اگر به دنبال خرید سینک آشپزخانه هستید ، باید تمام جزئیات و ویژگی های آن را در نظر بگیرید. سینک آشپزخانه احتمالاً بیشترین استفاده از دیافراگم در کل خانه است ، حتی اگر از ماشین ظرفشویی استفاده می کنید ، هنوز اکثر تمیز کردن ها در سینک آشپزخانه معمولی شما انجام می شود ، به همین دلیل بیشتر دلیل اینکه باید بهترین آن را در اطراف پیدا کنید.

اندازه انتخاب یک سینک آشپزخانه جدا از اینکه از کیفیت پرسیده می شود نیز یک نیاز است. بیشتر سینک های استاندارد که تقریباً در بازار پیدا خواهید کرد شامل دو کاسه به ابعاد 22 در 30 اینچ است که هر دو 8 اینچ عمق دارند ، اما اگر از گلدان های بزرگ استفاده می کنید ، ممکن است سایزهای بزرگتری بخواهید یا ممکن است بخواهید که آنها را بطور خاص تهیه کنید . کاسه های عمیق نه و ده اینچ نیز از نظر تجاری در دسترس هستند. ویژگی های اضافه شده مانند کاسه برای میوه های پوست کنده در مرکز می تواند بسیار مفید باشد.

سوت و زنگ

اگر می خواهید سینک شما همه سوت ها و زنگ ها را در دسترس داشته باشد ، ممکن است سوراخ های از پیش حفره شده بیشتری روی آن بخواهید. بیشتر سینک ها روی آن چهار سوراخ دارند ، یکی برای دستگیره داغ ، دیگری برای دستگیره سرد ، دیگری برای شیر آب و دیگری برای ویژگی دوش. با این حال برخی از سینک ها دارای حفره اضافی هستند ، برای دستگاه های پخش صابون ، شکاف هوا برای تخلیه ماشین ظرفشویی ، یک دستگاه پخش کننده صابون مایع ، یک تلویزیون ، که فقط درباره تلویزیون شوخی می کند. اما اگر برخی از سینک ها دارای ویژگی های اضافی هستند که ممکن است بخواهید از آنها استفاده نکنید ، همیشه می توانید از منبع تهیه کننده پلاستیک های آماده استفاده کنید تا سوراخ های بلااستفاده را بپوشانید ، برعکس ، اگر سینک انتخاب شده سوراخ های کافی نداشته باشد ، می توانید به راحتی حفر کنید. سوراخ در سینک خود ، یا شاید آن را توسط یک حرفه ای حفر شده است.

نصب و راه اندازی

جدا از انتخاب طرح و نوع ، باید از محل سینک خود نیز آگاه باشید ، آیا سینک انتخابی شما در مکان مورد نظر قرار می گیرد و غیره. شما می توانید از یک سینک ظرفشویی یا زیر آب استفاده کنید. یک سینک روبشی راحت تر نصب می شود و فقط روی پیشخوان شما استراحت می کند ، با این حال ، قسمت زیرین که سینک در آن با میز کار قرار دارد می تواند یک زمینه پرورش برای باکتری ها باشد و تمیز کردن آن ممکن است سخت باشد. با این وجود نصب کمتری سخت تر است زیرا باید از زیر پیشخوان متصل شود. اما این نوع تمیز کردن راحت تر است.

نوع بهترین برند سینک گرانیتی

اکنون تصمیم داریم نوع سینک را انتخاب کنیم. برای آسانتر شدن انتخاب ، چند جوانب مثبت و منفی همراه با توضیحات مختصر در مورد هر نوع سینک ظرفشویی ذکر شده است.

فولاد ضد زنگ

این احتمالاً رایج ترین سینک آشپزخانه در اطراف است و در همه رنج قیمت ها در دسترس است. با این حال ، شما انتظار ندارید بهترین قیمت سینک را با قیمت ارزان بخرید. معمولاً یک سینک استیل ارزان قیمت از فلز نازک ساخته شده است که انعطاف پذیر شده و ارتعاش می کند. این امر به ویژه بد است زیرا راکت وقتی آب در روی آن می ریزد یا وقتی زباله لرزان است ، ایجاد می کند. یک سینک با کیفیت خوب به راحتی خراشیده نمی شود و تمیز کردن آن باید آسان باشد. نشانه سینک با کیفیت خوب همچنین توانایی آن در حفظ ظاهری کاملاً جدید حتی اگر فقط آن را پاک کنید.

یک قاعده کلی برای خرید سینک از جنس استنلس استیل ، خریدن انواع آینه های آینه نیست ، مطمئناً وقتی محصولات جدید کاملاً جدید به نظر می رسند ، عالی به نظر می رسند ، اما خراشیدن اضافه کاری سطح آن را لکه دار کرده و ظاهری کثیف و مه آلود به آن می بخشد. نکته خوب دیگر بررسی عایق زیر کاسه ، عایق بودن طبل آب است. عایق های فوم همیشه بهتر از آنهایی هستند که فقط در آنها اسپری می شوند.

میزان لاک چدن

بهترین چیز در مورد مینای دندان آهن غرق بازیگران، جلوه زیبا آن است که در بسیاری از رنگ در دسترس است. پایان بسیار سختی دارد و بندرت تراشه خواهد داشت. نکته خوب دیگر ، مقاومت آن در برابر طبل آب است. آب گرم را طولانی تر نگه می دارد ، و اگر از این امر هیجان زده هستید ، خوشحال می شوید که می دانید تمیز کردن یک نسیم است ، برای پاک کردن خوب باید این کودک کافی باشد تا درخشش اصلی خود را به دست آورد.

اخطار: غرق های Enameled Steel وجود دارند ، اما کیفیت آنها به اندازه سینک های چدنی نیست.

سینک های کامپوزیت

این سینک های ساخته شده از مخلوط دو ماده مختلف برای ساختن یک ماده بسیار محکم است. به طور کلی ، اکریلیک و فایبرگلاس ترکیب خوبی نیستند زیرا تمایل دارند که به راحتی لکه ها را جذب کنند و با گذشت زمان ، براق را از بین می برد.

یک سینک ترکیبی کوارتز بهترین انتخاب برای این طیف سینک ظرفشویی است. اینها به دلیل دوام آنها شناخته شده اند.

سینک های کامپوزیت ، اما مستعد خراش دادن هستند. از ریختن شن و ماسه یا خاک بر روی آنها و یا استفاده از پاک کننده های ساینده خودداری کنید. طبل آب هنوز هم وجود دارد اما احتمالاً به اندازه غرق شدن فولاد ضد زنگ بلند نیست.

نکته: برای اطمینان از داشتن یک سینک محکم ، روی کاسه را فشار دهید ، اگر خم شود ، احتمال دفع زباله پر سر و صدا وجود دارد.

سطح جامد یکپارچه

شما می توانید سینک بخرید که قبلاً با یک کانتر یکپارچه شده است ، بیشتر در همان رنگ یا یک طرح مکمل. این نوع به راحتی خراشیده می شوند اما به راحتی ترمیم می
شوند. طرف بد این است که اگر از سینک خسته شده اید ، باید تمام کانتر را جدا کنید.