چرا هنرمند فراموش شده ادمونیا لوئیس مهر ایالات متحده خود را می گیرد

[ad_1]

کلئوپاترا در اواخر دهه 1980 در یک انبار گرد و غباری در یک مرکز خرید در خارج از شیکاگو پیدا شد – در میان تزئینات کریسمس دور ریخته شده، پوشیده از گرافیتی و رنگ خانه.

مجسمه مرمری نئوکلاسیک 3000 پوندی که مرگ ملکه مصر را به تصویر می‌کشد، زمانی یکی از معروف‌ترین آثار هنری بود که در نمایشگاه صدمین سالگرد فیلادلفیا در سال 1876 گنجانده شد. خالق آن، ادمونیا لوئیس، هم مورد ستایش قرار گرفت و هم به خاطر چنین قتل‌هایی محکوم شد. قسمت ترمز

اما اندکی پس از پایان نمایشگاه جهانی، مجسمه کلئوپاترا و لویی که بخشی از آن آفریقایی-آمریکایی و بخشی نیز هندی بود، ظاهراً از تاریخ ناپدید شده اند.

پس از نمایشگاه، لوئیس به استودیوی هنری خود در رم بازگشت و تا حد زیادی از صحنه هنر آمریکا ناپدید شد. گفته می شود که او در طول اقامتش در آمریکا موفق به فروش مجسمه نشد و تمایلی به پرداخت هزینه های سنگین حمل و نقل برای بازگرداندن آن به اروپا ندارد.

طی چند دهه بعد، این آهنگ با عنوان “مرگ کلئوپاترا” از یک سالن به یک پیست مسابقه ایلینویز راه یافت، جایی که به عنوان مقبره اسب مسابقه مورد علاقه ای که نام خود را دارد، خدمت کرد. این مجسمه اکنون یک خانه دائمی در موزه هنر آمریکایی اسمیتسونیان در واشنگتن دی سی دارد.

لوئیس که تا حدودی آفریقایی-آمریکایی و تا حدودی هندی بود، برای مدت کوتاهی یک هنرمند شناخته شده در آمریکا بود و سپس به نظر می رسید که از تاریخ ناپدید شده است.
گالری پرتره ملی / اسمیتسونیان

و در 26 ژانویه، خدمات پستی ایالات متحده از لوئیس، “نخستین مجسمه ساز آفریقایی-آمریکایی و هندی که به رسمیت شناخته شد”، در مراسم ویژه ای در گالری دی سی با تمبر پستی خود، تقدیر خواهد کرد. لوئیس که تقریباً توسط سفیدپوستان کشته شد، از مدرسه هنری خود در اوهایو اخراج شد و برای فرار از نژادپرستی در ایالات متحده به ایتالیا نقل مکان کرد، در نهایت به عنوان یک هنرمند مهم آمریکایی به او نسبت داده می شود.

مرلین ریچاردسون، مشاور هنری دهه‌ها مستقر در ماساچوست، در ردیابی و احراز اعتبار آثار لوئیس، گفت: «مهر زدن به او مناسب است، زیرا ما از نامه‌های افراد نزدیک به او چیزهای زیادی درباره او می‌دانیم. که در سراسر جهان پراکنده شده اند.

"مرگ کلئوپاترا" در سالن یک هیپودروم در ایلینوی پیدا شد، جایی که به عنوان سنگ قبر اسب مسابقه مورد علاقه ای که نام او را به اشتراک می گذارد، خدمت می کرد.
پس از مرگ لوئیس، آثار او مانند مرگ کلئوپاترا فراموش و منسوخ شد، اما اکنون پول زیادی به همراه دارد.
موزه هنر آمریکایی اسمیتسونیان

ریچاردسون ادامه داد: «غراق‌برانگیختن اهمیت آن غیرممکن است، و وقتی می‌بینیم که واقعاً چیزی جدید زیر خورشید بوده است، به طور فزاینده‌ای آشکار می‌شود. ما هرگز زنی رنگارنگ را ندیده‌ایم که هم در زمینه و هم در کارش محلی باشد.»

مجسمه های لویی پس از چندین دهه ناپدید شدن در گمنامی به قیمت صدها هزار در حراجی فروخته شد. علاوه بر اسمیتسونیان، بسیاری از آثار او اکنون در مجموعه‌های دائمی موزه هنر متروپولیتن در منهتن، دانشگاه هاروارد و کالج ویلیامز و غیره به نمایش گذاشته شده است.

بابی راینو، مورخ گرینبوش شرقی، به شناخت لویی کمک می کند.
بابی راینو، مورخ گرینبوش شرقی، به شناخت لویی کمک می کند.
هانس پنینک

مجسمه مرمری لوئیس در سال 1872 با نام The Old Arrow Maker که یک سرخپوست و دخترش را در صحنه ای از آهنگ هیاوات هنری وادسورث لانگفلو به تصویر می کشد، در سال 2008 در ساتبیز به قیمت بیش از 300000 دلار فروخته شد. بخشی از مجموعه کریستال بی ریج است. موزه هنر آمریکایی در آرکانزاس، یک سازمان غیرانتفاعی که توسط میلیاردر Walmart آلیس والتون تأسیس شده است.

ریچاردسون، استاد بازنشسته انستیتوی فناوری ماساچوست و متصدی سابق موزه هنر آفریقایی آمریکایی / بیکن هیل، بوستون، به The Post گفت که او اولین بار مجسمه فروخته شده توسط یک فروشنده هنری کانادایی را در eBay به قیمت چند هزار دلار دید.

او گفت: به محض اینکه فهمیدم چیست، من و شوهرم سوار ماشین شدیم و در اواسط زمستان به شهر کبک رفتیم. «با زبان فرانسه بدم، سعی کردم مرد را متقاعد کنم که چیز بسیار ارزشمندتری وجود دارد.» این اثر قبل از فروخته شدن در ساتبیز.

تولد یک هنرمند: لوئیس در گرینبوش، نیویورک به دنیا آمد، منطقه ای که اکنون گرینبوش شرقی و رنسلیر، نزدیک آلبانی را در بر می گیرد.
تولد یک هنرمند: لوئیس در گرینبوش، نیویورک به دنیا آمد، منطقه ای که اکنون گرینبوش شرقی و رنسلیر، نزدیک آلبانی را در بر می گیرد.
نیویورک پست / مایک جیلن

او می‌گوید: «آنچه برای من مهم بود این بود که کار سالم و سالم بود و باعث می‌شد که شهرت لوئیس حتی بالاتر برود.

مری ادمونیا لوئیس در 4 ژوئیه 1844 در گرین بوش به دنیا آمد، که اکنون شامل شهر رنسلیر و گرینبوش شرقی در نزدیکی آلبانی، نیویورک است، بر اساس اطلاعاتی که او هنگام درخواست پاسپورت ایالات متحده ارائه کرد. به گفته ریچاردسون، هیچ گزارشی از تولد او در این منطقه باقی نمانده است و خود لوئیس ممکن است تاریخ دقیق تولد او را ندانسته باشد.

پیکان ساز قدیمی لوئیس در سال 2008 پس از خرید مجسمه توسط یک فروشنده کانادایی، بیش از 300000 دلار فروخته شد. "برای بادام زمینی" از یک جمع کننده عتیقه که آن را هنگام فروش ملک پیدا کرد.
The Old Arrow Maker لوئیس در سال 2008 پس از اینکه یک فروشنده کانادایی مجسمه بادام زمینی را از یک جمع کننده عتیقه که آن را در یک فروش ملک پیدا کرده بود به دست آورد، بیش از 300000 دلار فروخته شد.
موزه هنر آمریکایی اسمیتسونیان

لویی پس از مرگ پدر و مادرش که اعضای قبیله اوجیبوا بودند و در نزدیکی آبشار نیاگارا به گردشگران خرده‌ریزی می‌فروختند، توسط خانواده‌ای بزرگ بزرگ شد. برادری که در طول طوفان طلای کالیفرنیا ثروت خود را به دست آورد، به او پیشنهاد پرداخت هزینه تحصیل در کالج اوبرلین، اولین دانشگاهی که زنان و آمریکایی های آفریقایی تبار را می پذیرفت، داد. اما در اواسط سال اول، او متهم به مسموم کردن دو همکلاسی سفیدپوست شد. ریچاردسون گفت، قبل از اینکه اتهامات به دلیل کمبود شواهد کنار گذاشته شود، او عملاً توسط یک اوباش سفیدپوست لینچ شد.

من هرگز نام او را نشنیده بودم، و زمانی که شروع به کنکاش در زندگی او کردم، همه چیز در مورد او مرا شگفت زده کرد.

بابی رنو برای لوئیس

ریچاردسون به روزنامه پست گفت: «او حتی چند هفته پس از حمله به سختی می‌توانست برای محاکمه وارد دادگاه شود.» وی افزود که لوئیس در نهایت به دلیل دزدی اقلام از مدرسه اخراج شد – ادعاهایی که ریچاردسون و دیگران معتقدند برای خلاص شدن از آنها اختراع شده‌اند. از آن

لوئیس راه خود را به بوستون رساند، جایی که اعضای جنبش لغو در مورد وضعیت اسفناک او شنیدند و برای او شغلی به عنوان یک مجسمه ساز شاگرد پیدا کردند. زمانی که لویی مجسمه نیم تنه رابرت شاو، دانشجوی هاروارد را که هنگام فرماندهی گروهی از سربازان سیاه پوست در جنگ داخلی کشته شد، تکمیل کرد، لوئیس به عنوان یک مجسمه ساز به شهرت رسید. او به زودی به اندازه کافی کار خود را انجام داد تا به رم سفر کند، جایی که او بخشی از یک گروه مجسمه ساز زن موفق مهاجر شد که هنری جیمز نویسنده به تمسخر آنها را “گله مرمر سفید” نامید. لوئیس در طول سال‌های اقامت در رم، که مرکز دنیای هنر در قرن نوزدهم به شمار می‌رفت، قبل از نقل مکان به پاریس، تا 12 دستیار در استودیوی خود استخدام کرد و تاجر باتجربه آثار خود بود و از اشراف و روحانیون حق‌الزحمه دریافت می‌کرد. . ریچاردسون گفت در سراسر اروپا.

ادمونیا لوئیس تا 12 دستیار در استودیوی رومی خود داشت تا به او در خلق آثاری کمک کنند که اکنون در موزه های بزرگ ایالات متحده نگهداری می شوند. اینها عبارتند از “آگار” از 1875 (در بالا) …


“بیچاره کوپید” محصول 1876


“Minehaha” از 1868


… و «موسی (پس از میکل آنژ)» از سال 1875.


اما پس از مرگ او در لندن در سال 1907، لوئیس تا حد زیادی فراموش شد – به گفته مورخان هنر، سرنوشتی که برای بسیاری از زنان رنگارنگ رقم خورد.

بابی رنو، مورخ شهری در شرق گرینبوش که چندین سال برای شناخت لوئیس کار کرده است، می گوید: «در آن زمان، زنان و رنگین پوستان تا حد زیادی فراموش می شدند، اگر راهی برای انتقال میراث خود نداشتند.

او گفت: “من هرگز نام او را نشنیده بودم، و زمانی که شروع به کندوکاو در زندگی او کردم، همه چیز در مورد او مرا شگفت زده کرد.” او در دو فرهنگ زندگی می‌کرد و اجازه نمی‌داد هیچ مانعی او را از انجام کاری که انجام می‌داد باز دارد.»

برای سال‌ها، مقبره لوئیس در لندن در سنت مری بدون علامت بود.
برای سال‌ها، مقبره لوئیس در لندن در سنت مری بدون علامت بود.
ویکی کامانز

رنو گفت که برای اولین بار در سال 2020 با خدمات پستی ایالات متحده تماس گرفت تا تمبر لوئیس خود را دریافت کند و قصد دارد در اوایل فوریه جشنی را در شرق گرینبوش در اداره پست محلی برای جشن گرفتن این افتخار برگزار کند.

رینو که می گفت علاقه زیادی به گفتن داستان لوئیس به مردم دارد، پل تونکو نماینده دموکرات محلی کنگره را متقاعد کرد که پشت این برند بایستد. او همچنین قانونگذار شهرستان رنسل را متقاعد کرد که از کمپین او با قطعنامه ای به اداره پست حمایت کند.

لوئیس در سال 1907 بر اثر بیماری کلیوی در لندن درگذشت و در قبرستان کاتولیک سنت مری در این شهر به خاک سپرده شد. لوئیس در وصیت نامه خود، خود را «محدود کننده و مجسمه ساز» نامید و خواستار چاپ یک تابوت گردوی سیاه و آگهی ترحیم آن در تبلت، یک نشریه کاتولیک رومی شد.

تمبر پست آمریکایی خود لوئیس در 24 ژانویه به نمایش درخواهد آمد.
تمبر پست آمریکایی خود لوئیس در 24 ژانویه به نمایش درخواهد آمد.
USPS

برای چندین دهه، قبر او بدون علامت و با خزه پوشیده شده بود، تا اینکه اخیراً Reno یک کمپین GoFundMe برای بازسازی سنگ قبر ترتیب داد. رنو به The Post گفت: «من عکسی از قبر او دیدم. وحشتناک بود، بنابراین با پروفسور ریچاردسون صحبت کردم و با قبرستان سنت مری در لندن تماس گرفتم.

حالا رنو هر جا که اشاره ای به لوئیس ببیند عجله دارد که رکورد بزند. او در جریان بازدید اخیر از موزه هنر کالج ویلیامز در ماساچوست برای تماشای یکی از مجسمه‌هایش، به متصدیان خبر داد که درباره سال مرگ لوئیس اشتباه کرده‌اند. آنها تاریخ را در مقابل نیم تنه مرمر سفید هیوااتا تنظیم کردند.

رنو گفت: “و من آنجا ایستادم و می درخشیدم.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort buy verified stripe accounthtml nullednulled themestugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisalbibet Girişgates of olympus oynaaviator oynabetizm giriştropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.combeylikdüzü korsan taksibeylikdüzü escortMaltepe EscortVan Escortcinsel sohbetaviator sinyal hilesiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol gear 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahis