دستبندی که موبایل می شود در سال جدید


توسط reliancenews | 18 مه 20190 نظر
یک گروه تناسب اندام یا یک مچ بند هوشمند Fitness نیز به عنوان یک گروه هوشمند شناخته می شود. از سال های اخیر ، گروههای تناسب اندام در بین نسل های جوان محبوبیت زیادی پیدا می کنند. هر سال تعداد زیادی مدل جدید وجود دارد ، بنابراین کشف بهترین مدل در بودجه کاربر بسیار دشوار است.

برای کمک به شما در کنار گذاشتن این وضعیت ، ما می خواهیم در مورد وجوه آن صحبت کنیم. به طوری که کاربر می تواند براساس نیاز خود بهترین مورد را بدست آورد.

مچ بند هوشمند فیتنس: چه؟
مطالب [ پنهان ]

1 مچ بند هوشمند تناسب اندام: چه؟
2 PARAMETERS KEY OF FITNESS Band
2.0.1 از کجا می پوشید؟
2.0.2 آیا نمایش ضروری است؟
2.0.3 چقدر خوب زندگی باتری؟
2.0.4 مچ بند هوشمند مناسب تناسب اندام SMARTPHONE
BAND FITNESS RACKING TRACKING RIGHT 2.0.5
مچ بند هوشمند مقاومت در برابر آب
BAND FITNESS FRENESS TRACKER 2.0.7 SLEEP
2.0.8 آیا GPS ارزش دارد؟
3 سخن پایانی
4 مچ بند هوشمند برتر سال 2019
4.0.1 1. SAMSUNG GEAR FIT 2 PRO BAND FITNESS SMART
5 اکنون خرید کنید – 32999 روپیه
5.0.1 2. CHITGE FITBIT CHARGE 2 گروه موسیقی متناسب با نرخ قلب
6 اکنون خرید کنید – 21999 روپیه
6.0.1 3. TRACKER SITEP FITNESS RAY MITFIT RAY
7 اکنون خرید کنید – 19،999 روپیه
7.0.1 4. مچ بند هوشمند فعالیت HUAWEI FIT SMART FITNESS فعالیت
8 خرید کن – 18،817 روپیه
8.0.1 5. MOOV NOW مربی شخصی و مچ بند هوشمند ورزشی
9 خرید کن – 11،999 روپیه
9.0.0.1 راهنمای خرید PEN DRIVE 2019
9.0.0.2 راهنمای خرید DRIVE سخت 2019
9.0.0.3 راهنمای خرید تلفن HEAD 2019
9.0.0.4 راهنمای خرید دیجیتال CAMERA 2019
همچنین به عنوان یک مچ بند هوشمند فعالیت شناخته می شود. این دستگاه وسیله ای برای مچ بند هوشمندی پارامترهای مربوط به تناسب اندام مانند مصرف کالری ، مسافت طی شده یا دویدن ، نظارت بر ضربان قلب و کیفیت خواب است.

دستبندی که موبایل می شود
مچ بند هوشمند سونی SMART
همچنین به عنوان یک رایانه پوشیدنی شناخته می شود. همچنین می تواند از طریق برنامه ها به تلفن هوشمند شما متصل شود. مچ بند هوشمندهای تناسب اندام با نمایشگر یا بدون نمایش در دسترس هستند.

PARAMETERS KEY OF FITNESS Band
کجا بپوشید؟
معمولاً مچ بند هوشمندهای تناسب اندام توسط کاربر از مچ دست استفاده می کنند. اما همچنین مچ بند هوشمند های دیسک مدور وجود دارد که می توان آنها را در هر جای بدن قرار داد.

معمولاً هر کاربر ترجیح می دهد مچ دست خود را بپوشد.

آیا نمایش ضروری است؟
مچ بند هوشمندهایی وجود دارند که دارای نمایشگر هستند یا خیر. کاملاً به علاقه کاربر بستگی دارد. برخی از مچ بند هوشمند های تناسب اندام فقط دارای چراغ های LED هستند ، اما برخی دارای صفحه نمایش LED با رنگ یا صفحه نمایش سیاه و سفید و گزینه صفحه لمسی هستند.

یک کاربر می تواند اطلاعات بیشتری از مچ بند هوشمندهای نمایشگر در مقایسه با گروههای بدون صفحه نمایش کسب کند. مچ بند هوشمندهای نمایشگر از مچ بند هوشمندهای غیر نمایشگر نیز جذاب تر هستند.

با این حال ، مچ بند هوشمندهای نمایشگر باعث پریشانی بیشتر و عمر باتری کمتری نسبت به مچ بند هوشمندهای غیر نمایشگر می شوند.

چقدر خوب زندگی باتری؟
مچ بند هوشمندهای هوشمند معمولاً با 2 نوع باتری قابل استفاده هستند – قابلیت قابل شارژ یا بدون قابلیت شارژ مجدد. همچنین به علاقه شخصی کاربر نیز بستگی دارد.

مچ بند هوشمندهای هوشمند قابل شارژ از باتری معمولی 5 تا 10 روز است ، در حالی که مچ بند هوشمندهای هوشمند غیر قابل شارژ از 6 ماه تا 12 ماه باتری دارند. و هزینه های مچ بند هوشمند هوشمند با عملکرد بهتر افزایش می یابد.

BAND FITNESS سازگار SMARTPHONE
همچنین ویژگی اصلی این است که هنگام خرید گروه هوشمند ، به آن توجه کنید. به عنوان مچ بند هوشمند تناسب اندام با یک تلفن هوشمند همزمان می شوند تا داده های مورد نیاز را تهیه کنند. بنابراین گروه تناسب اندام انتخابی شما باید با تلفن هوشمند شما سازگار باشد.

با این حال ، بیشتر مچ بند هوشمندهای بدنسازی با سیستم عامل iOS ، Windows و Android سازگار است . اما برخی از مچ بند هوشمندها نیز فقط از سیستم عامل iOS پشتیبانی می کنند.

BAND FITNESS RACKING TRACKING HEART RIGHT
مچ بند هوشمندهای هوشمند جدید پیشرفته ، امروزه نیز قابلیت مچ بند هوشمندی ضربان قلب را ارائه می دهند . می توانیم بگوییم این یک ویژگی ضروری برای کاربر آگاه سلامت است. این ویژگی همچنین منجر به هزینه بالاتر در مقایسه با سایرین می شود.

شنیدن مچ بند هوشمند هوشمند برای مچ بند هوشمندی مچ بند هوشمند های هوشمند برای کاربر دونده یا دوچرخه سواری بسیار مهم هستند.

مچ بند هوشمند مقاومت در برابر آب
این ویژگی باید برای کاربرانی که شنا را ترجیح می دهند و همچنین برای کاربر عادی داشته باشد. همانطور که هیچ کاربر مچ بند هوشمند هوشمند و بدون تکنولوژی مقاوم در برابر آب را ترجیح نمی دهد .

اگرچه تمام مچ بند هوشمند های هوشمند با پایداری در سطح فشار آب مشخص شده توسط تولید کنندگان متفاوت هستند. بنابراین کاربر باید قبل از خرید طبق نیاز خود آن را بررسی کند.

BAND FITNESS FRENESS SROEP TRACKER
مچ بند هوشمندی خواب نیز امروزه به یک ویژگی مهم گروههای هوشمند تبدیل شده است. از آنجا که برخی از مچ بند هوشمند های هوشمند واقعاً هوشمند هستند تا تفاوت بین خواب سبک و خواب عمیق را بیان کنند.

از آنجا که خواب یک عامل مهم برای سنجش سلامتی است ، بنابراین خرید یک مچ بند هوشمند هوشمند که قرائت تقریباً واقعی از آن ارائه می دهد ، بدیهی است.

آیا GPS ارزش دارد؟
بیشتر گروههای هوشمند ویژگی GPS داخلی را دارند. با این وجود برخی از مچ بند هوشمندهای هوشمند از GPS تلفن هوشمند شما استفاده می کنند. این ویژگی برای کاربرانی که دویدن ، دوچرخه سواری ، فعالیت در فضای باز ، پیگیری یا پیاده روی و غیره را ترجیح می دهند ضروری است.

FITNESS BAND or FITNESS Tracker: باید چیزهایی را بشناسید (2019)
مچ بند هوشمند فعالیت HUAWEI PRO 2
این نوع از مچ بند هوشمند های هوشمند برای مچ بند هوشمندی فاصله تحت پوشش ، حرکات و اطلاعات آب و هوا و غیره بسیار مفید است. با این وجود ، مچ بند هوشمند های هوشمند داخلی GPS گران تر هستند و همچنین نسبت به سایرین مصرف انرژی بیشتری دارند.

کلمات نهایی
بنابراین از بین تمام اطلاعات فوق ، یک کاربر می تواند به راحتی بهترین گروه تناسب اندام را در بودجه انتخاب کند. امیدوارم که از تمام اطلاعات لذت ببرید و در صورت نیاز به اطلاعات دیگری درباره گروه تناسب اندام ، برای ما بنویسید. اگر هر کاربر توصیه های ما را بخواهد ، بنابراین می تواند از زیر عکس های برتر را بررسی کند.

TOP FITNESS TRACKER 2019

 1. SAMSUNG GEAR FIT 2 PRO BAND FITNESS SMART
  SAMSUNG GEAR FIT 2 PRO BAND FITNESS SMART
  اکنون خرید کنید – 32999 روپیه
 2. FITBIT CHARGE 2 گروه بسته بندی نرخ تناسب قلب
  FITBIT CHARGE 2 HEART RITIT FITNESS BIRIST BAND
  اکنون خرید کنید – 21999 روپیه
 3. MISFIT RAY FITNESS SROEP TRACKER
  MISFIT RAY FITNESS SROEP TRACKER
  اکنون خرید کنید – 19،999 روپیه
 4. مچ بند هوشمند فعالیت HUAWEI FIT SMART FITNESS فعالیت
  HUAWEI FIT SMART FITNESS Activity TRACKER
  اکنون خرید کنید – 18،817 روپیه
 5. مربی شخصی و مچ بند هوشمند ورزشی در حال حاضر MOOV
  MOOV NOW مربی شخصی و SPORTS TRACKER
  اکنون خرید کنید – 11999 روپیه

راهنمای خرید PEN DRIVE 2019
راهنمای خرید راهنمای رانندگی 2019
راهنمای خرید تلفن HEAD 2019
راهنمای خرید دوربین دیجیتال 2019
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
FacebookTwitterLinkedInEmailWhatsAppلینک کپی بهاشتراک گذاشتنلینک
رده: همه دسته بندی ها تناسب اندام BAND برچسب ها: مچ بند هوشمند ، بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام بودجه ، بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام ، بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام ، بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام 2019 ، بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام با نمایشگر ضربان قلب ، فیت بیت ، مچ بند هوشمند تناسب اندام ، تناسب اندام مچ بند هوشمند ، GPS مچ بند هوشمند تناسب اندام ، افتخار ، MI ، سامسونگ ، مچ بند هوشمند هوشمند ، سونی ، فناوری پوشیدنی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>