رابطه عاطفی و جنجالی در چت روم احساس چت

هرکسی که رها شده می خواهد به طرف دیگر برگردد و دائماً به آن فکر می کند. آنها به امید بازگشت او اقدامات مختلفی را انجام می دهند تا به نوعی او و رابطه عاطفی آنها را بازیابی کنند. حتی در حین چت ، آنها به دنبال راه حل های معجزه آسایی هستند تا نه تنها او را برگردانند ، بلکه به دنبال تکنیکی باشند که باعث شود اشتباه خود را بفهمد و بیش از هر زمان دیگری عاشق او شود. آرزوهایی که هرگز برآورده نمی شوند.

تکرار می کنم که هر تلاشی برای بازگشت باید توسط شخصی انجام شود که رابطه را قطع کرده است. در این زمینه نباید اقدامی انجام دهید. او باید برای برقراری ارتباط اقدام کند ، دلایل رفتار خود را توضیح دهد ، برای خسارتی که به شما وارد کرده است عذرخواهی کند و درخواست کند تا ارتباط برقرار شود.

مطمئن باشید که تلاش شما برای برقراری ارتباط مجدد ، پرسیدن ، س whyال اینکه چرا او رابطه را ترک کرده است ، و اینکه چگونه می توانید خود را تغییر دهید یا شرایط را تغییر دهید و اینکه پس از اخراج چه کاری باید انجام دهید ، به بازگشت رابطه شما کمک نمی کند. اما همچنین باعث می شود ارزش خود را برای آن کاهش دهید.

شما باید از ابتدا بدانید که او دیر یا زود وارد یک رابطه عاطفی جدید خواهد شد. تا زمان بهبودی کامل ، هیچ خبری در مورد او یا ارتباطات او گوش نکنید. اگر کسی در مورد آن صحبت کرد ، آن را قطع کنید یا ترک کنید. هرجایی را حذف کنید ، مانند فیس بوک ، اینستاگرام و هر کسی که قبلاً با آنها در ارتباط بوده اید و اطلاعات دریافت کرده اید. هر خبر ، خوب یا بد ، شما را در مسیر بهبودی می برد.

اگر می شنوید که او با فرد جدیدی رابطه دارد ، از کاوش دیگری و شناختن او خودداری کنید. باعث می شود خودتان را با او مقایسه کنید و احساس بدی به شما دست می دهد. فرقی نمی کند که فرد زشت باشد یا زیبا ، فقیر باشد یا ثروتمند. اگر برای شما زیبا باشد (اگرچه شک دارم در حال حاضر بتوانید به قدرت شناختی خود اعتماد کنید) ، احساس فرومایگی و بی فایده بودن را در شما ایجاد می کند. اگر فکر می کنید زیباتر هستید ، هنوز پشیمان هستید و خود را سرزنش می کنید که نتوانستید آن ارتباط عاطفی را حفظ کنید. اگر می شنوید که او هنوز با شخص جدیدی رابطه برقرار نکرده است ، امیدوارید که بتوانید او را دوباره وارد رابطه کنید. بنابراین در هر دو حالت سرعت خود را کاهش می دهید.

بدانید که او تا آخر عمر تنها نخواهد ماند ، پس اگر ناگهان شنیدید که او وارد یک رابطه عاطفی جدید شده است شوکه نشوید. دیر یا زود این اتفاق می افتاد.

برخی از افراد برای بی حس شدن به الکل و مواد مخدر متوسل می شوند. الکل و داروها مشکلی را حل نمی کنند و شما زندگی بهتری از این طریق نخواهید داشت ، اما غم و اندوه در جای خود باقی خواهد ماند و فقط زمان بهبودی را کند می کند. به دلیل عوارض جانبی ، داروهای روانپزشکی نباید تا زمان لازم مصرف شوند و می توان از راه های دیگر بر آنها غلبه کرد. اما اگر شرایط بسیار پیچیده است و شما به تنهایی نمی توانید کنار بیایید ، در خواب مشکل دارید یا نمی توانید اضطراب خود را کنترل کنید ، با یک روانپزشک مشورت کنید و دارو مصرف کنید.

م componentsلفه های خصوصیات شخصی بر اساس اطلاعاتی که به آنها منتقل می شود به دو قسمت تقسیم می شوند: شکل ظاهری [11] و شخصیت [12]. ظاهر یا عناصری عناصری هستند که وظیفه آنها نشان دادن وضعیت اجتماعی بازیگر در طول اجرا است. شخصیت به عناصری اطلاق می شود كه وظیفه آنها آگاه ساختن آنها درباره نقشی است كه بازیگر قصد دارد در شرایط آینده بازی كند (گافمن ، 2012: 36). البته ، بیش از حد انتظار ، هماهنگی قانع کننده ای بین ظاهر و شخصیت وجود خواهد داشت. به عبارت دیگر ، ما انتظار داریم که تفاوت در وضعیت اجتماعی بازیگران به طرق مختلف در نقشی که از آنها انتظار می رود متفاوت باشد. البته همیشه اینطور نیست و ممکن است ظاهر و شخصیت متناقض باشد. همانطور که وقتی بازیگری با پایگاه بالاتر ، برخلاف انتظار ، رفتار برابری طلبانه یا صادقانه و فروتنانه ای از خود نشان می دهد (Goffman، 2012: 37-36)

اگرچه هافمن در مورد ارتباطات الکترونیکی بحث نکرده است ، بسیاری از محققان در تلاشند اقدامات مصرف کننده را بر اساس دیدگاه هافمن با گسترش استفاده از فضای مجازی توضیح دهند. به عنوان مثال بولینگهام می نویسد که هافمن معتقد است كه افراد هنگام ایفای نقش در تعاملات فیزیكی با دیگران و در مقابل مخاطب ، نقاب می زنند. آواتارها همان ماسکی هستند که کاربران در فضای مجازی برای پنهان کردن هویت واقعی خود و بازی در نقش ها و شخصیت های مختلف از آنها استفاده می کنند. افراد در فضای مجازی چندین نقش و هویت بازی می کنند (Bullingham & Vasconcelos، 2013: 104). بر این اساس ، دو نوع هویت در این فضا باید برای کاربران مشخص شود: هویت آفلاین و هویت آنلاین. تعریف این دو نوع هویت به شرح زیر است: هویت آفلاین در واقع معادل هویت واقعی و عینی ما است ، اما هویت آنلاین بسیار انعطاف پذیرتر است و به معنای هویت های اجتماعی است که کاربران اینترنت در جوامع مجازی ایجاد می کنند. مردم آزاد هستند که هر طور که دوست دارند خود را دوباره تعریف کنند .

ممکن است نتوانید به همه بگویید که در ذهن شما چه می گذرد. بنابراین هر آنچه به ذهنتان خطور می کند را یادداشت کنید. درباره احساس غم ، عصبانیت ، عشق و نفرت خود بنویسید. این باعث می شود که این احساسات از شما بیرون بیایند و به تدریج بیرون بیایند. در عین حال ، نوشتن به شما کمک می کند خطاهای شناختی خود را بشناسید. خطاهایی مانند:

فاجعه: دیگر نمی توانم بدون او زندگی کنم. زندگی بدون او مانند جهنم است. این بدترین اتفاقی است که می تواند برای من بیفتد.

تفکر دو قطبی (همیشه یا هرگز): اگر به آن نرسیدید ، بازنده هستید. اکنون که او شما را ترک کرده است ، شما هرگز رابطه خوبی نخواهید داشت.

معمولاً افراد بعد از ترک رابطه هنوز از کلمات شوهر ، نامزد و دوست پسر / دوست دختر استفاده می کنند. یا آنها به جای زمان گذشته در جملات خود از زمان حال استفاده می کنند. این نشان می دهد که انسان نمی خواهد واقعیت را بپذیرد.

طبق اصول NLP ، استفاده از کلمات مناسب برای ذهن بسیار مثر است. بنابراین به من همسر سابق ، نامزد و دوست پسر سابق / دوست دخترم بگو. نگویید ما جمعه معمولاً به کوه می رویم ، بگویید جمعه می رویم کوه.

ایروینگ هافمن در اثر تأثیرگذار “ظاهر در زندگی روزمره” ، روابط و چگونگی ارائه تصویر مورد نظر توسط افراد با برنامه قبلی و استفاده از صحنه برای مقایسه رفتار دیگران (مردم) در مقابل صحنه و بررسی شده در پشت صحنه. در طول تعاملات ، شرکت کنندگان تسهیل کننده در نظر گرفته می شوند [6]. وقتی میزبان جلوی صحنه است ، می داند که تماشاگران او را تماشا می کنند. در نتیجه ، او نقش هایی را بازی می کند که براساس قوانین و آداب و رسوم اجتماعی استوار است و تصاویر و شخصیت هایی را بازی می کند که مخاطب دوست دارد آنها را بازی کند (Goffman، 2012: 30)؛ به عبارت دیگر ، او معتقد است وقتی افراد با دیگران تعامل دارند ، سعی می کنند آن جنبه هایی از خودشان را نشان دهند که دیگران آنها را تأیید و قبول می کنند. فعالان امیدوارند که خودی که به مخاطب نشان می دهند همان چیزی باشد که می خواهند به دیگران ارائه دهند. یعنی آنها علاقمند به ساختن هویتی هستند که دیگران ادعا می کنند (Berger and Lukman، 1996: 240-236).

به گفته هافمن ، مردم درگیر تعاملات (ارتباطات) و اجرا می شوند. وی از کلمه عملکرد [7] برای کلیه فعالیتهای انسانی در حضور مجموعه خاصی از ناظران و تأثیراتی که بر آنها دارد استفاده می کند. هدف از این فعالیت ها تأثیرگذاری به طور خاص بر مخاطبان است. به عبارت دیگر ، فضای اجتماعی و تعابیر مخاطب تا حدی برداشت ها و تأثیرات را شکل می دهد. بعد مهم عملکرد او “نگاه” اوست. نما تمام خصوصیات ثابتی است که شخص در طول عملکرد خود عمداً یا ناخواسته از آن استفاده می کند. یعنی بخشی از عملکرد افرادی که می خواهند شرایط را برای کسانی که با عملکردهای منظم و ثابت نمایش را تماشا می کنند مشخص کنند. وی از طریق یافته های خود به این نتیجه رسید که بین اجراها و هویت اجتماعی ارتباط وجود دارد و معتقد است که برخی صحنه ها غالب هستند و مخاطبان و مجریان آنها را از نظر اجتماعی می پذیرند (گافمن ، 1391: 34-33). هافمن نما را به دو قسمت تقسیم کرد: محیط [9] و شخصی [10]. محیط همه عناصر زمینه ای است که چشم انداز و فضای عمل را فراهم می کند. محیط از نظر جغرافیایی معمولاً پایدار است. بنابراین ، وقتی شخصی از محیط خاصی به عنوان بخشی از عملکرد خود استفاده می کند ، نمی تواند عمل خود را قبل از ورود به آن آغاز کند یا پس از ترک آن آن را به پایان برساند (Goffman، 2012: 34). او از اصطلاح دیدگاه شخصی برای سایر موضوعاتی که بسیار نزدیک به خود بازیگر است استفاده می کند. از جمله جنسیت ، سن ، خصوصیات قومی و حتی اندازه بدن ، عادات کلامی ، حالات صورت و مواردی از این دست. برخی از این خصوصیات شخصی ، مانند ویژگی های قومی ، نسبتاً دائمی هستند و برخی دیگر حالت های چهره ای متغیر و موقتی دارند (Goffman، 2012: 35-36).

با پایان یافتن ارتباط عاطفی ، افراد معمولاً فکر می کنند که هرگز شخصی مانند او را پیدا نخواهند کرد ، یا فکر می کنند که تا آخر عمر تنها خواهند ماند. مطمئن باشید که تنها نخواهید ماند. زندگی مثل همیشه ادامه خواهد داشت. علاوه بر این ، او بهترین فردی نبود که می توانستید با او زندگی کنید ، زیرا در این صورت رابطه شما خیلی دور نخواهد بود. درد رها شدن و طرد شدن باعث می شود دانش فرد از بین برود و او با تمام وجود در گوشه ذهن خود می داند که فرد مناسبی برای برقراری ارتباط و ازدواج نیست و تمام تلاش خود را می کند تا او را به رابطه برگرداند. در این حالت ، او ویژگی ها و روابط خود را ایده آل می کند و از مشکلات و روابطش کور می شود. در این حالت ، تمام تمرکز او بازگرداندن اوست و به محیط اطراف و سایر گزینه ها و فرصت های زندگی توجه نمی کند.

اما باید توجه داشته باشید که در دوران نقاهت نباید رابطه عاطفی دیگری برقرار کنید. شما نباید به دلیل بیهوشی و درد رابطه قبلی رابطه عاطفی جدیدی را شروع کنید. این مسئله مشکلات شما را حل نمی کند و عزت نفس و احساس ارزش شما به ارتباط با دیگران بستگی دارد. شما متوجه نیستید که بدون ارتباط عاطفی می توانید .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>