ریش تراش برقی بهترین ها


اگر در حال تجربه ریزش مو یا موهای خاکستری هستید ، اصلاح کردن موهای شما ایده بهتر از داشتن سر نیمه طاس خواهد بود. شیک هم هست

اگر می خواهید این ظاهر طاس شیک را به دست آورید ، باید سر خود را هموار و صاف نگه دارید. بنابراین شما به بهترین ریش تراش سر نیاز دارید تا سرتان طاس شود.

ریش تراش های زیادی در بازار موجود است. بنابراین ، انتخاب یک ریش تراش بزرگ یک کار دشوار و وقت گیر است و همچنین به تحقیقات زیادی نیاز دارد.

خوشبختانه برای آسانتر کردن کار و صرفه جویی در وقت خود ، تحقیقات زیادی انجام داده ایم و لیستی از بهترین تراشنده های برقی را تهیه می کنیم. ما با در نظر گرفتن همه عوامل اساسی لیست را تهیه کرده ایم. قبل از تصمیم گیری ، می توانید از طریق لیست ما بروید. امیدوارم که بتوانید به راحتی تصمیم خود را بگیرید.

بهترین ریش تراش برقی برای سر – مقایسه
تصویر نام محصول رتبه ما قیمت
جمجمه ریش تراش Skull Shaver Bald Eagle Smart 4.9 / 5
بررسی قیمت
Philips-Norelco-QC5580-40 فیلیپس نورلکو QC5580 / 40 4.8 / 5
بررسی قیمت
ریش تراش پاناسونیک-ES-LA63-S-Arc4 Panasonic ES-LA63-S Arc4 4.8 / 5
بررسی قیمت
Wahl-Professional-Clipper کلیپ حرفه ای Wahl 4.8 / 5
بررسی قیمت
ریش تراش Braun-Series-7-790cc Braun Series 7 790cc 4.8 / 5
بررسی قیمت
بهترین بررسیهای برقی ریش تراش برقی

 1. Skull Shaver Bald Eagle Smart
  جمجمه-ریش تراش-طاس-عقاب-هوشمندSkull Shaver Bald Eagle Smart یکی از بهترین تراشنده برقی برای مرد است که برای ریش تراش سر و صورت طاس طراحی شده است. این نرم افزار دارای ویژگی های مختلفی است که باعث می شود سر شما سریعتر و نرم تر شود.

این ریش تراش مخصوص طراحی شده است تا به قسمت فوقانی قسمت پشت سر و بدن برسد. و شما می توانید از تراشیدن خشک یا مرطوب استفاده کنید.

Skull Shaver Bald Eagle Smart با پنج ماشین ریش تراش ه دوار ارائه می شود.

سر ریش تراش سریع می چرخد ​​و سطح وسیعی از پوست سر را در بر می گیرد. و سر انعطاف پذیر ماشین ریش تراش ه ها به هر کانونی از پوست سر می رسد که به شما امکان می دهد یک اصلاح بسیار نزدیک و تمیز داشته باشید. و در حین تراشیدن هیچ نیک ، بریدگی و سوختگی نخواهید داشت.

این ریش تراش دارای یک دسته طراحی شده و کوچک و دارای حق انحصاری است که به راحتی در کف دست شما جای می گیرد.

تمیز کردن Bald Eagle Smart آسان است. فقط ریش تراش را با آب گرم و بدون باز کردن سرهای ریش تراش بشویید.

چیزهایی که درباره این محصول دوست داشتم
پنج ماشین ریش تراش ه دوار.
اصلاح سریعتر از هر جهت.
به هر کانتور سر می رسد.
اصلاح و مرطوب و خشک.
گرفتن آسان دسته.
چیزهایی که من درباره این محصول دوست نداشتم
کمی گران است.
در دوش استفاده نمی شود.
قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. Philips Norelco QC5580 / 40 Do-It-Yourself Clipper Hair Pro
  Philips-Norelco-QC5580-40-Do-It-Yourself-Hair-Clipper-ProPhilips Norelco QC5580 / 40 Do-It-Yourself Hair Clipper Pro یکی از چشمگیرترین تجهیزات نظافت سری از Philips Norelco است. Clipper موهای Do-it-Yourself و طراحی منحصر به فرد سر آن را از سایرین خاص تر می کند.

ویژگی Do-it-Yourself این ریش تراش پوست سر استفاده از آن را راحت تر می کند. و به راحتی می توانید حتی به سخت ترین مناطق سر خود برسید.

ریش تراش برقی

این ریش تراش با کیفیت بالا دارای سر کلیپر چرخشی 180 درجه است که به شما در تماس نزدیک پوست شما کمک می کند. فقط کافی است سر موافقت را بچرخانید تا به جای حرکت دادن دست خود ، زاویه مورد نظر خود را بدست آورید. یک ریش تراش کاملاً روان و راحت را تجربه خواهید کرد.

برجسته ترین ویژگی این ریش تراش این است که 14 تنظیمات مختلف داخلی را در اختیار شما قرار می دهد. و شما می توانید طول را از 0 اینچ تا 19/32 اینچ با توجه به نیاز خود برای پیرایش و تراشیدن بدون دردسر تنظیم کنید.

در ابتدا از موتر برای کوتاه کردن موها و سپس تعویض آن استفاده کنید تا سرتان طاس شود.

علاوه بر این ، ماشین ریش تراش ه های استیل ضد زنگ در خود اصلاح و شستشو کاملاً شستشو می شوند تا بتوانید به راحتی آن را تمیز کنید.

این ریش تراش فیلیپس از باتری قدرتمند لیتیوم یونی بهره می برد. بعد از گذشت تنها یک ساعت از شارژ سریع ، می توانید 60 دقیقه آن را حتی در سیم بی سیم استفاده کنید.

چیزهایی که درباره این محصول دوست داشتم
خودتان آن را انجام دهید.
سر کلیپر چرخان 180 درجه.
14 تنظیم در طول تنظیمات مختلف
تراش بسیار نزدیک با پایان صاف.
شستشوی آسان
زمان شارژ سریع
چیزهایی که من درباره این محصول دوست نداشتم
برای پایان صاف به چندین پاس احتیاج دارد.
مورد ذخیره سازی چندان مناسب نیست.
قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. ماشین ریش تراش برقی مردان Panasonic ES-LA63-S Arc4
  Panasonic-ES-LA63-S-Arc4ماشین ریش تراش برقی مردان Panasonic ES-LA63-S Arc4 برنده جوایز برای اصلاح و صاف کردن نزدیک طراحی شده است. این ریش تراش مجهز به موتور پر سرعت 14000 دور در دقیقه با سرعت بالا است که تأیید کننده بهترین عملکرد در کل طول عمر باتری است.

ویژگی خاص این ریش تراش سر ماشین ریش تراش برقی چرخش سریع چند فلکس است که به شما کمک می کند ماشین تراشیدن را به بالا و پایین و از یک طرف به زحمت حرکت دهید. این به شما اطمینان می دهد که موها را از هر قسمت از صورت و سر خود پاک کنید تا یک تراش صاف انجام شود.

این ریش تراش دارای یک اصلاح داخلی است که به شما کمک می کند تا به سادگی به سوزش های جانبی ، سبیل و ریش برسید.

ماشین ریش تراش ه های استیل ضد زنگ این ریش تراش ساخته شده از لبه برش 30 درجه است که منجر به تراشیدن نزدیک و تمیز می شود. هر دو ماشین ریش تراش ه و فویل ضد حساسیت دارند به طوری که این ریش تراش حتی برای پوست حساس مناسب است.

5 بهترین ریش تراش برقی برای سر در سال 2020 – راهنمای و بررسی

این ریش تراش مجهز به هر دو نوع تراشیدن مرطوب و خشک است تا تجربه تراشیدن شما راحت تر شود.

دارای یک LCD LCD 10 مرحله ای در دسته ماشین است که نشان دهنده قدرت باتری است و باتری قدرتمند به شما اطمینان می دهد تا حداکثر کارایی را تا انتهای شارژ ارائه دهید.

چیزهایی که درباره این محصول دوست داشتم
14000 دور در دقیقه موتور اکشن دوتایی.
سر محوری چند فلکس.
برش پاپ آپ برای سوزش های جانبی ، سبیل و ریش.
ال سی دی آبی 10 مرحله ای برای نشان دادن شارژ.
پاک شوندگی راحت.
ریش تراش برقی مرطوب یا خشک.
چیزهایی که من درباره این محصول دوست نداشتم
اندازه و شکل ماشین ریش تراش بزرگتر است.
قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. کلیپ جوشکاری 5 ستاره Wahl Professional
  Wahl-Professional-5-Star-Balding-Clipperکلیپر 5-Balding Clipper از Wahl Professional یکی از بهترین ریش تراش برای آرایشگران و سبک است. برش نزدیک به جراحی ، آن را برای اصلاح سریع ، صاف و بی دردسر برای پوست و پوست سر شما مناسب می کند.

این ریش تراش برای موتور قدرتمند الکترومغناطیسی خود که دو برابر سریعتر از موتورهای محوری کاهش می یابد ، تخصصی است. و با 120 ولت / 60 هرتز کار می کند.

برای استفاده راحت تر از این دستگاه ، از کلیپ ، دو شانه پیوست ، روغن ، برس تمیز کننده ، دستورالعمل ها و محافظ ماشین ریش تراش ه قرمز استفاده شده است.

طول این گیربکس 5 ستاره Balding Clipper برابر با 6.25 اینچ و وزن آن 1 پوند است. همچنین دارای یک سیم 8 درجه ، درجه حرفه ای ، سیم بند مقاوم در برابر مواد شیمیایی و ماشین ریش تراش ه # 2105 است.

مردانی که عاشق سر طاس با پوشش اندک هستند و به دنبال گیره مخصوص سر طاس هستند پس از آن کلیپ Wahl Balding گزینه خوبی برای آنها است.

چیزهایی که درباره این محصول دوست داشتم
موتور الکترومغناطیسی قدرتمند
برش جراحی نزدیک
با سرعت 120 ولت / 60 هرتز کار می کند.
ماشین ریش تراش ه های بسیار تیز
چیزهایی که من درباره این محصول دوست نداشتم
ماشین ریش تراش ه ها خیلی تیز هستند.
برای استفاده نیاز به تمرین کمی ندارد.
قیمت را در آمازون بررسی کنید
5- ریش تراش برقی فویل بدون سیم Braun Series 7 790cc برای مردان دارای ایستگاه تمیز و شارژ
Braun-Series-7-790ccفویل ریش تراش برقی سری Braun Series 7 790cc یکی از بهترین انتخاب های مرد هوشمند است. به اندازه کافی ملایم است و به طور موثر از هر ریش تراشنده دیگر به هر کانتور صورت می رسد.

به طور خاص ، این ریش تراش پوست سر با استفاده از فناوری هوشمند Sonic در جهان ساخته شده است. این کمک می کند تا حداکثر توان (حداکثر 10،000 لرزش میکرو در دقیقه) به صورت خودکار برای مناطق متراکم فراهم شود.

علاوه بر این ، این ریش تراش برقی با سر و ماشین ریش تراش ه های قابل انعطاف همراه است تا حداکثر مساحت را در یک زمان پوشش دهد.

از خط مستقیم عبور می کند و نیازی به دو بار عبور از یک منطقه نیست. بنابراین ، احتمال تحریک پوست را کاهش دهید.

در صورت وجود موهای صاف در ناحیه گردن و چانه باید از تریمر ActiveLift استفاده کنید. و می توانید با توجه به اولویت خود ، حالت اصلاح خود را از 5 حالت مختلف شخصی کنید.

این ریش تراش پوست سر دارای ایستگاه تمیز و شارژ مبتنی بر الکل 5 اکشن است که با لمس یک دکمه ریش تراش را پاک کرده ، شارژ و روان می کند. و می توانید ظرف یک ساعت آن را به طور کامل شارژ کنید.

چیزهایی که درباره این محصول دوست داشتم
فناوری هوشمند Sonic قدرت بیشتری را برای مناطق متراکم تر به وجود می آورد.
سر و ماشین ریش تراش ه های انعطاف پذیر برای حداکثر پوشش.
اصلاح کننده ActiveLift برای موهای صاف.
100٪ ضد آب
ایستگاه تمیز و شارژ مبتنی بر الکل 5-اکشن.
چیزهایی که من درباره این محصول دوست نداشتم
بیشتر وزوز.
قیمت را در آمازون بررسی کنید
نحوه انتخاب بهترین ریش تراش برقی برای سر
اصلاح مو یکی از هنرهای آرایش مو است. اگر می خواهید به خوبی مرتب شوید باید به ریش تراش خوب احتیاج داشته باشید. انتخاب صحیح می تواند از طرف دیگر ظاهری عالی به شما بخشد ، یک اشتباه می تواند نظافت شما را خراب کند. بنابراین قبل از خرید ریش تراش باید ویژگی های مهم را در نظر داشته باشید. اینها به شما کمک می کنند تا مطابق نیاز خود تصمیم گیری را به راحتی انجام دهید.

استفاده آسان و راحت: بسیار مهم است که تجهیزات تراشیدن شما آسان باشد و بدون هیچ گونه دخالت انجام می شود. ریش تراش آسان و گرفتن آن باعث می شود کار شما آسان شود و وقت کمتری ببرد.

نوع پوست و مو: انواع تراشنده برای پوست های حساس مناسب نیستند. اگر پوست شما حساس است یا موهای شما درشت زیاد است ، باید با توجه به این موارد ریش تراش خود را انتخاب کنید. تراشنده های فویل برای پوست های حساس مناسب تر هستند.

ناحیه پوشش: اگر می خواهید بدون اینکه بخشی از آن تراشیده نشود ، یک سر طاس بگیرید ، به ریش تراشی با فضای بزرگتر نیاز دارید. باید به راحتی به هر قسمت از سر شما برسد.

قدرت برش: یکی دیگر از ویژگی های مهم ریش تراش قدرت برش آن است. یک ریش تراش با کیفیت خوب موهای شما را یکدست می کند. از طرف دیگر ، کیفیت پایین ممکن است موهای شما را بکشد که ممکن است باعث سوزش پوست شود.

فویل در مقابل روتاری: تراشنده های فویل از سری ماشین ریش تراش ه های پوشیده شده با لایه نازک فویل تشکیل شده اند. این پوشش باعث از بین رفتن پوست می شود. تراشنده های فویل برای پوست های حساس مناسب هستند. برش چرخان حاوی ماشین ریش تراش ه های دایره ای است که با حرکت دایره ای در اطراف پوست سر چرخانده می شوند. این ریش تراش برای موهای درشت و ضخیم مناسب است. می توانید انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

مزایای استفاده از ریش تراش برقی
مقایسه با تراشنده های برقی دستی برای تراشیدن سر شما بسیار مناسب است. اگر می خواهید ریش تراش نزدیک و راحت امکان پذیر باشد ، می توانید بدون هیچ گونه تردیدی به سراغ ماشین ریش تراش برقی بروید. به شما صاف و صاف و بدون هیچگونه بریدگی ، برآمدگی ماشین ریش تراش یا سوزش پوست می دهد.

هنگامی که شما برای ماشین ریش تراش برقی می روید ، باید تصمیم بگیرید که یک ریش تراش را می خواهید یا یک ریش تراش فویل را انتخاب می کنید. هر دو در بازار موجود هستند. اگر بعد از تراشیدن متوجه برجستگی های ماشین ریش تراش یا هرگونه تحریک پوستی شدید ، مجبور به انتخاب ماشین ریش تراش مناسب برای پوست های حساس هستید.

در کنار این ، شما گزینه ای برای انتخاب ماشین ریش تراش خود برای موهای درشت و اضافی متراکم خواهید داشت. چند تراشنده شامل فناوری اصلاح یا خشک اصلاح است. شما می توانید مطابق اولویت خود انتخاب کنید.

خواه ریش تراشنده باشد یا فویل ، هر دو موهای شما را بدون کشیدن برش می دهند و به شما صاف و صاف می کنند. علاوه بر این ، مراقبت از موهای رشدیافته شما خواهد بود.

ریش تراش برقی سریع کار می کند. بنابراین اینها باعث صرفه جویی در وقت گرانبها شما می شوند. و در مقایسه با ریش تراش دستی ، ریش تراش برقی به تلاش کمتری نیاز دارد. در نتیجه ، انرژی شما را نیز ذخیره می کند.

خط پایین
با در نظر گرفتن عوامل مختلف ، شما تصمیم به خرید ریش تراش خواهید گرفت. اما ، باید فاکتورهای دیگری را در نظر داشته باشید که به شما در طولانی کردن عمر سرویس تراشیدن کمک می کند. این موارد ممکن است شامل استفاده صحیح از روش ، فرآیند تمیز کردن و شارژ و غیره باشد.

در اینجا ، ما سعی کرده ایم تا تمامی ویژگی های مهم مورد نیاز خود را درج کنیم. امیدوارم که اینها به شما کمک کنند تصمیم خود را به راحتی اتخاذ کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>