چگونه داوطلبان کالج مقالات پذیرش را تزئین می کنند

[ad_1]

داستان مکنزی فرستون، دانشجوی دانشگاه پنسیلوانیا که بورسیه معتبر رودز را به اتهام جعل جزئیات در مورد سابقه خود در نامزدی خود از دست داد، این هفته در فضای مجازی منتشر شد. اما بسیاری از کارشناسان به The Post گفتند که غیر معمول نیست که دانش‌آموزان دبیرستانی حقیقت را در مقالات ورودی کالج خود بیان کنند تا مورد توجه بهترین مدارس قرار بگیرند.

برخی از کودکان در مقاله‌های خود ادعا می‌کنند که رمان یا خاطره‌ای را «منتشر کرده‌اند»، در حالی که در واقع والدین‌شان لباس‌هایی را که خودشان منتشر کرده‌اند، اجاره کرده‌اند تا کتابی قانونی بسازند. سایر نوجوانان درباره کار داوطلبانه «معنادار» خود در کشورهای در حال توسعه می نویسند، زمانی که مادران و پدرانشان بودجه سفر به خارج از کشور را صرف تهیه غذا برای مقالات دانشگاهی می کردند. اکنون برخی از دانشجویان حتی تا آنجا پیش می روند که برای تحقیقاتی که هرگز از آن فارغ التحصیل نشده اند، پتنت خود را ثبت می کنند.

یکی از مشاوران آموزشی که نخواست نامش فاش شود به The Post گفت: «شرکت‌های چینی هستند که چندین هزار دلار دریافت می‌کنند و تمام تلاش‌های سخت را انجام می‌دهند تا فرزند شما را به ثبت اختراع علمی برساند». پذیرش‌هایی که مردم خیلی بیشتر از خودشان می‌بینند، زیرا رقابت برای مدارس شدیدتر می‌شود و فرصت‌های یادگیری فوق برنامه در طول کووید خشک می‌شود.»

مکنزی فرستون می‌گوید که او اولین کسی از خانواده‌اش خواهد بود که در مقاله‌ای شخصی به کالج می‌رود که به او کمک کرد تا از پن استقبال کند. اکنون، در حالی که سابقه اش در هاله ای از ابهام قرار دارد، او یک بورسیه تحصیلی معتبر را در رودز از دست داده است.
فیس بوک

به گفته یک مسئول پذیرش لیگ آیوی که در کنفرانس سپتامبر انجمن ملی مشاوران پذیرش کالج، سازمان غیرانتفاعی، سخنرانی می‌کرد، هجوم ناگهانی پتنت‌های تقلبی دانشجویان یکی از نگران‌کننده‌ترین موارد “تقلب در پیشرفت تحصیلی” است که در بسته‌های پذیرش گنجانده شده است. که بیش از 25000 متخصص آموزشی را نمایندگی می کند.

مشاور آموزشي كه در كنفرانس سياتل شركت كرده است، مي گويد: «اكنون، هر بار كه مي بينيم دانش آموزي درباره يك پتنت لاف مي زند، همه ما بسيار هوشيار هستيم.

بسیاری از متخصصانی که به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا یک جزء مقاله شخصی ۶۵۰ کلمه‌ای از برنامه مشترک را تهیه کنند، برنامه‌ای که بیش از یک میلیون دانشجو که برای بیش از ۸۰۰ کالج در ایالات متحده درخواست می‌کنند مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌گویند محبوب‌ترین دستور مقاله این است که چگونه دانش‌آموزان بر موانع زندگی شما غلبه می‌کنند.

هاروارد و سایر نخبگان آیوی به طور فزاینده ای به دنبال نامزدهای دبیرستانی هستند که تجربه داشته باشند "مشکلات"
هاروارد و دیگر نخبگان آیوی به طور فزاینده ای به دنبال نامزدهای دبیرستانی هستند که “مشکلات” را تجربه کرده باشند.
AP

یک معلم منهتن گفت: “به طور کلی، این مدارس کودکان را تشویق می کنند تا قبل از رسیدن به 17 سالگی آسیب های روحی در زندگی خود داشته باشند.” مانند ییل، پرینستون یا هاروارد.

معلم منهتن به The Post گفت: “من دانش آموزی از کوئینز داشتم که دانش آموز باهوشی بود اما هرگز هیچ مانعی نداشت.” به سادگی نادیده گرفته می شود.

وقتی دانش‌آموزی می‌خواست در مورد ضربه‌ای که در دبیرستان تجربه کرده بود بنویسد، معلمش حواس او را پرت کرد و از او خواست تا روی این موضوع تمرکز کند که چگونه به یک ترنسبریت و یک خواهر کمک می‌کند تا با تغییرات به شیوه‌ای «محبت‌آمیز و مهربان» کنار بیایند. معلم گفت که نوشتن در مورد عدم تناسب در دبیرستان بسیار رایج است.

دانشگاه آکسفورد: کالج آل سولز، آکسفورد
فیرستون برای شرکت در بورسیه تحصیلی رودز در دانشگاه آکسفورد آماده بود تا زمانی که داستان گذشته او آشکار شد.
گتی ایماژ

معلم گفت: «هرکسی در یک زمان ممکن است برای ثبت نام در دبیرستان مشکل داشته باشد. ما باید داستانی پیدا می‌کردیم که با گیرنده‌ای که حدود 30 ثانیه فرصت داشت تا یک مقاله را بخواند، طنین‌انداز می‌کرد.»

فرانسیس کول، که Kweller Prep، یک سرویس آموزشی و مشاوره ای در کالج منهتن و کوئینز را اداره می کند، پذیرفت که برجسته شدن تقریبا غیرممکن است.

کولر گفت: «این روزها دانشجوی استاندارد بودن بسیار دشوار است.

ران فولی، استاد ریاضی که شرکت Foley Prep Inc را اداره می کند، یک سرویس آموزشی و آموزشی کالج که چندین مکان در نیوجرسی دارد، اضافه کرد: «چیزی که ما زیاد می بینیم این است که بچه ها در حال حفاری عمیق برای سختی هستند. این باعث می‌شود بچه‌ها فکر کنند که مشکلات برایشان جالب‌ترین چیز است و ممکن است نباشد.»

دانش آموز جوانی که روی پله های مدرسه نشسته و در لپ تاپ خود انشا می نویسد.
با برنامه مشترک، که در آن بیش از یک میلیون دانشجو برای بیش از 800 کالج درخواست می دهند، بررسی تاریخچه هر نامزد دشوارتر از همیشه است.
گتی ایماژ / iStockphoto

فرستون 24 ساله در اظهارات مقاله خود برای پن و رودز گفت که او اولین کسی از خانواده خود خواهد بود که به کالج می رود و به نسل اول خود می رسد، که توسط بسیاری از کالج های برتر که تلاش می کنند کودکانی با منشاء ضعیف را به کار گیرند، ارزشمند است. . اما در واقع، هم مادر و هم پدربزرگش در کالج تحصیل کردند. فیرستون همچنین ادعاهای مفصلی درباره آزاری که از مادرش متحمل شده بود را مطرح کرد، اما بعداً پس از تردید مقامات در مورد اتهامات، اتهامات جنایی لغو شد.

فولی گفت، از آنجایی که دانشگاه ها به طور فزاینده ای نتایج آزمون استاندارد شده را در تلاش برای عادلانه و عادلانه بودن، به ویژه در طول همه گیری ویروس کرونا اختیاری می کنند، تاکید بیشتری بر مؤلفه مقاله شخصی یک برنامه کالج وجود دارد.

او به The Post گفت: “طنز حرکت به سمت “آزمون انتخاب” این است که در را به روی شوخی های بیشتری باز می کند.”

دانش‌آموزان حتی شرکت‌هایی را برای ایجاد پتنت بر روی آزمایش‌های جعلی ثبت شده توسط دانشجویان استخدام کرده‌اند.
دانش‌آموزانی که به شدت می‌خواهند در فرآیند درخواست کالج پیش بیایند، اکنون ادعا می‌کنند که پتنت‌هایی برای تحقیقاتی دارند که هرگز انجام نداده‌اند.
گتی ایماژ / iStockphoto

او افزود که مدارسی که سالانه 100000 درخواست دریافت می کنند، تحت فشار هستند تا تمام جزئیات مقاله دانش آموزی را بررسی کنند.

اما حتی قبل از همه‌گیری، دانش‌آموزان برای به دست آوردن مزیت دست به هر کاری می‌زنند. در سال 2016، یکی از والدین در شبکه های اجتماعی از یکی از دوستان پسرش که موسسه خیریه ای به نام او برای ناشنوایان تاسیس کرده بود، شکایت کرد.

این والدین ناشناس در یک فروم آنلاین که توسط College Confidential، یک شرکت مشاوره آموزشی برای کاربرانی که در مورد پذیرش کالج سؤال می‌پرسند، راه‌اندازی کرد: «او آن را ثبت کرد، یک وب‌سایت، یک لوگو ساخت، کار کرد، اما هیچ کاری با آن انجام نداد. والدین در ادامه گفتند که دانش آموز خیریه را در لیست فعالیت های فوق برنامه خود قرار داد و در همان سال در استنفورد پذیرفته شد.

دانشگاه پنسیلوانیا در فیلادلفیا
دانشگاه پنسیلوانیا، جایی که فیرستون مدرک لیسانس خود را دریافت کرد و قبل از اینکه رسوایی به راه بیفتد، در راه رسیدن به مدرک کارشناسی ارشد بود.
گتی ایماژ / iStockphoto

از آنجایی که مدارس به طور فزاینده ای به دنبال تنوع در پردیس های خود هستند، طبق یک مطالعه در سال 2021 که نشان می دهد 34 درصد از دانش آموزان سفیدپوست به دروغ گفته اند که یک اقلیت نژادی هستند، دانش آموزان سفیدپوست برای به دست آوردن مزیت درگیر قومیت هستند. به گفته Intelligent، یک شرکت مستقر در سیاتل که منابع آموزشی را برای دانشجویان آموزش عالی فراهم می کند، از این دانش آموزان، 48 درصد به دروغ گفتن خود اعتراف کردند که بومیان آمریکایی هستند، و 75 درصد از کسانی که دروغ گفتند در مدارس انتخابی خود پذیرفته شدند.

در همین حال، برخی از دانش آموزان محروم تمایلی به پرداختن به مشکلات شخصی ندارند و اصرار دارند که بر اساس شایستگی پذیرفته شوند. یک معلم مقاله در کالج به The Post گفت که چگونه یک دانش آموز دبیرستانی را تشویق کرد تا تجربیات خود را برای کسب امتیاز فاش کند.

مربی مقاله گفت: “من در پاییز با دانش آموزی کار کردم که واقعاً مشکلاتی داشت – او در کودکی به ایالات متحده مهاجرت کرد و فقر واقعی را دید و در آن زندگی کرد.” اما او تمایلی به استفاده از آن نداشت، زیرا نمی‌خواست آن را تعریف کند.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer buy verified stripe accountmarmaris escorthtml nullednulled themeskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotCialistugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisAlbibet GirişGates Of Olympus OynaRedwin Girişbetizm girişbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.combeylikdüzü korsan taksigüvenilir medyumEvlilik Büyüsüdizipalazdırıcı hapbuca günlükbeylikdüzü escortantalya escort