استفاده از پوشک پسر دوست من در طول 12 ماه اول (وزن او در بدو تولد 7 عیار. 12 اونس) وزن نوزاد : 7 بسته (حدود 252 پوشک) اندازه 1 : 7 بسته (حدود 280 پوشک) اندازه 2 : 14 بسته (تقریبا 560 پوشک) اندازه 3 : 38 بسته (حدود 1368 پوشک)

عکسهای تمرینی کوچک ما را بخرید!
نکاتی درباره انبار کردن پوشک و پاک کردن:
اندازه پوشک را تماشا کنید

پوشک Huggies Little Snugglers ، از نظر من ، تمایل دارد کوچکتر از پوشک های Huggies Snug & خشک با همان اندازه باشد. بنابراین اگر هر یک از پوشک های Little Snugglers را خریداری کردید ، حتماً ابتدا از آنها استفاده کنید زیرا کودک شما با سرعت بیشتری از بین می رود.

اندازه بسته تماشا کنید

خواهید فهمید که بسته های پوشک Huggies Little Snugglers و Pampers Swaddlers در هر بسته پوشک کمتری نسبت به Huggies Snug & Dry یا Pampers Baby خشک با همان اندازه دارند. بعضی از فروشگاه ها پوشک های Snug & Dry و Baby Dry را در سایز 1 و 2 ندارند ، اما اگر این کار را انجام دهند ، من سعی می کنم آنها را خریداری کنم زیرا من با دلار خود پوشک بیشتری می گیرم.

همچنین ، تعداد پوشک در هر بسته را بین مارک ها مقایسه کنید. بنابراین ، اگر در حال استفاده از یک مارک خاص پوشک نیستید ، یکی از آنها را خریداری کنید که چندین بسته پوشک دیگر را نیز در بسته خود قرار دهید – اما هزینه آن به همان میزان است!

http://tinyurl.com/yb3fraxr
https://rebrand.ly/4f3ba0p
https://bit.ly/2VnhkDd
https://xip.li/k2ovGW
https://is.gd/X0bazt
https://v.gd/nMgGzw
https://v.ht/Afwo
https://u.nu/fx17n
https://clck.ru/N4eKJ
http://ulvis.net/DFnt
https://cutt.ly/Ayqz7cP
https://shrtco.de/mVBC
http://tny.im/tSV8x

منبع : https://plink.ir/tfIT0