آشپزخانه متوسط ​​بدون کدام سینک ظرفشویی بهتر است آن چیزی نخواهد بود. کارهای آماده سازی ، پخت و پز و تمیز کردن همه در اطراف سینک می چرخند. هنگامی که شما در حال بازسازی آشپزخانه خود هستید ، انتخاب یک سینک جدید آسان نیست. در اینجا نحوه ساده تر کردن آن آمده است.

سؤالاتی را که در زیر ذکر کرده ایم از خودتان بپرسید. وقتی به جواب های جمع آوری شده خود نگاه می کنید ، جزئیاتی را که باید برای انتخاب یک سینک مناسب برای خانه خود بدانید ، می دانید.

فضای شما در چه اندازه است؟
قبل از شروع به دیدن سینک ظرفشویی ، حتما فضای موجود در آشپزخانه ما را برای یکی از آنها اندازه گیری کنید. شما نمی خواهید فقط خرید کنید تا دریابید که سینک رویاهای شما خیلی بزرگ است تا در فضای شما جای بگیرد. ابتدا اندازه گیری ها را در خاطر داشته باشید ، فروشگاه دوم.

چند حوضه می خواهید؟
یکی دوتا میخوای؟ سینک های بزرگ خانه های تک حوضه این روزها بسیار پرطرفدار هستند ، اما بیشتر مردم تمایل دارند که سینک های دو حوضه را ترجیح دهند. به نیازهای خود فکر کنید. آیا غذاهای زیادی دارید که باید دست شسته شوند؟ آیا از شلوارهای زیادی استفاده می کنید؟

از طرف دیگر ، آیا شما یک فرد مجزا هستید که از ماشین ظرفشویی برای همه چیز استفاده می کنید و به فضای زیادی احتیاج ندارید؟ هنگام تصمیم گیری در مورد تعداد کاسه هایی که می خواهید سینک آشپزخانه شما داشته باشد از این سؤال ها بپرسید.

کدام ویژگیهای فردی برای شما مهمتر است؟
بسیاری از ویژگی های مختلفی وجود دارد که باید هنگام ورود به سینک آشپزخانه خود به آن توجه کرد. شما همیشه می توانید استخوان های لخت و عملکردی داشته باشید ، اما لازم نیست. به عنوان مثال ، اگر شما بسیاری از غذاهای بزرگ را که باید به آنها شستشو دهید ، ممکن است بخواهید با یک کاسه عمیق تر به داخل سینک بریزید. آیا به نصب زباله علاقه دارید؟ آیا نوع خاصی از شیر آب را می خواهید – هندزفری ، به عنوان مثال؟

در مورد نیازهای خاص خود فکر کنید و ویژگی های فردی را بر این اساس انتخاب کنید.

از چه ماده ای می خواهید که از آن ساخته شود؟
انتخاب مواد برای سینک آشپزخانه شما به سه چیز اصلی کاهش می یابد: هزینه ، کارایی و زیبایی شناسی. وجود دارد بسیاری از گزینه های در دسترس وجود دارد: فولاد ضد زنگ، گرانیت، چدن، مس، خاک نسوز، و بیشتر.

هر نوع ماده ای که می توان از سینک شما ساخته شد ، جوانب مثبت و منفی خود را دارد. فولاد ضد زنگ به دلیل داشتن گرما و لکه مقاوم است و در سبک های مختلفی وجود دارد از محبوبیت خاصی برخوردار است. این مقرون به صرفه است اما نسبت به سایر مواد ذکر شده نسبت به لکه های آب و خراشیدن بیشتر حساس است. از طرف دیگر غرق گرانیت از غرق شدن فولاد ضد زنگ با دوام تر است. نزولی این است که آنها به دلیل ماهیت سنگین و تک قطعه ای که دارند نصب بیشتری دارند. برای انجام بهترین انتخاب ، می خواهید سالن نمایشگاهی را پیدا کنید که می توانید به صورت حضوری از آنها دیدن کنید.

چگونه قصد نصب آن را دارید؟
در مورد شرکت های لوله کشی در جامعه خود تحقیق کنید. به دنبال کسی باشید که سالها تجربه کار با سیستم های لوله کشی پیچیده را داشته باشد. اگر ترجیح می دهید یک دسته Googling انجام ندهید ، نترسید – ما قبلاً کار را برای شما انجام داده ایم.

اگر شما در منطقه دالاس، TX زندگی می کنند، بهترین گزینه خود را برای پاسخ جوانب مثبت در بن فرانکلین لوله کشی برای همه نیازهای نصب و راه اندازی سینک خود را. ما اولین بار این کار را سریع و درست انجام خواهیم داد.