طرز استفاده از لوسیون بدن در کودکان


راهنمای کامل برای انتخاب روغن ماساژ ، کرم ، لوسیون یا ژل
یكی از متداول ترین سؤالاتی كه من از شما پرسیده می شود این است: “چطور می توانم روان كننده ماساژ را انتخاب كنم “؟

روان کننده های ماساژ برای کاهش اصطکاک استفاده می شوند و باعث تعامل بهینه بین پزشک و گیرنده می شوند.

ویژگی های اصلی روغن های ماساژ ، سر خوردگی و ویسکوزیته است:

Glide: Glide به میزان اصطکاک یا کنترل اشاره دارد.

در یک طرف ، طیف شما طب سوزنی دارد ، و یا نقطه شروع کار را انجام می دهد ، جایی که هیچ سر خوردگی مطلوب نیست. در اینجا از روان کننده های کمی استفاده نمی شود.

از طرف دیگر ، شما ماساژ بسیار سطحی یا گردش خون دارید ، جایی که لغزش زیادی وجود خواهد داشت و فقط لایه های بالای بافت تحت تأثیر قرار می گیرند.

در بین این دو حد ، درجات مختلف اصطکاک داریم که امکان کار عمیق تر در بافت را فراهم می کند. در حالی که روان کننده های ماساژ برای ماندن روی سطح پوست طراحی شده اند ، هر یک میزان جذب متفاوت (میزان جذب) به پوست دارند. این مقدار گلاید را تحت تأثیر قرار می دهد.

ویسکوزیته: ویسکوزیته به ضخامت روانکار اشاره دارد. روغن دارای کمترین ویسکوزیته ، بسیار مایع و خامه بالاترین است. در بین دسته روان کننده های ماساژ نیز درجه های مختلف چسبندگی وجود دارد. به عنوان مثال ، روغنهای نازک تری (نارگیل تکه تکه شده) یا مخلوطهای سنگین تر روغن (بادام) و همچنین کرم های ضخیم تر یا کمتر متراکم وجود دارد.

طرز استفاده از لوسیون بدن

تعیین بهینه فاکتور گلس / ویسکوزیته (GVF) به عوامل مختلفی بستگی دارد:

اولویت شخصی
روش یا تکنیک انجام شده
نتیجه مورد نظر

  1. ترجیح شخصی
    در اینجا هیچ حق یا اشتباهی وجود ندارد. با تجربه ، هر تمرین کننده نقطه شیرین یا GVF صحیح خود را پیدا می کند . احتمالاً این جمله را خواهید شنید که روغن از ماساژ سوئدی و کرم برای بافت های عمیق استفاده می شود. این یک تعمیم بیش از حد یا ساده سازی است. واقعیت این است که بسیاری از متخصصان با تجربه از روغن و انواع روان کننده ها برای ماساژ پیشرفته یا عمیق تر استفاده می کنند و برعکس ، می توان از کرم ها برای ماساژ سوئدی استفاده کرد. شما خواهید آموخت که کدام نوع روان کننده را ترجیح می دهید و یاد می گیرید که به طور صحیح از آن استفاده کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

2- روش یا تکنیک انجام شده
روش یا تکنیک انجام شده میزان گرفتن / اصطکاک و سر خوردگی مورد نیاز را تعیین می کند. ماساژ سوئدی و روشهای متمرکز بر گردش خون ، به مقدار کمی از سر خوردن احتیاج دارند. نکته Trigger ، Myo Fascial و Deep Tissue به خوردن و چسبندگی کمتری نیاز دارند.

آیا ماساژ درمانی شما کلی و سرسره ، خاص و عمیق ، سریع یا کند است؟ …… همه این سوالات GVF شما را تعیین می کنند.

نتیجه مطلوب
یکی دیگر از عواملی که باید برای GVF خود در نظر بگیرید نتیجه مطلوب است. به طور کلی ، روان کننده ماساژ ثانویه است به همین دلیل مردم ماساژ را از شما دریافت می کنند – دستان یا مهارت های دستی. روانکار فقط این کار را تسهیل می کند و تمرکز آن نیست. با این حال ، ممکن است ملاحظات دیگری برای تعمق وجود داشته باشد: فاکتور “روغنی” که بعد از جلسه ، مشتری باقی می ماند ، مراقبت از کتانی ، اثرات مرطوب کننده یا مراقبت از پوست و خاصیت درمانی روان کننده.

صفحه اول > راهنمای خرید روغن ، کرم و لوسیون

روغن
در مقیاس ویسکوزیته ، روغن کمترین چسبناک ، مایع است. به همین دلیل از ضریب سر خوردگی بالایی برخوردار است و برای درمان یا روشهایی که نیاز به اصطکاک کمتری دارند مناسب است. با این حال ، همانطور که گفته شد ، در اینجا اتاق جادوگری وجود دارد. از روغن بسیار کمی استفاده کنید و اصطکاک افزایش یابد. از آنجا که روغن مایع است ، می تواند کثیف و به راحتی ریخته شود … چیزی برای در نظر گرفتن بطری های پمپ و هولستر می توانند به تمیز نگه داشتن فضای درمانی شما کمک کنند.

ملاحظات بیشتر: از آنجا که روغن ها فاقد آب هستند ، به مقدار کمی مواد نگهدارنده نیاز دارند. ویتامین E بعضاً بعنوان ماده نگهدارنده اضافه می شود ، اما اثر آن در این ظرفیت بحث و گفتگو است. با این حال ، از احتیاط استفاده کنید. روغنها می توانند خیلی سریع لکه دار شوند. بینی من خیلی سریع می تواند این را حس کند. من متخصصان را می دانم که از روغن فراتر از تاریخ تازه آن استفاده کنند. ساده ترین روش برای تعیین طراوت ، انجام آزمایش بویایی است. اگر بوی آن از بین برود یا لهستانی شود ، بد است. بیشتر روغن ها عطر کمی دارند و یا هیچ عطر ندارند. برخی مانند زیتون و جوجوبا دارای رایحه های متمایزی هستند و می توانید به راحتی بین رایحه ذاتی آن و نرمی بودن تفاوت قائل شوید. روغنهای معطر تعیین طراوت را دشوارتر می کند.

انواع: بیشتر تولید کنندگان مخلوط روغن برای ماساژ تولید می کنند. لیست مواد تشکیل دهنده موجود در بطری را بخوانید تا آنچه در روغن شما وجود دارد را تعیین کنید ، یا راهنمای مواد تشکیل دهنده ما را در لینک های زیر مشاهده کنید.

بیایید به برخی از خصوصیات روغن خاص نگاه کنیم:

بادام (و سایر روغن های آجیل) – روغن بادام یک ماده رایج در بسیاری از روغن ها است. با این حال ، روغن های آجیل از اواخر ، به ماده غیر grata تبدیل شده اند. من فکر می کنم برخی اگر این بی اساس باشد و حساسیت به روغن آجیل بیش از حد است. خیلی خوب می تواند باعث ایجاد خشونت شود.

روغن انگور – من روغن را دوست دارم. برای پوست فوق العاده مرطوب کننده و مفید است و در خانواده روغن ویسکوزیته متوسط ​​دارد. لطفا توجه داشته باشید ، روغن انگور می تواند خیلی به لباس و ملحفه آغشته شود!

موارد دلخواه من – نارگیل و جوجوبا . این ترکیب دلخواه من به دلایل زیر است: آنها بسیار پایدار هستند ، به این معنی که ماندگاری بالایی دارند (بیش از 1 سال بدون هیچ نوع مواد نگهدارنده). آنها همچنین بسیار تمیز بودند که به راحتی بشقاب شستشو داده شد ، یک مزیت بزرگ.

روغن نارگیل در دمای اتاق جامد است. روغن نارگیل فراکنده شکل مایع روغن نارگیل است. این در واقع یک شکل بسیار مطلوب تر از روغن نارگیل است ، زیرا بسیار پایدارتر از روغن نارگیل معمولی است و درصد بالاتری از خاصیت آنتی اکسیدانی خود را حفظ می کند. از نظر فنی ، این کار با از بین بردن تقریباً تمام تری گلیسیریدهای زنجیره ای طولانی موجود در روغن (که کمترین پایداری در معرض اکسیداسیون است) ، از طریق فرآیند ایمن هیدرولیز و تقطیر بخار حاصل می شود.

روغن جوجوبا در واقع یک استر موم است و نه کاملاً روغن. با این حال ، از نظر ظاهری و ویسکوزیته روغن وجود دارد ، بنابراین ما معمولاً به این صورت به آن اشاره می کنیم. خالص طبیعی جوجوبا (تلفظ هو هوبا) ، عصاره گیاه شناسی است که از دانه های جوجوبا تولید کننده استرهای مایع خالص است. جوجوبا به دلیل پایداری اکسیداتیو و ساختار پیچیده زنجیرهای طولانی اسیدهای چرب ، روان کننده ایده آل برای ماساژ و سلامت پوست است.

نارگیل و جوجوبا نیز مانند آبجو و قهوه مورد علاقه من نیز گرانتر از روغنهای استاندارد هستند.

انتخاب من ، که شامل نارگیل و جوجوبا است ، روغن خالص Lite توسط Solace است .

ژل
ژل برای بسیاری از پزشکان یک انتخاب روان کننده بسیار محبوب است. ژل ها با شروع با روغن و اضافه کردن پایه موم تولید می شوند و روغن غلیظ تری با گرانروی بیشتری تولید می کنند. طرفداران ژل ادعا می کنند که دارای سر خوردگی روغن با قابلیت استفاده از لوسیون است. درمان خشکی پوست یا کار از طریق پوست مو ممکن است از مزایای استفاده از ژلها باشد.

ژل های معروف شامل ژل ماساژ درمانی Biotone Advanced Therapy اصلی و یکی از بهترین ژل هایپوالرژنیک و Bon Vital Original و Naturale Gel با گیاهان دارویی اضافه شده است.

لوسیون
لوسیون ها مقیاس ویسکوزیته را بالا می برد و همچنین استفاده از آب را در معادله معرفی می کند. این نتایج در زیر وجود دارد: آب و روغن با هم مخلوط نمی شوند – نیاز به امولسیفایر ، استابلایزر و مواد مشابه.

مواد نگهدارنده – وقتی آب اضافه می کنید ، مگر اینکه قصد دارید سریع از آن استفاده کنید یا آن را انجماد کنید ، باید یک ماده نگهدارنده اضافه کنید ، یا در غیر این صورت مانند یک دبیرستان یک آزمایش علمی تولید خواهید کرد. آن ها را به خاطر می آورید؟ لوسیون ، اگرچه چسبناکتر از روغن و ژل است ، همه از نظر پمپاژ ، چه از کوزه گالن و چه بطری های 4 یا 8 اونس استفاده می شود. لوسیون های زیادی در بازار وجود دارد. همه ویسکوزیته مشابهی دارند ، اما بافت و احساس کمی در سطح صفحه متفاوت خواهد بود. خصوصیات کلی لوسیون با نحوه تولید امولسیون آب / روغن از طریق مواد تثبیت کننده و مواد تشکیل دهنده مورد استفاده تعیین می شود. من از شما می خواهم که سرگرمی داشته باشید و با لوسیون ها آزمایش و آزمایش کنید.

لوسیون های قابل توجه:

Biotone تغذیه طبیعی لوسیون مقدس زمین گرم لوسیون بن حیاتی درمانی لمسی لوسیون

کرم های
کرم ، ضخیم ترین و بالاترین گرانروی کلیه روان کننده ها را تشکیل می دهند. هنگام در نظر گرفتن کرم ، به خاطر داشته باشید که ضخیم ترین گزینه ها قابل پمپاژ نیستند. کرم های غیر قابل پمپ را می توان از شیشه یا لوله استفاده کرد. بسیاری از لوله ها برای راحتی قابل شارژ مجدد هستند. روش صحیح در اینجا این است که از یک کوزه فله (گالن یا نصف گالن) از طریق یک قاشق یا قاشق تمیز ، به یک شیشه یا لوله کشیده شود. در صورت استفاده از شیشه ، باید برای هر مشتری تمیز و تازه شود. لطفاً توجه داشته باشید که برای کرم هایی که قابل پمپاژ هستند ، این پمپ ها نسبت به پمپ های لوسیون برایشان سنگین تر است. سعی نکنید از پمپ های لوسیون یا روغن برای کرم استفاده کنید!

کرم خوب برای امتحان کردن: Earth Sacred یک کرم ماساژ Vegan به اندازه 21oz با یک پمپ قدرتمند ایجاد می کند.

باز هم ، مانند لوسیون ها ، انواع بیشماری از کرم برای شما وجود دارد که می توانید با آنها آزمایش کنید. هر کدام احساس کلی منحصر به فرد خود را خواهند داشت.

هیچ بحثی در مورد کرم های ماساژ بدون بحث درباره کرم Biotone Dual Purpose (اوه ، کرم ، یعنی از Biotone) کامل نخواهد بود. این بدون شک استاندارد ، اصلی ، کرم (کرم) است که همه دیگران با آن داوری می شوند. اگر تقلید صمیمی ترین شکل چاپلوسی است ، پس از آن Biotone سگ برتر کرم ها است. تعداد برشهای کپی پیک به ذهن شما خطور می کند ، و نام های شکنجه شده برای امتحان کردن و سوار کردن دم های کت Dual Purpose بسیار مبهوت است: Multi Purpose، All Purpose و غیره. من پیشنهاد میکنم On Purpose یا Tri Purpose ! کسی دیگه اسم خوبی داره؟

چیزی مدت طولانی است که مرا ناراحت کرده است. منظور از “هدف دوگانه” چیست؟ فکر می کنم جواب در این کلیپ بعدی است. LaVelle را از Biotone تماشا کنید:

کار خوب LaVelle! شما می توانید انگشت شست را برای ارائه محصول روشن و بیانیه ماموریت Biotone دریافت کنید. با این حال ، من خطایی کردم. Dual Purpose در اندازه 1/2 گالن ارائه نمی شود. این در واقع 68oz گیج کننده است – 1/2 گالن + 4 اونس. لطفاً مانند تعریف مرموز “هدف دوگانه” ، LaVelle ، از انتخاب اندازه فکر کنید. آیا این یک چیز Feng Shui است یا شاید یک چیز متریک باشد؟ شما کرم فرانسوی را به کرم رایج تر ترجیح می دهید . مرسی

برچسب ها این روزها
برچسب های زیادی مانند طبیعی و ارگانیک پیدا خواهید کرد که روی محصولات پرتاب شده اند. مشتریان فرضیات زیادی راجع به این معنی می دهند. من همچنین فهمیدم که گرفتن مستقیم جواب از هر کسی در این زمینه کار سختی است.

اصطلاح طبیعی بسیار گسترده ، عمومی ، مبهم ، سوء استفاده و سوءاستفاده است ، تا عملاً بی ربط باشد. توصیه می کنم از برچسب “طبیعی” خودداری کنید و به دقت لیبل ها و لیست مواد تشکیل دهنده را بخوانید تا مطمئن شوید متناسب با نیازها و انتظارات شماست.

در اینجا برخی از مواد افزودنی من در یک محبوب “طبیعی” کرم ماساژ پیدا شده است عبارتند از: (الکل Cetearyl، پلی سوربات 60، فنوکسیاتانول، Diazolidinyl اوره (و) یدوپروپینیل بوتیلکربامات ، Carbomer)

این برای “طبیعی” چطور است!

آلی آلی برچسب بسیار مشابه است. شاید چندین ماده ارگانیک در این لیست وجود داشته باشد ، بقیه مخلوطی از ساختارهای شیمیایی لاتین و چند هجایی هستند که حتی قبل از قرار دادن در رادیاتور ماشین تردید می کنید. فقط شوخی میکنم! کمی اغراق می کنم. فقط برچسب را بخوانید لطفا!

Hypoallergenic
برچسب hypoallergenic معمولاً به محصولات عاری از هرگونه عطر ، رایحه یا روغن آجیل اطلاق می شود. این تضمین نمی کند که باعث حساسیت یا تحریک کسی نشود. همیشه ابتدا با انواع حساس تست کنید. به اندازه کافی عجیب ، متوجه می شویم که شدیدترین واکنش را نشان می دهد و مسائل حساسیت با استفاده از یک راه حل کاملاً غیر طبیعی حل می شود …. روان کننده های نفتی از این که بسیاری از مرطوب کننده ها و لوسیون های مصرف کننده رایج (و عالی!) یا بر پایه نفت هستند یا متعلق به برخی از مشتقات نفتی است ، تعجب می کنید.

گیاهی گیاهی برچسب است که شاید جالب ترین از همه آنها را. وگان؟ Sacred Earth تنها برندی است که من از چاشنی این برچسب می شناسم. آیا این بدان معنی است که Bon Vital و Biotone نیستند؟ من از نظر غذا با وگان آشنا هستم – فقدان محصولات حیوانی. من کاملاً مطمئن هستم که هیچ یک از مارک های اصلی که در اینجا در مورد آنها بحث می کنیم شامل محصولات حیوانی نیست.

در همین موضوع ، بسیاری از تولید کنندگان روان کننده ماساژ تبلیغ می کنند که محصولات خود را روی حیوانات آزمایش نمی کنند. باور این را سخت می دانم. در سفرهایم نمونه های زیادی از روغنهای ماساژ ، لوسیون و کرم دریافت می کنم. من آنها را به خانه می برم و همیشه ابتدا آن را روی سگم آزمایش می کنم. و او آن را دوست دارد !!!! بنابراین به تولید کنندگان گوش فرا دهید ، آن را به عقب دارید. برچسب آن ، ماساژ گواهی شده بر روی حیوانات تست شده و آنها آن را دوست دارم! می توانید برای این کار از لایف تشکر کنید.

عناصر
بنابراین اکنون به مبحث مواد تشکیل دهنده رسیدیم. به دلایلی ، مردم نسبت به روان کننده ماساژ خود بر روی بعضی از مواد خاص اعتراض می کنند. به عنوان مثال ، پارابن ها به عنوان یک افزودنی از همه حذف شده اند. من این نگرانی را درک می کنم و موافقم که می خواهم محصولات تا حد امکان تمیز ، تازه و با کیفیت بالا باشد. اما لطفاً تا زمانی که لیست مواد لازم را از بین همه محصولات ، صابون ها ، شامپوها ، مرطوب کننده ها ، لوازم آرایشی ، دئودورانت ها ، وان در حمام خود بررسی نکردید ، از لیست Lief پیروی نکنید. اگر همه آنها “خالص” هستند ، پیش بروید و هجوم بیاورید. واقعیت این است که ، در سراسر تخته ، روان کننده های ماساژ که من در اینجا از تولید کنندگان عمده ذکر می کنم به همان اندازه با کیفیت یا کیفیت بالاتر هستند که آن دسته از محصولات به طور کلی توسط اکثر مردم استفاده می شوند. لطفا مطمئن باشید لطفا. اگر به نظر می رسد که به ویژه مورد توجه قرار گرفته اید ، طهارت شدید بخواهید ، هیچ ماده نگهدارنده ای استفاده نمی کند ، پس باید کمی کار اضافی انجام دهید ، قیمت های بالاتری بپردازید و برخی از سازش ها را انجام دهید. ما یک لیست کامل از مواد تشکیل دهنده را برای شما گردآوری می کنیم تا به منابع اصلی روان کننده های ماساژ و همچنین واژه نامه برخی از ترکیبات باطنی بیشتری که در آن می روید مراجعه کنید. (این مورد را در حدود 1 هفته جستجو کنید)

مواد افزودنی – تخصص
همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، تمرکز درمان ماساژ تمرکز مهارت های ماساژ / دستی پزشک است. انتخاب روانکار ، با GVF درست ، صرفاً این امر را تسهیل می کند. مواد افزودنی برای رسیدن به یک اثر بیولوژیک به افزودن گیاهان ، عصاره ها و اسانس ها و همچنین اضافه کردن کمی رایحه اشاره دارند. به عنوان مثال می توان به گیاهان آرنیکا ، پیچک یا ایلیکس ، عصاره جلبک دریایی ، جلبک و اسانس اسطوخودوس ، بابونه ، زنجبیل و غیره افزودنیهای مختلف زیادی در روانکارها استفاده کرد. در اینجا یک لیست جزئی با توابع وجود دارد. (به زودی)

روان کننده های مخصوصی که به آنها اشاره می کنم مواردی هستند که هنگام استفاده حس گرما یا سرما ایجاد می کنند . این موارد به تنهایی به عنوان یک درمان موضعی یا همراه با ماساژ / درمان دستی استفاده می شوند. ماده فعال که اثر گرما / خنک را ایجاد می کند ، منتول یا کامفور یا ترکیبی از این دو است. هرچه غلظت منتول بیشتر باشد ، اثرات آن نیز قوی تر خواهد بود. اگر شما در حال انجام درمان های لکه ای هستید ، غلظت بالایی خوب است. اگر از جمله ماساژ به ناحیه یا حتی ماساژ کامل بدن هستید ، به غلظت کمتری توصیه می شود. لطفا در نظر داشته باشید ، همانطور که من مطمئن هستم که شما آگاه هستید ، بوی مرتبط با این محصولات وجود دارد.

مثال:
بیوفریز – رایج ترین و محبوب ترین. قوی ، مورد استفاده برای کار در محل و یا برای فروش مجدد مشتری برای گرفتن خانه و درخواست.
بادرنج ببر ژل بیوتون Polar Lotion Bon Vital Sport Gelm

من شنیده ام که ذکر شده است که پزشکان بعضاً با اضافه کردن لوسیون یا کرم های بدون سرکه و استفاده از روان کننده های بدن ، این فرمول ها را رقیق می کنند. نه فنجان چای من ، اما برخی ممکن است مفید باشند.

هزینه در هر درمان
یک تمرین مفید و روشن کننده برای تعیین هزینه روان کننده شما در هر درمان است. من این را ذکر می کنم زیرا من به سمت استفاده از محصولات و مواد اولیه مرغوب متمایل شده ام.

بسیاری از پزشکان احساس می کنند که از نظر قیمت محدود هستند. بنابراین اجازه دهید ریاضیات را انجام دهیم. قانون انگشت شستشو 1oz کرم است که در هر درمان استفاده می شود. در مورد روغن های لوسیون ممکن است کمی بالاتر از 1oz باشد. بنابراین برای قیمت پایه 50 دلار برای هر گالن کرم ، 128 درمان انجام می دهید. این در حدود 40 سنت در هر درمان است. بنابراین اجازه دهید در پایان بالا بگوییم از یک کرم 90 دلاری استفاده می کنیم. این برابر با 70 سنت است. یک کرم 25 دلاری (من هیچ چیزی را نمی دانم ، و نه می خواهم! … .. دانستن برخی از ماده اصلی / جایگزینی آب باید ساخته شود) برابر با 20 سنت است. استفاده از آن فرمول و تركیب کردن برای تنظیمات و ترجیحات خود باید به شما در مورد فاكتور پول چشم اندازهایی دهد. آیا 40-60 سنت در هر درمان غیر منطقی است؟ به عنوان یک پزشک مستقل ، استفاده از روان کننده ارزان تر و صرفه جویی 15 سنت در هر درمان حدود 5 دلار در هفته و براساس 30 درمان صرفه جویی می کند. اگر یک کلینیک یا صاحب آبگرم هستید و دارای چندین اتاق هستید ، این معادله را تغییر می دهد و باید تصمیم بگیرید که مناسب است. این را بخاطر بسپار ، همیشه می توانید تبلیغ کنید که از چنین فرمول و چنین گرانولی در معالجه خود استفاده می کنید ، با ارسال پیام مورد نظر و تمرکز بر روی جزئیات. در مقابل ، شما نمی خواهید آن را به عنوان شناخته شده ، شما از نام تجاری ارزان X استفاده می کنید! من یک بار شنیده ام که روغن معدنی (روغن بچه) در آن جبهه های فروشگاه ماساژ استفاده می شود که در سراسر نیویورک و ساحل شرقی ظاهر می شود. چرا روغن موتور (بازیافتی) نیست! در مقابل ، شما نمی خواهید آن را به عنوان شناخته شده ، شما از نام تجاری ارزان X استفاده می کنید! من یک بار شنیده ام که روغن معدنی (روغن بچه) در آن جبهه های فروشگاه ماساژ استفاده می شود که در سراسر نیویورک و ساحل شرقی ظاهر می شود. چرا روغن موتور (بازیافتی) نیست! در مقابل ، شما نمی خواهید آن را به عنوان شناخته شده ، شما از نام تجاری ارزان X استفاده می کنید! من یک بار شنیده ام که روغن معدنی (روغن بچه) در آن جبهه های فروشگاه ماساژ استفاده می شود که در سراسر نیویورک و ساحل شرقی ظاهر می شود. چرا روغن موتور (بازیافتی) نیست!

اگر از یک محصول با کیفیت بالا استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید اندازه های خرده فروشی را برای فروش مجدد در نظر بگیرید یا در صورت تمایل ، نمونه های رایگان را برای تهیه منزل تهیه کنید. محصول خانگی یک نسخه تغییر یافته از روان کننده ماساژ است ، زیرا صادقانه بگویم ، روان کننده های ماساژ بهترین انتخاب برای مراقبت از پوست و مرطوب کننده منزل نیستند (آنها برای ماساژ طراحی شده اند). ما می توانیم این بخش را بیشتر در بخش بعدی بحث کنیم.

اندازه گیری ها / مشخصات
من نیاز به اضافه کردن این بخش دارم زیرا می بینم که افراد اغلب از تبدیل اونس / گالون گیر می کنند. بنابراین ما خود را خجالت نمی کشیم ، بیایید موارد زیر را مطالعه کنیم!

128oz = Gallon
64oz = ½ Gallon
32oz = Quart
16oz = Pint
8oz = Cup
حالا اگر شما میگویید کرمی و من میگویم کرم ، گوجه فرنگی / گوجه فرنگی ، آنگاه به متریک خواهیم رفت:

1 لیتر = 33.8140226 اونس مایعات ایالات متحده
1 گالن = 3.78 لیتر

مراقبت و رعایت لباس های شسته شده
ترکیبی از پارچه ، روغن و گرما می تواند ترکیبی قابل اشتعال را در حین خشک کردن و ذخیره سازی ایجاد کند. از مراقبت ، تنظیمات دمای پایین در خشک کن استفاده کنید و دستورالعمل های سازنده خشک کن های خود را برای مراقبت از ملافه هایی که در معرض روغن قرار دارند بخوانید.

بهترین روشها برای مراقبت و تمیز کردن ملحفه های شما. ملحفه های خود را در اسرع وقت بعد از استفاده تمیز کنید. هر چه مدت زمان طولانیتر با روغن بنشینند ، تمیز کردن آن دشوارتر خواهد بود. سعی کنید از روان کننده ماساژ خود بیش از حد استفاده نکنید ، در غیر این صورت تمام اضافی روی ورق ها تمام می شود. همانطور که در بالا گفته شد ، روغنهای خاص بسیار تمیزتر و آسان تر از شستشوی ورق ها نسبت به سایرین هستند ، لوسیون ها و حتی بیشتر از آن ، بنابراین کرم ها تمایل به جمع آوری کمتری در ملافه ها دارند. اگر در تمیز کردن ورق های خود مشکل دارید ، یک ماده شوینده مخصوص را در نظر بگیرید طراحی شده برای کار کردن فقط در خارج کردن نفت. درنهایت مجبور خواهید بود ورق های خود را جایگزین کنید. فقط هزینه انجام کار. اگر رنگ آمیزی شده و بوی تند دارند ، در تعویض آن تأخیر نکنید. مشتری ها صف را می گیرند و بر اساس آن داوری می کنند. شما می خواهید بهترین تصویر خود را ارائه دهید.

ارائه شده توسط کارکنان GotYourBack

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>