ساکنان سابق نشان می دهند که “چرا ما کالیفرنیا را برای همیشه ترک کردیم”

[ad_1]

رسمی است: خواب دیدن در کالیفرنیا به یک کابوس تبدیل شده است.

به گفته آزمایشگاه سیاست کالیفرنیا، که وابسته به دانشگاه کالیفرنیا است، از زمان کووید-19، تعداد افرادی که این ایالت را ترک می کنند، 12 درصد افزایش یافته است.

در واقع، تعداد افرادی که بیرون می‌روند بیشتر از ورود هستند.

حتی قبل از همه‌گیری، مطالعه‌ای توسط Edelman Intelligence نشان داد که بیش از نیمی از ساکنان کالیفرنیا گفتند که می‌خواهند آن را به ایالت دیگری منتقل کنند. او تقریباً دو سوم ساکنان هزاره را تشکیل می داد.

آن را به هزینه زندگی مرتبط کنید – حداکثر مالیات بر درآمد 13.3 درصد بالاترین در کشور است – و همچنین ایمنی و سایر مشکلات کیفیت زندگی. و سپس قیمت مسکن وجود دارد: به ازای هر زیلو، میانگین ارزش خانه در سانفرانسیسکو تقریباً 1.4 میلیون دلار است. (جای تعجب نیست که “آیا باید صادر کنم؟” در رتبه بندی جستجوی گوگل در آنجا قرار گرفت.)

در اینجا، کالیفرنیایی‌های سابق توضیح می‌دهند که چرا از گلدن استیت دست کشیدند.

علی ولف در برادوی در زادگاه جدیدش نشویل.
ویلیام دشاسر

علی گرگ

او سانفرانسیسکو را به مقصد نشویل، تنسی ترک کرد.

وولف، 32 ساله، در کالیفرنیا بزرگ شد و بیشتر دوران حرفه ای خود را در آنجا به عنوان مجری و گزارشگر تلویزیون گذرانده است که اخیراً در سانفرانسیسکو بوده است. او که از کیفیت زندگی در آنجا خسته شده است – به همراه همسر و دختر یک ساله اش – اکنون در نشویل زندگی می کند، جایی که ولف میزبان پادکست Mommy Calls است.

“بزرگ شدن در دل مار، کالیفرنیا، بهترین خاطرات من از کالیفرنیا در کنار اقیانوس است. من همیشه دوست داشتم صبحگاهی آرام در ساحل با آب و هوای عالی قدم بزنم.

مدت کوتاهی پس از اینکه به سانفرانسیسکو رفتم تا در یکی از ایستگاه های بزرگ در منطقه خلیج کار کنم، به فکر نقل مکان کردم. این در سال 2019 بود. من به عنوان گزارشگر اخبار موضوعاتی را پوشش دادم: دسترسی، مسکن، بی خانمانی و امنیت. من نیز هر روز تأثیر همین مشکلات را بر کیفیت زندگی خود تجربه می کردم.

من و شوهرم در یک آپارتمان یک خوابه بسیار گران قیمت و بسیار کوچک در محله نوب هیل زندگی می کردیم. دیدن افرادی که در خیابان های اطراف خانه ما در چادرها یا در پیاده رو غش می کنند و از سوزن های پرتقال برای تیراندازی به سمت بالا استفاده می کنند، غیرمعمول نبود. چند تن از دوستانم در خیابان های شهر مورد سرقت، حمله یا حمله قرار گرفتند. و ترافیک: به یاد دارم یک بار 45 دقیقه طول کشید تا از یک سفارش ساده در پالو آلتو دو مایل به خانه بروم. می خواستم جایی زندگی کنم که مسئولیت های روزانه دردسرساز نباشد.

عینک صورتی ام را درآوردند.

پس از اقامت کوتاهی در سیاتل، در ژانویه 2021 ساحل غربی را ترک کردیم و به نشویل نقل مکان کردیم.

پیدا کردن خانه سخت تر از حد انتظار بود، اما ما از جایی که زندگی می کنیم بسیار خوشحالیم. ما جامعه سبز و سنتی خود را دوست داریم، جایی که خانه ها در آن قرار دارند و خصوصی هستند. مناسب برای خانواده.

می خواستم با خانواده ام در یک جامعه سنتی، امن و حومه شهر مستقر شوم. در کالیفرنیا، آن رویای آمریکایی به طور فزاینده ای دست نیافتنی می شد.”

توماس داوورون و کلی ریچی-دورون در فواره آناناس در چارلستون، کارولینای جنوبی.
توماس داوورون و کلی ریچی-دورون در فواره آناناس در چارلستون، کارولینای جنوبی.
استیسی هاول برای نیویورک پست

توماس داوورون و کلی ریچی داوورون

او ال سگوندو را به مقصد چارلستون، کارولینای جنوبی ترک کرد

توماس، 55 ساله، یکی از اعضای بازنشسته تیم بمب گذاری لس آنجلس است، در حالی که همسرش، کلی، 52 ساله، در بانک کار می کند. آنها در ال سگوندو، یک محله ساحلی کوچک در خارج از لس آنجلس زندگی می کردند، اما هزینه های بالای زندگی و ازدحام جمعیت باعث شد تا در Gadsden، یک مجتمع آپارتمانی لوکس در چارلستون، کارولینای جنوبی، استراحت کنند.

کلی: “زمانی که برای ما عالی بود به ال سگوندو نقل مکان کردیم – در منطقه به نام “میبری” شناخته می شد. اما با محبوبیت منطقه ساحل سیلیکون در شمال ما، ازدحام جمعیت و مسکن های پر تراکم در مناطق اطراف، بزرگراه ها را غیرممکن کرده است.

توماس: “ما سه سال پیش به ترک کالیفرنیا فکر می کردیم – می دانستیم که در سال 2020 بازنشسته می شویم – به دلایلی: افراد بسیار زیاد. یک ابدیت طول می کشد تا هر جایی رانندگی کنید. وقتی به آنجا برسید، شلوغ و گران است، چه مالیات، چه کالاهای مصرفی یا هر چیز دیگری. همه اینها هزینه زیادی دارد.

پس از دیدار با یکی از دوستانی که در آنجا زندگی می کرد، تصمیم گرفتیم به چارلستون نقل مکان کنیم. ما بلافاصله عاشق شدیم. مردم صمیمی بودند. این نزدیک به اقیانوس، امن است. و این یک شهر زیبا است که در آن هزینه زندگی ارزان تر است.

وقتی ما رفتیم، برداشتن یک کامیون در حال حرکت دشوار بود زیرا افراد زیادی کالیفرنیا را ترک می کردند.

وقتی به خانواده و دوستان گفتیم [in California]90 درصد به ما حسادت کردند. بسیاری از دوستان و خانواده از ایالت خارج می شوند یا خواهند رفت. ما دو دوست از لس آنجلس داریم که اکنون با ما می مانند.

ما هرگز به کالیفرنیا باز نخواهیم گشت. این کشور زیبایی است که راه خود را گم کرده است. تنها چیزی که از دست خواهیم داد زمان است.»

RMS Thornton به صورت تمام وقت در تمپ، آریزونا بازنشسته شد.
RMS Thornton به صورت تمام وقت در تمپ، آریزونا بازنشسته شد.
آدریان برد برای نیویورک پست

RMS تورنتون

او کارمل را به مقصد تمپ، آریزونا ترک کرد.

این وکیل و نویسنده 34 ساله قبل از خرید یک خانه نیمه وقت در تمپه در کارمل بزرگ شد. او که به دلیل محدودیت های دولتی و “هشیاری” از کالیفرنیا اخراج شد، اخیراً به طور تمام وقت به آریزونا نقل مکان کرد.

من عاشق کارمل و شبه جزیره مونتری هستم. من آنجا بزرگ شدم. حرکت دائمی – تقریباً مانند تجربه جدایی – دلخراش است. من همیشه فکر می‌کردم کالیفرنیا شبیه آن دختر خیلی کلیشه‌ای در دبیرستان است. او می داند که زیباست، بنابراین فکر می کند می تواند با رفتار وحشتناکی با همسالانش کنار بیاید، و آنها فقط او را راضی می کنند، هدایایی برایش می خرند، او را تحسین می کنند.

با این حال، از نظر زیبایی شناسی خیره کننده فقط می تواند شما را تا این حد برساند. در نهایت، همسالان شما متوجه می شوند که کافی است.

برای من، این در سال 2017 بود. می توانم بگویم که قبل از آن وضعیت شروع به پایین آمدن کرده است. با این حال، من همیشه بر این باور بوده ام که به دلیل پویایی اش بهبود می یابد. با این حال، در نهایت، همه چیز شروع به بدتر شدن کرد: جنایت، بی خانمان ها، و سیاست دولت.

بخشی از دلیل ترک من به خاطر مالیات بود. اما صادقانه بگویم، آنچه واقعاً به آن منجر شد، تغییر فرهنگی آنجا بود. من کووید را انکار نمی کنم. من واکسن زدم اما به نظر می رسد دولت های آنجا، چه محلی و چه ایالتی، عقل خود را از دست داده اند [over pandemic restrictions]. و هوشیاری و چه چیزهایی که نه فقط خیلی زیاد است. من به بازگشت فکر می کنم، اما دولت باید معتدل تر شود.

آریزونا بسیار بازتر و باحال تر به نظر می رسد. مردم آنجا شادتر به نظر می رسند.”

کیتی تامپسون اکنون یک نیویورکی است.
کیتی تامپسون اکنون یک نیویورکی است.
استفانو جیووانینی

کیتی تامپسون

ساحل هانتینگتون را به مقصد نیویورک ترک کرد

که در عامل 49 ساله eXpRealty – که در جایی که اکنون به عنوان دره سیلیکون شناخته می شود بزرگ شد – و همسرش از کالیفرنیای جنوبی به نیویورک نقل مکان کردند تا حدی به دلیل تغییرات آب و هوایی.

کالیفرنیا کمی کسل کننده و غیر الهام بخش شده است. آب و هوای ایده آل در جنوب کالیفرنیا گرم بود و با روزهای بارانی گهگاهی گرمتر می شد.

ما فرزندی نداشتیم که ما را به آنها ببندند و والدین ما هنوز استقلال و آزادی آنها را می خواستند.

ما یک مایل دورتر از ساحلی در کالیفرنیا زندگی می کردیم و همسایگان ما با انتخاب مکان ما مخالفت کردند: “چرا بهشت ​​را برای شهری مانند نیویورک ترک کنیم؟”

اما این جایی است که ما دوستش داریم. نیویورک بیشترین ضربه را از این همه گیری گرفت و ما می خواستیم بخشی از رنسانس باشیم. من انرژی شهر و تمام الهاماتی که ایجاد می کند را دوست دارم.

این چیزی است که من به هر کسی که قصد انجام کاری را که من انجام دادم می گویم: ترک. شما همیشه می توانید برگردید، اما هرگز مثل قبل نخواهید بود. تو بهتر خواهی شد.»

جین کولوچا دوست دارد در ساحل اورگان زندگی کند.
جین کولوچا دوست دارد در ساحل اورگان زندگی کند.
دینا آویلا برای NY Post

جین کولوچا

او لاگونا نیگل را به مقصد Gearhart، Ore ترک کرد.

جین کولوچا چندین سال در اورنج کانتی، کالیفرنیا زندگی می کرد تا اینکه از وضعیت مسکن بیش از حد و شلوغی خسته شد. این زن 59 ساله که صاحب یک شرکت مشاوره روابط عمومی و بازاریابی است و همسرش در سواحل اورگان زندگی می کنند.

«به همین دلیل است. واقعاً بد ساخته شده بود و خانه ها روی هم بودند. خانه ای اجاره کردیم که آنقدر به همه همسایه هایمان نزدیک بود که همه چیز را شنیدیم: مردم دارند sex، صحبت کردن با صدای بلند در مهمانی ها، چه نه. مردم کالیفرنیای جنوبی نسبت به کسانی که در اطرافشان زندگی می کنند هیچ لطفی ندارند، بنابراین در هر زمانی بیرون هستند و با تلفن های خود فریاد می زنند.

ما همچنین متوجه شدیم که مردم در آنجا چندان دوستانه نیستند. من هفت سال آنجا زندگی کردم و واقعاً دوستان خیلی نزدیکی پیدا نکردم. من یک نیویورکی هستم و مردم در چهره شما واقعی، بی ادب و صادق هستند. افراد SoCal اینطور نیستند. خیلی سطحی است. باید یه جای خلوت باشه

شما نمی توانستید با کمتر از یک میلیون دلار یک خانه مناسب کنار آب در جنوب کالیفرنیا بخرید و سپس مجبور شدید آن را از بالا به پایین بازسازی کنید. ما می خواستیم به یک جامعه ساحلی نقل مکان کنیم که در آن شما می توانید یک خانه بزرگ و خوش ساخت را در یک قطعه زمین زیبا که یک میلیون دلار هزینه ندارد، بخرید.

سال گذشته یک آگهی آنلاین برای یک خانه در Gearhart، Oregon دیدم. بیرون خیره کننده بود، کمی بیشتر از نیم جریب زمین، 2800 فوت مربع در یک سطح داخل، یک آشپزخانه سفید – این تمام چیزی بود که می خواستم.

[People] او به ما گفت: «می‌دانید که باران زیاد است و آنجا سردتر است.» مردم کالیفرنیا هرگز عصبانیت ما را از سر و صدای مداوم پیمانکاران و همسایگان یا قیمت خانه درک نکردند. برای آنها همه چیز “عادی” بود.

کالیفرنیا همه چیز و پایان همه چیز نیست.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort buy verified stripe accounthtml nullednulled themesCialistugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisalbibet Girişgates of olympus oynaaviator oynabetizm girişbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.combeylikdüzü korsan taksibeylikdüzü escortMaltepe EscortVan Escortcinsel sohbetaviator sinyal hilesiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol gear 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerpubg mobile uc hilesibmw yedek parçaBağlama büyüsü