توضیحات کولر 24000

توضیحات محصول:

به عصر جدید فن آوری اسپلیت اسپلیت Midea Smart & DC خوش آمدید. بودن یکی از رهبران دنیای تولید کولرهای اسپلیت ، به این معنی است که آنها می دانند این کار چگونه انجام شده است. Midea در سراسر دنیا در فناوری و قابلیت اطمینان خود سرمایه گذاری کرده است.کولر گازی ۲۴۰۰۰ این بدان معنی است که برای شما جای تعجب ندارد که آیا شما تهویه مطبوع خود را در حال دویدن ، و نه بالاتر از قبض های برق پیش بینی شده ، و نه مجبور کردن به خانه ای بیش از حد گرم و حتی در انتظار خنک کردن اتاق خواب خود ندیده اید. به دلیل وجود باتری های خورنده در داخل ، جایگزین کردن کنترل از راه دور از دست رفته یا دستگاه های معیوب. با استفاده از فناوری هوشمند و جدیدترین فناوری اینورتر ، می توانید تهویه هوا را از طریق تلفن خود کار کنید ، وضعیت آن ، خنک یا گرما را قبل از رسیدن به خانه بررسی کنید ، همچنین نظارت بر نحوه استفاده از آن قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ در حالی که در آنجا نیستید ، نظارت کنید. صفحه نمایش بزرگ بزرگ از راه دور گنجانده شده است ، فقط در مواردی که شخصی در خانه باید آن را روشن یا خاموش کند. محیط زیست هرگز شادتر نبوده است ، با دانستن اینکه شما 40 درصد کارایی بیشتری نسبت به سیستمهای تهویه مطبوع معمولی خود دارید. حیرت انگیز تر ، فناوری اینورتر DC است که از هرگونه تأیید یا آزمایش مورد نیاز برای هر کشور در جهان که از ولتاژ 220/240 و 50 یا 60 هرتز استفاده می کند ، پیشی می گیرد. اجازه ندهید که یونیزایزر دوگانه خالص سازی ، که به شما هوای تازه ، تمیز و رقیق شده فوراً می دهد را فراموش نکنید. کاربران را تقسیم کنید ، برای عملکرد Midea Turbo آماده باشید که سریعترین قابلیت Cool یا Heat را در تنها چند دقیقه به شما می دهد. این شگفت انگیز است ، و با داشتن سیستم های تهویه مطبوع Split Air ، می توانید با Midea پیشرفت های بیشتری داشته باشید. این فقط آغاز است.
ویژگی های محصول:

سیستم تصفیه دوگانه با یونیزر
صفحه نمایش پنهان
کنترل از راه دور با نمایشگر LCD بزرگ و کنترل های لمسی آسان
کنترل Wi-Fi (کیت هوشمند اختیاری مورد نیاز)
حالت i-ECO
آماده به کار 1W
جریان هوای اطراف 3D
فلش عالی است
جالب مورد علاقه
عملکرد فوق العاده عالی
رویاهای شیرین و حالت های غیر مزاحم
گرمایش 8 درجه سانتیگراد
عملکرد هوا ضد سرما
چرخ دنده با 3 قدرت عملیاتی: 50٪ ، 75٪ و 100٪
ویژگی های من را دنبال کنید
عملکرد تایمر 24 ساعته و برنامه هفتگی برنامه ریزی *
خواب هوشمند و حالت خواب شخصی *
تشخیص هوشمند *
عملکرد مجدد خودکار
خود تمیز کردن خودکار
تخلیه 2 طرفه
تشخیص نشت مبرد
واحد فضای باز کابینت با الماس
کیت لوله ای 5 متر (بسته بندی شده با کندانسور)
CE تأیید شد
این ویژگی ممکن است به کیت هوشمند اختیاری نیاز داشته باشد

مشخصات واحد داخلی:
خالص (سانتی متر): H 32.5 x W 103.8 x D 22
خالص (اینچ): H 12.8 x W 40.9 x D 8.7
بسته بندی شده (اینچ): H x W x D
وزن خالص: 26.4 پوند / 12 کیلوگرم
وزن ناخالص: 33 پوند / 15 کیلوگرم
مشخصات واحد فضای باز:
خالص (سانتی متر): H 70.2 x W 84.5 x D 36.3
خالص (اینچ): H 27.6 x W 33.3 x D 14.3
بسته بندی شده (اینچ): H x W x D
وزن خالص: 106.5 پوند / 48.4 کیلوگرم
وزن ناخالص: 126 پوند / 57.3 کیلوگرم

من مطمئن هستم که یک چیز وجود دارد که همه ما می توانیم در مورد آن توافق کنیم: روزهای تابستان سوزاندن بدون تهویه مطبوع قابل تحمل است. مهم نیست که چه تعداد از طرفداران یا نوشیدنی های خنک بتوانند در خانه داشته باشند ، یک واحد AC مناسب و معقول در رده دوم قرار دارد. همه می دانند تفاوت بین رفتن به یک اتاق با تهویه مطبوع و قدم گذاشتن در آفتاب – راحتی. داشتن یک خانه با قیمت کولر گازی 24000 ، مزایای بارز بسیاری را به همراه دارد.

ثابت شده است که قیمت کولر گازی 24000 خانه باعث افزایش بهره وری در خانه می شود. همه می دانند که احساس خواب آلودگی و گرمای بیش از حد وقتی احساس می کنید به دلیل گرمای بیش از حد نمی توانید کارهای وحشتناکی انجام دهید. خوب ، واحدهای AC این را از بین می برند. آنها نه تنها باعث افزایش بهره وری روزانه می شوند ، بلکه کیفیت خواب در اتاق خواب ها را نیز افزایش می دهند. همه ما می دانیم خواب یک شب خوب چقدر می تواند روی ما تأثیر بگذارد: سلامتی ما ، روحیه ما و احساس کلی سلامتی ما.

البته بسته به منطقه آب و هوایی شخصی شما ، از سیستم های قیمت اسپلیت ۲۴۰۰۰ نیز می توان به عنوان بخاری در ماه های سردتر ، زمستان استفاده کرد. با این حال ، با وجود تعداد زیادی از افراد موجود در بازار ، دشوار است بدانید کدام یک را انتخاب کنید: چه اندازه؟ چه ویژگی هایی دارد؟ چقدر پرداخت معقول است؟ اینجاست که وارد خواهیم شد. تحقیقات و بررسی های کامل ما تمام کارها را برای شما رقم خواهد زد و آن را در یک راهنمای خرید اسپلیت سرد تهویه مطبوع ارائه می دهد.
منبع :
https://mahbano.net/label/24000-air-conditioner/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>