خرید چمدون 2020


راهنمای نهایی برای خرید بهترین چمدان
آیا آماده سفر هستید؟ مهمترین لوازم جانبی که شما نیاز به حمل آن دارید یک کیف مسافرتی قابل اعتماد است. چمدان شما در واقع می تواند سفر شما را رقم زده یا خراب کند. اگر چمدان شما می تواند تمام موارد شما را به روشی ایمن حمل کند و علاوه بر این ، اگر سفر با آن آسان باشد ، می توانید یک سفر بدون دردسر را انتظار داشته باشید.

بنابراین اگر به دنبال بهترین مجموعه چمدان هستید ، در اینجا مواردی وجود دارد که قبل از خرید باید بدانید:

Hard Side VS. سمت نرم
خرید چمدون

به طور کلی ، چمدان های جانبی نرم از پارچه هایی ساخته شده اند که تحت فشار انعطاف پذیر هستند. معمولاً از پلی استر یا پارچه نایلونی بافته شده مانند بالستیک یا کوردورا نایلون است. چمدان های نرم دارای ساختار بیرونی محکم و چوبی نیستند. بسیار انعطاف پذیر تر از چمدان های سخت است که به آنها اجازه می دهد تا در فضاهای تنگ قرار بگیرند یا فضای بیشتری را برای سایر کیسه ها فراهم کنند.

انواع پارچه های مورد استفاده:

پلی استر: ارزانترین گزینه از مواد نرم است. دوام مواد پارچه ای در رده بندی های دنیر (ضخامت فیبر) اندازه گیری می شود. هرچه تعداد این پارچه سنگین تر و ضخیم تر باشد. پارچه دنیر اندازه گیری وزن است نه کیفیت.
بوم پنبه: معمولاً برای چمدان های زنانه استفاده می شود. هزینه چمدان بوم پنبه بسیار بیشتر از بیشتر مواد پلی استر است.
نایلون: این یک گزینه گران قیمت برای چمدان های جانبی نرم است و ترجیحا انتخابی برای چمدان های اواسط بالاتر است. نایلون به طور متوسط ​​بسیار با دوام تر از پلی استر است. Cordura نام تجاری نایلون است که به دلیل دوام و مقاومت فوق العاده در برابر سایش شناخته می شود. نایلون بالستیک به دلیل درخشان ترین کیفیت شناخته شده است.
طرفداران
معمولاً وزن کمتری دارند
می توانید انعطاف پذیر و فشرده سازی را در فضای تنگ قرار دهید
انعطاف پذیری پارچه
به راحتی قابل ارتقا است
ذخیره سازی مناسب
CONS
به اندازه محافظ سخت نیست
در صورت عدم کیفیت بالا ، آسیب پذیر است.
راهنمای نهایی خرید بهترین چمدان

این روزها چمدان های سفت و سخت یا سخت پوسته با پلاستیک های باکیفیت مانند پلی کربنات و ABS ساخته می شوند که هم از دوام و هم سبک هستند. ABS سبکترین است و پلی کربنات از آن دوام بیشتری دارد. بادوام ترین از همه آلومینیوم است ، اما در عین حال سنگین ترین است. انواع مواد مورد استفاده برای چمدان های سخت دستی عبارتند از:

ABS: معمولاً در چمدان های پایین دست استفاده می شود. به اندازه پلی کربنات دوام ندارد ، بنابراین یک پوسته ABS باید ضخیم تر و سنگین تر باشد تا بتواند نیازهای اساسی دوام را برآورده کند.
فیلم ABS + PC: پوسته ABS با یک لایه نازک از پلی کربنات در قسمت بیرونی پوشیده شده است. این ترکیب دوام را افزایش می دهد و اجازه می دهد تا الگوهای رنگی در بالای فیلم پلی کربنات چاپ شود. هزینه بالاتر از 100٪ ABS اما پایین تر از 100٪ PC است.
پلی کربنات (PC): بیشتر مارک های سطح بالاتر از پوسته PC 100٪ استفاده می کنند زیرا از دوام بالاتری ، وزن سبک تر و مقاوم در برابر ضربه برخوردار است. این پوسته امکان چاپ رنگها و الگوهای برجسته تر را فراهم می کند.
پلی پروپیلن (PP): گرانتر از پلی کربنات است و بسیار سبک وزن است. این ماده در مقایسه با فوق سه ماده کم مصرف است.
اکثر چمدان های سفت و سخت دارای دهانه تقسیم 50/50 هستند که به شما این امکان را می دهد تا دو طرف و به سرعت با یک بند بند X یا تقسیم میانی بسته بندی کنید. این ممکن است محافظت بهتری نسبت به چمدان های یک طرفه نرم داشته باشد زیرا نمی توان آن را به راحتی باز کرد و آنها معمولاً دارای قفل یکپارچه هستند. اگر هنگام مسافرت معمولاً از بسته های خود استفاده می کنید ، یک قطعه سخت به شما مجدداً وارد می شود. شما نمی توانید چمدان های سخت دستی خود را بیش از حد پر کنید. برای حمل ، اگر سایز مناسبی را خریداری کنید ، اطمینان حاصل می کنید که هیچ گونه برآمدگی در چمدان های هواپیمایی شما وجود ندارد.

طرفداران
مناسب برای محافظت از مطالب قابل شکستن
به دلیل قفل های یکپارچه امنیت بهتری را ارائه می دهد
آنها را نمی توان به راحتی پاره کرد.
اگر تمایل به بسته شدن دارید ، یک قطعه سخت به شما مجدداً وارد می شود.
قطعات را حمل کنید به راحتی با اندازه چمدان هواپیمایی شما متناسب است.
CONS
آنها به راحتی خراشیده و خراشیده می شوند
آنها انعطاف پذیر هستند ، بنابراین نمی توانید موارد اضافی را فشار دهید
برای آن به یک فضای ذخیره سازی ثابت نیاز دارید.
این روزها شکاف بین چمدان های سفت و نرم و کم چمدان کاهش یافته است زیرا می توانید پارچه های نرم و ماندگاری طولانی و مواد سخت سبک سبک را پیدا کنید. بنابراین تصمیم گیری برای انتخاب چمدان های سخت یا نرم کاملاً به انتخاب ، نیاز ، اولویت و بودجه شما بستگی دارد.

دوام
دوام و راحتی چیزهای متداولی هستند که هنگام مسافرت به توجه شما نیاز دارند. یک مجموعه چمدان با دوام باید بتواند سالها مسافرت باشد. از مواد و پارچه ای که برای کیف ها گرفته تا دستگیره ها و چرخ ها استفاده می شود ، چمدان شما باید به اندازه کافی قوی و بادوام باشد تا در هر نوع شرایط سفر دوام داشته باشد. ضد خش بودن ، ضد آب بودن و داشتن ویژگی های ضد سرقت از مزایای استثنایی است. در اینجا سه ​​نکته اصلی وجود دارد که در تعیین دوام چمدان باید در نظر بگیرید:

نوع پارچه / پوسته: اگر دوام مهمترین دغدغه شماست ، حتماً امتیاز دنیر را بررسی کنید که ضخامت فیبر پارچه را برای چمدان های یک طرفه نرم نشان می دهد. هرچه تعداد آن بیشتر باشد ، پارچه ضخیم تر است. همچنین اگر کیسه های جانبی نرم گوشه های تقویت شده دارند ، پس از چند بار استفاده از آن ، از بین نمی روند. برای مواد چمدان سخت ، پلی کربنات مواد اولیه مورد نظر خواهد بود. اگر اولویت شما محافظت از برآمدگی و محافظت از وسایل بسته بندی شده شما است ، یک کیف دستی سخت دارای لبه ای نسبت به یک همتای نرم است.
دسته: دسته ای از چمدانی است که به احتمال زیاد در طول مسافرت شکسته می شود ، طبق یک مطالعه توسط Consumer Reports. بادوام ترین چمدان ها با دسته ای محکم و محکم است و در حین چرخیدن کیف ، کمی جابجایی ندارد. همچنین هنگامی که آن را بالا و پایین می کشید ، باید هموار حرکت کند. دستگیره های با کیفیت بهتر همه از آلومینیوم ساخته شده اند و بهترین دستگیره ها از جنس آلومینیوم درجه هواپیما است. دسته های چمدان کمتری از آهن ساخته می شوند که ارزان تر اما سنگین تر است. متاسفانه هیچ راه آسانی وجود ندارد که در صورت نداشتن ابزار ، به آن دو بگویید ، اما اکثر شرکت های چمدان در صورت استفاده از آن ، خوشبختانه دستگیره های آلومینیومی را تبلیغ می کنند.
چرخ ها: دوام چرخ های چمدان شما یکی از مهمترین عواملی است که باید هنگام خرید چمدان های چرخدار در نظر بگیرید. چرخ های موجود در چمدان شما هنگام پر کردن کامل باید به راحتی و با حرکت مستقیم چرخانده شوند. برای چهارچرخه اطمینان حاصل شود که چرخ ها با پیچ وصل شده اند زیرا در مقایسه با چرخ های اتصال دهنده پرچ ها از امنیت بیشتری برخوردار هستند. این دو چرخ کمتر مستعد شکستن است زیرا چرخ ها تا حدودی فرو رفته اند و فقط از دو جهت می چرخند. همچنین انتظار می رود که آنها در پیاده روهای شهری وضعیت بهتری داشته باشند. با این وجود ، تعداد بیشتری از افراد گزینه چرخ اسپینر را انتخاب کرده اند زیرا احساس می کنند فاضلاب مهمتر است.
چرخش
یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام انتخاب چمدان مناسب ، نوع چرخ هایی است که به وجود می آید. چرخ ها می توانند میزان راحتی چمدان شما را تعیین کنند.

قدرت خرید چمدان با چرخ های بادوام شامل سهولت حمل آن در اطراف است و باعث کرنش کمتری روی دست ها می شود ، از این رو کاربران را از دردهای مچ دست و شانه نجات می دهد.

اگر مسافر مکرر هستید ، ممکن است از چرخ های شکسته ناراحت شوید زیرا این کارها بر راحتی مسافرت شما تأثیر منفی می گذارد. بدون شک می توان این چرخ ها را تعمیر کرد ، اما استفاده از هزینه های بسیار زیاد برای بدست آوردن چرخ های شکسته چیست؟ در زیر برخی از انواع چرخ ها که معمولاً در مجموعه چمدان ها استفاده می شود آورده شده است:

چرخ های اسپینر: همانطور که از نام آن پیداست ، چرخ های اسپینر در هنگام تطبیق پذیری چرخش 360 درجه مناسب را ارائه می دهند. آنها می توانند از هر جهت که دلخواه صاحب چمدان هستند جابجا شوند. تولید کنندگان چمدان های مدرن مانند سامسونیت ، لوکاس و دلسی بسته به اندازه ، چهار یا هشت چرخ را در مجموعه چمدان های خود گنجانده اند. می توان آنها را به عقب کشید ، جلو رانده یا کنار کاربر سوار شد.

طرفداران
با انواع طرح ها و رنگ ها همراه باشید.
بدون در نظر گرفتن اندازه چمدان ، کار آسان است.
بدون در نظر گرفتن اندازه کیف ، حرکت آسان در فضاهای تنگ را فراهم می کند.
CONS
مجموعه های چمدانی چرخدار اسپینر نسبت به چرخ های اسکیت درون خط کمی گران تر هستند.
آنها احتمالاً بعد از مدتی شکسته می شوند.
چرخ های اسکیت درون خط: آنها همچنین به عنوان دو چرخ شناخته می شوند. این چرخ ها از جنس پلاستیک با کیفیت بالا و انعطاف پذیر به نام پلی اورتان ساخته شده اند. همچنین ، این چمدان در دو طرف پایین دسته خود قرار دارد. علاوه بر این ، این کیف دارای درپوش است و در صورت لزوم به آن اجازه می دهد تا به صورت ایستاده باشد. آنها عملکرد بسیار بهتری نسبت به چرخ های اسپینر در سطوح خشن یا فرش دارند.

طرفداران
به راحتی بیش از هرگونه موانع دست و پنجه نرم کنید.
چرخ ها نیز در موارد خود فرو می روند.
چرخ های فرسوده با ابعاد کلی تثبیت شده توسط بیشتر خطوط هوایی مطابقت دارند.
CONS
کشیدن و فشار بیشتر روی بازو تلاش بیشتری می کند
جابجایی به آسانی آسان نیست و فضای بیشتری را می طلبد.
چرخ های فرسوده در فضای بسته بندی داخلی قرار دارند.
پیچ ها یا بست های چرخ چرخ: هیچ شکی نیست که پیچ ها بهتر از میخ پرچ ها را نگه می دارند. پرچ ها برای کیسه های مسافرتی با مسافت های کوتاه ایده آل هستند ، اما به دلیل عدم استفاده مناسب ، احتمالاً از بین می روند. قطعات پیچ اضافی توسط بیشتر تولید کنندگان فراهم می شود تا جایگزین های گمشده شود.

قاب زیپ یا آلومینیوم
قاب آلومینیومی: چمدان های ساخته شده از قاب آلومینیومی تمایل به گران بودن و بادوام بودن دارند. مقاومت استثنایی به نسبت وزن زیاد ، آن را به یک ماده چمدانی عالی با ویژگی های بهینه برای یک چمدان بسیار سبک وزن اما از نظر ساختاری با صدای عالی تبدیل می کند. چمدان های آلومینیومی نیز از وسایل جانبی در برابر تأثیرات خارجی مانند ضربات و شوک محافظت می کنند. قاب های اضافی در لبه ها باعث افزایش پایداری می شوند. چمدان های آلومینیومی برای حمل موارد ظریف و همچنین نمونه ها یا مواد برای ارائه بسیار عالی هستند. معمولاً فقط از چمدانهای بالای فریم از قاب آلومینیومی استفاده می شود.

زیپ: معمولا زیپ ارزان تر ، ایمن تر است اما از نظر وزن سبک تر است. بیشتر چمدان ها از زیپ استفاده می کنند. زیپ های فلزی ممکن است براق به نظر برسند ، اما می توانند به راحتی خم شوند. تمام زیپ ها وقتی از باران در یک باران بر روی یک واگن برقی خاموش مانده اند ، کیسه های محافظت نشده از خود به جای می گذارند در حالی که قاب آلومینیومی ضد گرد و غبار ، ضد آب و در مقابل رطوبت و نوسانات مقاوم تر است.

وزن
وزن هنگام خرید یک چمدان جدید نیز نگران کننده است. مسافران نه تنها نگران حمل یک چمدان سنگین در اطراف فرودگاه و خیابان های شهر نیستند بلکه بیشتر خطوط هوایی داخلی و بین المللی برای کیسه های چک شده محدودیت وزن 50 پوند را تعیین کرده اند.

جدا از بسته بندی سبک و گرفتن چیزهای سنگین در یک کیسه جداگانه و کوچکتر ، همیشه باید گزینه های خود را با یکدیگر مقایسه کرده و متوجه وزن مدل های مختلف شوید. اختلاف بعضی اوقات 2 پوند می تواند نجات دهنده باشد. البته ممکن است مبادله ای اجتناب ناپذیر بین استحکام و وزن چمدان شما اتفاق بیفتد ، اما بیشتر برندهای باکیفیت مانند Delsey ، TravelPro و لوکاس از مواد نوآورانه برای متعادل کردن مسئله استفاده می کنند و اطمینان حاصل می کنند که چمدان شما از دوام بالایی برخوردار است. تحمل سفرهای خود را

داخلی
دو نکته که هنگام نگاه کردن به فضای داخلی چمدان باید در نظر بگیرید: فضا و جیب.

تجزیه و تحلیل فضا می تواند دشوار باشد زیرا بسیاری از تولید کنندگان حجم داخلی را فاش نمی کنند ، اما می توانید یک تخمین را از ابعاد بیرونی و چیدمان پرونده محاسبه کنید. برخی موارد برای شروع بسیار ریز و درشت هستند و اگر سیستم دسته فضای زیادی را به خود اختصاص دهد ، استفاده واقعی شما بسیار محدود می شود. به عنوان یک قاعده کلی: یک حمل 20 اینچی باید حداقل 30 لیتر فضا داشته باشد ، یک واسطه باید 60++ و یک چمدان بزرگ قابل بررسی باید 90+ لیتر فضا داشته باشد.

همچنین مهم است که ببینید چه جیب / تقسیم کننده موجود هستند. ارزان ترین موارد موجود در بازار چیزی جز پنل خالی و شاید چند تسمه نخواهد بود. گزینه های گسترده تر با دارندگان گذرنامه ، جیب های آرایشی ، جیب های RFID… ..etc وجود دارد. حداقل من همیشه این مورد را ترجیح می دهم که چند جیب مش و تقسیم کننده داشته باشم ، بسته بندی کردن وسایل کوچکتر را خیلی راحت تر انجام دهید به خصوص اگر از مکعب های بسته بندی استفاده نکنید.

اندازه مورد نیاز (به طور خاص برای هواپیمایی شما)
توجه به اندازه چمدان در هنگام مسافرت در خطوط هوایی بسیار مهم است زیرا بسیاری از شرکتهای هواپیمایی تمام محدودیت ها و اندازه و وزن را به شدت اعمال می کنند. کیسه ها در هنگام ورود به سیستم وزن می شوند و بسیاری از شرکتهای هواپیمایی سایزهای کیف را در دروازه خود قرار داده اند. اگر کیسه های حمل شما خیلی بزرگ است ، مجبور خواهید بود که آنها را چک کنید. این ممکن است باعث شود که آنها به عنوان “کیف های اضافی” طبقه بندی شوند که معمولاً هزینه اضافی دارند.

مقررات مختلف هواپیمایی را برای اندازه چمدان خود بررسی کنید:

خطوط هوایی آمریکا:
مورد شخصی: ابعاد نباید از 18 14 14 x 8 اینچ تجاوز کند

حمل مورد: ابعاد نباید بیش از 22 14 14 x 9 اینچ ، از جمله دسته و چرخ ها باشد

شرکت هواپیمایی یونایتد:
مورد شخصی: ابعاد نباید از 17 10 10 x 9 اینچ تجاوز کند

حمل مورد: ابعاد نباید بیشتر از: 22 14 14 x 9 اینچ ، شامل دسته و چرخ ها باشد

جت آبی:
مورد شخصی: ابعاد نباید از 17 13 13 x 8 اینچ تجاوز کند

حمل مورد: ابعاد نباید بیشتر از: 22 14 14 x 9 اینچ ، شامل دسته و چرخ ها باشد

روح:
مورد شخصی: ابعاد نباید از 18 14 14 x 8 اینچ تجاوز کند

حمل کالا: ابعاد نباید از بیش از 22 x 18 x 10 اینچ ، شامل دسته و چرخ ها باشد

جنوب غربی:
حمل مورد: ابعاد نباید از بیش از: 24 16 16 x 10 اینچ ، شامل دسته و چرخ ها باشد

قیمت
قیمتی که انتظار می رود به طور کامل بپردازید بستگی به ویژگی هایی دارد که در چمدان های خود به همراه نام تجاری مورد نظر خود انتخاب می کنید. شما معمولاً آنچه را پرداخت کرده اید دریافت می کنید ، یعنی کیفیت هرچه بهتر باشد ، قیمت بالاتر است.

اما گاهی اوقات اینگونه نیست. برخی از مارک ها خود را بالاتر از سطح کیفیت خود می دانند. در حالی که دیگران می توانند کیف های خود را به دلیل اینکه مارک های معروف و محبوب هستند قیمت بالایی داشته باشند. در این حالت ، شما برای نام تجاری پرداخت می کنید. با این وجود ، هر نام تجاری می تواند در محدوده قیمت مشخص باشد ، یعنی ارزان ، متوسط ​​یا گران باشد.

نام تجاری
انتخاب یا عدم انتخاب یک کیف مارک محبوب ، کاملاً به اولویت شما و اهمیت آن بستگی دارد. برخی افراد مارک های مخصوص چمدان را ترجیح می دهند ، در حالی که برخی از افراد به هیچ وجه نگران نام تجاری نیستند بلکه فقط در بودجه خود به بهترین کیف نیاز دارند.

با این وجود ، هرچه نظر شما در مورد برندینگ محصول باشد ، این نام تجاری در مورد چمدانی که خریداری می کنید چیزهای زیادی می گوید و در یافتن بهترین چمدان برای نیازهای مسافرتی به شما کمک می کند. نام تجاری بهتر مطمئناً احتمال دارد که از ضمانت آن رعایت شود و ورشکست نشوید قبل از اینکه گارانتی شما تمام شود.

به طور کلی بهتر است به دنبال یک برند چمدانی واقعی مانند سامسونیت ، بریگز و رایلی ، لوکاس یا Travelpro باشید زیرا این افراد حرفه ای در تجارت هستند و به طور معمول محصولات بهتری را ارائه می دهند. برچسب های طراح مانند نیکول میلر و استیو مادن در فروشگاه های خرده فروشی رایج شده است ، اما آنها باید تنها در صورتی خریداری شوند که این سبک نگرانی اصلی شما باشد.

ضمانتنامه
اگر می خواهید چمدان های خود را برای مسافت طولانی تهیه کنید ، یکی از بهترین گارانتی های سازنده را دریافت کنید. برای مثال بریگز و رایلی یکی از بهترین ضمانت ها را در کار خود دارند اما با قیمتی بسیار سنگین همراه هستند. توجه داشته باشید ، با این حال ، تقریباً همه شرکت های چمدان آسیب دیده هواپیمایی هواپیمایی را پوشش نمی دهند. بنابراین اگر چمدان های شما توسط متقاضیان چمدان در فرودگاه ها آسیب دیده باشد ، به احتمال زیاد قادر به مطالبه گارانتی برای آن نخواهید بود. اگر قصد خرید چمدان های اواسط پایین را دارید ، توصیه می کنم انتظار زیادی برای گارانتی نداشته باشید زیرا مشکل تعمیر چمدان یا تعویض چمدان احتمالاً ارزش وقت و تلاش را ندارد.

نتیجه
خرید یک چمدان مناسب می تواند به کاهش احتمال این که در هنگام مسافرت با مشکلی روبرو شوید ، کمک کند. صدها مارک مختلف و هزاران سبک چمدانی برای انتخاب وجود دارد. هیچ کس چمدانی برای همه مناسب نیست. این کاملاً بستگی به ترجیحات مانند آنچه شما در حال بسته بندی هستید ، چند بار مسافرت و بودجه خود هستید. بنابراین قبل از خرید هر نوع چمدان ، موارد فوق را در ذهن داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>