ویرایش نیتیو انگلیسی

به گفته خراسان رضوی ، طبق اعلام اداره کل فرهنگ ویرایش نیتیو انگلیسی و رهنمودهای اسلامی خراسان رضوی ، از دو نوجوان سبزواری به عنوان شرکت کننده تجلیل و در کشور فرهنگی و مجازی “با کتاب در خانه” که در نوروز سال 1399 برگزار شد ، تقدیر شد.

در روزهای دشوار نوروز سال 1399 ، آخرین نوروز قرن ، گروهی از کودکان و نوجوانان ایرانی در ویرایش نیتیو انگلیسی پویشی با عنوان “با کتاب در خانه” شرکت کردند تا فیلم هایی درباره معرفی کتاب در فضاهای اجتماعی و مجازی تهیه کنند.

“پوریا بینگی” برای شرکت در این پویش لوح افتخار دریافت کرد و “ستایش یوسفی” نیز به گفته ویرایش نیتیو انگلیسی قضات و امضای مدیرکل دفتر مطالعات فرهنگی و برنامه ریزی و قرائت کتاب های وزارت فرهنگ و اسلامی ، لوح افتخاری برای اثر برگزیده دریافت کرد. راهنما. اخذ شده.

همچنین چهار کتاب الهه رامشینی ، نویسنده سبزواری ، در فهرست کتابهای مناسب وزارت آموزش و پرورش قرار گرفتند.

دبیرخانه سازمان منابع آموزشی سازمان تحقیقات و برنامه ریزی آموزشی ، زیرمجموعه وزارت آموزش و پرورش ویرایش نیتیو انگلیسی، چهار کتاب هزار و یک شب (افسانه پری ، افسانه جانور ، بازی تاج و تخت) را منتشر کرده است. و “داستان عشق”) توسط الهه رامشینی در او سومین لیست سالانه خود را از کتاب های جدید مناسب برای آموزش متوسطه اول و دوم ، آموزش حرفه ای ، کار و دانش منتشر کرد.

مجموعه چهار کتاب “هزار و یک شب” توسط نشر آبشان ، یکی از فعال ترین ناشران در زمینه ویرایش نیتیو انگلیسی کارهای کودک و نوجوان ، منتشر شد.

لیست کتاب های مناسب ارائه شده توسط آموزش و پرورش شامل 353 عنوان کتاب ویرایش نیتیو انگلیسی در مقوله های مختلف از جمله داستان ، شعر ، تفکر و سبک زندگی ، نثر ادبی و خاطرات ، نقد ادبی و آموزش ادبی ، سواد رسانه ای ، فیلمنامه و نمایش و غیره است. .

لازم به ذکر است که الهه رامشینی ، که در پرونده خود چندین کتاب در زمینه فعالیت های فرهنگی ویرایش نیتیو انگلیسی نگاشته است ، در حال حاضر کارشناس روابط عمومی دانشگاه حکیم سبزواری و عضو انجمن روزنامه نگاران سبجوار است. عمده فعالیت رسانه ای وی در سالهای اخیر در زمینه اخبار دانشگاهی ویرایش نیتیو انگلیسی و تهیه و انتشار گزارش های فرهنگی و اجتماعی در رسانه های محلی Sabževar بوده است.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه ملی ویرایش نیتیو انگلیسی دفاع مقدس و مقاومت با خبرنگار خبرگزاری كتاب ایران (ایبنا) درباره نقش شورای سیاسی در سی و سومین نمایشگاه بین المللی كتاب در تهران و تعامل با ناشران و فروشندگان کتاب برای برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی در تهران. وی در پاییز سال جاری گفت: به طور طبیعی بین شورای سیاسی نمایشگاه کتاب تهران و صنف در این زمینه تعامل و ارتباط مداوم وجود دارد.

وزیر فرهنگ و رهنمودهای اسلامی افزود: وقتی نمایشگاه واقعی و فیزیکی  ویرایش نیتیو انگلیسی کتاب مجازی شود ، دامنه برخی از این آثار به طور گسترده و جدی تغییر می کند.

وی گفت: قالب کارهای انجام شده در نمایشگاه کتاب های فیزیکی قالبی با موضوعات متنوع بود. مثلا؛ هماهنگی میهمانان خارجی در نمایشگاه کتاب تهران ، انتخاب مهمانان ویژه و … که ویرایش نیتیو انگلیسی بسیار متنوع بود و باید از آنها مراقبت می شد.

صالحی با بیان اینکه تنوع موضوعی فعالیت نمایشگاه کتاب مجازی بسیار کمتر از نمایشگاه کتاب فیزیکی ویرایش نیتیو انگلیسی است ، اظهار داشت: برخی از فعالیت های مجازی در نمایشگاه کتاب مجازی حذف می شوند و البته جلسات ، برنامه ریزی و تصمیم گیری ممکن نیست. مثل قبل خوب هستند

وزیر فرهنگ و جهت گیری اسلامی با تأکید بر تعامل شورای سیاسی در نمایشگاه کتاب تهران گفت: تعامل و مشارکت شورای سیاسی و صنف ایجاد شده و تعاملی فعال است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>