چرا روش های رایگان برای بدست آوردن یوسی در بازی پابجی موبایل مناسب نیستند؟

ارز رایج یا همان پرداخت درون برنامه ای بازی پابجی تحت عنوان یوسی شناخته می شود که شما از طریق آن می توانید سطح بازی خود را ارتقا دهید ، در رقابت های خاص شرکت کنید و… این بخش از طریق استور در این بازی به شما نمایش داده می شود که با خرید آن هیجان بازی برای شما چندین برابر خواهد شد .

از چه روش هایی می توانیم یوسی را به دست آوریم؟

خرید یوسی به دو روش امکان پذیر است : ۱_ خرید رایگان یوسی ۲_ خرید پولی یوسی

معمولا گیمر ها از روش رایگان برای بدست آوردن یوسی استفاده نمی کنند چون در این روش علاوه بر این که باید زمان زیادی توسط شما صرف شود ، زحمت بسیار زیادی نیز برایتان خواهد داشت و با همه این ها در انتها یوسی بسیار کمی در اختیارتان قرار گرفته می شود .

ما در این بازی با رقیبان حرفه ای رو به رو هستیم بنابراین زمان برایمان بسیار مهم است پس از روش دوم یعنی خرید پولی یوسی استفاده می کنیم تا در کمترین زمان ممکن به بیشترین مقدار یوسی دست یابیم . خرید یوسی در این بازی به صورت پرداخت دلار انجام می پذیرد و چون در ایران امکان پرداخت دلار وجود ندارد ما از سایت های واسطه استفاده می کنیم ‌. البته برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص قبل از مطالعه مقاله می توانید به لینک زیر نیز مراجعه کنید:

https://delbaraneh.com/web-browsing/%d8%aa%d9%87%db%8c%d9%87-%d9%88-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d9%88%d9%84-%d9%be%d8%a7%d8%a8%d8%ac%db%8c/

ما به دنبال روشی هستیم که بتوانیم از طریق آن در سریع ترین حالت ممکن به یوسی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشیم زیرا در غیر این صورت متاسفانه توسط رقیبان از بازی حذف خواهیم شد . پس اگر بخواهید تمام وقتتان را صرف تهیه یوسی از طریق روش های رایگان کنید بدون شک جزو بازنده های بازی خواهید بود .

از این رو توصیه می کنیم حتما به سایت … مراجعه کنید تا با اطمینان خاطر بتوانید در کم ترین زمان ممکن به یوسی قابل ملاحظه ای دست یابید و با قدرت به نبرد بپردازید و لذت و هیجان بازی را برای خود چند برابر کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>