خشک کردن موها با سشوارهای حرفه ای

بهترین سشوار: رتبه بندی برترین سشوارهایی که ما برای سبک های قیمت سشوار بابیلیس 7000 وات صاف و براق آزمایش کرده ایم
توسط ویکی وولستون ، کری-آن اسکینر 11 روز پیش

نگاه کردی؟ ما بهترین سشوارها را داریم

بهترین سشوار
(اعتبار تصویر: آینده)
بهترین سشوارها موهای شما را خشک می کنند (بدیهی است) ، خرید سشوار بابلیسی اما همچنین تعادل مناسبی بین قدرت و گرما ایجاد می کنند تا اطمینان حاصل شود که هر نوع ضربه خشک شما را با قفل های صاف و براق ترک می کند. اگرچه خشک کنی که سریع گرم می شود ممکن است به سرعت از بهترین سشوار بابلیس رطوبت خلاص شود ، اما همچنین می تواند به موهای شما آسیب برساند و باعث خشک شدن و درخشندگی آن شود.

وقتی صحبت از بهترین سشوارها می شود اصطلاحات زیادی وجود دارد که می تواند مانع انتخاب بهترین مدل برای شما شود. به عنوان مثال ، آیا خشک کنی با فناوری یونی می خواهید که از یون های منفی برای سرعت بخشیدن به تبخیر مولکول های آب و زمان خشک شدن استفاده کند. همچنین عنصر گرمایشی بهترین مدل سشوار بابلیس نیز باید در نظر گرفته شود ، سشوارهایی که دارای عناصر فلزی هستند در کل ارزان تر هستند ، اما آنهایی که دارای عناصر سرامیکی یا تورمالین هستند آسیب کمتری به موها می زنند.

علاوه بر این ، سشوارها دارای اتصالات گسترده ای از جمله متمرکز کننده هایی هستند که هوا را به مناطق خاص هدایت می کنند تا پایان صاف ، صاف و پخش کننده هایی را پخش کنند که جریان هوا را پراکنده قیمت سشوار بابلیس می کنند ، اطمینان حاصل می کند که الگوی موهای موج دار و موج دار را مختل نمی کند . برای کسانی که موهای آفریقایی دارند ، اتصال شانه می تواند برای فرم دادن و حالت دادن نیز مفید باشد.

واضح است که انتخاب بهترین سشوار برای شما می تواند مشکل باشد ، اما در اینجا ما می توانیم به شما کمک کنیم. ما برخی از محبوب ترین سشوارها را از طریق سرعت آنها قرار داده ایم و بهترین سشوارهایی را که آزمایش کرده ایم رتبه بندی می کنیم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام دستگاه مراقبت از مو را برای قفل های با کیفیت سالن در خانه انتخاب کنید.

فیلم های پیشنهادی برای شما …

لطفاً پخش کننده بازشو را ببندید تا پخش از سر گرفته شود.

پخش فیلم Xiaomi Mi 11 | تمام آنچه نیاز است بدانید
Galaxy S21 | تمام آنچه نیاز است بدانید
26/01/21 کهکشان S21 | تمام آنچه نیاز است بدانید
Galaxy S21 Ultra | همه چیزهایی که شما نیاز دارید …
26/01/21 Galaxy S21 Ultra | تمام سشوار بابلیس آنچه نیاز است بدانید
آیفون 12 پرو | همه چیزهایی که شما نیاز دارید …
آیفون 12 پرو 24/12/20 | هر آنچه خرید سشوار بابلیس را که باید در 1 دقیقه بدانید
AirPods Max | هر آنچه را که باید در 1 بدانید …
24/12/20 AirPods Max | هر آنچه را که باید در 1 دقیقه بدانید
PS5 | هر آنچه را که باید در 1 دقیقه بدانید
14/12 / 20PS5 | هر آنچه را که باید در 1 دقیقه بدانید
هرگز سشوار یا اتوی مو را با بهترین قیمت سشوار مارک بابلیس شاخه ها و کلیدهای هوشمند روشن نکنید
خانه خود را با بهترین دستگاه های هوشمند خانه که می توانید خریداری کنید ، خودکار کنید
سشوار Dyson Supersonic

(اعتبار تصویر: آینده)
1. سشوار Dyson Supersonic
بهترین سشوار که می توانید بخرید
بهترین معاملات امروز
399 دلار
مشاهده در NORDSTROM.COM
469.95 دلار
مشاهده در آمازون
دلایل خرید
+ زمان خشک شدن  خرید سشوار بابلیس پرو سریع
+ بسیاری از تنظیمات گرما و سرعت
+ طراحی سبک
دلایل اجتناب از آن
-قیمت
-کنترل ها می توانند به راحتی استفاده شوند
پنهان نیست که این یک وسیله گران قیمت است – و بگذارید صادقانه بگویم ، بودجه بسیاری از افراد برای یک وسیله کوچک نیست. اما دایسون فناوری بزرگی را در خشک کن Supersonic خود قرار داده است تا راهی برای توجیه این قیمت داشته باشد.

به نظر می رسد تعداد کمی از سشوارهایی که ما آزمایش کرده ایم سشوار بابیلیس مدل BB-2157 و عمدتا در صفحه دیگری نیز کار می کنند. دایسون به جای داشتن موتور در پشت نازل ، آن را به سمت دسته منتقل کرده و این موتور به جای فیلتر از طریق لوله در هوا ، هوا را از طریق فیلتر در پایه می مکد. سشوار بابیلیس 7000 وات این طرح به طور قابل توجهی اندازه Supersonic را کوچک می کند ، تقریباً آن را با اندازه و شکل یک جفت اتو کشیده همتراز می کند ، که آن را برای مسافرت با آن عالی می کند. علاوه بر این ، داشتن موتور نزدیک به دست و بشکه به سر ، تعادل کلی خشک کن را تغییر می دهد و باعث می شود Supersonic نسبت به 659 گرم بسیار سبک تر شود. این نشان دهنده پایان پیچیدن ناخوشایند آرنج سشوار فوق حرفه ای بابلیس و نگه داشتن دست ها تا زمانی است که درد بگیرند تا به موقعیت ایده آل خشک کردن برسند.

Dyson Supersonic خیلی سریع موهای ما را خشک کرد – خرید سشوار بابلیس ارزان از حالت مرطوب گرفته تا حالت در سه دقیقه و 15 ثانیه ، و با درخشش کافی برای نادیده گرفتن نیاز به صاف کننده ها روی آن بعد ، Supersonic یکی از سریع ترین خشک کن هایی است که ما استفاده کرده ایم . فقط Revlon Pro Collection One Step Dryer و Volumiser این رکورد را در سه دقیقه و چهار ثانیه شکست دادند.

این کابل دارای طول کابل 2.8 متری است و دارای سه اتصال می باشد – یک نازل صاف کننده ، یک نازل کنسانتره و یک دیفیوزر. همچنین می توانید دو مورد اضافه شده اخیر را به طور جداگانه خریداری کنید. یک شانه دندانه پهن مناسب برای موهای بافت دار (فکر می کنید آفریقا یا موهای فرفری) و یک اتصال “هوای آرام” که برای موهای سشوار موتور سنگین بابلیس ریز طراحی شده است تا حجم خود را بدون حرارت زیاد اضافه کند. هر یک از این ضمیمه ها از طریق آهن ربا به هم متصل می شوند که لمس کوچک و در عین حال زیبایی است.

Supersonic کامل نیست. ما اغلب فیلتر را با دست مسدود می کنیم و دکمه ها کمی راحت برای دسترسی به اواسط خشک هستند. و گرچه این بهترین سشوار است که ما از آن استفاده کرده ایم ، سشوار بابیلیس 7000 اما هنوز مطمئن نیستیم که ارزش آن را دارد. با این اوصاف ، دشوار است که قیمت را برای موهای براق بگذارید ، و نیازی به ذکر نیست که برای دستیابی به آن صرفه جویی می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>