چرا دستگاه موخوره گیر بخریم

دستگاه موخوره گیر به روشی آسان تر ، سریعتر و ایمن تر از قیچی عمل می کند و فولیکول های آسیب دیده مو را از بین می برد. برای خلاص شدن از خارش دیگر نیازی به کوتاه کردن موهای خود نیست.

نحوه استفاده: 1. برای استفاده از اتو مو ، ابتدا قسمت نازک و کوچکی از مو را انتخاب کرده و آن را شانه کرده و گره ها را بردارید. این اجازه می دهد تا موها به راحتی وارد تیغه شوند و آن را مرتب کنند و موها از آن خارج نمی شوند. 2. صفحه را باز کنید تا صفحه باز شود. یک لایه نازک از مو روی آن بزنید. کلید روشن / خاموش را فشار دهید. 3. به آرامی دستگاه را فشار دهید تا دستگاه راه اندازی شود. در این حالت ، صدای دستگاه موخوره گیر شنیده می شود.

راهنمای خرید دستگاه موخوره گیر

که نشان می دهد دستگاه کار می کند. 4. از ریشه مو شروع کنید و به آرامی به سمت انتهای مو حرکت کنید. هر قسمت از مو را حداقل سه بار مسواک بزنید و همین کار را به تدریج برای دستگاه موخوره گیر قسمت های دیگر مو انجام دهید تا از شر مو خلاص شود. توجه: کلید خاموش و روشن دو طرفه است. آن را در جهتی که دستگاه حرکت می کند قرار دهید. همیشه نزدیک پوست سر خود را شروع کنید و دستگاه را به سمت انتهای مو حرکت دهید. فراموش نکنید که هنگام حرکت از یک طرف سر به طرف دیگر مطمئن شوید کلید روشن است. در مسیر درست روش روشن كردن دستگاه بدین صورت است كه پس از قرار دادن كلید در هر دو طرف ، اهرم فشار را تا انتهای دستگاه بكشید. ارزانکده تا تیغه بچرخد. اگر اهرم فشار کاملاً جمع نشود دستگاه روشن نمی شود. توجه: بعد از هر بار استفاده با برس تمیز کننده ، تیغه های دستگاه را به آرامی تمیز کنید و در حین استفاده ، حتما موهای خود را به خوبی شانه کنید تا دستگاه به راحتی روی مو حرکت کند و فشار کمتری (و در نتیجه چسبندگی بیشتر) داشته باشد. مو) روی مو
اتصال وردا

موخوره را بدون اصلاح اصلاح کنید

آسان ، سریع و بدون آسیب رساندن به مو
رنگ: قرمز – سیاه
برای تمیز کردن دستگاه قابل جدا شدن است
دارای کیف برای حمل و نگهداری دستگاه
لوازم جانبی: شانه ، آداپتور ، برس تمیز کننده ، دو پایه مو ، دو پایه مو ، دستی
فولیکول های مو با نام علمی Trichptylosis (Trichptylosis) یک مشکل شایع است. هر عاملی که به سلول های ناخن آسیب برساند ، می تواند باعث ریزش مو شود ، از جمله دستگاه موخوره گیر شامپوهای سخت و غیراستاندارد ، مواد اکسید کننده ، رنگ ها ، موها ، گرمای زیاد از سشوار یا آهن ، باد و نور خورشید. در اثر تماس طولانی مدت با مواد شوینده و خارش موها بسیار زیاد می شوند ، آسیب می بینند.

انواع موخوره گیری

هیچ درمان جدی برای چین و چروک یا شکاف انتهایی وجود ندارد که این نیز بسیار رایج است و عمدتا در موهای بلند اتفاق می افتد و تنها درمان کوتاه شدن انتهای مو است که خیلی سرگرم کننده نیست.

فرهای پرومکس راحت تر ، سریعتر و ایمن تر از قیچی هستند و فولیکول های آسیب دیده مو را از بین می برند. برای خلاص شدن از خارش دیگر نیازی به کوتاه کردن موهای خود نیست. اتو مو ، انتهای مو را می برد اما از طول مو نمی کاهد.

 

دستورالعمل ها:

1. برای استفاده از اتو مو ، ابتدا قسمت نازک و کوچک مو را انتخاب کرده و آن را شانه کرده و گره ها را بردارید. این اجازه می دهد تا موها به راحتی وارد تیغه شوند و آن را مرتب کنند و موها از آن خارج نمی شوند.

2. صفحه را باز کنید تا صفحه باز شود. یک لایه نازک از مو روی آن بزنید. کلید روشن / خاموش را فشار دهید.

3. به آرامی دستگاه را فشار دهید تا دستگاه راه اندازی شود. در این حالت ، صدای دستگاه شنیده می شود که نشان می دهد دستگاه کار می کند.

4. از ریشه مو شروع کنید و به آرامی به سمت انتهای دستگاه موخوره گیر حرکت کنید. هر قسمت از مو را حداقل سه بار مسواک بزنید و همین کار را به تدریج برای قسمت های دیگر مو انجام دهید تا از شر مو خلاص شود.

توجه: کلید خاموش و روشن دو طرفه است. آن را در جهتی که دستگاه حرکت می کند قرار دهید. همیشه نزدیک پوست سر خود را شروع کنید و دستگاه را به سمت انتهای مو حرکت دهید. فراموش نکنید که هنگام حرکت از یک طرف سر به طرف دیگر مطمئن شوید کلید روشن است. در مسیر درست دستگاه موخوره گیر روش روشن كردن دستگاه بدین صورت است كه پس از قرار دادن كلید در هر دو طرف ، اهرم فشار را تا انتهای دستگاه بكشید تا تیغه بچرخد. اگر اهرم فشار کاملاً جمع نشود دستگاه روشن نمی شود.

کلام اخر

توجه: بعد از هر بار استفاده از برس تمیز کننده ، تیغه های دستگاه را به آرامی تمیز کنید و در حین استفاده ، حتماً موهای خود را به خوبی شانه کنید تا دستگاه به راحتی روی مو حرکت کند و فشار کمتری (و در نتیجه چسبندگی بیشتر) داشته باشد. مو) روی مو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>