لس آنجلس در حال بررسی کاهش تدریجی حفاری نفت و گاز است

[ad_1]

محله دانشگاه پارک لس آنجلس اشتراکات زیادی با مناطق شهری در سراسر ایالات متحده دارد: جمعیتی متراکم با تعداد زیادی مشاغل و مسکن. مجموعه ای از نمایندگی های خودرو. یک ردیف رستوران مدارس و یک مرکز اجتماعی.

اما در جامعه ای که عمدتاً لاتین تبار هستند، چیزی است که به ندرت در مناطق شهری خارج از کالیفرنیا یافت می شود: یک میدان نفتی.

پت دیاز، یک فعال 65 ساله و ساکن پارک دانشگاه که در نزدیکی یک تقاطع شلوغ بزرگ شده است، از کودکی حضور میدان را احساس کرده است.

او به یاد می آورد که زیرزمین خانه خانوادگی اش که اکنون در اختیارش است بوی قیر می داد و مادرش خود به خود خونریزی دماغ و سردردهای مداوم داشت.

زمانی که دیاز در سال 2009 به عنوان یک بزرگسال به محله بازگشت، می گوید که دچار سرفه مزمن شده و حس چشایی خود را از دست داده است. پس از مقایسه یادداشت‌ها با همسایگان در سال 2011، او متوجه شد که چنین بیماری‌هایی مشکل گسترده‌ای هستند که ساکنان آن را مقصر زندگی در نزدیکی میادین نفتی می‌دانند که اخیراً توسط AllenCo Energy اداره می‌شود.

او گفت: «از زمان جوانی این فاجعه وجود من بوده است.

پس از یک دهه شکایت از سوی ساکنینی مانند دیاز، انتظار می رود شورای شهر لس آنجلس هفته آینده در مورد طرحی رای گیری کند که به موجب آن چاه های نفت و گاز جدید در دومین شهر پرجمعیت کشور ممنوع می شود و چاه های موجود به تدریج حذف می شوند. دوره پنج ساله

یک کامیون در 10 ژوئن 2021 در لس آنجلس از جک های پمپی که در میدان نفتی اینگلوود کار می کنند می گذرد.
AP Photo / Jae C. Hong

صدها چاه

چاه‌های نفتی AllenCo Energy در میان صدها چاه واقع در لس‌آنجلس، که بیشترین تمرکز میدان‌های نفتی شهری را در کشور دارد، تنها چند مورد هستند. بر اساس گزارش یک کنترل کننده شهری با استناد به داده های بخش دولتی منابع نفت، گاز و زمین گرمایی، تقریباً 1000 چاه فعال یا غیرفعال در شهر وجود دارد.

لس‌آنجلس در غرب تگزاس بیابان‌مانند پمپ‌جک‌هایی ندارد. عملیات نفت و گاز آن در نزدیکی مکان هایی است که مردم در آن زندگی و تجمع می کنند. تأسیسات آلن کو انرژی کمتر از 10 دقیقه با ماشین از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، سالن یادبود لس آنجلس، موزه تاریخ طبیعی شهرستان لس آنجلس و سالن اجتماعات حرم فاصله دارد.

در حالی که این نقاط دیدنی منعکس کننده زرق و برق، زرق و برق و تاریخ لس آنجلس است، پارک دانشگاه محله ای متنوع طبقه کارگر در سایه میدان نفتی است.

مارتا دینا آرگوئلو، مدیر اجرایی بخش پزشکان برای مسئولیت اجتماعی لس آنجلس، گفت: آلودگی هوا از میادین نفتی در لس آنجلس به طور نامتناسبی بر مناطقی که عمدتاً لاتین یا سیاهپوست هستند تأثیر می گذارد.

ما درگیر شدیم زیرا از جوامعی می شنویم که اثرات بهداشتی را تجربه می کنند زیرا در کنار این میادین نفتی زندگی می کنند. و چیزی که ما متوجه شدیم این بود که در جوامع کم درآمد و جوامع رنگین پوست، ما از حمایت کمتری برخوردار بودیم. سازمان غیرانتفاعی بهداشت عمومی او بخشی از ائتلافی است که برای مقررات سختگیرانه تر یا حذف چاه های نفت و گاز در شهر تلاش می کند.

یک جک پمپ روغن را در محل حفاری در مقابل رستوران فست فود مک دونالد، چهارشنبه، 9 ژوئن 2021، در سیگنال هیل، کالیفرنیا استخراج می کند.
یک جک پمپ روغن را در محل حفاری در مقابل یک رستوران فست فود مک دونالد در 9 ژوئن 2021 در سیگنال هیل، کالیفرنیا استخراج می کند.
AP Photo / Jae C. Hong

شکایات بهداشتی جامعه

بر اساس مطالعه ای که در سال گذشته در ژورنال Environmental Research انجام شد، آلودگی ناشی از این تاسیسات با اثرات مزمن سلامتی مرتبط است. محققان USC دریافتند افرادی که در نزدیکی چاه‌های محله دیاز و پارک جفرسون در نزدیکی آن زندگی می‌کنند نسبت به همسایه‌هایی که دورتر زندگی می‌کنند، به میزان قابل‌توجهی میزان خس‌خس، سوزش چشم و بینی، گلودرد و سرگیجه را گزارش کرده‌اند. محققان آسیب تنفسی ناشی از زندگی در نزدیکی میادین نفتی را به قرار گرفتن روزانه در معرض دود دست دوم یا اگزوز از یک بزرگراه شلوغ تشبیه کردند.

در حالی که اثبات یک ارتباط مستقیم دشوار است، نویسنده اصلی، جیل جانستون، گفت این یافته‌ها تا حدودی تاییدی بر شکایات دیرینه جامعه در مورد مشکلات بهداشتی که به میادین نفتی نسبت داده‌اند، ارائه می‌کند.

دیاز و همسایگانش با شورای شهر، آژانس های محلی و آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده برای انجام کاری در مورد چاه های نفت لابی کرده بودند.

اقدام لس آنجلس توسط اعضای شورا نوری مارتینز و پل کرکوریان در دسامبر 2020 پس از سال ها شکایت ساکنان در مورد تأثیر چاه های نفت بر جوامع خود معرفی شد.

تلاش برای بستن چاه‌های شهر بخشی از یک حرکت منطقه‌ای برای بیرون راندن حفاری نفت و گاز از شهرستان لس‌آنجلس است. در سال 2021، اقدامات مشابهی برای ممنوعیت حفاری در شهر کالور و بخش‌های غیرمجاز این شهرستان به تصویب رسید.

رانندگان منتظر سیگنالی برای تغییر هستند زیرا جک های پمپ روغن را در میدان نفتی اینگلوود در پنجشنبه، 10 ژوئن 2021، در لس آنجلس استخراج می کنند.
رانندگان منتظر سیگنالی برای تغییر هستند زیرا جک های پمپ روغن را در میدان نفتی اینگلوود در 10 ژوئن 2021 در لس آنجلس استخراج می کنند.
AP Photo / Jae C. Hong

هشدارهای صنعت در مورد ممنوعیت ها

صنعت نفت و گاز با اقدام برای خلاصی منطقه از حفاری مخالف است و می‌گوید این اقدام باعث افزایش قیمت گاز، حذف مشاغل و وابستگی بیشتر منطقه به نفت خارجی می‌شود.

راک زیرمن، مدیر اجرایی انجمن مستقل نفت کالیفرنیا، یک گروه صنعتی که تقریباً 400 شرکت نفت و گاز را نمایندگی می کند، گفت که در صورت تصویب این مصوبه احتمالاً چالش قانونی وجود خواهد داشت و گفت که این یک “اقدام غیرقانونی و بدون غرامت از بخش خصوصی است.” ویژگی. “

ری واتسون، یک کارگر صنعتی که در جلسه اخیر شورای شهر صحبت کرد، گفت: “ما جزیره انرژی هستیم.” هیچ خط لوله جادویی وجود ندارد که در هیچ نقطه دیگری در ایالات متحده به کالیفرنیا برای تامین نفت کشیده شود. اگر ما آن را در اینجا تولید نکنیم، با سوپرتانکرهای کثیف رژیم‌های مستبدی مانند عربستان سعودی وارد می‌شود.»

فشاری در سراسر ایالت برای تنظیم دقیق تر تولید سوخت فسیلی وجود دارد. در ماه اکتبر، بخش مدیریت انرژی زمین‌شناسی کالیفرنیا، تنظیم‌کننده نفت و گاز ایالت، ممنوعیت چاه‌های نفت و گاز جدید در فاصله 3200 فوتی (975 متری) مدارس، خانه‌ها و بیمارستان‌ها را پیشنهاد کرد.

اگر این قوانین پیشنهادی تبدیل به سیاست دولتی شوند، چاه‌های موجود باید کنترل‌های جدید آلودگی را اعمال کنند، نه تعطیل. با این حال، اقدامی که در شورای شهر لس آنجلس ارائه شده است، حفاری نفت و گاز را به طور کامل متوقف می کند.

خاویر مارتینز که در سه بلوک از میدان نفتی آلن کو انرژی زندگی می کند، تلاش های فرماندار را تحسین می کند. گاوین نیوسام و دیگران برای حذف تدریجی و ممنوعیت استخراج نفت و گاز.

مارتینز گفت: زمانی که سایت آلن کو انرژی فعال بود، دود ناشی از جک‌های پمپ باعث می‌شد که خیابان‌های مجاور بوی بدی بدهد، مثل اینکه چیزی سوخته باشد، و افزود که او و همسایگان از سوزش بینی شکایت می‌کنند. مشکل اینجاست که سلامت مردم را تحت تاثیر قرار می دهد و مردم در نزدیکی چاه ها زندگی می کنند.

وکلای AllenCo Energy می گویند که فکر نمی کنند چاه ها باعث ایجاد مشکلات بهداشتی برای ساکنان شوند. کارمن تروتانیچ، یکی از وکلای شرکت گفت: «از سال 2013 یک گالن روغن از آن سایت خارج نشده است، با این حال همسایگان از سردرد و خونریزی بینی شکایت دارند. “من را تحت تاثیر قرار می دهد، زیرا شاید دلیل دیگری برای آنچه در آنجا می گذرد وجود داشته باشد.”

یک جک پمپ روغن را در محل حفاری در کنار خانه‌های چهارشنبه، ۹ ژوئن ۲۰۲۱، در سیگنال هیل، کالیفرنیا استخراج می‌کند.
در ۹ ژوئن ۲۰۲۱، در سیگنال هیل، کالیفرنیا، یک جک پمپ روغن را در محل حفاری کنار خانه‌ها استخراج می‌کند.
AP Photo / Jae C. Hong

بر سر آینده بدون چاه بجنگید

با این حال، طرفداران توقف تدریجی حفاری نفت در لس آنجلس می گویند که ساکنان نمی خواهند در نزدیکی چاه ها زندگی کنند.

دیاز گفت که در تلاش است تصمیم بگیرد که آیا خانه دوران کودکی خود را بفروشد و نقل مکان کند. او گفت که اگر شهر حفاری نفت و گاز را تعطیل کند، «شگفت‌انگیز» خواهد بود، و اشاره کرد که این محله قبلاً طعم زندگی را بدون کار کردن چاه‌های نفت چشیده است.

چاه های آلن کو انرژی از زمانی که بازرسان آژانس حفاظت از محیط زیست در سال 2013 توسط دودهای موجود در این ملک بیمار شدند، بیکار بودند. دیاز گفت که هوا بهبود یافته است، سرفه های او متوقف شده و حس چشایی او بازگشته است. وکلای AllenCo Energy گفتند که دیگر علاقه ای به استخراج نفت از سایت ندارند.

علیرغم تعطیلی، مطالعه USC نشان داد که افراد در محله‌های نزدیک چاه‌های نفت گزارش داده‌اند که در سال 2019 اثرات منفی بر سلامتی خود داشته‌اند. و شهر در سال 2020 اتهامات جنایی علیه این شرکت به اتهام ناتوانی در رها کردن درست چاه‌هایش مطرح کرد. وکلای AllenCo Energy شهر را حفظ می کنند و اسقف نشینی کاتولیک لس آنجلس، که مالک زمین است، مسئول تعطیلی صحیح سایت است.

مقامات شهر می گویند سایت های نفت و گاز لس آنجلس احتمالاً برای جلوگیری از آلوده شدن جامعه به سال ها اصلاح نیاز دارند. و حتی با وجود اینکه تنها چند صد شغل به سایت ها متصل هستند، افرادی مانند دیاز، یک سازمان دهنده سابق کارگری، می خواهند شاهد جایگزینی آن مشاغل باشند.

دیاز گفت: “من واقعا معتقدم که اگر آنها آموزش های انتقالی را انجام دهند، شغل پیدا خواهند کرد.” و در حالی که او نگران افزایش قیمت بنزین به دلیل ممنوعیت است، گفت که این یک ناراحتی موقت است.

ما باید استفاده از سوخت فسیلی را متوقف کنیم. ما به زمین صدمه می زنیم، “او گفت. ما باید امروز را فدای بچه های فردا کنیم.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort buy verified stripe accounthtml nullednulled themesCialistugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisalbibet Girişgates of olympus oynaaviator oynabetizm girişbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.combeylikdüzü korsan taksibeylikdüzü escortMaltepe EscortVan Escortcinsel sohbetaviator sinyal hilesiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol gear 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerpubg mobile uc hilesibmw yedek parçaBağlama büyüsü