)

این اطلاعات را با برخی از تمرینات ترکیب کنید و در راه تبدیل شدن به یک SEO جستجوگر باهوش هستید.

مبانی بهینه سازی موتور جستجو
تا به حال درباره سلسله مراتب نیازهای مازلو شنیده اید؟ این یک نظریه روانشناسی است که اساسی ترین آموزش خصوصی سئو نیازهای انسان (مانند هوا ، آب و ایمنی جسمی) را نسبت به نیازهای پیشرفته تر (مانند عزت و تعلق اجتماعی) اولویت می دهد. این تئوری می گوید شما نمی توانید بدون اطمینان از برآورده شدن نیازهای اساسی تر ، به نیازهای بالا دست پیدا کنید. عشق اگر غذایی نداشته باشید مهم نیست.

بنیانگذار ما ، رند فیشکین ، هرمی مشابه را برای توضیح نحوه مراجعه افراد در مورد سئو ایجاد کرد ، و ما آن نیو سئو را با محبت ” سلسله مراتب Moz low در زمینه نیازهای سئو ” نامیدیم .

آنچه در آن به نظر می رسد در اینجا است:

راهنمای اصول SEO
همانطور که می بینید ، پایه و اساس SEO خوب با اطمینان از دسترسی به خزیدن آغاز می شود و از آنجا به بالا حرکت می کند.

با استفاده از این راهنمای مبتدیان ، می توانیم این هفت مرحله را برای موفقیت در جستجوگرها دنبال کنیم:

دسترسی را بخزید تا موتورها بتوانند وب سایت شما را بخوانند
محتوای جذاب که به پرسش جستجوگر پاسخ می دهد
کلید واژه برای جذب جستجوگران و موتورها بهینه شده است
تجربه کاربری عالی از جمله سرعت بارگذاری سریع و UX جذاب
محتوای شایسته اشتراک که پیوندها ، نقل قول ها و تقویت ها را کسب می کند
عنوان ، URL و توضیحات برای رسم CTR بالا در رتبه بندی
علامت گذاری قطعه / طرح برای برجسته شدن در SERP ها
ما در سرتاسر این راهنما وقت خود را برای هر یک از این مناطق صرف خواهیم کرد ، اما می خواستیم آن را در اینجا معرفی کنیم زیرا آموزش تخصصی سئو در این مقاله نگاهی به چگونگی ساختار راهنما به عنوان یک کل ارائه می شود.

فصل ها را کاوش کنید …

فصل 1: سئو 101
چیست و چرا مهم است؟

برای مبتدیان واقعی بیاموزید که بهینه سازی موتور جستجو چیست ، چرا مهم است و همه اصول لازم برای دانستن کار خود را به درستی شروع کنید.

فصل 2: ​​موتورهای جستجو چگونه کار می کنند – خزیدن ، نمایه سازی و رتبه بندی
اول ، شما باید ظاهر شوید.

اگر موتورهای جستجو به معنای واقعی کلمه نتوانند شما را پیدا کنند ، هیچ یک از بقیه کارهای شما مهم نیستند. این فصل به شما نشان می دهد که چگونه ربات های آنها در اینترنت می چرخند تا سایت شما را پیدا کنند و آن را به فهرست خود اضافه کنند.

فصل 3: تحقیق در مورد کلمات کلیدی
درک کنید که مخاطب شما می خواهد چه چیزی پیدا کند.

رویکرد ما ابتدا کاربران را هدف قرار می دهد زیرا این همان چیزی است که موتورهای جستجو به آن پاداش می دهند. این فصل تحقیق درباره کلمات کلیدی و سایر روش ها را برای تعیین اینکه مخاطب شما به دنبال دوره تخصصی سئو چه چیزی است را پوشش می دهد.

فصل 4: بهینه سازی در محل
برای تهیه پیام خود از تحقیقات خود استفاده کنید.

این یک فصل سنگین است ، که شامل طراحی بهینه شده ، تجربه کاربر ، معماری اطلاعات و همه روش هایی است که می توانید نحوه انتشار مطالب را برای به حداکثر رساندن دید و طنین آن با مخاطبان تنظیم کنید.

فصل 5: سئو فنی
دانش فنی اولیه به شما کمک می کند سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید و اعتبار را نزد توسعه دهندگان ایجاد کنید.

با اجرای طراحی ریسپانسیو ، دستورالعمل های ربات و سایر عناصر فنی مانند داده های ساختاریافته و متا تگ ها ، می توانید به Google (خود یک ربات) بگویید که سایت شما چیست. این به آن کمک می کند تا برای موارد مناسب رتبه بندی شود.

فصل 6: مرجع ایجاد و ایجاد پیوند
صدا را زیاد کن.

وقتی همه چیز را سر جای خود قرار دادید ، وقت آن است که با جلب توجه و پیوند از سایت ها و تأثیرگذارهای دیگر ، نفوذ خود را گسترش دهید.

فصل هفتم: اندازه گیری ، اولویت بندی و اجرای سئو
خود را برای موفقیت تنظیم کنید.

یک قسمت اساسی از هر استراتژی سئو ، دانستن اینکه چه چیزی م workingثر است (و چه چیزی نیست) ، تنظیم روش خود در ادامه کار است.

واژه نامه جستجوگرها
اصطلاحات و عبارات کلیدی را بفهمید.

با یادگیری سئو می توانید بعضی اوقات احساس یادگیری زبان دیگری داشته باشید ، دوره آموزش سئو با تمام اصطلاحات اصطلاحات اصطلاحات و اصطلاحاتی که انتظار دارید آنها را بدانید. این واژه نامه فصل به فصل به شما کمک می کند تا کلمات جدید را کنترل کنید.

چه مقدار از این راهنما را باید بخوانم؟
اگر در زمینه بهبود ترافیک جستجو جدی هستید و با سئو آشنایی ندارید ، توصیه می کنیم راهنمای مبتدی را برای SEO جستجو کنید. ما سعی کرده ایم آن را تا حد امکان مختصر و آسان درک کنیم و یادگیری اصول SEO اولین قدم حیاتی در دستیابی به اهداف تجارت آنلاین شماست.

با سرعتی که بیشتر به شما مناسب است بروید و حتماً ده ها منابعی را که در سراسر فصل ها به آنها پیوند می دهیم یادداشت کنید – آنها همچنین شایسته توجه شما هستند.

هنوز هیجان زده شده اید؟ شما باید باشید! بازاریابی موتور جستجو یک زمینه جذاب است و آموزش کامل سئو می تواند سرگرم کننده باشد! اگر گیج شدید ، تسلیم نشوید. ما افرادی داریم که می توانند به شما در سمینارهای آموزشی جستجوگر SEO کمک کنند .

ما هیجان زده هستیم که شما اینجا هستید! یک فنجان قهوه بگیرید ، و بیایید به فصل 1 (SEO 101) برویم .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>