پیش فروش برج های منطقه 22 به چه صورت است؟ چطور انجام می شود؟

در ادامه چند مورد از این پروژه ها را برای شما معرفی و سپس شرایط پیش فروش آن ها را توضیح خواهیم داد. فراموش نکنید با پیش خرید هر کدام از واحدهای منطقه22 چیتگر به راحتی می توانید صاحب امتیاز یک خانه در بهترین منطقه شوید.

پروژه شهید خرازی سپاه

یکی از پروژه های در حال احداث در منطقه 22تهران پروژه شهید خرازی سپاه است که اجرای آن بر عهده تعاونی مسکن خرازی سپاه قرار گرفته است. این پروژه در تعداد طبقات 17تا 30 طبقه ساخته شده اند که در کدام از طبقات در 6 یا 8 واحد طراحی شده است. متراژ هر کدام از واحد ها 112، 117 و یا 120 متری خواهد بود که دارای قیمت های مختلفی نیز هستند.

برج های شهید خرازی سپاه دارای منظره بسیار زیبایی هستند چرا که دریاچه چیتگر در دید ساکنین واحدها قرار می گیرد. به دلیل ویوی مناسب این پروژه، تا حدودی قیمت آن ها بالاتر از قیمت سایر واحدهای منطقه 22 است.

بررسی وضعیت پیش خرید پروژه شهید خرازی سپاه

واحدهای احداث شده در پروژه شهید خرازی در اولویت فروش به کارکنان سپاه است اما نقل و آن آزاد بوده و هر مالک می تواند به صورت رسمی در تعاونی سپاه آن را به غیره واگذار کند. در این پروژه هر خریدار مبلغ مشخصی را بر حسب متراژ واحد پرداخت می کند وصاحب یک امتیاز می شود.

پس از دریافت واریزی اولیه، تعاونی برای هر خریدار یک دفترچه اقساط به روزرسانی می کند که تعداد هر قسط و مبلغ آن بر حسب متراژ واحد متغیر است. با پرداخت به موقع اقساط امتیاز خود را افزایش داده و بر حسب این امتیاز می توانید صاحب واحد در طبقه و یا بلوک دلخواه شوید. اطلاعات بیشتر در لینک زیر:

https://www.baharnews.ir/news/267527/بررسی-میزان-رقم-پیش-فروش-برج-های-منطقه-22-تهران-کسب-اطلاعات-این-زمینه

 

پروژه نارنجستان 3

تعاونی ابنیه آکام که یکی از تعاونی های فعال در زمینه احداث پروژه های مسکونی است، در حال ساخت پروژه نارنجستان 3 است. این پروژه در امتداد بلوار شهید خرازی قرار گرفته و از این بابت موقعیت مکانی مناسبی را دارا است.

بررسی شرایط پیش فروش پروژه نارنجستان 3

واگذاری این واحدها اینگونه است که در ابتدا یک مبلغ علی الحساب به خریدار اعلام می شود. حال بر اساس خوش حسابی خریدار در پرداخت اقساط، به او امتیاز داده می شودکه بر اساس این رتبه بندی خریدار قدرت انتخاب واحد برای خود را خواهد داشت.

برای این پروژه ها مبلغ 2 میلیون و 850 هزار تومان قیمت زمین و مبلغ 4 میلیون500 هزار تومان به ازای هر متر مربع واحد ساخته شده اعلام شده است. همان طور که گفتیم این مبالغ علی الحساب هستند یعنی ممکن است بر حسب ضریب مرغوبیت واحد تحویلی، به قیمت آن افزوده شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>