$1,200 محرک بررسی دقیق مقدار مورد نیاز برای ساخت یک گیوتین ظاهرا

برای بزرگنمایی کلیک کنید What a weekend project! - STEPHANIE ROGERS / FLICKR

بهار معلق است! آن را در نهایت با زیبا, خارج, دوباره, رو به آفتاب و هوای معتدل و دیدن که چگونه همه چیز را در همه جا بسته است در حساب از جهانی همه گیر شما احتمالا در حال حاضر بدست گرفتار در تمام حیاط کار شما احتمالا می تواند انجام دهد. در حال حاضر چه ؟

ممکن است پیشنهاد ما شروع به کار بر روی یک پروژه جدید ؟ به طور خاص: شاید شما باید به ساخت یک گیوتین!

تعجب از مهندسی است که با این وجود در تهیه توانایی های خود را از جو به طور متوسط یک گیوتین است یک دستگاه است که بسیاری از اهداف از برش باگت ساندویچ در نیمه, به عنوان سنت لوئیس ” را دودستی آبجو را به تازگی برای یک روز باستیل جشن و یا همچنین برای استروژن بسیار موثر ثبت نام یک نارضایتی نخبگان حاکم مردم از قرن 18 فرانسه آموخته مدت کوتاهی پس از این اقدامات است که منجر به جشن روز باستیل در وهله اول.

اما چگونه می تواند یک هزینه مواد برای چنین یک بازی سرگرم کننده صفحه اصلی پروژه در این روز از کمربند سفت و همه گیر? پول تنگ است, مردم به طور فزاینده ای بیکار و اقتصاد ما این است که به سرعت در حال سنگ زنی به توقف در coronavirus و مستندات آن را گرفت به سرعت گسترش آن. در جایی که پول برای این پروژه رفتن به می آیند ؟

خوشبختانه کشور ما را عاقل و خیرخواه رهبران آن دیده می شود مناسب برای برش اکثریت قریب به اتفاق ما یک بررسی برای $1,200 در تلاش برای تحریک اقتصاد. و در یک سکته مغزی شانس برای طرفداران, در خانه, گیوتین که فقط اتفاق می افتد به مقدار دقیق اینترنت می گوید آن را هزینه برای ساخت یک.

آیا به حرف ما برای آن را برای خودتان ببینید:

برای بزرگنمایی کلیک کنید screenshot_2020-04-01_at_2.37.07_pm_-_display_2_-_edited.png

مقدار دلار می آید از یک 2012 معاون مقاله با عنوان بهترین راه برای اجرای ستمگران?, و آن ادعا می کند که هزینه یک گیوتین دقیقا همان مقدار خود ما مراقبت از رهبران دولت باید تلقی ما قادر به دریافت خواهید کرد در این زمان نیاز است.

“ساختمان یک گیوتین در اطراف هزینه $1,200 چوب و سخت افزار ابزار شامل” مقاله متحده است. “اضافه کردن چند دلار است که اگر شما می خواهید به دلال محبت آن را با رنگ پد برای سفت تخت و یک سبد به سر.”

نه این که ما در واقع می خواهم با استفاده از آن برای گرفتن هر گونه سر و یا هر چیزی!! این فقط به معنای یک پروژه سرگرم کننده و نه یک ابزار برای مردم را به استفاده از در برابر فساد طبقه حاکم به عنوان مورد در فرانسه. خود ما فدرال دولتی پاسخ به این زمان همه گیر است و بدیهی است که رفتن بزرگ — ما در حال حاضر شماره 1 در جهان تا آنجا که به تایید موارد نگران هستند (شماره 1 خوب است درست است ؟ ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!). چه شکایت می تواند ما حتی نیاز redressed?

در ضمن در بخش خصوصی ثروتمندترین مرد مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس که به طور متوسط حدود 230,000 در سود هر دقیقه نوع به اندازه کافی برای راه اندازی یک کمپین crowdfunding درخواست عمومی برای زمین در پول خود را برای کمک به کارگران و کسانی که به هر دلیل گیج کننده در حال حاضر قابل توجه (چه ناسپاس).

در ضمن در سطح ایالت میسوری مقامات مفید اطمینان ما همه در یک نشست خبری فقط امروز که هر چند آنها هنوز هم نمی خواهید برای قرار دادن دولت در مقام مستند به عنوان تقریبا هر دولت دیگر در کشور است — از جمله لعنتی فلوریدا برای تماشا خاطر و به عنوان کارشناسان بهداشت و درمان باید التماس آنها را به انجام آنها هستند “به طور مداوم reevaluating و نگاه کردن به همه گزینه های ممکن است.” دیدن آنها به دنبال ما!

بدون این هیچ ربطی به با هر یک از آن. این فقط یک پروژه سرگرم کننده برای نگه داشتن ما را اشغال کردند در حالی که ما مراقبت از اربابان ادامه به انجام آنچه برای ما.

صادقانه!

دانیل هیل بود RFT موسیقی ویرایشگر تا او را خاموش گذاشته بود دو هفته پیش و در حال حاضر او فقط حاضر به ترک بنابراین هیچ مقدار از شکایت در مورد این مقاله را دریافت کنید او را به دلیل اخراج او در حال حاضر بود. او را دنبال کنید در توییتر @rftmusic.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>