چطور می توانیم ویباکس فورتنایت را به دست آوریم؟

ماموریت های روزانه را انجام دهید.

برای این روش حتما باید مود Save the World بازی را انجام دهید. در این مود ماموریت‌هایی به شما داده می‌شود که با انجام آن ها می‌توانید مقادیر مختلفی ویباکس به دست بیاورید. هر ماموریت مقدار متفاوتی دارد که بعضی اوقات خیلی زیاد به نظر نمی‌رسد اما با انجام همه‌ آن‌ها میزان قابل توجهی پول به دست خواهید آورد.

چالش‌های Battle Pass را به انجام برسانید

اگر مود  Save the World را هم بازی نمی‌کنید، راه دیگری خواهید داشت که مقداری (ویباکس)به دست بیاورید و این موضوع با انجام چالش‌های فصلی قابل انجام است. البته اگر هزینه کرده باشید و  Battle Pass را خریده باشید، چیزهای زیادی در طول چالش‌ها و ویباکس بیش‌تری هم نسیبتان می‌شود.

کاربران در طول چالش‌های مخصوص به خود، هم ویباکس به دست می‌آورند و هم این که می‌توانند امکانات مختلفی که باید به صورت کلی آن‌ها را خریداری کرد را به دست بیاورند. تفاوت بین بازیکن‌هایی که Battle Pass خریداری کرده‌اند با بازیکن هایی که پول آن ‌را پرداخت نکرده‌اند، در تعداد چالش‌هاست که برای کاربران رایگان تنها سه چالش در طول هفته است که همه‌ آن‌ها نیز شامل ویباکس نمی‌شود.

 

https://article.tebyan.net/475155

 

بازی کردن بخش داستانی و Storm Shield

 با پیشرفت در بخش داستانی بازی و باز کردن Storm Shield Defenses نیز می‌توانید ویباکس رایگان دریافت کنید. با بازی کردن این بخش می‌توانید حداقل ۱۰۰ V-Buck رایگان دریافت کنید که خوشبختانه قابل تکرار است و می‌توان هر از گاهی با تجربه دوباره آن همین میزان ویباکس به دست آورید.

پیگیری چالش‌ها

پس از به اتمام رساندن مراحل اولیه، چالش‌های بازی تازه در اختیارتان قرار می‌گیرند که با پیگیری و آزاد کردن هر کدام از آن ها می‌توانید ۵۰ V-Bucks رایگان دریافت کنید. مزیت پیگیری چالش‌ها نیز این است که شما برای آزاد کردن آن ها نیازی به انجام کارهای عجیب و غریب ندارید و تنها می‌توانید با تکرار یک سری کار خاص به راحتی ۵۰ V-Buck از بازی بگیرید.

ارتقای کالکتور بوک

به لطف این مهارت ویژه شما می‌توانید آیتم‌های خود را درون یک کالکتور بوک بریزید و آن‌ها را آرشیو کنید. هر چه این کار را بیشتر انجام دهید و آیتم‌های متفاوت‌تری در کالکتور بوک خود جمع آوری کنید، به مرور سطح کالکتور بوکتان ارتقا می‌یابد. زمانی که سطح این کالکتور بوک به ۶ برسد، فورتنایت به شما ۵۰۰ V-Buchks (ویباکس) رایگان هدیه خواهد داد.

خرید با  با پول واقعی دلار در فروشگاه

با خرید بتل پس 1500 ویباکس به شما داده می شود و اگر به تایر 100 برسید هر فصل به شما 1500 ویباکس جایزه می دهد. این در حالی است که حتی اگر بتل پس هم نداشته باشید، 200 ویباکس رایگان می گیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>