کاربرد گوشت کوب برقی چند کاره


کیت هالس
882ks56t3hik7vb1ohoz7iduepgkbnba8c6i425cw Jgk8jljzxeh1qka9b9cvcdmgeogkdjp E3bftjfkh9h0c1hfy0mbhfjhdzzhct3bctgkgkhqg8sj3ojwjey9vwsdanfjqamlu30jb88wاعتبار: آمازون
گوشت کوب غوطه وری اگر می خواهید مواد تشکیل دهنده را گوشت کوبید اما نمی خواهید با یک گوشت کوب بزرگ و یا یک پردازنده مواد غذایی مقابله کنید ، سازش ایده آل است. با وجود اندازه های جمع و جور ، اکثر گوشت کوب های غوطه وری به اندازه کافی قدرتمند هستند که بیشتر وظایف مخلوط کردن را دارند ، از ساخت پوره گرفته تا سفید کردن تخم مرغ به قله ها ، ایجاد اسموتی خامه ای و غیره. برخی از گوشت کوب های غوطه وری حتی می توانند یخ را خرد کنند.

1
بهترین حالت کلی: Braun MultiQuick 5 گوشت کوب دستگیره Vario Immersion
BRAUN MULTIQUICK 5 سایز Vario دارای یک موتور 400 وات قدرتمند همراه با سرعت های متغیر که مسئولیت رسیدگی به بسیاری از پخت و پز و خواسته پخت. بسیاری از کاربران از اینکه سرعت سریع و کارآمد گوشت کوب کار می کند ، غافلگیر می شوند ، و اغلب آنها فقط در عرض چند ثانیه سس ها و نبردها را مخلوط می کنند. با این حال ، پیوست هلی کوپتر کوچک است و نمی تواند یک پیاز بزرگتر را که به قطعات خرد شده است ، بچسباند.

2
بهترین ارزش: KOIOS HB-2046 گوشت کوب دستگیره غوطه وری
گوشت کوب فوق العاده قدرتمند KOIOS HB-2046 دارای یک موتور 800 واتی است که تقریباً بیشتر از بیشتر رقبا دو برابر است. چندین کاربر از این واقعیت ابراز می کنند که گوشت کوب با وجود اینکه بسیار قدرتمند است ، نسبتاً ساکت است. اتصالات جداگانه به شما اجازه می دهد سس های پستو ، هوموس و سایر سس ها را تهیه کنید. برخی از صاحبان هشدار می دهند که دسته گوشت کوب بعد از تقریباً پنج دقیقه استفاده کمی گرم می شود.

هم اکنون خریداری کنید
3
قدرتمندترین گوشت کوب غوطه وری: گوشت کوب KOIOS oxasmart Immersion
800 وات قدرت کامل مخلوط کردن بدان معنی است که گوشت کوب غوطه وری KOIOS oxasmart می تواند کارهای مختلف پخت و پز را به سرعت و به راحتی انجام دهد ، از شلاق خوردن شیب ها گرفته تا پوره کردن سس های مورد علاقه خود و موارد دیگر. بسیاری از آشپزها از قوام صاف و ابریشمی قدردانی می کنند ، زیرا گوشت کوب تکه های موجود را از بین می برد. نکته منفی احتمالی این است که برای مخلوط کردن مواد غلیظ تر باید مقداری مایع اضافه کنید.

هم اکنون خریداری کنید
4
بهترین راه حل برای تهیه غذای اصلی: گوشت کوب دستی 2 سرعته KitchenAid
بلندر KITCHENAID 2-سرعت انتخابی قابل اعتماد برای ساخت حموس مورد علاقه، سوپ، سس گوجه فرنگی، سس خود را و بیشتر است. در حالی که خروجی 180 وات آن نسبت به برخی رقبا عقب مانده است ، هنوز هم قدرت کافی برای ایجاد اسموتی و خرد کردن یخ وجود دارد. بسیاری از داوران متوجه می شوند که این دو سرعت موجود ، بیشترین نیازهای آشپزی و پخت را دارند. شایان ذکر است که برخی از اتصالات پلاستیکی ممکن است با گذشت زمان دچار شکستگی شوند.

10 بهترین گوشت کوب غوطه وری برای آشپزی خانگی

5
بهترین گوشت کوب چند منظوره: گوشت کوب دستی 3 سرعته KitchenAid
KITCHENAID با 3 سرعت بلندر است همه کاره کمی بیشتر از بسیاری از بلندر غوطه وری دو سرعت، اجازه می دهد شما را به سوپ پوره، یخ پیروز شدن، شلاق تخم مرغ و شیر را در داخل قله کرکی، و ریز ریز کردن آجیل و میوه. یک بازوی مخلوط هشت اینچی قابل جابجایی ، آماده سازی وعده های غذایی را ساده می کند ، به خصوص هنگامی که از تهیه سس های آرام و اجاق گاز استفاده می شود. با این حال ، اسپلت ها می توانند در کشتی های کم عمق رخ دهند. کسانی که در فضای تنگ هستند از کیسه ذخیره سازی موجود قدردانی می کنند.

6
بهترین غذای آماده: گوشت کوب دستگیر غوطه وری
Mealthy غوطه وری بلندر ماهرانه خاکستر خواسته آمادگی غذا و کارهای دیگر با سخاوتمندانه موتور 500 وات آن است. از تهیه سوپ های خامه ای گرفته تا سریع خرد کردن پیاز ، این گوشت کوب غوطه وری آشپزها را از همه توانایی ها تحت تأثیر قرار می دهد. یک عملکرد توربو در صورت لزوم باعث افزایش قدرت اضافی می شود. در حالی که فنجان گنجانده شده به اندازه کافی برای تحمل مایعات گرم است ، برخی صاحبان با گذشت زمان متوجه ترک هایی شده اند.

هم اکنون خریداری کنید
7
بلندر کاربرپسند: گوشت کوب BSTY Immionion
گوشت کوب BSTY دست آسان است به جمع آوری، با اجزای آن با کلیک به محل به راحتی. تغییر کردن پیوستها به همین سادگی و ساده است. در ابتدا این نسخه می تواند برای کارشناسی ارشد کمی مشکل باشد. بسیاری از کاربران موتور 500 وات را به اندازه کافی قدرتمند برای انجام وظایف اعم از مخلوط کردن کره بادام زمینی گرفته تا ساخت اسموتی و لرزش پروتئین ، خرد کردن یخ و غیره می دانند.

هم اکنون خریداری کنید
8
بهترین راه حل ها: گوشت کوب دستگیره PowCube
غوطه وری گوشت کوب PowCube دارای یک موتور 500 وات همراه با هشت سرعت، که مقدار زیادی برای ساخت مخلوط های مورد علاقه خود را. گره مخلوط فولاد ضد زنگ مواد را یکپارچه می کند. بسیاری از کاربران تحت تأثیر سوئیچ چراغ LED تحت تأثیر قرار می گیرند ، که به شما این امکان را می دهد تا از زمان روشن شدن دستگاه استفاده کنید. بهتر است از پر کردن ظرف تا ظرفیت کامل خودداری کنید تا در هنگام مخلوط کردن از پاشیدن آن جلوگیری کنید.

هم اکنون خریداری کنید
9
بهترین برای خرد کردن یخ: گوشت کوب LINKChef Immersion
با وجود موتور 300 وات ، گوشت کوب LINKChef Immersion ممکن است به نظر نمی رسد انتخاب اولیه شما برای خرد کردن یخ در ابتدا باشد. با این حال ، این تیغه های یخ خردکننده از جنس استیل ضد زنگ هستند. بسیاری از کاربران متوجه می شوند که این شراب ها ، شیرین ها و سایر محصولات خامه ای را در عرض چند ثانیه از بین می برد. شما می خواهید این میکسر در اسرع وقت کار کند تا لازم باشد که کلید را فشار داده و نگه دارید تا ترکیبات ترکیب شود.

کاربرد گوشت کوب برقی چند کاره

هم اکنون خریداری کنید
10
بهترین گزینه برای فر کردن: گوشت کوب دستی غوطه وری
گوشت کوب شیرین ( Utalent Immersion Hand Blender) دو برابر شیر است به طوری که می توانید با هر فنجان قهوه از شیر غنی و فوم لذت ببرید. موتور 250 واتی به اندازه کافی قدرتمند است که باعث ایجاد میلک لک و غذای کودک نیز می شود. چندین کاربر گوشت کوب غوطه وری را تمیز می کنند زیرا قسمت پایین آن از پایه جدا می شود. ضمیمهها ، با این حال ، می تواند برای حذف مشکل باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>