پارچه چادر مسافرتی سال 2002


16 نوامبر 2019توسط Jennifer Fontaine نظر دهید

اشتراک 298
توییت
پین 861
Reddit
جیب
تلنگر
بهترین چادر مسافرتی های بزرگ خانوادگی
7 بررسی اجمالی بر روی چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی:
چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی 6 نفره کمپ کوهنوردی ALPS کوهنوردی
چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی 8 نفره Coleman Evanston با اتاق صفحه
خیمه اردوگاهی خانوادگی تمدید شده 9 نفره CORE
چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی 8 نفری سریع تنه دریاچه Tenaya
چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی ونزل 8 نفره Klondike
چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی 6 نفره Kelty Trail Ridge
چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی 6 نفره Big Agnes Flying Diamond
برای رفتن مستقیم به بررسی چادر مسافرتی های ما ، روی هر یک از لینک های بالا کلیک کنید ، یا به پیمایش ادامه دهید تا راهنمای خرید چادر مسافرتی خانوادگی ما را بخوانید و یاد بگیرید که هنگام شروع تحقیق در مورد چادر مسافرتی های خانواده خود به دنبال چه چیزی باشید.

طیف گسترده ای از تجربه های تعطیلات وجود دارد که برای خانواده ها ایده آل است. برای کسانی که می خواهند از یک سفر خانوادگی سالم لذت ببرند و از آن لذت ببرند ، کمپینگ اتومبیل گزینه بسیار خوبی است. تمام آنچه شما نیاز دارید تجهیزات و تجهیزات مناسب کمپینگ است و می توانید به دنبال تعطیلات خانوادگی باشید که نه تنها مقرون به صرفه بلکه با هیجان ، ماجراجویی و از همه مهمتر طبیعت نیز همراه باشد.

پارچه چادر مسافرتی

آنها علاوه بر سرگرم کننده و هیجان انگیز ، آنها همچنین به جای اینکه در رایانه ها ، دستگاه های هوشمند یا تماشای تلویزیون در طول روز همکاری داشته باشند ، راهی عالی برای فعال نگه داشتن بچه ها و بیرون راندن آنها در هوای تازه فراهم می کنند.

3 قدم برای خرید چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی مناسب
اگر قصد مسافرت در اردوگاه خانوادگی را دارید ، موارد مختلفی وجود دارد که شما به آنها نیاز دارید و این شامل جستجوی طیف وسیعی از چادر مسافرتی های خانوادگی برای یافتن موارد مناسب برای نیازهای خانواده است. به خاطر داشته باشید که چادر مسافرتی بزرگ شما برای مدت زمان سفر از خانه شما دور از خانه خواهد بود و چادر مسافرتی کمپینگ شما انتخاب می کنید می تواند همه چیز را از snafus لجستیکی گرفته تا سطح راحتی شما در حالی که دور هستید ، تحت تأثیر قرار دهد.

 1. هزینه چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی را مقایسه کنید
  نکته مهمی که باید هنگام جستجوی چادر مسافرتی بزرگ مناسب برای سفر در اردوگاه خانوادگی خود در نظر بگیرید ، هزینه ای است. تعطیلات خانوادگی می تواند گران باشد ، اما خرید مقایسه به این معنی است که می توانید بدون نیاز به کیفیت و راحتی سازش بهترین معاملات را داشته باشید. قیمت چادر مسافرتی های خانوادگی از جمله موارد دیگر می تواند بسته به عوامل مختلفی مانند اندازه چادر مسافرتی ، تولید کننده و کیفیت آن متفاوت باشد.

نکته راهنما: از قرار دادن تصمیم خود صرفاً بر روی قیمت خودداری کنید ، زیرا می توانید با یک چادر مسافرتی خانوادگی که راحت و کاربردی نیست ، پایان دهید. شما باید همیشه علاوه بر قیمت ، کیفیت را نیز مورد توجه قرار دهید.

بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی سال 2019 + راهنمای خرید چادر مسافرتی های تخصصی

بهترین چادر مسافرتی های بزرگ خانوادگی

 1. اندازه چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی خود را تصمیم بگیرید
  اندازه چادر مسافرتی یکی دیگر از مهمترین مواردی است که باید در نظر بگیرید ، همانطور که شما به طور طبیعی می خواهید اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی بزرگ است که تعداد افراد مورد نیاز خود را در خود جای دهد. شما باید تعداد و سن افراد استفاده کننده از چادر مسافرتی را تعیین کنید ، زیرا این امر تأثیر مستقیمی بر اندازه مورد نظر شما خواهد داشت.

نکته PRO: فراموش نکنید که فضای مورد نیاز برای وسایل اضافی و چمدان های فعالیت در فضای باز را در نظر بگیرید. همچنین ، در مورد سفرهای بد آب و هوا که در آن ممکن است همه در مدت زمان طولانی در چادر مسافرتی گیر بیفتند ، فکر کنید.

 1. کیفیت چادر مسافرتی اردویی خانوادگی خود را در نظر بگیرید
  سرانجام ، شما باید کیفیت را در نظر بگیرید. به اعتبار تولید کننده نگاه کنید. بررسی های آنلاین را از سایر افرادی که همان محصول را خریداری کرده اند بررسی کنید تا ببینید که در مورد آن چه می گویند. و در آخر ، از بررسی های شخص ثالث بی طرفانه مانند مجله Outdoor Families به عنوان یک منبع قابل اعتماد استفاده کنید ، بنابراین می توانید در مورد خرید چادر مسافرتی بزرگ خود تصمیمی آگاهانه تر بگیرید.

| مرتبط: لیست بسته بندی کمپینگ خانواده قابل چاپ |

با برخورداری از استانداردهای با کیفیت بالا ، یک چادر مسافرتی کمپ خانوادگی وجود دارد که توانایی مقاومت در برابر طوفان و گرما را به همان اندازه دارد. اما حتی مهمتر این است که اطمینان حاصل کنید که این سرمایه گذاری اصلی در برابر بسیاری از فصلی که در بعضی موارد در فضای بیرون از خانه پرماجرا و فریبنده خانواده شما قرار دارد مقاومت می کند.

بهترین چادر مسافرتی های بزرگ خانوادگی
این سه نکته ، پیدا کردن و انتخاب بهترین چادر مسافرتی خانوادگی را برای شما آسانتر می کند ، پس تنها کاری که باید انجام دهید این است که بنشینید ، استراحت کنید و منتظر یک سفر سرگرم کننده و پرماجرا پر از سفر با عزیزانتان باشید و ضمن لذت بردن از یک سفر جدید و خانه راحت و به دور از خانه ، حتی اگر شما یک کارگر اولی باشید . در حال حاضر به 10 بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی ما!

 • از طریق لینک های وابسته ما در زیر خرید کنید و به شما کمک کنیم چراغ های ما را بدون هیچ گونه هزینه اضافی روشن کنیم

7 بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی
بهترین راهنمای خرید چادر مسافرتی های خانوادگی

 1. چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی 6 نفره کمپ کوه نوردی ALPS
  Camp Creek دفعه بعد که می خواهید از خانه دور شوید ، یک خانه لوکس به دور از خانه را فراهم می کند. از آنجایی که این چادر مسافرتی بزرگ از قطب های فایبرگلاس استفاده می کند که به طاقچه های فلزی متصل می شوند ، فضای داخلی کافی با دیوارهای تقریباً مستقیم را فراهم می کند تا در داخل شما فضای قابل استفاده بیشتری را به شما بدهد. این بسیار عالی است که شما می توانید تختخواب هایی را تنظیم کنید ، یا فقط می خواهید فضای بیشتری در داخل باشد تا از کارتن خارج شوید و دور کارتهای قبل از خواب بازی کنید.

پرواز باران سایبان های بزرگی را بر روی درب جلو و پنجره پشتی ایجاد می کند که در هنگام باران از ویژگی های بسیار خوبی است. در اندازه های 4 یا 6 نفره موجود است ، این یک گزینه عالی برای همه ماجراهای کمپینگ خانوادگی شما است. قیمت این چادر مسافرتی را بررسی کنید!

بهترین راهنمای خرید چادر مسافرتی های خانوادگی

 1. چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی 8 نفره Coleman Evanston با اتاق صفحه
  از فضای عالی و بدون اشکالات داخل چادر مسافرتی خانواده 8 نفره Coleman Evanston با اتاق صفحه لذت ببرید. این چادر مسافرتی بزرگ برای کمپینگ اتومبیل و سفرهای طولانی برای کمپینگ بسیار مناسب است ، این اتاق چادر مسافرتی بزرگ اتاق کافی را برای 2 عایق هوای ملکه فراهم می کند و به لطف تشریفات بدون آستین ، آستین های قطبی پیوسته و اتصالات قطبی Insta-Clip در کمتر از 15 دقیقه تنظیم می شود.

سیستم WeatherTec این چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی دارای کف های جوش داده شده ثبت شده و درزهای معکوس برای حفظ باران از شما و تجهیزات شما است. پرواز باران برای حفاظت از آب و هوای اضافی در نظر گرفته شده است. سایبان های طولانی به شما اجازه می دهد تا پنجره ها را برای گردش بهتر هوا بدون اجازه باران در هوا باز نگه دارید.

این چادر مسافرتی همچنین با یک اتاق نمایش جداگانه برای تهویه اضافی ، فضای ذخیره شده برای تجهیزات دنده شما ، یا یک اتاق خواب اضافی در شبهای گرم و خشک ، همراه است. پرواز بارانی را در نظر بگیرید تا در روزهای خشک از نور خورشید بیشتر از طریق سقف مش مشبک شوید یا در شبهای خشک به ستاره ها خیره شوید. قیمت این چادر مسافرتی را بررسی کنید!

بهترین راهنمای خرید چادر مسافرتی های خانوادگی

 1. خیمه کمپینگ خانوادگی گنبدی 9 نفره CORE 9 نفره
  چادر مسافرتی گنبد تمدید شده CORE 9 Person 16 ′ x 9 ′ دارای فناوری هسته بلوک H20- پارچه های دفع آب با فناوری دانه فعال برای رواناب سریعتر آب جفت شده با درزهای درزگیر و مهر و موم درب / پنجره مقاوم در برابر باران است. پرواز باران کاملاً ضبط شده در هوای گرم قابل جابجایی است تا در معرض نمایش پنجره های مشبک پانوراما و سقف قرار گیرد.

سیستم تهویه پیشرفته از دریچه تنظیم قابل تنظیم برای جذب هوای خنک از سطح زمین استفاده می کند ، در حالی که سقف مش اجازه می دهد تا هوای گرم فرار کند و شما را در تمام فصل راحت کند. این چادر مسافرتی بزرگ کمپینگ خانوادگی همچنین دارای پنل های حریم خصوصی فشرده شده روی درب ها و پنجره ها است و وسایل شما را به همراه صندوق دنده های درگیر با قلاب فانوس و جیب های سازمان دهنده سازماندهی می کند ، مناسب برای نزدیک نگه داشتن مکالمه های پیاده روی کودک . قیمت این چادر مسافرتی را بررسی کنید!

بهترین راهنمای خرید چادر مسافرتی های خانوادگی
4- چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی 8 نفری سریع تنه دریاچه Tenaya
شبهای کمپینگ خود را زنده نگه دارید پس از آتش سوزی با خیمه Coleman Tenaya Lake Lighted Fast Pitch 8 نفره با گنجه. این چادر مسافرتی کمپینگ دارای یک سیستم داخلی داخلی LED است که از نورپردازی با سربار نرم بهره می برد که به شما امکان می دهد تا بالش های راحت کمپ و کیف های خواب خود را بخوانید ، راه اندازی کنید و نقشه های دنباله خود را از راحتی چادر مسافرتی مطالعه کنید.

این چادر مسافرتی بزرگ کمپینگ خانوادگی به اندازه کافی جادار است که بتواند دو صندوق هوایی ملکه را در آن جای دهد ، همچنین دارای کمد داخلی با قفسه و یک نوار چوب لباسی برای کمک به نگه داشتن لباس و وسایل شما در هنگام سفر است.

این چادر مسافرتی خانوادگی با سیستم Fast Pitch برای مونتاژ آسان طراحی شده است ، قطب ها و توپی با رنگی از پیش تنظیم شده ، پاهای پر سرعت و سیستم تعلیق Insta-Clip عاری از حلقون را برای ایجاد چادر مسافرتی 55 درصد سریعتر از چادر مسافرتی های استاندارد کلمن فراهم می کند.

این چادر مسافرتی با دوام که در برابر بادهای 35+ مایل در ساعت تحمل می کند ، با استفاده از سیستم WeatherTec که از کف وان با جوش های گوشه ای ثبت شده ، درزهای محافظت شده و یک زیپ پوشاننده برای حفظ آب استفاده می کند ، اطمینان حاصل می کند که در تمام طول سفر ایمنی و خشک باشید. هنگامی که زمان بسته بندی است ، کلیه چادر مسافرتی های تنظیم شده آسان برای حمل و نقل و نگهداری آسان ، سریعاً درون یک کیف حمل چرخ قرار می گیرند. قیمت این چادر مسافرتی را بررسی کنید!

بهترین راهنمای خرید چادر مسافرتی های خانوادگی

 1. چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی ونزل 8 نفره Klondike
  Wenzel Klondike برای کمپینگ با خانواده یا دوستان بسیار عالی است ، 16 پا را با 11 پا اندازه گیری می کند. کلوندیک در 98 فوت مربع فضای داخلی خود ، هشت و پنج خواب دارد و اتاق دیگری برای خوابیدن در اتاق 60 صفحه ای 60 مربعی با دیوارهای فشرده اش وجود دارد. 6.5 فوت از اتاق سر به شما اجازه می دهد تا مستقیماً در هنگام چادر مسافرتی بزرگ بایستید.

اتاق صفحه نمایش متصل نیز می تواند به عنوان یک پناهگاه آفتاب ، یک اتاق پیک نیک ، یک اتاق دنده یا یک اتاق فقط برای استراحت استفاده شود. یک سقف مش کامل و دو پنجره مش مشبک را حفظ کرده و اجازه می دهد تا نسیم داخل شود. علاوه بر آن یک دریچه مش عقب نسیم زمین ایجاد می کند. پارچه پلی استر هوای آرمور با یک پوشش مقاوم در برابر آب پلی اورتان از بالا به پایین محافظت می کند. درزهای دو لاله و بریده شده بر روی بدن چادر مسافرتی اردوگاه خانوادگی جلوه ای از زونا را در برابر آب به وجود می آورد.

برای اعمال این مناطق بحرانی ، تمام موضوعات ، زیپ و تارهای برقی با برنامه های برتر مقاومت دفع آب درمان می شوند. Klondike یک قاب فایبرگلاس دارد و از Power Corners استفاده می کند که باعث افزایش پایداری چادر مسافرتی در وزش باد شدید می شود. دو جیب حلق آویز وجود دارد که مسیری را برای مواردی که نیاز به دسترسی آسان دارند ، یک دلفیل ذخیره سازی و 10 سال ضمانت در برابر نقص ایجاد می کنند. قیمت این چادر مسافرتی را بررسی کنید!

بهترین راهنمای خرید چادر مسافرتی های خانوادگی

 1. چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی 6 نفره Kelty Trail Ridge
  به دنبال خانه ای کامل و دور از خانه هستید؟ شما آن را با چادر مسافرتی خانوادگی Kelty Trail Ridge 6 پیدا کردید. این چادر مسافرتی کمپینگ بزرگ ، فضای داخلی جادار و دو درب آسان ورودی به سبک D را فراهم می کند تا با فضای کافی برای زندگی ، دسترسی آسان داشته باشید.

تنظیم آن با آستین های قطبی مداوم و کلیپ کدگذاری شده با رنگ و اتصال پرواز آسان است. Trail Ridge هنگام غروب خورشید واقعاً می درخشد ، با جیب های شبانه و پرواز Stargazing Fly ، تا بتوانید از آسایش در آسمان شب لذت ببرید. ردپای و انبار دنده گنجانده شده است. قیمت این چادر مسافرتی را بررسی کنید!

بهترین راهنمای خرید چادر مسافرتی های خانوادگی

 1. چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی 6 نفره Big Agnes Flying Diamond
  شما با الهام از بزرگترین مزرعه مهم باقی مانده در منطقه Routt ، Big Agnes Flying Diamond شش نفره و مستقل از چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی ، شما را برای حداقل سه فصل آخر هفته در اردوگاه پایه یا کمپینگ خارج از ماشین خود آماده کرده اید.

ساختار قطب جدید پایداری آن را بهبود بخشیده است ، در حالی که انتخاب درها – مش یا پلی استر – به شما امکان می دهد تهویه چادر مسافرتی بزرگ خود را با شرایط بیرون از خانه تنظیم کنید. در کنار این خصوصیات ، یک سیستم دارای کد رنگی و قطب های متناسب با فشار باعث می شود که هنگام پناه بردن به روز ، این پناهگاه را آسان کنید. قیمت این چادر مسافرتی را بررسی کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>