سرنخ های جدید ممکن است سرانجام قتل های وحشتناک ساحل گیلگو را فاش کنند

[ad_1]

ملیسا کان آخرین بار خواهرش مورین برینارد-بارنز را در جولای 2007 زنده دید، زمانی که برادرش سوار قطاری از کانکتیکات به منهتن شد و ناپدید شد.

کن 37 ساله به The Post گفت: «حدود 15 سال از ناپدید شدن او می گذرد. “این دیوانه است، زیرا اگر احساس می کنید دیروز بوده است. من فقط 22 سال داشتم.»

ناپدید شدن خواهر 25 ساله او بیشتر دوران جوانی کن را فرا گرفت. او که با ایمیل‌های مورین مسلح شده بود، سفرهای مکرری به نیویورک داشت، تلاش می‌کرد تا به آن ادامه دهد، مجری قانون را از منابع خارج کرد و بسیاری از شب‌ها را از دست داد.

“مدت زیادی طول کشید، اما باید می فهمیدم که من کسی نیستم که او را پیدا کنم. کان گفت: «من مجبور بودم بنشینم و منتظر بمانم و این وحشتناک بود.

در دسامبر 2010، جسد برینارد-بارنز در نزدیکی ساحل گیلگو، LI، به همراه سه زن دیگر پیدا شد: مگان واترمن، 22 ساله، ملیسا بارتلمی، 24 ساله، و امبر لین کاستلو، 27 ساله. sex کارگران کوچک خدمات خود را در Craigslist تبلیغ می کنند. و اجسادشان در گونی پیچیده شده بود.

در این عکس خانوادگی لطیف، مورین برینارد-بارنز قربانی خواهر کوچکترش ملیسا کان را در آغوش گرفته است.
با حسن نیت از ملیسا کن

از آن زمان تاکنون در مجموع 11 جسد در این منطقه پیدا شده است. قتل های هولناک، که گمان می رود کار یک قاتل زنجیره ای یا قاتلان باشد، گریبان مردم را گرفته است، پلیس محلی را متحیر کرده و اعضای خانواده قربانیان را که هنوز در انتظار دستگیری هستند ناامید کرده است.

اکنون خان، مادری آرام و متاهل پنج فرزند، هر هفته – یا بیشتر اوقات – با کارآگاهان ارتباط برقرار می‌کند و هنوز به این ایده چسبیده است که قاتل خواهرش به دست عدالت سپرده خواهد شد.

“من همیشه احساس امیدواری می کنم. بدون امید، چه داری؟» گفت.

اجرای قانون دو برابر می شود

رادنی هریسون، رئیس سابق پلیس نیویورک، کمیسر جدید پلیس سافولک است
رادنی هریسون، رئیس سابق پلیس نیویورک، کمیسر جدید پلیس شهرستان سافولک است.
سیپا آمریکا از طریق AP

دو تغییر پرسنل کلیدی اخیر در شهرستان سافولک – دادستان جدید منطقه ری تیرنی و کمیسر پلیس رادنی هریسون – که خوش بینی او را احیا می کند.

کان گفت که قطعات قبلاً در محل “جامد” بودند.

در اوایل این ماه، هریسون یک کنفرانس مطبوعاتی در محل دفن زباله وحشتناک برگزار کرد و قول داد که این پرونده را حل کند.

هریسون، رئیس سابق پلیس نیویورک، گفت: «تا زمانی که مسئولین را به دست عدالت نیاوریم، آرام نخواهیم گرفت.

«یک تعهد، یک تلاش بی وقفه برای شناسایی افراد و محاکمه آنها وجود دارد. اعضای خانواده باید این را بشنوند، به آنها بگوییم که ما قرار نیست استراحت کنیم، و ما مطمئن خواهیم شد که هر کاری از دستمان بر می‌آید انجام می‌دهیم تا آنها را پاسخگو کنیم.»

وی افزود که “سرنخ های بزرگی وجود دارد که ما را در موقعیت عالی برای حل این پرونده قرار می دهد.” ما به آنجا می رسیم، اما برای عبور از خط پایان هنوز باید کارهایی انجام شود.”

لورین الا، مادر قربانی، مگان واترمن، به The Post گفت که قبل از تماشای کنفرانس مطبوعاتی هریسون “تا حدودی شک داشت”.

مادر قربانی ساحل گیلگو، مگان واترمن لورین الا همچنان منتظر محاکمه قاتل دخترش است.
مادر مگان واترمن لورین الا، قربانی ساحل گیلگو، همچنان منتظر محاکمه قاتل دخترش است. جسد واترمن در سال 2010 کشف شد.
آناناس

او در ایمیلی گفت: «از گوش دادن به همان مزخرفاتی که از دهان همه بیرون می‌آید خسته شده‌ام. “[But] من از سخنان آقای هریسون بسیار خوشحال شدم. به نظر می رسد او به قربانیان اهمیت می دهد. من معتقدم که آقای هریسون با عزت روی این پرونده کار خواهد کرد.

تماس با 911 ممکن است سرنخ هایی را ارائه دهد

نمای هوایی از منطقه نزدیک ساحل گیلگو در لانگ آیلند
نمای هوایی از منطقه نزدیک ساحل گیلگو در لانگ آیلند. در مجموع 11 جسد در این منطقه پیدا شد.
گتی ایماژ

پلیس ابتدا بقایای چهار زن اول را در جستجوی شانان گیلبرت، ساکن جرسی سیتی، اسکورت 24 ساله کریگلیست، که پس از بازدید جان از اوک بیچ، 23 دقیقه دیوانه وار با 911 تماس گرفت و اصرار داشت که کسی در حال تلاش است، جسد چهار زن را پیدا کرد. برای اذیت کردنش.تو میکشی او به اپراتور 911 گفت: “کسی پشت من است – آنها در حال تلاش برای کشتن من هستند.” او دیگر هرگز زنده دیده نشد.

در دسامبر 2011، پلیس بقایای او را در باتلاقی نزدیک پیدا کرد. علت رسمی مرگ “ناشناخته” است و مقامات گمان می کنند که او غرق شده یا در اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست داده است. اما یک کالبد شکافی مستقل در سال 2016 گفت که مرگ او “مطابق با قتل با خفه کردن بود.”

هریسون همچنین گفت که اگر مانع تحقیقات پلیس نشود، تماس عمومی را با 911 منتشر خواهد کرد.

وکیل خانواده گیلبرت، جان ری، که صدای ضبط شده 911 را شنید اما به او دستور داده شد که در مورد محتوا صحبت نکند، به The Post گفت که آنها “مردم را شوکه خواهند کرد”. وی افزود که ما متوجه خواهیم شد که روایت پلیس در مورد مرگ شانان “عمداً نادرست” بوده است. پیش از این، مجری قانون گفته بود که دو صدای مرد در پس زمینه شنیده می شود، ظاهراً راننده گیلبرت و مردی که او را استخدام کرده است. (هر دو از وجود پلیس پاک شده اند.)

خود خواهر گیلبرت، شر گیلبرت، صدای آنها را نشنید. مادرش ماری که در سال 2016 توسط دختر اسکیزوفرنی اش سارا کشته شد، سال ها پیش رونوشت دریافت کرد. شر گفت که می‌دانست شنیدن آخرین کلمات خواهرم سخت خواهد بود. اما هر چیزی که به پرونده او کمک کند.”

او امیدوار بود که انتشار این نوارها نشان دهد که مرگ خواهرش تصادفی نبوده و او از جان خود می ترسد.

و شاید دلیل مفیدی بیاورد. چر افزود: «ما می‌خواهیم بدانیم که آیا مردم می‌توانند صداهای دیگری را روی صداهای ضبط‌شده شناسایی کنند یا خیر».

تماس های تلفنی تحریف شده دیگری به بازرسان سرنخ هایی در مورد هویت قاتل داد. تنها چند روز پس از ناپدید شدن بارتلمی در 10 جولای 2009، مردی با استفاده از تلفن همراه او با خواهر کوچکترش آماندا تماس گرفت. به طور کلی، او چندین تماس تمسخر آمیز داشت و گفت که بارتلمی، که در آن زمان در برانکس زندگی می کرد، یک “فاحشه” بود.

پلیس برخی از تماس ها را به مرکز شهر منهتن و ماساپکوا در 10 مایلی ساحل گیلگو ردیابی کردند.

تئوری ها، اما دستگیری ندارند

در این فایل عکس از 27 ژانویه 2011، اعضای خانواده مارک اسپیلا، مرکز جلو، المر بارتلمی، جلو چپ، لین بارتلمی، جلو راست، پایین بارتلمی، عقب چپ، و سوزان اسپیلا، وسط عقب، در مورد ملیسا بارتلمی، خانواده عکس صحبت می‌کنند. عکس‌های روی میز در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در آمهرست، نیویورک
در این عکس از یک پرونده در سال 2011، اعضای خانواده ملیسا بارتلمی، قربانی ساحل گیلگو، که در عکس‌های خانوادگی پشت میز دیده می‌شوند، در یک کنفرانس خبری در آمهرست، نیویورک صحبت می‌کنند.
AP

در طول سال‌ها، این پرونده با رسوایی‌ها و اتفاقات عجیبی روبرو بوده است که تحقیقات را لکه دار کرده است – و فساد را در میان مقامات محلی آشکار کرده است.

در سال 2015، جیمز برک، رئیس وقت پلیس شهرستان سافولک، به دلیل حمله سال 2012 به یک مظنون دستبند بسته که کیسه ای از آن را بیرون آورده بود، دستگیر شد. sex اسباب بازی و porn از تنه برک این حادثه کثیف توسط دادستان وقت منطقه توماس اسپاتا پوشش داده شد که بعداً به پنج سال توطئه محکوم شد. گفته می شود که برک از پیوستن اف بی آی به تحقیقات جلوگیری کرد زیرا آنها از حمله او مطلع بودند.

در همان سال، اف‌بی‌آی رسماً به تحقیقات پیوست و در سال 2018، جرالدین هارت، مأمور سابق اف‌بی‌آی، مسئولیت کمیسر را بر عهده گرفت. آنها با استفاده از پایگاه داده ای که DNA را از شرکت های خدمات ژنومیک مانند 23andMe جمع آوری می کند، توانستند جین دو 6 را به عنوان والری مک، اسکورت 24 ساله و مادر یک فرزند شناسایی کنند.

در سال 2020، پلیس سافولک تصویری از این کمربند برجسته را منتشر کرد که با یک قربانی که گمان می‌رود توسط قاتل کنترل شده بود، پیدا شد.
در سال 2020، پلیس سافولک تصویری از این کمربند برجسته را منتشر کرد که با یک قربانی که گمان می‌رود توسط قاتل کنترل شده بود، پیدا شد.
AP

سال گذشته، این وزارتخانه عکس‌هایی از یک کمربند مشکی را منتشر کرد که به یکی از قربانیان بسته شده بود و گمان می‌رود توسط یک مظنون اداره می‌شد. حروف اول “WH” یا “HM” روی آن نقش بسته بود. آنها همچنین GilgoNews.com را برای جمع آوری نکات و ارائه به روز رسانی راه اندازی کردند.

The Dark Mystery غذای بی‌شماری مستند، فیلم‌های ویژه جنایی و حتی فیلم دختران گمشده نتفلیکس ۲۰۲۰ است که بر اساس کتابی از رابرت کولکر در سال ۲۰۱۳ ساخته شده و به زندگی قربانیان می‌پردازد. او همچنین قوه تخیل مجرمان واقعی را برانگیخت و تعدادی نظریه بی اساس را ایجاد کرد.

برخی حدس می زنند که برک به نوعی در این قتل ها دست داشته است. دیگران دکتر پیتر هاکت، ساکن سابق اوک بیچ را آوردند که با مادر گیلبرت تماس گرفت و آن شب از او مراقبت کرد. (پلیس او را تبرئه کرد، اما خانواده گیلبرت در سال 2012 علیه او به دلیل مرگ غیرقانونی شکایت کردند. هاکت دست داشتن در این پرونده را رد کرد و پرونده در سال 2018 منتفی شد.)

کان گفت که هیچ یک از این نظریه ها را قبول ندارد.

“هی، این برک است، این هکت است. هیچ کدام از آنها نیستند. زیرا اگر اینطور بود، یکی از آنها قبلاً بازداشت می شد. من مطمئناً می دانم که این کارآگاهان می خواهند این پرونده را حل کنند.» وی گفت: گمانه زنی ها برای تحقیقات مضر است و به مردم اجازه نمی دهد توصیه هایی داشته باشند زیرا معتقدند نیروی انتظامی مرد خود را دارد.

می‌خواهم مردم بگویند که آیا خواهرم را در نیویورک دیده‌اند. من می خواهم انعام دهم. به نام هایی که منتشر شده اند فکر نکنید. هنوز مظنونی وجود ندارد.»

چر این احساسات را تکرار کرد: “ما می خواهیم مردم را درگیر نگه داریم و عدالت را به دست آوریم. همه آنها مستحق عدالت هستند، نه فقط شانون.

و با گذشت زمان بیشتر از ناپدید شدن عزیزش، الا در اواخر این ماه با یک مرحله تقویم دشوار دیگر روبرو می شود.

الا نوشت: “تولد مگان 18 ژانویه است و او 34 ساله خواهد شد.” “ولی [she’s] برای همیشه 22.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort buy verified stripe accounthtml nullednulled themesCialistugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisalbibet Girişgates of olympus oynaaviator oynabetizm girişbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.combeylikdüzü korsan taksibeylikdüzü escortMaltepe EscortVan Escortcinsel sohbetaviator sinyal hilesiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol gear 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerpubg mobile uc hilesibmw yedek parçaBağlama büyüsü