جوسی اسمولت به دلیل اجرای جنایات ناشی از نفرت مجرم شناخته شد

[ad_1]

جوسی اسمولت روز پنجشنبه به دلیل اجرای جنایت نفرت به مدت نزدیک به سه سال پس از اینکه گفت دو متعصب ترامپ او را مورد ضرب و شتم قرار داده اند، یک طناب به گردنش بسته اند و او را با نیت نادرست برای بالا بردن وجهه عمومی اش سفید کردند، محکوم شد.

این بازیگر نزدیک به یک ساعت طول کشید تا به دادگاه شیکاگو برای شنیدن حکم مجرمیت هیئت منصفه بازگردد.

برای اسمولت، این حکم آخرین فصل از یک حماسه تلویزیونی است که در آن هیئت منصفه دریافتند که اسمولت فقط درگیر نبوده، بلکه از ابتدا تا انتها کارگردانی شده است، زمانی که او از دو مرد خواست تا او را به دروغ “کتک بزنند”. توهین های همجنسگرا و نژادپرستانه برای بیان و انتخاب یک صحنه ای برای ضربه ساختگی، که به گفته او در دوربین های نظارتی قابل مشاهده است.

هیئت منصفه به مدت شش روز شهادت 13 شاهد را شنیدند و کمتر از 10 ساعت با هم بحث کردند. در غیاب شواهدی دال بر سیگار کشیدن، محاکمه دادگاه جنایی شیکاگو به محاکمه ای خلاصه می شود که داستان آن قابل قبول تر بود: داستان اسمولت یا آبیمبولا و اولابینجو اوسوندایرو.

دفاع ادعا می کند که اسمولت قربانی یک جنایت نفرت واقعی است و برادران را “دروغگویان و جنایتکاران پیشرفته” نامید که بعداً پیشنهاد کردند در ازای 2 میلیون دلار از داستان خود دست بکشند و “راست را بگویند”.

“آیا او به اندازه کافی گنگ است که وارد شهر اوباما شود و وانمود کند که حامیان ترامپ با کلاه MAGA به اطراف می دوند؟” ننی اوچه، وکیل مدافع در سخنان پایانی خود به هیئت منصفه گفت به من استراحت بدهید.

بطری شیلی در صحنه جرم توسط خبرنگاری که در حال تحقیق در مورد حمله ساختگی به جسی اسمولت بود، پیدا شد.
GNMiller / NYPost

«برادران مثل گرگ‌هایی بودند که در قفسه‌ی مرغ‌ها به شکل گوسفند در آمده بودند.

با این حال، دادستان ها گفتند اسمولت از رابطه نژادی پرتنش به نفع خود استفاده کرد و 3500 دلار به اوسوندایروس پرداخت کرد تا این حمله را ترتیب دهد تا بتواند توجه او را به خود جلب کند.

دان وب، دادستان ویژه به هیئت منصفه گفت: «بدیهی است که رفتن به پلیس و گفتن یک جنایت ساختگی به پلیس و گفتن این جرم واقعی به پلیس خلاف قانون است.

او می‌گوید: «تحقیر چیزی به‌عنوان یک جنایت ناشی از نفرت واقعی، تحقیر کردن آن و سپس اطمینان از اینکه حاوی کلمات و نمادهایی است که چنین اهمیت تاریخی وحشتناکی در کشور ما دارد، برای او نیز اشتباه بود.

این دو برادر که بازیگر سابق امپراتوری را از حدود یک سال و نیم قبل از کلاهبرداری می شناختند، هر دو ساعت ها به عنوان شاهدان کلیدی در دادسرا شهادت دادند. ابیمبولا، 28 ساله، به هیئت منصفه گفت که او و اسمولت در یک باشگاه در پاییز 2017 با هم آشنا شدند و خیلی زود آنقدر صمیمی شدند که او بازیگر را یک “برادر” می دانست.

محققان در صحنه جرم در شیکاگو در حال بررسی یک بطری سس تند هابانرو چیلی با مایعی در آن هستند.
شواهد در صحنه جنایت “جنایت نفرت” در نزدیکی ساختمان آپارتمان جسی اسمولت.
GNMiller / NYPost

بنابراین، هنگامی که اسمولت در 25 ژانویه 2019 برای او اس ام اس فرستاد و از او درخواست “کمک برای افراد پست” کرد، او موافقت کرد که با این بازیگر که نامه نفرت انگیزی را تحویل می دهد ملاقات کند که او دریافت کرد و مجسمه ای آویزان و کلماتی را نشان داد. “شما میمیرید سیاه و سفید fg.”

Abimbola گفت: “او در مورد این صحبت می کند که چگونه استودیو نامه ها را جدی نمی گیرد، نفرتی که قبلا دریافت کرده بود.”

گیج بودم، گیج نگاه کردم و بعد توضیح داد که می‌خواهد او را بزنم.

ابیمبولا، که اکنون یک بوکسور آماتور است، گفت که اسمولت به او اظهارات خاصی گفته است که می‌خواست برادران آن را منتقل کنند – “Empire”، “Empire”، “F-“، “MAGA” – و سپس به او دستور داده است که ضربه‌ای بزند. فوت کردن، دمیدن.

آبیمبولا شهادت داد: «او می‌خواست من او را مشت کنم، اما می‌خواست ضربه را بکشم تا آسیبی به او وارد نشود، سپس می‌خواست او را بزند و او را به زمین بیندازد و او را کبود کند».

جوسی اسمولت، سمت چپ، روز دوشنبه، 6 دسامبر 2021 توسط وکیلش، ننی اوچه، مورد بازجویی قرار گرفت.
جوسی اسمولت روز دوشنبه 6 دسامبر 2021 توسط وکیلش ننی اوچه بازجویی شد.
AP Photo / شریل کوک

«بعد می‌خواست به نظر برسد که دارد می‌جنگد، بنابراین من باید به او فرصت می‌دادم تا جواب بدهد و بعد او را روی زمین بیاندازم و برادرم یک طناب به گردنش می‌بندد و روی او سفیدکننده می‌ریزد.

دو روز بعد، طی یک “آزمایش خشک”، ابیمبولا شهادت داد که اسمولت محل حمله جعلی را به برادران نشان داد که در دوربین های نظارتی قابل مشاهده بود زیرا “می خواست از فیلم های دوربین رسانه ها استفاده کند.”

برادران اعتراف کردند که برنامه را عجیب می‌دانستند، اما موافقت کردند که در آن شرکت کنند زیرا اسمولت مشهور بود و می‌توانست به آنها در حرفه بازیگری نوپا کمک کند.

آبیمبولا گفت: «به اولا گفتم که واقعاً به جوسی مدیونم و او به من کمک کرد و می‌توانست به حرفه بازیگری ما ادامه دهد و اولا هم موافقت کرد.

از همان ابتدا، تز دفاع عمدتاً بر حمله به «اعتماد اوسوندایروس» و ایجاد شک و تردیدهای منطقی از طریق ارائه یک سری شاهدانی متمرکز بود که داستان برادران را خراب کردند.

ابیمبولا «آبل» و اولابینجو «اولا» اوسوندایرو
دادستان ها گفتند جوسی اسمولت 3500 دلار به آبیمبولا «آبل» و اولابینجو «اولا» اوسوندایرو پرداخت کرد تا این حمله را ترتیب دهند.
اینستاگرام

پاملا شارپ، روزنامه‌نگار سابق اسمولت، شهادت داده است که این بازیگر از توجه رسانه‌ها متنفر است و آنتونی مور، یک نگهبان امنیتی که در نزدیکی محل حمله جعلی گشت‌زنی می‌کند، به هیئت منصفه گفت که قاطعانه دیده است که یک مرد سفیدپوست از منطقه فرار کرده و دادستان‌ها او را تحت فشار قرار داده‌اند. .

اما پس از سه روز وقفه و بمب گذاری توسط دو اوساندایرو، اسمولت صبح دوشنبه به طور غیرمنتظره ای موضع گرفت و شهادت داد که هر چه برادران گفته اند یک “دروغ جسورانه” بوده است.

اسمولت به هیئت منصفه گفت: «هیچ تقلبی در کار نبود.

“آنچه برای من اتفاق افتاد اتفاق افتاد.”

او توضیح داد که در شبی که با ابیمبولا ملاقات کرد، آن دو با هم کوکائین نوشیدند و بعد عاشق یکدیگر شدند و در یک اتاق خصوصی در Steamworks، حمام همجنس‌بازان در محله Boystown شیکاگو، یکدیگر را لمس کردند.

جوسی اسمولت بازیگر امپراتوری در عکسی از پلیس شیکاگو که در روز پنجشنبه 21 فوریه 2019 منتشر شده است دیده می شود.
جودی اسمولت در عکسی از پلیس شیکاگو که در روز پنجشنبه 21 فوریه 2019 منتشر شده است دیده می شود.
پلیس شیکاگو

این بازیگر شهادت داد که این دو بعداً در یک حمام با هم خودارضایی کردند و آبیمبولا اغلب برای او کوکائین و ماری جوانا می خرید و می گفت که محافظ او بوده است.

اسمولت به هیئت منصفه گفت: «امنیت بسیار مورد اشاره قرار گرفت – فقط به عنوان «ای، مرد، باید به من اجازه بدهی محافظت باشم» گذشت.

«این یک شوخی بود، او قرار بود وقتی با هم بودیم طوری رفتار کند که انگار ما یک سرویس مخفی بودیم.

مدافعان می‌گویند محافظان اسمولت می‌توانند تا 5000 دلار در ماه جمع‌آوری کنند، اما تنها چیزی که بازیگر می‌خواست ابیمبولا را برای آن استخدام کند تناسب اندام بود.

او شهادت داد که 3500 دلاری که به ابیمبولا پرداخت کرده برای خدمات آموزشی شخصی و برنامه غذایی بوده است، زمانی که باید وزن خود را قبل از فیلمبرداری یک موزیک ویدیو کاهش می داد و زمانی که برای او اس ام اس می فرستاد و از او درخواست “کمک در مورد کم ها” می کرد. در مورد استروئیدهای گیاهی که در ایالات متحده غیرقانونی هستند – نه بیشتر.

لی دنیلز کارگردان و خالق Empire اسکرین شات جراحات جویس اسمولت را به اشتراک می گذارد.
لی دنیلز، کارگردان و خالق Empire، اسکرین شاتی از جراحات جوسی اسمولت را به اشتراک گذاشت.
لی دنیلز

بازیگر سابق Mighty Ducks بارها و بارها دستور دادن به برادران را برای اجرای جنایت نفرت رد کرده است، و در حالی که روز سه شنبه مورد بازجویی متقابل قرار گرفت، زمانی که دادستان ویژه دن وب او را به دلیل ناهماهنگی در داستانش عصبانی کرد، عصبانی و جنگنده شد.

زمانی که اسمولت در ابتدا با پلیس صحبت کرد، گفت یکی از مهاجمان سفیدپوست است – این فرضیه که او عمدتاً بر اساس اظهارات ظالمانه آنها بیان کرده بود – اما بعداً به پلیس گفت که مهاجم “پوست رنگ پریده” بود زیرا این موضوع “مسئول” است. انجام دادن.

دادستان ها گفتند که کلاهبرداری در ابتدا برای غروب 28 ژانویه 2019 برنامه ریزی شده بود، اما به مدت 2 ساعت در صبح روز 29 ژانویه به تعویق افتاد، زیرا پرواز اسمولت که اسمولت از نیویورک به شیکاگو برمی گردد، چند ساعت به تعویق افتاد.

در ابتدای این ترفند، اسمولت موافقت کرد که چهار پیام برای آبیمبولا ارسال کرده است و به او در مورد وضعیت پرواز تاخیری خود اطلاع رسانی کرده است، اما ادعا کرد که این به این دلیل است که او و مربی برنامه‌هایی برای تمرین در همان شب داشتند، در حالی که دادستان متن‌ها را می‌گوید. شواهد هستند. که با یکدیگر هماهنگ می کنند.

جنایت نفرتی که اسمولت ادعا می کند متحمل شده است، خشم بین المللی را برانگیخت و سپس وقتی پلیس گفت که او همه چیز را ساخته است، باعث انزجار شد.

دادستان ویژه دن وب، چپ، بازیگر آسی اسمولت، سه شنبه، 7 دسامبر 2021 را بازجویی می کند.
دادستان ویژه، دن وب، بازیگر جوسی اسمولت را در روز سه‌شنبه، ۷ دسامبر ۲۰۲۱ مورد بازجویی قرار داد.
AP Photo / شریل کوک

این بازیگر ابتدا در فوریه 2019 به اجرای جنایت ناشی از نفرت متهم شد، اما در یک چرخش خیره کننده، دادستان های شیکاگو پس از اینکه او با سلب وثیقه 10000 دلاری موافقت کرد و شواهدی مبنی بر اینکه دو روز خدمات اجتماعی را گذرانده است، همه اتهامات علیه او را کنار گذاشتند.

در بحبوحه نمایش ناموفق اسمولت به عنوان قربانی جنایت نفرت، این رسوایی به زودی دامن کیم فاکس دادستان کل شهرستان کوک را گرفت که به دلیل این اقدام به شدت مورد انتقاد قرار گرفت و بعداً مشخص شد که یک سری اشتباهات غیراخلاقی در این پرونده مرتکب شده است.

قاضی استیناف سابق ایالات متحده شیلا اوبراین موفق شد قاضی را متقاعد کند که یک دادستان ویژه برای تحقیق در مورد کار سرویس مورد نیاز است و در یک حکم شدید در تابستان امسال، قاضی مایکل تومین موافقت کرد و پرونده فاکس را از ابتدا بی اعتبار اعلام کرد. پایان.

تومین بعداً وب را به عنوان دادستان ویژه منصوب کرد که در فوریه 2020 اتهامات علیه اسمولت را تجدید کرد.

این بازیگر به دلیل این جنایات با سه سال زندان مواجه است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmabuy verified stripe accountmarmaris escorthtml nullednulled themeshttps://macsec.com/1xbet-giriskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaCialisMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Mobil Ödeme BozumEvde paketleme viagraelfbar1500turkiye.shop