دموکرات ها هشدار می دهند که انتقاد از جو مانچین می تواند مذاکرات آینده را خراب کند

[ad_1]

بسیاری از قانونگذاران دموکرات ابراز نگرانی کرده اند که انتقاد کاخ سفید و جناح چپ سناتور جو مانچین (DW.Va.) پس از اینکه اعلام کرد از قانون ساخت و ساز بهتر حمایت نخواهد کرد، نتیجه معکوس دارد.

دموکرات‌ها می‌گویند توبیخ‌های شدید علیه میانه‌روی ویرجینیای غربی می‌تواند توانایی آن‌ها را برای از سرگیری مذاکرات درباره لایحه هزینه‌های اجتماعی که می‌تواند هر دو مجلس را تصویب کند، مختل کند.

اظهارات منچین به فاکس نیو ساندی که تایید می کند امیدهای دموکرات های سنا برای اتخاذ یک اقدام 2 تریلیون دلاری برای رسیدگی به اجزای کلیدی دستور کار پرزیدنت بایدن را اژدر می کند، واکنش های شدیدی را در دولت برانگیخته است، همانطور که سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد. در بیانیه ای آمده است که جن ساکی اظهارات وی “نماینده تغییر ناگهانی و غیرقابل توضیح در موضع او است.” بسیاری از قانونگذاران برجسته چپ افراطی او را متهم کرده اند که سوگند خود را برای مذاکره با حسن نیت “سوگند” کرده است، پرامیلا جایاپال، رئیس حزب مترقی کنگره (D-Wash) روز دوشنبه به خبرنگاران گفت که “کاملا واضح است که ما نمی توانیم مذاکره کنیم.” ” آنچه را که سناتور مانچین باور کنید. بایدن را به اقدام یکجانبه در مورد اجزای این لایحه فراخواند.

اما دموکرات‌های آسیب‌پذیر می‌گویند که علیرغم موانع قابل توجهی که این لایحه با آن مواجه است، هنوز امکان دستیابی به توافق بر سر یک اقدام کاهش یافته وجود دارد.

یک دموکرات میانه رو خاطرنشان کرد که مانچین هرگز موافقت نکرد که از پارامترهای قانونی تصویب شده توسط مجلس نمایندگان حمایت کند و سناتور بارها نسبت به برخی مقررات و تأثیر آنها بر تورم ابراز نگرانی کرده است.

این نماینده مجلس به روزنامه پست گفت: “صادقانه بگویم، من از کسانی که معتقدند راه پیش رو محکوم کردن او به اطاعت است – منزجر هستم – این راهی است که سرنوشت آن شکست است و فقط قلب او را سخت می کند و به هیچ چیز منجر نمی شود.” «و می‌دانم که از طرف اکثریت قریب به اتفاق دموکرات‌های قفقازی صحبت می‌کنم که ناامید شده‌اند، فکر می‌کنم دلیل خوبی وجود دارد، اما به اندازه کافی عمل‌گرایانه است که بپذیریم رای او تنها چیزی است که در حال حاضر مهم است.

این قانونگذار اذعان کرد که عواقب سیاسی به تعویق افتادن این لایحه در سنا برای دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان یک مشکل است و افزود که آنها معتقدند اکثر نمایندگان آرای خود را حفظ کردند تا برای توافقی تلاش کنند که اعضا بتوانند در خانه تبلیغ کنند.

این عضو اضافه کرد: «بدون تزریق سیاست دشوار است گفت‌وگو کنیم – البته که خط مقدم به شدت از رای ناامید شده‌اند، که می‌تواند برای بسیاری از مشاغل دیگر هزینه داشته باشد و حتی منجر به هیچ چیز معنی‌داری و البته ناامیدی وحشتناکی نخواهد شد.» . صادقانه بگویم، این بیشتر یک انگیزه برای ادامه دادن است، که فکر می‌کنم در واقع الهام بخش بسیاری خواهد بود تا راه خود را به جلو بیابند.»

رو هانا، رئیس سابق CPC (دی-کالیفرنیا) به The Post گفت که او معتقد است دموکرات ها “باید گفتگو را باز نگه دارند” و تفاوت های بین جو منچین و دیگران را درک کنند.
AP Photo / ژاکلین مارتین

یکی دیگر از دموکرات‌ها گفت که فکر می‌کند تصمیم مانچین برای اعلام موضعش در تلویزیون مورد بدرفتاری قرار گرفته است، اما گفت که اتهامات داغ علیه این سناتور کارساز نبوده است.

ما هرگز نخواهیم دید که مجلس نمایندگان تصویب شده توسط BBB به همان شکل از سنا عبور کند، برخی می خواستند باور کنند که به نوعی چنین خواهد شد، اما هرگز اتفاق نمی افتد. ما باید این را می دانستیم، با توجه به اینکه این یک نسخه پیش کنفرانس / پیش از بیرد نبود، “منبع گفت” و افزود که” ما به افراد XYZ قول دادیم “استدلال قانع کننده ای” برای تغییر نظر منچین نیست.

«بسیاری از مردم برای چیزهای مختلف کمپین می کردند. چرا سناتور X اگر مبارزات انتخاباتی نمی کرد یا اصلاً نمی گفت که از این چیزها حمایت می کند، این را قانع کننده می دانست؟ به طور کلی، فکر نمی‌کنم دروغگو خواندن مردم بهترین نقطه شروع برای ادامه مذاکرات سازنده باشد.»

یک منبع نزدیک به نظر مانچین با این نظر که “حملات مفید نیستند” موافق بود، و با استناد به یادداشت امضا شده ای که به رهبر اکثریت سنا، چاک شومر (D-NY) داده شد، افزود که او در موضع خود در مورد این لایحه ثابت بود. تعداد خط بالای آن را توصیف می کند.

اما اعضای تیم – که برخی از آنها به دلیل ترس از دست دادن کنترل این لایحه پرهزینه تر، رای به لایحه 1.2 تریلیون دلاری زیرساخت دوجانبه (BIF) را دریغ کردند و از رهبران خواستند این لایحه را دو برابر نگه دارند، می گویند که آنها هشدار می دهند که تصویب لایحه سخت. لایحه زیرساخت منجر به مرگ BBB می شود که شبیه شکل فعلی آن است.

زمانی که تعدادی از ما در مجلس هشدار دادیم که اگر رهبران دموکرات در وهله اول به مانچین هر آنچه را که او می‌خواهد بدهند، این اتفاق می‌افتد، و به جای اینکه با هم جمع شوند، BIF را قبل از BBB منتقل کردند، بسیاری موضع ما را مسخره کردند. شاید دفعه بعد آنها ما را باور کنند “، نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز (D-NY) در توییتر نوشت.

جمهوری‌خواهانی که به لایحه زیرساخت‌های دو حزبی رای مثبت دادند – پس از آنکه منتقدان آنها را متهم کردند که راه را برای دموکرات‌ها برای تصویب این لایحه با هزینه‌های بیشتر هموار می‌کنند، با واکنش شدید ترامپ و متحدانش مواجه شدند و برخی خواستار برگزاری انتخابات مقدماتی شدند. و حذف از انتصابات کمیته – آنها به سرعت خود را با حمایت از تصویب این لایحه، موافق با احساسات مترقیان مبنی بر اینکه BIF BBB را کشته است، اعتبار بخشیدند.

سخنگوی جان کاتکو (John Catko) گفت: “حذف اهرم چپ افراطی برای شکستن لیست آرزوهای آنها یکی از دلایل متعددی است که من از قانون سرمایه گذاری زیرساخت ها و مشاغل حمایت می کنم، که باعث ایجاد مشاغل در مرکز نیویورک می شود و تجارت ما را “رقابتی تر” می کند. R-NY) به The Post گفت.

نماینده نیکول مالیوتاکیس گفت که AOC و The Squad موفق شده اند "خیلی تمیز" برای دیدگاه های خود در مورد زیرساخت ها.
نماینده نیکول مالیوتاکیس گفت که AOC و The Squad دیدگاه های “بسیار روشن” در مورد زیرساخت ها ارائه کرده اند.
AP Photo / سوزان والش، استخر

“با افزایش تورم، افزایش جرم و جنایت و بحران در مرز جنوبی ما، رئیس جمهور بایدن باید تصمیم سناتور مانچین را به عنوان یادآوری برای اولویت دادن به مسائلی که خانواده های آمریکایی را تحت تاثیر قرار می دهد بر لایحه هزینه های سوسیالیستی سناتور برنی سندرز، اتخاذ کند.

نماینده نیکول مالیوتاکیس (R-NY) به The Post گفت: “این دقیقاً همانطور که برنامه ریزی شده بود انجام شد. AOC و تیم، آنها خیلی واضح گفتند که چرا به زیرساخت ها رای منفی دادند، زیرا فکر می کردند این بدان معنی است که Bill Back Better هرگز تصویب نمی شود، و من به زیرساخت شماره 1 رای دادم، زیرا این لایحه خوب است و زیرساخت واقعی است، اما تعداد. 2، چون می‌دانستم که اهرم سوسیالیست برای برگرداندن صورت‌حساب به خرابی نیاز دارد – سودآور بود.

نماینده اندرو گرابارینو (R-NY) احساسات همکاران خود را تکرار کرد و آن را “پیروزی کامل” برای منطقه خود خواند.

دان بیکن (R-Neb.)، یکی از حلال‌کننده‌های مشکل حل‌کننده‌ها، می‌گوید: «من یک توپ کریستالی نداشتم، اما منطقم به من می‌گفت که داریم بزرگترین اهرمی را که مترقی‌ها روی دموکرات‌های سنا، به‌ویژه مانچین داشتند، حذف می‌کنیم». او معتقد است که اگر دموکرات‌ها به میز مذاکره بازگردند، موظفند چیزی بسیار کمتر از زمانی که لوایح مرتبط بودند، اتخاذ کنند.

در حالی که جایپال به خبرنگاران گفت که اعتماد خود را به مذاکره با مانچین از دست داده و گفت که دولت باید به جای آن وارد عمل شود، رو هانا، رئیس سابق حزب کمونیست چین (دموکرات کالیفرنیا) به The Post گفت که او معتقد است دموکرات ها “باید گفتگو را باز نگه دارند.”

وی گفت: من درک می کنم که تفاوت های فلسفی وجود دارد و ما باید برای رفع این کاستی ها تلاش کنیم تا بتوانیم کاری انجام دهیم. من متعهد به ادامه همکاری با رئیس جمهور و سناتور مانچین، همانطور که در چند ماه گذشته بوده ام، برای یافتن راهی به جلو هستم.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortturkuaz korsan taksibirthday giftkameralı su tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenmeYabancı Dizi İzle