تست Ghislaine Maxwell: در اینجا چیزی است که باید انتظار داشت

[ad_1]

گیسلین ماکسول، خانم متهم قدیمی جفری اپستین، سرمایه‌دار پدوفیل، روز دوشنبه محاکمه می‌شود – آخرین اقدام کیفری علیه سوسیالیست رسوا آغاز می‌شود، که می‌تواند آخرین فرصت برای عدالت برای قربانیان ادعایی این دو باشد.

در صورتی که ماکسول در تمامی اتهامات مجرم شناخته شود، با حداکثر 70 سال زندان مواجه می شود – عملاً یک حبس ابد برای این مرد 59 ساله که پس از دستگیری در زندان بروکلین به سر می برد.

مکسول با شش اتهام به استخدام، مراقبت و آزار چهار دختر زیر سن قانونی با اپستین در چندین مکان در ایالات متحده و بریتانیا از سال 1994 تا 2004 مواجه است.

جرایم او شامل شرکت در “تماس جنسی گروهی” با اپستین و یک دختر خردسال – که در اسناد دادگاه به عنوان “قربانی نوجوان-1” شناسایی شده بود – از سال 1994 تا 1997، دادستان ها او را متهم به کیفرخواست کردند.

گفته می شود که با هر قربانی، او دختران را تشویق می کرد تا ماساژهای اپشتین را انجام دهند که به خشونت جنسی تبدیل می شد. برای مثال، در طول ماساژ با یک قربانی کوچک-1، نوجوان و ماکسول «درگیر می‌شوند sex در کیفرخواست آمده است که با اپستین همکاری می کند.

کارشناسان حقوقی به The Post گفتند، جنایاتی که او به آنها متهم شده است هیجان انگیز است و قبل از ارائه شواهد در پرونده، واکنش عاطفی را در بین هیئت منصفه برانگیخت. کارشناسان افزودند که این یکی از دلایلی است که کارت ها علیه ماکسول در طول محاکمه ردیف شدند – و اینکه چرا دادستان ها می توانند حکمی را دریافت کنند.

بابی استرنهایم، وکیل مدافع به گیزلین ماکسول اشاره می کند که در یک جلسه پیش از محاکمه به اتهامات sex ترافیک، در طرحی در دادگاه نیویورک.
رویترز

اما اینکه این روند چگونه پیش خواهد رفت – و اینکه آیا ماکسول از خود دفاع خواهد کرد یا خیر – در هوا باقی می ماند. کارشناسان حقوقی و وکلای باتجربه ای که با The Post صحبت کردند، مشکلات بالقوه ای را که تیم حقوقی ماکسول در طول محاکمه با آن مواجه می شود – و همچنین راهبردهایی که می تواند در تلاش نهایی آنها برای جلب نظر هیئت منصفه در تلاش نهایی برای جلب یک شخص سکولار در پشت میله های زندان، با آن روبرو شود، توصیف کردند.

ژان روسی، دادستان سابق و وکیل با تجربه، گفت که دادستان ها احتمالاً در بیانیه آغازین خود اتهامات علیه او را بدون اغراق یا اغراق توضیح خواهند داد.

“من انتظار دارم که آنها بسیار محتاط، اما محکم – استراتژیک، اما نه تحریک آمیز باشند. روسی به دادستانی در ناحیه جنوبی نیویورک گفت: آنها قول کمتری خواهند داد، اما در این روند به نتایج بیش از حدی دست خواهند یافت.

وی افزود: «این اتهامات خود گویای چیزهای زیادی است. “هر بار که شما خردسال دارید sex ترافیک، تنها این اتهام باعث شعله ور شدن احساسات و تعصبات هر هیئت منصفه می شود.”

جنیفر راجرز، استاد دانشکده حقوق کلمبیا، گفت که تعصب بالقوه هیئت منصفه می تواند به نفع ماکسول عمل کند، حداقل به دلیل جنسیت او.

او گفت: “هیئت منصفه اغلب با زنان متهم به طور کلی همدردی می کنند و اگر بتوانند او را به عنوان قربانی اپشتین نشان دهند، می تواند به نفع آنها باشد.”

جفری اپستین و گیسلین ماکسول در 15 مارس 2005 در شهر نیویورک در مجموعه کنسرت های وال استریت در Cipriani Wall Street شرکت کردند.
جفری اپستین و گیسلین ماکسول در 15 مارس 2005 در شهر نیویورک در مجموعه کنسرت های وال استریت در Cipriani Wall Street شرکت کردند.
گتی ایماژ

راجرز افزود، اما در عین حال، جنسیت او می تواند تله ای برای تیم دفاعی باشد.

او گفت: “ممکن است اعضای هیئت منصفه از این واقعیت خوششان نیاید که او زنی است که به قلدری دختران جوان کمک می کند.”

این واقعیت که او یک زن است احتمالا باعث شده قربانیان بیشتر به او اعتماد کنند، که احتمالاً منجر به خشونت شدیدتر از آنچه در غیر این صورت اتفاق می افتد، می شود، بنابراین این نوع خیانت به او sex راجرز اضافه کرد که ممکن است حداقل برخی از اعضای هیئت منصفه را آزار دهد.

کارشناسان افزودند، اگر مدافعان او بخواهند او را به عنوان یک قربانی به تصویر بکشند، ممکن است با مین های مشابه با هیئت منصفه روبرو شوند.

ماکسول، 59 ساله، در فرانسه به دنیا آمد و به عنوان دختر غول رسانه ای رابرت ماکسول، که در سال 1991 در شرایطی مرموز درگذشت، در لوکس بزرگ شد.

پس از مرگ پدرش، ماکسول تصویری را در رسانه های بریتانیا و آمریکا به عنوان یک سوسیالیست ثروتمند ساخت که با مردان با نفوذ در سراسر جهان روابط برقرار کرد، تا حدی به دلیل رابطه عاشقانه اش با اپستین.

مکسول و اپستین با شاهزاده اندرو، بیل کلینتون، دونالد ترامپ و بسیاری دیگر از تجار، سیاستمداران و چهره های رسانه ای معاشرت کردند – و با آنها عکس گرفتند. دادستان اپستین، ویرجینیا جوفر، ادعا می کند که او توسط اپستین به مردان قدرتمند در مدار خود، از جمله شاهزاده اندرو، قاچاق شده است. پادشاه بریتانیا این اتهام را رد می کند.

گیسلین ماکسول وکیل خود را در آغوش می گیرد که او برای انتخاب اعضای هیئت منصفه در دادگاه علیه ماکسول، شریک جفری اپستین، متهم به sex ترافیک
گیسلین ماکسول وکیل خود را در آغوش می گیرد که او برای انتخاب اعضای هیئت منصفه در دادگاه علیه ماکسول، شریک جفری اپستین، متهم به sex ترافیک
رویترز

روسی گفت، این سبک زندگی «جذاب‌کننده» که ماکسول پیش می‌برد ممکن است این استدلال را مطرح کند که او در واقع قربانی اپشتین است، قرصی که برای هیئت منصفه بلعیدن آن دشوار است.

او گفت: «او یک سوسیالیست استروئیدی است. او زنی باهوش، بالغ و قوی است، با هواپیماهای شخصی دور دنیا پرواز می کند، در هتل های مجلل اقامت می کند.

“من فکر نمی کنم این تئوری که از آن استفاده شده است به خوبی کار کند. من فکر می کنم که این به شعور هیئت منصفه آسیب می رساند.

اما تیم دفاعی او ممکن است او را قربانی دادستان‌های فدرال نشان دهد که دو بار نتوانستند عدالت را در مورد شکارچی جنسی جفری اپستین اجرا کنند.

اپستین در سال 2019 در سلولی در زندان پایین منهتن در حالی که منتظر محاکمه بود خودکشی کرد. sex اتهامات قاچاق توسط همان دادستانی که ماکسول را دستگیر کرد، مطرح شد.

اپستین تا قبل از قتل در سال 2019 از پیگرد قانونی فدرال فرار کرد sex قاچاق به دلیل قراردادی غیرقانونی که او در سال 2008 با وزارت دادگستری امضا کرد. این معامله مخفیانه تحقیقاتی را در مورد 40 دختر زیر سن قانونی ترتیب داد و اپستین به اتهامات ایالتی در فلوریدا اعتراف کرد و تنها 13 ماه در زندان گذراند.

از زمان دستگیری ماکسول، وکلای او بارها ادعا کرده اند که او قربانی وزارت دادگستری بوده و به این دلیل دستگیر شده است که سرویس های فدرال نتوانستند اپستین را به دست عدالت بسپارند.

گیسلین ماکسول با وکلای خود کریستین اوردل، جفری پالیوکا، بابی استرنهایم و لورا منینگر در جریان انتخاب هیئت منصفه در دادگاه علیه ماکسول، یکی از دستیاران جفری اپستین، متهم به sex ترافیک
گیسلین ماکسول با وکلای خود کریستین اوردل، جفری پالیوکا، بابی استرنهایم و لورا منینگر در جریان انتخاب هیئت منصفه در دادگاه علیه ماکسول، یکی از دستیاران جفری اپستین، متهم به sex ترافیک
رویترز

این یک استدلال است. مارک گراگوس، وکیل قدیمی مشهور، گفت که انتظار دارد در پرونده ماکسول بزرگ شود.

«یک تغییر از هیولای اپستین به مغز ماکسول وجود دارد. بدبین در من فکر می کند که دفاع به آن اشاره خواهد کرد، “جراگوس به The Post گفت.

او افزود: «به طرز بدبینانه، اگر اپستین هنوز زنده بود، فکر نمی‌کنم این تغییر را مشاهده کنید.

ماکسول پس از دستگیری بی گناه خود را حفظ کرد و بارها برای آزادی او به قید وثیقه از زندان فدرال بروکلین، جایی که او در بازداشت بود، درخواست داد.

وکلای او بارها در اسناد دادگاه ادعا کرده اند که او در بازداشتگاه پایتخت تحت شرایط وحشتناکی از جمله خشونت جنسی توسط ماموران امنیتی در بازرسی های روزانه قرار داشته است.

جراگوس افزود که شرایط حبس او تصمیم او را برای شهادت در دادگاه خطرناک می کند.

«او در بازداشت است، ظاهراً در وضعیت اسفناکی قرار دارد. او گفت که این می تواند از نظر ذهنی خسته کننده باشد. «شما با یک دادستان بسیار ماهر ملاقات می کنید که در تخت خودش می خوابید، خوب سیر می شد و در حال استراحت بود. در غرفه، این جیو جیتسو ذهنی برای مشتری است. او در حال حاضر از نظر روحی و روانی ضعیف است.”

جنیفر راجرز افزود، اگر ماکسول همچنان این موقعیت را که تصمیم اوست، اتخاذ کند، احتمالاً منجر به یا قطع روند برای او خواهد شد.

او به The Post گفت: «در هر صورت، زمانی که متهم شهادت می‌دهد، تمایل دارد به کانونی برای هیئت منصفه تبدیل شود و اگر خوب عمل نکند، برای پرونده او فاجعه‌بار خواهد بود.

ایان ماکسول، برادر ماکسول، در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس در روز جمعه گفت که محاکمه او در رسانه ها اغراق آمیز بوده و به قصد “شکستن” او بوده است.

ایان ماکسول می‌گوید این بدون شک «مشغول‌ترین فرآیند قرن» است.

“این به معنای شکستن او است. راه دیگری برای خواندن آن نمی بینم. او ادامه داد: “و او شکسته نخواهد شد زیرا کاملاً به بی گناهی خود اعتقاد دارد و بهترین چیزی را که می تواند ارائه می دهد.”

ژن روسی گفت: اگر در طول دادگاه آتش بازی وجود داشته باشد، احتمالاً در سخنرانی پایانی دادستان خواهد آمد.

او گفت: «آنها در ابتدا به اتهامات پایبند خواهند بود و سپس در پایان می‌توانند فشار کامل بدهند و دادگاه را فشار دهند.» “بسته شدن می تواند آرماگدون باشد.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmabuy verified stripe accountmarmaris escorthtml nullednulled themeshttps://macsec.com/1xbet-giriskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaCialisMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Mobil Ödeme BozumEvde paketleme viagraelfbar1500turkiye.shop