دندانپزشک متهم به قتل همسرش در حین شکار در آفریقا

[ad_1]

یک دندانپزشک از پنسیلوانیا متهم به قتل همسر 34 ساله خود در حین شکار شکار بزرگ در آفریقا – در طرحی برای جمع آوری میلیون ها بیمه عمر است.

یک دندانپزشک پنسیلوانیا و شکارچی شکار بزرگ متهم شده است که همسر 34 ساله خود را در جریان یک سفر شکار در سال 2016 به زامبیا در طرحی برای جمع آوری میلیون ها دلار پول بیمه عمر کشته است.

شکارچی بازی بزرگ لارنس رودولف، 67 ساله، ظاهراً در سال 2016 هنگام سفر به زامبیا همسرش بیانکا فینیسیو رودولف را به ضرب گلوله کشت و پس از آن، طبق یک شکایت جنایی فدرال که از CBS 2 دریافت شد، نزدیک به 5 میلیون دلار مزایای بیمه دریافت کرد. .

به گفته مقامات، رودولف، که شرکت Three Rivers Dental را در پیتسبورگ تأسیس کرده و اداره می کند، گفته می شود که تنها چند روز پس از مرگ همسرش برای سوزاندن جسد همسرش در آفریقا عجله کرده است.

گفته می شود لارنس رودولف در سال 2016 در سفری به زامبیا همسرش بیانکا فینیسیو رودولف را به ضرب گلوله کشت و پس از آن نزدیک به 5 میلیون دلار مزایای بیمه طلب کرد.

مقامات گفتند که او اکنون به قتل خارجی و کلاهبرداری پستی متهم است.

طبق گفته بازرسان فدرال، رودولف از طریق هفت شرکت مختلف بیمه عمر برای پرداخت 4.8 میلیون دلار برای مرگ همسرش که توسط مقامات مجری قانون زامبیا به عنوان تصادفی شناخته شده بود، شکایت کرده است.

در 11 اکتبر 2016، در ساعت 5:30 صبح به وقت محلی، بیانکا با یک تفنگ از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

رودولف به پلیس زامبیا گفت که در حمام کابین آنها و بیانکا در اتاق خواب بود که صدای شلیک را شنید. دندانپزشک ادعا می کند که از حمام بیرون آمد و متوجه شد همسرش روی زمین دراز کشیده و از سینه اش خونریزی می کند. او به پلیس گفت که فکر می‌کند اسلحه روز قبل توسط شکار پر شده بود و زمانی که او سعی کرد آن را در جعبه قرار دهد، نشت کرده بود.

گفته می‌شود که یک راهنمای حرفه‌ای شکار در محل حادثه «به یاد می‌آورد که یک تفنگ و یک جعبه فشنگ دراز را روی زمین دیده است. تفنگ داخل یک جعبه تپانچه نیمه زیپ شده بود.

رودولف و همسرش – هر دو ظاهراً شکارچیان شکار بزرگ را تجربه کرده بودند – اغلب برای سفرهای شکار به آفریقا سفر می کردند. در این سفر خاص، هدف بیانکا کشتن یک پلنگ بود. او هرگز پلنگ خود را نگرفت، اما “بسیاری از حیوانات دیگر” را کشت. رودولف در سفر بود، اما شکار نمی کرد.

مقامات گفتند بعد از ظهر همان روز، حوالی ساعت 4:30 بعد از ظهر، رودولف با سفارت ایالات متحده تماس گرفت تا در مورد گزینه های تشییع جنازه همسرش و تمایل او برای سوزاندن جسد او در حالی که جسد او در یک تشییع جنازه محلی نگهداری می شد، صحبت کند. او با رئیس کنسولگری صحبت کرد که “به FBI گفت که احساس بدی نسبت به وضعیت دارد که به گفته او خیلی سریع در حال توسعه است.” رئیس با دو نفر دیگر از سفارت به مراسم تشییع جنازه رفت تا از جسد بیانکا عکس بگیرد تا شواهد را حفظ کند.

رئیس کنسولگری، کهنه سرباز 20 ساله تفنگداران دریایی آمریکا، زخم را “در قلب” توصیف کرد و گفت که زخم ناشی از “گروه متراکم گلوله” نیست. او هیچ سوختگی گازی معمولی از یک زخم تماسی پیدا نکرد و تخمین زد که بیانکا 6.5 تا 8 فوت گلوله خورده است.

لارنس رودولف
دوستان بیانکا باور ندارند که او دوست دارد به عنوان یک “کاتولیک سختگیر” سوزانده شود.
لری رودولف / فیس بوک

رودولف با رئیس کنسولگری تماس گرفت و از اینکه از جسد همسرش عکس گرفته بود “عصبانی شد”. مقامات گفتند که آنها در خانه تشییع جنازه ملاقات کردند و در مورد اطلاع اعضای خانواده صحبت کردند. رودولف ظاهراً به او گفت که می‌خواهد شخصاً در مورد این مرگ به خانواده‌اش بگوید و گفت که بچه‌ها از ازدواج دیگری هستند و به بیانکا تعلق ندارند. در یک نقطه، رودولف با توجه به اتهاماتی که علیه او مطرح شد، پیشنهاد کرد که بیانکا ممکن است خودکشی کرده باشد.

به گفته محققان، بیانکا اولین بیمه عمر خود را در سال 1987 ارائه کرد و بیمه نامه خود را در سال 2016، زمانی که درگذشت، به روز کرد.

چهار شرکت از هفت شرکت، یک شرکت خصوصی را برای تحقیق در مورد مرگ بیانکا استخدام کرده اند. تمام بیمه نامه ها تصریح می کنند که رودولف باید مبلغ خود را از بیمه نامه دریافت کند.

پس از مرگ او، یک “دوست” با FBI در پرتوریا، آفریقای جنوبی تماس گرفت و گفت که از FBI می خواهد تحقیقات بیشتری را انجام دهد. این دوست گفت که او “به بازی ناعادلانه مشکوک است” زیرا رودولف “در روابط خارج از ازدواج قبلی شرکت داشته و در زمان مرگ بیانکا رابطه نامشروع داشته است”. گفته می شود رودولف “توهین کلامی” شده بود و این دو بر سر پول با هم دعوا کردند.

این دوست گفت که فرزندان رودولف تا یک هفته پس از مرگ بیانکا از مرگ بیانکا مطلع نشده بودند و سایر دوستان و خانواده تا زمان تشییع جنازه از مرگ او اطلاعی نداشتند. او می‌گوید که معتقد است بیانکا، یک «کاتولیک سخت‌گیر»، علی‌رغم ادعای رودولف مبنی بر اینکه این همان چیزی است که او همیشه برنامه‌ریزی کرده است، نمی‌خواهد سوزانده شود.

یکی از آشنایان به بازپرسان فدرال گفت: “لری هرگز او را طلاق نمی دهد زیرا نمی خواهد پول خود را از دست بدهد و او هرگز او را به دلیل کاتولیک بودنش طلاق نخواهد داد. سایر آشنایان ظن یک رابطه را تایید کرده اند.

یکی دیگر از دوستان، همسر سابق یک متخصص شکار که در هنگام مرگ بیانکا حضور داشت و بیانکا را از سال 2010 می شناخت، گفت که این تفنگ می تواند شخصی شود و مکرراً خاموش شود. در این گزارش آمده است که او همچنین در مورد انتخاب بیانکا برای سوزاندن و اعتقادات مذهبی ابراز نگرانی کرد.

دندانپزشک سه رودخانه
لارنس رودولف مطب دندانپزشکی Three Rivers را در پیتسبورگ تاسیس و مدیریت کرد.
نقشه های گوگل

بازرسان با یک کارمند سابق دنتال سه ریورز که از فوریه 2015 تا فوریه 2016 در آنجا کار می کرد مصاحبه کردند، زمانی که او گفت “دوست دختر” رودولف یک مدیر است. کارمند سابق گفت که دوست ادعایی اش به او گفته بود که 15-20 سال با رودولف رابطه داشته است. گفته می شود که معشوقه به کارمند گفته است که به او “اولتیماتوم یک ساله داده است تا دندانپزشکان خود را بفروشد و بیانکا را ترک کند”.

بازرسان گفتند که تا ژانویه 2017، رودولف با دوست دخترش زندگی می کرد. سوابق نشان می دهد که این زوج در سال 2010، دو بار در سال های 2011، 2013، 2014، 2015، جولای 2016 و در سال 2017 بلافاصله پس از مرگ بیانکا، با هم به کابو سن لوکاس در مکزیک سفر کردند.

سوابق مالی نشان می دهد که رودولف در 23 اکتبر 2016 – روز تشییع بیانکا – بلیط هواپیما برای دوست دخترش خرید تا به خانه اش در آریزونا برود. خرید در اواخر همان روز لغو شد. با این حال، سه روز بعد او بلیط دیگری خرید تا با یک زن دیگر در 26 اکتبر به لاس وگاس پرواز کند.

در طول تحقیقات FBI، عکس‌های جسد رئیس کنسولگری زامبیا توسط یک کارشناس پزشکی قانونی کلرادو مورد بررسی قرار گرفت و او در بیانیه‌ای گفت: «فکر می‌کنم شلیک تصادفی این تفنگ به داخل کیف حمل و باز کردن آن از نظر فیزیکی غیرممکن باشد. ورود. نقصی که در بدن خانم رودولف مشاهده شد.

وکیل رودولف روز سه شنبه درخواست داد تا او را از یک بازداشتگاه در کلرادو، آریزونا، جایی که او صاحب خانه است، خارج کند. وکلای او ادعا می کنند که او و بیانکا یک قرارداد پیش از ازدواج امضا کرده اند و او در طلاق چیز زیادی از دست نخواهد داد. آنها همچنین گفتند که او هیچ انگیزه مالی برای کشتن او نداشته و طبق گزارش ها، مطب دندانپزشکی او 8 میلیون دلار تخمین زده شده است.

دیوید اسکار مارکوس، وکیل لارنس، در بیانیه ای که از پیپل دریافت شده، گفت: «این یک دعوای مفتضحانه علیه دکتر لری رودولف است، مردی که 34 سال همسرش را دوست داشت و او را نکشت. «در سال 2016، همسرش هنگام شکار در زامبیا تصادف وحشتناکی کرد. کارآگاهانی که در محل حاضر شدند متوجه شدند که این یک حادثه بوده است. چندین شرکت بیمه نیز بررسی کردند و موافقت کردند.»

«اکنون پس از گذشت بیش از پنج سال، دولت سعی دارد از این دندانپزشک محترم و قانونمند شکایت کند. دکتر رودولف مشتاقانه منتظر محاکمه علیه او است، جایی که او بی گناهی خود را نشان خواهد داد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer buy verified stripe accountmarmaris escorthtml nullednulled themeskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotCialistugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisAlbibet GirişGates Of Olympus OynaRedwin Girişbetizm girişbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.combeylikdüzü korsan taksigüvenilir medyumEvlilik Büyüsüdizipalazdırıcı hapbuca günlükbeylikdüzü escortantalya escort