دانشمندی از رودس پس از “بی صداقتی” در مورد تاریخ زندگی، از افتخار خودداری کرد

[ad_1]

در نوامبر 2020، زمانی که مکنزی فرستون، دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه پنسیلوانیا، بورسیه معتبر و بسیار رقابتی رودز را برای تحصیل در آکسفورد – یکی از تنها 32 دانشمند انتخاب شده از یک گروه 2300 نامزد – به دست آورد، مورد تمجید رئیس دانشکده قرار گرفت. آیوی لیگ در خبرنامه.

“مکنزی لیاقت این اعتبار را دارد
رئیس جمهور ایمی گاتمن به این جوان 23 ساله از حومه سنت لوئیس گفت: یک فرصت. «به عنوان نسل اول [to go to college] مکنزی که یک دانشجوی کم درآمد و یک جوان پرورش‌دهنده سابق است، مشتاق محافظت از جوانان است [and] خود را وقف زندگی خدمات عمومی کرده است.”

اما چند ماه بعد، فیرستون بورسیه معتبر خود را از دست داد و با اتهاماتی مبنی بر اینکه در نامزدی خود در پن و رودز در مورد دوران کودکی خود “کاملاً ناصادق” بوده است مبارزه کرد.

تحقیقاتی در مورد تاریخچه او اکنون در “Hier Education Chronicle” فاش شده است – از جمله یافته های کمیته رودز مبنی بر اینکه فیرستون “داستان های دروغینی را درباره خودش ایجاد کرده و مکرراً به اشتراک گذاشته است” با استفاده از این “تصورات غلط” برای “خدمت به منافع خود به عنوان یک نامزد برای برنامه های رقابتی”.

طبق گزارش کرونیکل، این پرونده همچنین ردپای تیره مدارس نخبگانی مانند پن و تلاش آنها برای “نشان دادن اینکه جامعه را به جای شستن نابرابری های آن متحول می کنند” را با پذیرش نامزدهای “قابل توجه” با پیشینه های واقعاً غم انگیز آشکار می کند.

بسیاری از مشاوران کالج به The Post گفتند که روند درخواست کالج اکنون شامل سوالات بیشتری در مورد غلبه بر موانع است. درخواست‌ها برای مقاله 2021-2022 از Common App، سازمانی که برنامه‌های دانش‌آموزی را برای بیش از 900 مدرسه نظارت می‌کند، شامل «زمانی را بگویید که با چالش، شکست یا شکست مواجه شدید».

فیرستون به عنوان یک دانش آموز کم درآمد نسل اول شناسایی شد، اما این موضوع در تحقیقات در پن و کمیته رودز زیر سوال رفت.
AP

مارکو سانتینی، مشاور آموزش کالج مستقر در نیویورک، به The Post گفت: «در حال حاضر فشار زیادی برای درخواست وجود دارد. «همیشه سعی می‌کنم به دانش‌آموزان بگویم که داستان هق هق‌آور نسازند، زیرا همیشه کسی هست که داستان غم‌انگیزتری داشته باشد. من به دانش‌آموزان می‌گویم که وقتی درخواست می‌کنند، باید مطمئن شوند که همه آنچه در بیانیه شخصی خود می‌گویند درست است… باید آنچه را که نوشته‌اند حفظ کنند.»

Fierceton با طبقه بندی به عنوان یک دانش آموز کم درآمد با سابقه خشونت وحشتناک – که تقریباً مستقیماً برنده A شد و رئیس یک گروه دانش آموزی دبیرستانی بود – قطعاً در لایحه بود. او در سال 2015 برای تحصیل در رشته علوم سیاسی در پن پذیرفته شد و پس از آن در سال 2018 تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بالینی در رشته مددکاری اجتماعی را آغاز کرد.

هنگامی که کمک هزینه تحصیلی رودز فیرستون اعلام شد، فیلادلفیا اینکوایرر در نوامبر 2020 مشخصات این ستاره دانشگاهی را معرفی کرد و خاطرنشان کرد که او “با گذر از یک سیستم سخت رفاهی کودکان فقیر بزرگ شد.” [and] از یک خونه به خونه دیگه پرید.”

همانطور که فیرستون در این داستان گفت: “من معامله می کنم [the Rhodes honor] فرزندخواندگی و تشکیل خانواده.»

رئیس دانشگاه پنسیلوانیا، امی گاتمن، هنگام اعلام کمک هزینه تحصیلی رودز، Firston را تحسین کرد.
رئیس دانشگاه پنسیلوانیا، امی گاتمن، هنگام اعلام کمک هزینه تحصیلی رودز، Firston را تحسین کرد.
جری هابرکن / مجله خبری

اما پس از آن نمایه در 22 نوامبر 2020، یک دادستان ناشناس ایمیلی به پن و رودز تراست ارسال کرد و مدعی شد که داستان فیرستون “صراحتاً غیر صادقانه” است. در این ایمیل گفته شده است که فیرستون در سنت لوئیس، میسوری، با مادرش که یک رادیولوژیست تحصیل کرده بود، بزرگ شد. خانواده او از طبقه متوسط ​​رو به بالا هستند. و اینکه او در یک دبیرستان خصوصی مجلل تحصیل کرد و از سرگرمی های سطح بالایی مانند اسب سواری لذت برد.

به گزارش کرونیکل، فیرستون با مادرش کری موریسون، طلاق گرفته و مدیر تصویربرداری پستان و ماموگرافی در یک بیمارستان محلی زندگی می کرد. [suburban] خیابانی پردرخت و بن‌بست با خانه‌های بزرگ و چمن‌زارهای مرتب.»

او در ویتفیلد، یک مدرسه خصوصی 30000 دلاری در سال در سنت لوئیس تحصیل می‌کند، اگرچه کرونیکل نمی‌گوید که شهریه او چگونه پرداخت شده است یا خیر.

در سال 2019، فیرستون بعداً در دادگاه شهادت داد که در سپتامبر 2014، ادعا شده بود که مادرش او را از پله‌ها به پایین هل داده و چندین ضربه به صورتش زده است. این نوجوان گفت که روز بعد پس از سقوط در مدرسه به بیمارستان فرستاده شد. مادر فیرستون این اطلاعات را تکذیب کرد و گفت که نوجوان به طور تصادفی از دو یا سه پله پایین رفت در حالی که موریسون به پاک کردن آدامس از موهایش کمک کرد.

موریسون در بیانیه‌ای به Chronicle گفت: «مکنزی عمیقاً مورد علاقه مادر و خانواده‌اش است. بزرگترین آرزوی ما این است که مکنزی زندگی شاد، سالم، صادقانه و سازنده ای را انتخاب کند و از هدایای خارق العاده خود برای عالی ترین خیر استفاده کند. (پست نتوانست برای اظهار نظر با موریسون، فیرستون یا وکیل فیرستون، دیون راسیاس، تماس بگیرد.)

پس از حادثه 2014، موریسون دستگیر شد و به دو مورد کودک آزاری یا سهل انگاری و یک اتهام جنایت متهم شد که بعداً لغو شد. ایمیلی از مایکل هیز، دستیار دادستان کل، که در Chronicle نقل شده، می‌گوید: «هر چه بیشتر یاد گرفتم. [about the case]، کمتر از آنچه واقعاً اتفاق افتاده مطمئن هستم.

پن به این نتیجه رسید که فیرستون داستانی درباره دوران کودکی او ساخته است."
پن به این نتیجه رسید که فیرستون «داستانی درباره دوران کودکی خود ساخته است».
گتی ایماژ / iStockphoto

وقتی پن ادعاهای ناشناس درباره فیرستون دریافت کرد، در پاییز 2020 توسط معاون دانشگاه، دکتر بت وینکلشتاین، در مورد همه چیز از شغل و درآمد مادرش گرفته تا کیسه زباله با لباس های اهدایی مورد بازجویی قرار گرفت. او گفت که از یکی از آنها کشیده شده است. در برنامه مقاله خود برای رودز، خانواده دیگری را پرورش دهد.

طبق گزارش بعدی وینکلشتاین، فیرستون در خانواده ای از طبقه متوسط ​​بالا بزرگ شد. او همچنین اشاره می کند که مادرش رادیولوژیست است و پدربزرگش از کالج فارغ التحصیل شده است.

هیچ کس مناقشه ندارد که فیرستون یک سال را در پرورشگاه رسمی گذراند، در طی آن او به خانه های مختلف سفر کرد و سپس با یک خانواده رضاعی به زندگی ادامه داد. اما وینکلشتاین در نامه‌ای به کمیته رودز که یک هفته پس از مکالمه او با فیرسستون ارسال شد، گفت که این دانش‌آموز «داستانی درباره دوران کودکی‌اش ساخته است» و توصیه می‌کند که کمیسیون تحقیقات خود را انجام دهد، کاری که در آوریل 2021 انجام داد.

کمیته رودز از فیرستون درباره مقاله دانشجویی که هنگام درخواست برای پن نوشت، سؤال کرد. در آن، او به تفصیل از اقامت خود در بیمارستان پس از حادثه ادعایی با مادرش، از جمله ادعاهایی مبنی بر اینکه موهایش “دودی از خون خشک شده” بود و اجزای صورتش “آنقدر مخدوش و متورم شده بود که نمی توانم آنها را از هم تشخیص دهم” توضیح داد. .

فیرستون به کرونیکل آموزش عالی گفت: "من حق دارم تجربیاتم را همانطور که تجربه کرده ام بنویسم."
فیرستون به Chronicle of Higher Education گفت: “من حق دارم در مورد تجربیاتم همانطور که نوشتم بنویسم.”
AP

کمیسیون به این نتیجه رسید که این “با سوابق بیمارستانی ناسازگار است” و افزود: “یا [Fierceton] او این آزار را توسط مادرش ساخت، یا مادرش در مورد خشونت وحشتناک دروغ گفت…»

کمیته توصیه کرد که بورسیه Fierceton Rhodes لغو شود. در پاسخ، او از افتخار کناره گیری کرد.

سخنگوی پن به The Post گفت: «پن و Rhodes Trust اطلاعات معتبری دریافت کرده‌اند که اظهارات خانم Fierceton در درخواست‌های خود برای پذیرش، کمک‌های مالی و بورس تحصیلی را زیر سؤال برده است. «رودز تراست تحقیقات خود را انجام داد و شواهد و دلایل ارائه شده توسط خانم فیرستون و وکیلش را بررسی کرد… سپس تراست به خانم فیرستون این فرصت را داد که در صورت تصمیم به انجام این کار، از نامزدی خود منصرف شود. خانم فیرستون این پیشنهاد را پذیرفت و درخواست خود را پس گرفت.

Rhodes Trust برای اظهار نظر به The Post مراجعه نکرد.

سپس پن در آگوست 2021 تحقیقات رسمی خود را انجام داد و ادعای فیرستون مبنی بر اینکه او اولین کسی از خانواده‌اش است که از کالج فارغ‌التحصیل می‌شود، تحقیق کرد.

همانطور که Chronicle گزارش می دهد: “اگر “نسل اول” به معنای اولین نفر از خانواده است که به کالج می رود – به معنای سالم و پرکاربرد – پاسخ Fierceton به وضوح نادرست خواهد بود.

با این حال، با توجه به وب سایت مدرسه، این تعریف ممکن است شامل دانش آموزانی نیز شود که در خانواده خود اولین کسانی هستند که “تحصیلات عالی را در یک موسسه نخبه دنبال می کنند”. مادر فیرستون در دانشگاه آیوی لیگ شرکت نکرد، اگرچه کرونیکل به جایی که موریسون به کالج رفت اشاره ای نمی کند.

فیرستون تصمیم گرفت از بورسیه رودز انصراف دهد، که پس از بررسی کمیسیون رودز در مورد درخواست او، او را به دانشگاه آکسفورد فرستاد.
فیرستون تصمیم گرفت از بورسیه رودز انصراف دهد، که پس از بررسی کمیسیون رودز در مورد درخواست او، او را به دانشگاه آکسفورد فرستاد.
گتی ایماژ

علاوه بر این، وب‌سایت Penn First Plus، یک طرح ابتکاری برای شمول مدرسه، تعریف نسل اول را به دانش‌آموزانی که «روابط ضعیف یا محدودی با افراد خانواده‌تان دارند که دارای مدرک لیسانس هستند، گسترش می‌دهد. ”

تا زمانی که او برای پن درخواست داد، فیرستون از مادرش بیگانه بود و خودکفا بود. با این حال، مدرسه دریافت که Fierceton خود را به عنوان “نسل اول” در درخواست خود برای تکمیل یک مدرسه “غیر دقیق” توصیف کرد.

سانتینی، مشاور کالج، گفت: از نظر اقتصادی، برنامه های کاربردی بسیار زیادی برای مدارس وجود دارد که برای مدارس امکان بررسی همه چیز وجود ندارد.

پن اکنون دارای مدرک کارشناسی ارشد Fierceton است – که قرار بود در ماه مه 2020 دریافت کند – در انتظار تصمیم انضباطی نهایی. به نظر نمی رسد مدرک لیسانس او ​​مورد بحث باشد.

دانشگاه پنسیلوانیا به Chronicle گفت: «صداقت برای صداقت دانشگاهی پن و همچنین معیار انتخاب کلیدی برای Rhodes Trust ضروری است.

قبل از کریسمس، فیرستون علیه دانشگاه پنسیلوانیا شکایت کرد.
قبل از کریسمس، فیرستون علیه دانشگاه پنسیلوانیا شکایت کرد.
فیس بوک

درست قبل از کریسمس، فیرستون – که نام خانوادگی خود را در زمان تحصیل در کالج تغییر داد – یک شکایت انفجاری در دادگاه عمومی فیلادلفیا تنظیم کرد و مدعی شد که دانشگاه، متولیان آن و سه کارمند پن در توطئه ای علیه او دست داشته اند.

او ادعا می کند که پن “تحقیق نادرستی” در مورد سوابق خود انجام داده، به طور غیرقابل توجیهی مدرک کارشناسی ارشد خود را رد کرده و برای بی اعتبار کردن او “نامه ای محرمانه” به کمیته رودز نوشته است. این ادعا همچنین وندی وایت، مشاور ارشد پن را متهم می‌کند که اگر از بورسیه تحصیلی خود در رودز انصراف ندهد، هر دو مدرک فیرستون را تهدید می‌کند.

علاوه بر این، فیرستون در دادخواست خود ادعا می کند که مدرسه تحقیقات خود را انجام داده است زیرا او پس از تشنج در مدرسه در اوایل سال 2020 به مدیران در مورد دسترسی ناکافی به خدمات اضطراری در پن شکایت کرده است.

سخنگوی پن به The Post گفت: «ما از اینکه مکنزی فرستون تصمیم به طرح دعوی داد، به خصوص پس از دریافت فرصت‌های بسیار در پن، ناامید شدیم. هیچ مبنایی برای ادعاهای خانم فیرستون وجود ندارد.

به نظر نمی رسد فیرستون از مقالات خود پشیمان باشد. همانطور که او به کرونیکل گفت: “هرجا که خودم را پیدا کردم، حق دارم در مورد تجربیاتم همانطور که تجربه کردم بنویسم. دوره زمانی. “

جری اوپنهایمر زندگینامه نویس کتاب های پرفروش است و اغلب با The Post همکاری می کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer buy verified stripe accountmarmaris escorthtml nullednulled themeskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotCialistugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisAlbibet GirişGates Of Olympus OynaRedwin Girişbetizm girişbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.combeylikdüzü korsan taksigüvenilir medyumEvlilik Büyüsüdizipalazdırıcı hapbuca günlükbeylikdüzü escortantalya escort