سنا به این تغییر رای منفی داد، زیرا مانچین، سینما در طرف جمهوری خواهان هستند

[ad_1]

تلاش دموکرات‌های سنا برای تغییر قانون فیلی‌باستر برای هموار کردن راه برای لایحه اصلاحات انتخاباتی گسترده، چهارشنبه شب شکست خورد، زیرا دو دموکرات میانه‌رو با جمهوری‌خواهان مخالف این مصوبه رای دادند.

مانچین (D-WV) و سینما (D-Ariz.) تنها دموکرات‌هایی بودند که با سومر مخالفت کردند و به این اقدام رای منفی دادند، که به اصطلاح «فیلم پرحرفی» را معرفی می‌کرد و اجازه می‌داد قوانین انتخاباتی با اکثریت عادی 51 رای به تصویب برسد. رای.

سومر پس از آنکه تلاش او برای پایان دادن به بحث در مورد این لایحه که به 60 رای نیاز داشت، با 53 بر 48 پیروز شد، خواستار رای برای تغییر قوانین شد.

اگرچه مانچین و سینما مخالفت خود را با تغییر قانون فیلیباستر تکرار کردند، سومر (D-NY) از هر سناتور خواست تا تلاش‌های محکوم به فنا خود را در صورتجلسه بنویسد.

بایدن سعی کرد همه دموکرات ها را متقاعد کند که به لایحه حق رای رای مثبت دهند، اما نتوانست حمایت سینما و مانچین را جلب کند.
AP

سومر صبح چهارشنبه در مجلس سنا گفت: “اشتباه نکنید، پیروز، باخت یا مساوی نکنید، اعضای این اتاق برای بحث و رای گیری، به ویژه در مورد چنین موضوع مهمی انتخاب شده اند.” و چه برنده شویم، چه ببازیم یا مساوی کنیم، رای خواهیم داد.

دموکرات‌های ارشد، از جمله پرزیدنت بایدن، هفته‌ها فشار را بر مانچین، سینما و دیگر صاحبان بالقوه افزایش داده‌اند، و اصرار دارند که برای «حفاظت از سنگ بنای دموکراسی‌مان» برای یکبار محدودیت 60 رأی لازم است. ”

شومر پیش از رای گیری روز چهارشنبه در مجلس سنا گفت: «در این نهاد، حامیان حقوق دموکراتیک ما بارها و بارها قوانینی را تصویب کرده‌اند، اما با یک فیلیباستر مواجه شدند». «مخالفان انتخابات عادلانه و آزاد، قوانینی را علیه مالیات بر انتخابات در سال‌های 1942، 1944 و 1946 تصویب کردند. آنها لایحه حقوق مدنی 1960 را نابود کردند. و آنها در سال 1962 قوانین مربوط به آزمون های سوادآموزی را ابداع کردند. مبارزه امروز ما جدید نیست، اما باید با اعتقادی جدید با آن روبرو شویم.»

مانچین در جلسه رسیدگی به لایحه حق رای.
مانچین علناً با مأموریت دموکرات ها برای تغییر یا حذف فیلیباستر مخالفت کرده است و استدلال می کند که این امر باعث ایجاد اختلاف بیشتر بین دو حزب سیاسی می شود.
AP

سومر با اذعان به اینکه مانور او با شکست قطعی روبرو بود، سخنان خود را با سوگند یاد کرد که دموکرات‌ها “به پافشاری خود ادامه می‌دهند”، “به کار خود ادامه می‌دهند” و “به مبارزه خود تا مدت‌ها پس از امروز ادامه می‌دهند” پایان داد زیرا این موضوع برای همه ما بسیار مهم است. .

میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنا (رئیس کالیفرنیا) با متهم کردن شومر و دموکرات ها به تلاش برای “شکستن سنا، ساکت کردن میلیون ها آمریکایی و در دست گرفتن کنترل دموکراسی ما” پاسخ داد.

«لطفاً به خاطر داشته باشید که حتی در مورد رهبر دموکرات، حتی زمانی که او احتمالاً قانع‌کننده‌ترین صحنه‌ای را که می‌تواند جمع‌آوری کند، می‌خواست، سنا فقط یک روز و نیم را صرف این لایحه می‌کند قبل از اینکه بخواهد آن را بشکند. مک کانل گفت. از چه زمانی مجلس سنا لایحه قابل توجهی را در یک روز و نیم تصویب کرده است، چه برسد به اینکه تغییری عظیم در انتخابات ایجاد شود؟

سومر در یک کنفرانس مطبوعاتی
سومر، که به دلایل رویه ای رای منفی داد، ادعاهای جمهوری خواهان مبنی بر اینکه قوانین جدید انتخابات در ایالت ها به دسترسی و مشارکت رای دهندگان آسیبی نمی رساند، به تمسخر گرفت.
کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز

مک کانل افزود: «همکار ما در تلاش برای پایان دادن به یک بحث بی پایان که قابل توقف نیست، نیست. او در تلاش است تا بحثی را که نمی تواند برنده شود کوتاه کند. این فقط نوعی قدرت گرفتن کوته بینانه است که این بدن برای متوقف کردن آن ساخته شده است.»

هر گونه درام احتمالی در روز چهارشنبه (13 ژانویه) پس از تایید مجدد حمایت سینما و مانچین از فیلیباستر، حذف شد و آن را ابزاری حیاتی سنا برای جلوگیری از “کودتای سیاسی” خواندند.

مانچین روز سه‌شنبه به خبرنگاران گفت: نمی‌دانم چرا نمی‌توانیم متحد شویم و راهی به جلو پیدا کنیم. «در این فرآیند هیچ کنترل و تعادلی وجود ندارد. تنها چیزی که ما داریم فیلیباستر است.»

رهبری دموکرات‌ها پس از آنکه لایحه هنگفت 2 تریلیون دلاری در مورد هزینه‌های اجتماعی در دسامبر به دیوار زد و مانچین مخالفت خود را با تعدادی از مقررات قانون اعلام کرد، به انتخابات روی آورد.

رای گیری هفته گذشته در مجلس نمایندگان از طریق حزب به تصویب رسید و دموکرات ها از لایحه مربوط به ناسا به عنوان ابزاری برای ادغام قانون حقوق رای جان لوئیس و قانون آزادی رای استفاده کردند – اما هر دو قبلا توسط مجلس تصویب شده بودند، اما بارها و بارها تصویب شده بود. توسط جمهوریخواهان در سنا مسدود شد – یک بازی رویه ای با هدف جلوگیری از ممانعت جمهوری خواهان در سنا از ممانعت از بحث در مورد این اقدام.

قانون آزادی رای با هدف لغو تعدادی از قوانین انتخاباتی معرفی شده توسط برخی از ایالت های تحت رهبری جمهوری خواهان و شامل زبانی است که به رای دهندگان اجازه می دهد در همان روز ثبت نام کنند و بدون عذرخواهی از طریق پست رای دهند و از نیاز ایالت ها به کارت شناسایی عکس دار برای رای دادن جلوگیری می کند. به مجرمان اجازه رای دادن در همه ایالت‌ها را بدهید و برای افشای همه کمک‌کنندگانی که بیش از 10000 دلار کمک می‌کنند، به یک PAC فوق‌العاده و به اصطلاح «گروه‌های پول تاریک» نیاز است.

کامالا هریس، معاون رئیس جمهور آمریکا بیانیه کوتاهی را در جمع اهالی رسانه ارائه کرد.
هریس می‌توانست شکاف 50-50 را بشکند، اما دموکرات‌ها 60 رای لازم برای غلبه بر شکاف جمهوری‌خواه را نداشتند.
EPA

قانون بهبود حقوق رای جان آر. لوئیس با هدف لغو تصمیمات دادگاهی که قانون حقوق رای 1965 را تضعیف می کند، با الزام ایالت های خاص به اخذ تاییدیه قبلی فدرال قبل از تصویب طرح های تغییر جهت یا قوانین رای گیری جدید، لغو می شود.

جمهوری خواهان به رهبری مک کانل می گویند این قانون یک فدرال سازی غیرقانونی انتخابات دموکرات ها است و هدف آن این است که به آنها مزیت رای داخلی بدهد.

«این فشار بر خط حزب هرگز برای تضمین حقوق شهروندان نبوده است. مک کانل گفت، این در مورد گسترش قدرت سیاستمداران است. “به همین دلیل است که لایحه آنها به دنبال تضعیف قوانین هویت رای دهندگان است که در بین آمریکایی ها از همه نژادها محبوب است. به همین دلیل است که لایحه آنها مملو از سیاست های عجیب و غریب است که ربطی به دسترسی به برگه های رای ندارد. اختیارات جدید برای بوروکرات ها برای کنترل سخنرانی شهروندان به صورت آنلاین، طرح های جدیدی که در آن دولت فدرال مستقیماً کمپین های سیاسی را تأمین می کند.

میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنا، از R-Ky، به خبرنگار کنگره گفت.
مک‌کانل گفت دموکرات‌ها بر سر قوانین جدید رای‌گیری ایالتی «هیستری کاذب» ایجاد کرده‌اند و این لایحه در حال بررسی را تسلط فدرال بر سیستم‌های انتخاباتی خواند.
AP

«این یک لایحه متواضعانه در مورد دسترسی به برگه های رأی نیست. رهبر جمهوری افزود: این تسخیر کل نظام سیاسی ما در مقیاس بزرگ است. “این حتی برای جلب حمایت دو حزب نبود. این لایحه حزبی در مورد فرانکشتاین، که دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان با هم به تصویب رساندند، تنها یک کار را انجام می‌داد: به رهبر دموکرات‌های سنا بهانه‌ای برای شکست سنا بدهد.

در عوض، جمهوری خواهان از سنا خواستند تا لایحه ای را برای اصلاح قانون سرشماری انتخاباتی تصویب کند تا نقش کنگره در تأیید انتخابات را روشن کند و از تکرار شورش سال گذشته کنگره جلوگیری کند. این پیشنهاد با رد شدن از سوی دموکرات ها مواجه شد و گفتند که به اندازه کافی پیش نمی رود.

سناتور ایالات متحده لیزا مارکوفسکی (یک جمهوری خواه از آلاسکا) در جلسه استماع کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا سؤالاتی را مطرح کرد.
مورکوفسکی گفت که بحث سنا به حالت اضطرابی کاهش یافته است: “شما یا نژادپرست هستید یا منافق.”
گرگ نش – استخر از طریق CNP / Avalo
کریستن سینما، سناتور دموکرات آریزونا در مقابل مجلس سنا سخنرانی می کند.
پیش از این، سینما گفته بود که نمی توان به او رای مثبت داد و جلسه را تا حد زیادی به گوشی خود چسبانده بود.
EPA

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer Yabancı Dizi İzlebuy verified stripe accountmarmaris escorthtml nullednulled themesCialistugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisAlbibet GirişGates Of Olympus OynaRedwin Girişbetizm girişbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.comgüvenilir medyumEvlilik Büyüsüdizipal güncelazdırıcı hapbuca günlükbeylikdüzü escortantalya escortgates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul