10 فیلم های ورزشی برای تماشای در حالی که ما منتظر زنده ورزشی برای بازگشت

طرفداران ورزش به راحتی حوصله است. در حال حاضر ترکیب است که با عدم حضور طولانی مدت از ورزش و شاید شرایط قرنطینه با خانواده. ناگهان شما یک لعنت وحشت را در دست خود. به جای ناجور حل و فصل در برخی از نوابغ فیلم های ورزشی به تصویب زمان. وجود دارد مقدار زیادی از آنها را, اما در اینجا ما با چوب ده که برای ما نشان دهنده برخی از بهترین و سرگرم کننده ترین از همه زمان.

قطعا وجود دارد برخی از حذفیات از این لیست از جمله رودی, ارابه آتش, Foxcatcher, کشتی گیر, Pride of the Yankees, علی, معجزه و دیگران — احساس رایگان برای اضافه کردن آن به لیست های شخصی شما — اما ما تا به حال برخی از معیارهای. ما می خواستیم به تمرکز بیشتر بر روی ورزشکاران از داستان در اطراف آنها. که متاسفانه به سمت چپ خاموش Moneyball. ما همچنین می خواستم برای رفتن برای ارتباط بسیار مسن فیلم و یا فیلم مورد کمتر ورزش محبوب رو بوت. این بدان معنا نیست که آنها خوب نیست. شما باید به حفاری های عمیق تر و پیدا کردن همه آنها را. خدا می داند که وقت داشته باشید.

ما همچنین می خواهم به ارائه یک لوح در ادای احترام به رفتگان به تازگی Max Von Sydow: پیروزی. همچنین این ستاره کسی از لیست ما زیر و یک جهنم از یک فوتبال-اسلش-جنگ فیلم. ببینید شما در حال حاضر نه فیلم برای لیست خود را حتی قبل از اینکه شما به عنوان خوانده شده ما 10. از آن لذت ببرید!

Caddyshack

ورزشی, کمدی هرگز بهتر از این گلف کلاسیک. آن را مضحک و خنده دار و پر از کمدی ستاره های بزرگ از جمله بیل موری, Ted, شوالیه, Rodney Dangerfield و چوی چیس. این فیلم که تنظیم صحنه برای ورزش های دیگر کمدی مانند هاکی, لیگ برتر, Talladega Nights و گیلمور مبارک.

او بازی کردم

اسپایک لی long love affair با بسکتبال است که به خوبی مستند با حضور ثابت او در نیکز بازی. در یک پیچیده و دراماتیک طرح لی فیلم ستاره سابق NBA ستاره ری آلن به عنوان یک جوان بسکتبال چشم انداز استقبال توسط فرماندار alma mater. او ارائه می دهد آزادی آلن پدر (دنزل واشنگتن) از زندان به عنوان انگیزه.

میدان رویاها

این جارو بیس بال کلاسیک لمس است و به زیبایی شات (متنوع تر از نسخه رابرت ردفورد را طبیعی). کوین کاستنر که بازی لیگ کوچک بیس بال ستاره در یکی از بهترین او در بسیاری از ورزش با مضمون اجرای (Tin Cup, برای عشق بازی, پیش نویس روز, Fastball) به عنوان یک شیرین پرتره چگونه ورزش لینک پدران و پسران.

گاو خشمگین

رابرت دنیرو برنده یک جایزه اسکار برای تجسم خود را از Jake LaMotta, یک باطل و احساسی فرار جایزه جنگنده در 1940s. کارگردانی مارتین اسکورسیزی این است که یک چشم انداز بسیار تیره تر از بوکس از دیده می شود در فیلم های دیگر مانند یک نیز در این لیست. درخشان سیاه و سفید تصویر از اسکورسیزی دید از انواع شخصیت های ما در فیلم های دیگر این سلف به مانند فیلم کلینت ایستوود در Million Dollar Baby.

با کف دست زدن شات

با وجود هاکی نیست که یکی از سه بزرگ ورزشی جهان, این فیلم یکی از محبوب ترین فیلم های ورزشی در تمام دوران است. با بازیگری پل نیومن در این فیلم کمدی به تصویر می کشد جزئی لیگ هاکی تیم با استفاده از سختی و عزم و اراده نه تنها به نفع خود بازی اما بالابر ارواح یقه آبی شهر که در آن بازی می کند در میان تهدیدات از کارخانه اخراج. همچنین آن را به عنوان جهنم خنده دار.

لیگ خود را

تعداد بسیار کمی از فیلم نقل قول کرده اند شده است به عنوان به عنوان تکرار تام هنکس “در هیچ گریه در بیس بال” از پنی مارشال محبوب کلاسیک در مورد زنان بیس بال حرفه ای در زمان جنگ. هنکس خنده دار است به عنوان مست سابق ballplayer coaxed به مربیگری لیگ و رابطه بین خواهر جینا دیویس و Lori Petty کمک می کند تا درایو یک داستان است که شامل اجرای برنامه توسط Rosie o’donnell و مدونا.

راکی

این فیلم که راه اندازی افسانه ای رشته بوکس فیلم های برنده جایزه اسکار برای بهترین تصویر و تبدیل سیلوستر استالونه به نام خانواده. ریگ و دلگرم کننده داستان فیلادلفیا بوکسور Rocky Balboa تعجب آور است با عمق واقعی و بیش از صحنه های مبارزه مانند بسیاری از دنباله. اما ما واقعا دوست دارم Rocky III و Rocky IV اگر ما صادق بودن.

Hoop Dreams

این مستند جذاب دو جوان توپ بازیکنان در دبیرستان در تلاش خود را برای رسیدن به NBA. به عنوان یک داستان از خانواده و بی عدالتی در جامعه به خصوص برای فقیر آفریقایی بچه ها مانند آنهایی که در این فیلم است. آن را نگاه شگفت انگیز در دنیای واقعی ورزش در ورید بزرگ دیگر ورزشی, فیلم های مستند مانند Murderball و زمانی که ما پادشاهان.

Bull Durham

کوین کاستنر دیگر طول می کشد به نوبه خود در بازی بیس بال در این زمان به عنوان زمان گیر سقوط Davis, استخدام خود را برای قو ترانه دورهام گاو نر به مربی جوان پارچ “Nuke” LaLoosh (تیم رابینز) در راه خود را به رشته. این فیلم همچنین ستاره سوزان ساراندون به عنوان گریز از مرکز آنی که آموزگار Nuke در این راه از قلب در حالی که در نهایت سقوط برای دیویس. این فیلم با بسیاری از می خندد و یک تن از قلب است.

روروک مخصوص بچه ها کوچک

نشاط بخشی, فیلم های ورزشی مانند به یاد داشته باشید تیتان و شکوه جاده مدیون وجود خود را به روروک مخصوص بچه ها کوچک را, احساس خوب, داستان در یک شهر کوچک ایندیانا تیم دبیرستان و مربی نورمن دیل (Gene Hackman) که شطرنجی گذشته را تهدید می کند این تیم چشم انداز. Hackman است درخشان به عنوان دلسوز اما سخت دیل, اما از آن است که دنیس هاپر که دزد نشان می دهد که بسکتبال دوست شهر مست و پدر یکی از بازیکنان تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>