حقیقت گیسلین ماکسول می تواند بازگشت شاهزاده اندرو را نابود کند

[ad_1]

دیروز sex- جملات قاچاق گیسلین ماکسول می تواند کار شاهزاده اندرو را برای بازگرداندن آنچه می خواهد دشوارتر کند: زندگی قدیمی اش.

دوک 61 ساله یورک که زمانی میزبان ماکسول در کاخ باکینگهام بود، جایی که او حتی بر تاج و تخت سلطنتی نشسته بود، به دلیل دوستی اش با مادام که دختران جوانی را برای جفری پدوفیل فقید آماده می کرد و به خدمت می گرفت، از مشاغل دولتی منع شد. اپستاین شاهزاده اکنون با یک دعوی مدنی از سوی ویرجینیا ژفر روبرو است که ادعا می کند ماکسول و اپستین او را معامله کرده اند و او را مجبور کرده اند سه بار در سن 17 سالگی با اندرو بخوابد.

همین هفته، تیم حقوقی اندرو سعی کرد این پرونده را رد کند و اصرار داشت که گیفر مقیم ایالات متحده نیست و در استرالیا زندگی می کند. وکلای شاهزاده استدلال می کنند که این بدان معناست که او توانایی شکایت از پادشاه سلطنتی در نیویورک را از طریق “صلاحیت قضایی تنوع” ندارد که به شهروندان آمریکایی ساکن خارج از کشور اجازه شکایت در دادگاه فدرال را نمی دهد.

شاهزاده اندرو با یک شکایت مدنی توسط ویرجینیا رابرتز ژفر (مرکز) مواجه است که در آن ادعا می کند مجبور شده است sex سه بار با سلطنتی زمانی که او 17 ساله بود، و این که توسط Ghislaine Maxwell (راست) ترتیب داده شده بود.
خطا

یکی از وکلای جافری، سیگرید مک‌کاولی، این اقدام را «یکی دیگر از تلاش‌های خسته‌کننده شاهزاده اندرو برای پنهان کردن و فرار از شایستگی‌های قانونی پرونده جدی ویرجینیا جافری» خواند.

منبعی که اندرو را می‌شناخت به The Post گفت: “او دوست دارد برای خدمت به کشورش و انجام وظایف عمومی خود بازگردد، اما آسان نخواهد بود… [the Giuffre] پرونده رد شده گامی به سوی آن خواهد بود.»

اندرو ناامید است که به زندگی عمومی بازگردد، به خصوص که مادرش، ملکه الیزابت، در تابستان آینده خود را برای جشن گرفتن سالگرد پلاتینی خود آماده می کند. به گفته منابعی که او را می شناسند – و معتقدند که نبرد سختی خواهد بود، او امیدوار است که پاک کردن نامش اجازه دهد که این اتفاق بیفتد.

جو لیتل، سردبیر مجله Majesty به The Post گفت: «ما باید در نظر داشته باشیم که دوک یورک به هیچ چیز متهم نیست و تا زمانی که گناهکار شناخته نشود بی گناه است. «اما نمی توان از این واقعیت چشم پوشی کرد که آبروی او به شدت خدشه دار شده و نهاد سلطنت در این جریان لکه دار شده است. خسارات زیادی وارد شده است.»

ملکه الیزابت دوم و پسرش شاهزاده اندرو
منابع بر این باورند که مادر اندرو، ملکه الیزابت، به پرداخت هزینه های دادگاه او کمک می کند.
مورین مک لین / شاتر استوک

بردلی سایمون، دادستان فدرال سابق نیویورک که اکنون به عنوان وکیل مدافع کار می کند، به تلگراف گفت که شاهزاده اندرو به محض محکومیت ماکسول “از نظر ارتباط مجرم” خواهد بود.

“با توجه به این واقعیت که به نظر می رسد مردم می خواهند از دوک یورک فاصله بگیرند، من تمایل دارم به این فکر کنم که بسیاری از محافظت هایی که او از دست داده است ممکن است بازسازی نشوند و ممکن است موارد بیشتری وجود داشته باشد. [losses] برای دنبال کردن، “لیتل به پست گفت.

«به همین دلیل است [patronages] اگر این یک روند پیچیده نبود – به ویژه با حمایت نظامی او، زیرا ملکه رئیس نیروهای مسلح است، می گذشت. این پیچیده و ظریف است، و سازمان‌های خاصی هستند که نمی‌خواهند قایق را تکان دهند یا ناراحت کنند.»

لیتل افزود، “من فکر نمی کنم واقعاً راهی برای دوک یورک وجود داشته باشد.”

تصور نمی‌شود که اندرو که مدت‌ها به عنوان حیوان خانگی ملکه الیزابت شناخته می‌شد، امسال برای ناهار کریسمس در قلعه ویندزور به او ملحق شده باشد، زیرا تصمیم گرفت به دلیل ترس از کووید، مهمانی معمولی خود در ساندرینگام را از دست بدهد.

شاهزاده اندرو و گیسلین ماکسول در مراسم سلطنتی اسکوت، روز بانوان.
اندرو ظاهرا امیدوار بود که حکم بی گناهی در دادگاه ماکسول به نفع او باشد.
شاتر استاک

با این حال، او یک بازدیدکننده دائمی است. لیتل گفت: “او همچنان برای او منبع آرامش است – اگرچه در عین حال بدون شک به دلیل موقعیتی که در آن قرار دارد یک نگرانی جدی برای او است.” او برای حمایت از او در دسترس است، هرچند در مقام شخصی.»

اعتقاد بر این است که شاهزاده چارلز، برادر بزرگتر اندرو و وارث تاج و تخت، و پسرش شاهزاده ویلیام، نقش مهمی در مذاکرات حذف اندرو از زندگی عمومی داشته اند.

لیتل می‌گوید: «از مدت‌ها پیش مشخص بود که چارلز وقتی پادشاه می‌شود، می‌خواهد سلطنتی باریک داشته باشد. «برادران و خواهران چارلز، آن و ادوارد [Edward’s wife Sophie] کنتس وسکس ممکن است هنوز مورد نیاز باشد، اما این بدان معنا نیست که اندرو بخشی از آن خواهد بود. من فکر نمی کنم … که [Andrew’s] دختران پرنسس بئاتریس و پرنسس یوژنی اعضای شاغل خانواده خواهند شد. آنها اکنون در 30 سالگی هستند و بدون اینکه عضوی از خانواده سلطنتی باشند تا اینجا پیش رفته اند.”

همچنین این سوال وجود دارد که دقیقاً چه کسی برای صورت‌حساب‌های حقوقی هنگفت اندرو پرداخت می‌کند، زیرا او شرکت حقوقی برجسته در لس آنجلس، Lavely & Singer را برای وکالت در پرونده Giuffre استخدام کرده است.

شاهزاده ولز و شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج
گفته می شود که شاهزاده ویلیام و پدرش، پرنس چارلز، در بیرون راندن اندی از پست دولتی نقش داشته اند.
WireImage

به گزارش تایمز لندن، اندرو سالانه حدود 323000 دلار از ملکه از سرمایه شخصی خود که به کیف شخصی معروف است، دریافت می کند. او که یک نیروی دریایی بازنشسته است، حق بازنشستگی سالانه نیروی دریایی سلطنتی تنها 26000 دلار را دارد.

ساندی تایمز گزارش داد که اندرو کلبه سوئیسی خود را به قیمت 23 میلیون دلار برای حل و فصل یک دعوای ملکی می فروخت.

همه اینها – و این واقعیت که اندرو دیگر به عنوان نماینده تجاری در بریتانیا عمل نمی کند – سؤالاتی را در مورد میزان پول واقعی او ایجاد می کند.

“قرار است ملکه صورتحساب های قانونی اندرو را بپردازد.” بدیهی است که با توجه به نمایندگی قانونی که او دارد، بسیار گران است. اگر ملکه پرداخت نمی کند، پس چه کسی؟ لیتل گفت که او ثروت زیادی ندارد. «هزینه آن توسط کیف شخصی پرداخت می‌شود، نه توسط مالیات دهندگان، بنابراین آنچه از مادرش می‌آید مخفی نگه داشته می‌شود، اما او باید به نوعی حمایت مالی کند.

تیم حقوقی دوک یورک مستقر در ایالات متحده، محاکمه علیه ماکسول را از نزدیک زیر نظر داشت، که طی آن دادگاه شنیده بود که اندرو در میان کسانی بود که با جت شخصی اپستین به نام لولیتا اکسپرس پرواز می کرد.

ماکسول، یک دوست قدیمی، شاهزاده را در سال 1999 به اپستین معرفی کرد. او همچنین اندرو را در مارس 2001 به خانه خود در لندن دعوت کرد، موقعیتی که با عکسی که اکنون مشهور است نشان می دهد که پادشاه در حالی که بازویش را دور جفر نوجوانی می زند و مکسول لبخند می زند، به خانه اش در لندن دعوت کرد. پس زمینه.

شاهزاده اندرو
تیم حقوقی اندرو با ارائه دادخواستی خواستار رد دعوای مدنی گیفر علیه او شده است و ادعا می کند که گیفر مقیم ایالات متحده نیست و در استرالیا زندگی می کند.
AP

ظاهراً ماکسول روز بعد به گیفر گفت که “کار واقعاً خوبی” انجام داده است و اندرو را “واقعا خوشحال” کرده است. sex با او.

یکی از چیزهایی که اندرو به آن امیدوار است این است که ژفر، اکنون 38 ساله، در جریان محاکمه علیه ماکسول به عنوان شاهد فراخوانده نشد. لورا منینگر، یکی از وکلای ماکسول، به گیفر گفته بود:[Prosecutors] من نمی خواهم او شهادت دهد زیرا مسائل اعتماد زیادی وجود دارد.”

به گزارش تلگراف، منابع نزدیک به ماکسول گفته اند که در صورت آزادی او آماده است از طرف دوک شهادت دهد. اما دوک اکنون باید سعی کند از دوست قدیمی خود فاصله بگیرد زیرا او برای حفظ آبروی خود مبارزه می کند.

او دوست دارد دوباره به کشورش خدمت کند، وظایف عمومی خود را انجام دهد، اما این آسان نخواهد بود. [the Giuffre] پرونده رد شده گامی به سوی آن خواهد بود.»

منبع نزدیک به اندرو

اندرو ماکسول و اپستین را به رویدادهای مهم دعوت کرد، از اسکوت گرفته تا فیلمبرداری آخر هفته تا جشن‌ها در عمارت ملکه بالمورال و جشن تولد 18 سالگی دخترش پرنسس بئاتریس. ماکسول حتی در یک تور خصوصی که توسط اندرو در سال 2002 ترتیب داده شده بود، به همراه بازیگر رسوایی کوین اسپیسی روی تختی در کاخ باکینگهام نشسته بود.

شاهزاده مدتها است که اتهامات ژفر را رد کرده است، از جمله در مصاحبه فاجعه بار بی بی سی در نوامبر 2019، که منجر به برکناری وی از وظایف سلطنتی و از دست دادن 50 حامی شد.

او یک سرهنگ در گارد گرنادیر باقی می ماند، پستی که از پدرش شاهزاده فیلیپ گرفت و به او اجازه داد در تروپینگ رنگ، رژه نظامی سالانه برای جشن تولد رسمی ملکه شرکت کند.

در همین حال، سردرد روابط عمومی کاخ با گزارش هایی مبنی بر احضار مگان مارکل به عنوان شاهد در پرونده تجاوز جنسی علیه او ادامه دارد.

دیوید بویس، وکیل گیفر، به دیلی بیست گفت که مارکل – که اکنون با همسرش شاهزاده هری پس از ترک وظایف سلطنتی خود در کالیفرنیا زندگی می کند – می تواند هدف خوبی برای احضاریه ای باشد که او را مجبور به ارائه بیانیه کند. دادگاه.

ویرجینیا ژفر، قربانی ادعایی جفری اپستین، پس از جلسه رسیدگی به پرونده جنایی علیه اپستین راه می رود.
پس از محکومیت ماکسول، ژفر (در بالا) در توییتی نوشت: «مکسول به تنهایی عمل نکرد. دیگران باید پاسخگو باشند. من معتقدم که آنها خواهند بود.”
رویترز

با این حال، منابع آشنا با مارکل آن را “زباله” و “مضحک” نامیدند.

اگر پرونده علیه اندرو ادامه پیدا کند، میرر می‌گوید که تیم حقوقی آن در حال بررسی این است که آیا شاهد اصلی – زنی به نام کارولین – را در دادگاه علیه ماکسول فراخوانی کند یا خیر.

شاهزاده اندرو
یک توافق محرمانه بین جفری اپستین و جافری، که اندرو (بالا) معتقد است باید از او در برابر جافری محافظت کند. sex- انتظار می رود که یک شکایت برای حمله در هفته آینده علنی شود.
استیو فین / Capital Pictures / MediaPunch

کارولین شهادت داد که جافری، نه ماکسول، او را در اوایل دهه 2000 به عمارت اپستین در پالم بیچ برد. یک منبع حقوقی به میرور گفت: “آنها معتقدند که وی برای هر نقش احتمالی که ویرجینیا در طرح هرمی اپشتاین بازی می کند، یک تفنگ سیگار در دست دارد.”

در اوایل این ماه، دو قاضی حکم دادند که یک توافق محرمانه بین اپستین و ژفر، که اندرو معتقد است باید از او در برابر ژفر محافظت کند. sex- دعوای تجاوز باید علنی شود. انتظار می رود هفته آینده منتشر شود.

یک منبع حقوقی از تیم اندرو به The Post گفت: درخواست تجدید نظر ویرجینیا جوفر غیرقابل تحمل است، او ادعاهایی را مطرح کرده که قدیمی و قدیمی هستند. مهمتر از همه، او قبلاً زمانی که با اپستین در سال 2009 تسویه حساب کرد، از ادعاهای خود صرف نظر کرده بود.

شاهزاده خانم بئاتریس و یوجنیا
اعتقاد بر این است که دختران اندرو، پرنسس یوگنی (سمت چپ) و بئاتریس، هرگز به خانواده سلطنتی تبدیل نخواهند شد.
عکس های PA / Landov

روز چهارشنبه، پس از اعلام احکام ماکسول، توئیت های جفر: امیدوارم امروز پایان کار نباشد، بلکه گام بعدی در اجرای عدالت باشد. ماکسول به تنهایی عمل نکرد. دیگران باید پاسخگو باشند. من معتقدم که آنها خواهند بود.”

لیتل گفت، هر اتفاقی بیفتد، اندرو به طور کامل از زندگی عمومی ناپدید نخواهد شد.

“به این معنی نیست که ما او را نخواهیم دید. او در مجامع بزرگ سلطنتی ظاهر خواهد شد.

اخیراً اعلام شد که مراسم یادبودی برای پدرش شاهزاده فیلیپ که در ماه آوریل در سن 99 سالگی درگذشت، در بهار برگزار خواهد شد. لیتل افزود: «غیرقابل تصور است که فکر کنیم اندرو آنطور که ما انتظار داریم شاهزاده هری، بخشی از این گردهمایی بزرگ خانوادگی نباشد.» «تابستان در راه است و آغاز ژوئن، جشن‌هایی برای سالگرد پلاتینی ملکه برگزار می‌شود که اندرو و هری نیز بخشی از آن خواهند بود.

اندرو و هری همیشه اعضای خانواده سلطنتی خواهند بود، فقط اعضای غیر شاغل.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmabuy verified stripe accountmarmaris escorthtml nullednulled themeshttps://macsec.com/1xbet-giriskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaCialisMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme