کسب و کار چند میلیارد دلاری کی پاپ به «مشکل نازی» BTS متکی است.

[ad_1]

مد رایش سوم کی پاپ یک شکست درجه یک است.

بوسه بنفش، یک گروه محبوب دختران کره جنوبی، در آخرین نمونه از یک کمپین در حال انجام برای کم‌اهمیت جلوه دادن نمادهای نازی‌ها به شوک و هیبت – و پول نقد، به گفته گروه‌های حقوق بشری که میلیاردها دلار از کی‌پاپ می‌گیرند، درگیر است. صنعت مسئولیت آنچه را که ادعا می کند عمداً دسیسه ها را تحریک می کند، بپذیرد.

پس از اینکه برچسب گروه، Rainbow Bridge World (RWB)، عکس های تبلیغاتی محصول تعطیلات خود را منتشر کرد، یکی از اعضای گروه، Goeun، واکنشی را برانگیزد برای یک چیز اسپورت که شبیه یک پارتیادلر بود – یک نشان نازی که عقابی را با بال‌های دراز بالای یک صلیب شکسته نشان می‌دهد – با ظاهری شبه جنگی که با متن “نیروی هوایی ایالات متحده” در یک تکه جداگانه تکمیل شده است.

همه اینها بخشی از آن چیزی است که برخی از منتقدان می گویند فرمول هولوکاست برای تبلیغات مگا شهرت پس از BTS در پردرآمدترین بازار آمریکا مقصر شناخته شده است.

خاخام آبراهام کوپر، معاون رئیس و مدیر برنامه جهانی اقدام اجتماعی مرکز سیمون ویزنتال، در بیانیه ای آتشین از The Post گفت: “این بخشی از یک مشکل مداوم است.” “از نمادهای نازی برای به دست آوردن روابط عمومی استفاده کنید، سپس یک عذرخواهی خالی ارائه دهید.”

بر اساس گزارشی در ساوت چاینا مورنینگ پست، زمانی که طرفداران توجه خواننده 22 ساله Purple Kiss را به جعلی مد رسوایی جلب کردند، Goeun چنین عذرخواهی کرد و از برچسب او خواست که در مورد آن تحقیق کند. پس از آن، تصویر اخته شد، نشان نازی با یک عقاب معمولی جایگزین شد و هیچ اثری از نماد آتش زا باقی نگذاشت.

آسیا به طور کلی، اما کره به طور خاص، متاسفانه مشکل نازی ها دارد.

خاخام کوپر از مرکز سیمون ویزنتال به The Post گفت

RWB مستقر در کره جنوبی همچنین از یکی از سایت های طرفدار عذرخواهی کرد و نوشت: «ما صمیمانه از این که نگرانی ها را با بررسی کامل همه لباس ها و لوازم جانبی پوشیده شده توسط این هنرمند در طول عکسبرداری GREETINGS 2022 مطرح کردیم، عذرخواهی می کنیم.

در ادامه این بیانیه آمده است: «مسئولیت این موضوع کاملاً بر عهده ما، آژانس هنرمندان است، زیرا نتوانستیم جزئیات لباس را بررسی کنیم. «ما عمیقاً فکر می‌کنیم که بیشتر مراقب مسائل حساس تاریخی نبوده‌ایم. با توجه به شرایطی که در حین عکاسی پیش آمده، مایلیم به صراحت بگوییم که مسئولیت این حادثه بر عهده هنرمند نیست “- و ما قول دادیم که کارکنان” در آینده به مسائل تاریخی توجه زیادی داشته باشند.”

اما همه افراد mea culpa را نمی خرند.

خاخام کوپر در توییتر با تاکید بر اینکه اینها کمپین هایی که به دقت طراحی شده اند این روزها بیش از حد معمول هستند، او افزود: «حرکات منزجر کننده ارزان برای عموم. بزرگسالانی که @SonyMusic_Kpop را اجرا می کنند دقیقاً معنی نمادهای نازی را می دانند، اما همچنان از آنها استفاده می کنند. اگر یک گروه پاپ از نمادهای ارتش امپراتوری ژاپن در تبلیغات استفاده کند، کره ای ها چه احساسی خواهند داشت؟

در حالی که بوسه بنفش بخشی از سونی نبود، خاخام کوپر – که بعدها توییت خود را تنظیم کنید به طور خاص به نام برچسب RWB – گفت که این حادثه بخشی از یک مشکل موذیانه تر با گروه های بسیار معروف کی پاپ، از جمله رکوردشکنی BTS و GFriend بود.

کوپر، 71 ساله، ادعا می کند که این گروه ها توسط برچسب هایی که می خواهند از بحث و جدل هایی که چنین رسوایی های عمدی دامن می زند، به عنوان پیاده استفاده کنند.

گروه هفت نفره دخترانه Purple Kiss پس از اینکه نشان نازی ها در یک عکس تبلیغاتی منتشر شده توسط برچسب آنها ظاهر شد، درگیر جنجال شده بود. خاخام کوپر به طور انحصاری پس از آشفتگی بوسه بنفش به The Post گفت: “این مربوط به نوجوانان نیست، بلکه مربوط به بزرگسالان اتاق است که همه جنبه های زندگی خود را کنترل می کنند.”
RBW

اوایل سال جاری، ساون از گروه دختران کره‌ای جی‌فریند، به سرعت عکسی را در اینستاگرام حذف کرد که نشان می‌داد یک مانکن پوشیده از لباس نازی‌ها را پس از اطلاع از تاثیرات این تصویر، چسبیده بود و آن را تحسین می‌کرد. برچسب کره جنوبی او، سورس موزیک، از طرف او عذرخواهی کرد و توضیح داد که او اکنون “معنای تصویر را فهمیده” و اضافه کرد که ستاره “بسیار شوکه شد و بلافاصله تصویر را حذف کرد.” [and] او آسیب دیده است و مسئولیت عمیقی برای انتشار چنین تصویری احساس می کند[s]”

خاخام کوپر عمیقاً از این اتفاق شوکه و ناامید شد، به ویژه پس از اینکه آژانس حقوق بشر مستقر در لس آنجلس به کره جنوبی سفر کرد تا با هنرمندان پشت بزرگترین گروه های کی پاپ ملاقات کند.

خاخام کوپر به طور انحصاری پس از آشفتگی بوسه بنفش به The Post گفت: “این مربوط به نوجوانان نیست، بلکه مربوط به بزرگسالان اتاق است که همه جنبه های زندگی خود را کنترل می کنند.”

وی افزود: «آسیا به طور کلی، اما کره به طور خاص، متأسفانه مشکل نازی ها دارد.

این یک رویداد مجزا در دنیای بسیار محبوب کی پاپ نبود، که تاج آن گروه پسرانه BTS است که تنها تا امسال با سونی همراه بود. در سال 2018، جیمین یکی از اعضای گروه تی شرتی پوشید که تصویری از ابر قارچ های هسته ای در حال افزایش را بر فراز هیروشیما، شهری ژاپنی که توسط بمب هسته ای پرتاب شده توسط ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم با خاک یکسان شده بود، به تن داشت. این حادثه منجر به لغو کنسرت زنده تلویزیونی توسط یک ایستگاه ژاپنی شد.

یک هفته بعد، این گروه پس از استفاده از کلاه های سبک نازی برای یک عکسبرداری دوباره مورد انتقاد قرار گرفت.

سونی موزیک انترتینمنت (ژاپن) نیز در سال 2016 پس از پوشیدن لباس های نظامی گروه دختر ژاپنی Keyakizaka46 که یادآور لباس های دوران نازی ها بود، عذرخواهی کرد. سونی در بیانیه ای ترجمه شده به زبان ژاپنی که در وب سایت خود منتشر شده است، گفت: «ما از صمیم قلب برای توهین … به دلیل عدم درک ما عذرخواهی می کنیم. ما این حادثه را جدی می‌گیریم و برای جلوگیری از تکرار چنین حادثه‌ای در آینده تلاش خواهیم کرد.»

سونی موزیک و RWB به درخواست های The Post برای اظهار نظر در مورد اتهامات کوپر پاسخ ندادند.

خاخام خاطرنشان کرد که GFriend و BTS هر دو توسط Big Hit Entertainment اداره می شوند، یک شرکت کره جنوبی که فقط 7.6 میلیارد دلار در سال گذشته عرضه کرده است.

خاخام کوپر در اوایل سال 2021 در دیلی بیست نوشت: “شرکت های مدیریت کی پاپ یک مشکل جدی دارند: آنها نژادپرستی و نئو نازیسم را برای افزایش رتبه بندی اتخاذ می کنند.” احتمالا حرکت را اختراع نکرده است. هر جنبه ای از زندگی K-idol تحت کنترل است [many layers]”

خاخام کوپر به The Post گفت که با حدود 100 میلیون طرفدار کی پاپ در سراسر جهان، طبق داده های بنیاد کره ای برای سال 2021، این گزارش ارائه می شود و این ژانر را با “یک دستگاه خودپرداز، چیزی بزرگ که کره جنوبی را روی نقشه قرار می دهد” مقایسه کرد.

پارتیادلر، نماد نازی عقاب با صلیب شکسته، پس از یک واکنش فرسوده شد.
پارتیادلر، نماد نازی عقاب با صلیب شکسته، پس از یک واکنش فرسوده شد.
توییتر / @RBW_PURPLEKISS

«برای شروع، این وظیفه است که شش میلیون یهودی کشته شده در اردوگاه های مرگ نازی ها در طول جنگ جهانی دوم را تحقیر نکنیم. خاخام کوپر برای دیلی بیست نوشت: مسئولیت تحریک نئونازی های نژادپرست امروزی نیست.

موارد جسورانه – و آشکار – اجراکنندگان عالی رتبه که با نمادهای قدرتمند نازی ژست گرفته اند، برای خاخام کوپر عمیقاً نگران کننده است. او گفت: «در مورد کره جنوبی، بزرگسالان حاضر در اتاق دقیقاً می دانند که چه می کنند. و در این مرحله، آنها فکر می کنند، “چه راهی بهتر از ژست گرفتن با نمادهای نازی برای دریافت تبلیغات رایگان؟”

“آنها در این مرحله به این فکر می کنند، “چه راهی بهتر از ژست گرفتن با نمادهای نازی برای دریافت تبلیغات رایگان؟”

خاخام کوپر

در حالی که او اعتراف کرد که “مکان هایی در آسیا وجود دارد که صلیب شکسته معنایی ندارد [as] آنها این آموزش را ندارند “، صنعت موسیقی بین المللی در این دسته قرار نمی گیرد.

او گفت: «وقتی در مورد پدیده ای جهانی به نام کی پاپ صحبت می کنید، به هیچ وجه نمی توانید آن را داشته باشید. “شما می خواهید یک پدیده جهانی باشید و از برندهای جهانی سودهای هنگفتی به دست آورید و سپس وقتی به این رفتار خود بی اعتنایی کردید، بدانید که از آن تبلیغات خواهید کرد.”

خاخام کوپر همچنین معتقد است که بعد از آن هیچ ترحم واقعی وجود ندارد، زیرا “عذرخواهی بی معنی است”.

خاخام کوپر با اشاره به ترفند ارزان عنوان عنوان گفت: “این فقط راهی است برای فشار دادن یک دکمه در یک میدان شلوغ برای جلب توجه.” اگر شرکت‌ها نگران بودند که این امر بر کاهش دلار آنها تأثیر بگذارد، یا اگر رهبران سیاسی یا رسانه‌ها می‌گفتند «توقفش کن»، متوقف می‌شد». خیلی ناراحت کننده است.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortturkuaz korsan taksibirthday giftkameralı su tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenmeYabancı Dizi İzle