1,300-ظرفیت ‘افزایش سردخانه’ مراحل پایانی در St. Louis County

برای بزرگنمایی کلیک کنید Rabbi Mark L. Shook, Chaplain Coordinator for the St. Louis County Police, points through the visitation window at the Dignity Transfer Center. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • خاخام Mark L. را تکان داد, روحانی هماهنگ کننده St. Louis County Police, نقاط از طریق ملاقات پنجره در شأن و انتقال مرکز.

نوسازی یک انبار خالی برای ایجاد یک آلاینده “افزایش سردخانه” تقریبا انجام شده است.

در عقب یک مطلوب و صنعتی در زمین شهر فقط در سراسر رودخانه میسوری از سنت چارلز کارگران شده اند مقاوم سازی فضا با فیلتر هوا, سیستم, قفل, قلم برای شخصی مرده بود و محافظت شده توسط St. Louis County police and a funeral-خانه مانند اتاق ملاقات که در آن خانواده خواهد بود قادر به نگه داشتن خدمات و به دنبال از طریق یک پنجره در از دست بستگان با خیال راحت موجود در طرف دیگر.

روز جمعه به خبرنگاران اجازه داده شد در داخل برای اولین بار به دیدن یک پروژه است که تقریبا غیر قابل تصور در مفهوم آن.

باید موقت سردخانه به نام کرامت انتقال مرکز به آن معنی است که موجود morgues در حال تاخت و تاز و ظرفیت در بیمارستان ها و خانه های مراسم تشییع جنازه دیگر به اندازه کافی برای نگه داشتن مرده است.

“امید است هرگز استفاده از این ساختمان اما ما باید مسئولیت برای آماده سازی” شهرستان می گوید: در انتشار اخبار در مورد این پروژه است.

 

برای بزرگنمایی کلیک کنید Officials say they hope they'll never have to use the temporary morgue. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • مقامات می گویند آنها امید آنها هرگز مجبور به استفاده از سردخانه موقت.

این مجموعه عظیم است. دهانه آن 29,000 فوت مربع است که بیش از نصف اندازه یک زمین فوتبال است. وجود دارد اتاق را برای 1,300 بدن. که در آن کارگران ساختمانی تحت فشار قرار دادند یک cartful از بیل تا بارگذاری حوض در عقب ساختمان را تبدیل به ورودی که در آن مرده انجام خواهد شد در داخل یک گریم وظیفه را به انجام با کمک گارد ملی میسوری واحد است.

St. Louis County است که به ساخت 2 میلیون دلار پروژه — پول آن را امیدوار خواهد پرداخت توسط فدرال امداد رسانی بودجه — اما آن را نیز می تواند مورد استفاده جوامع اطراف آن از جمله سنت چارلز جفرسون و فرانکلین شهرستان و همچنین شهرستان سنت لوئیس.

هر گونه نیاز به تسهیلات احتمالا نتیجه یک همگرایی از چالش است. در طول زمان عادی به طور متوسط 28 نفر هر روز در St. Louis County, بیشتر از عوامل طبیعی و یا مسائل پزشکی. نیز وجود دارد که قتل و خودکشی مصرف بیش از حد ترافیک و حوادث است. دست زدن به حتی مقدار استاندارد از مرگ می تواند تبدیل به یک فشار با توجه به COVID-19 مقامات می گویند. اقدامات احتیاطی در خانه های مراسم تشییع جنازه می تواند خدمات و یا خانواده ممکن است بخواهید صبر کنید تا زمانی که خارج از شهر بستگان مجاز به سفر در. کارهای عقب افتاده می تواند فرم.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Workers tinker with fans inside the Dignity Transfer Center. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • کارگران سرهم بندی کردن با طرفداران در داخل کرامت انتقال مرکز.

پس از آن نه تنها علاوه بر این از COVID-19 مرگ و میر بلکه تلخ و دشوار تدارکات حضور برای کسانی که می میرند تحت هیچ شرایطی در حال حاضر که همه چیز را سخت تر برای به انجام رساندن. هنوز هم تعداد افراد کشته شده توسط coronavirus است کارت های وحشی. چوب خط حساب کردن را افزایش می دهد هر روز. پس از 67 سال جودی Wilson-گریفین شد اولین کسی که در سنت لوئیس شهرستان و منطقه به مرگ این ویروس در 20 مارس وجود داشته است یکی دیگر از 69 کشته و بیش از 2000 تایید موارد با توجه به شهرستان آمار در روز جمعه بعد از ظهر. دولت در آخرین شماره شامل 165 کشته و بیش از 5,200 تست مثبت.

در سردخانه موقت طیف گسترده ای از شرکای منطقه و بیمارستان و مقامات منتخب خانه های مراسم تشییع جنازه آتش بخش نیروهای پلیس و روحانیت باید همکاری را در بهترین راه کار این مرکز اگر آن را فشرده به عمل است. وجود دارد برنامه های در محل برای اطمینان از اعتقادات مذهبی و آداب و رسوم در حال جایگزین شدن است. این ساختمان خواهد بود امن و اعضای خانواده های که ساخته شده اند قرار ملاقات خواهد بود که تنها افرادی که مجاز به وارد کنید. پرسنل را در لباس پوشیدن حرفه ای برای اضافه کردن یک سطح از احترام است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Dr. Mary Case, St. Louis County medical examiner. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • دکتر مریم مورد St. Louis County medical examiner.

روز جمعه یک کوارتت از دیدار نمایندگان روزنامه نگاران که وارد بررسی برنامه. آنها شامل St. Louis County Medical Examiner مریم مورد خاخام علامت را تکان داد که نیروهای پلیس و روحانی شهرستان حمل و نقل و عمومی این نسخهها کار مدیر دیانا Venker و رابرت Lonning که بیش از 40 سال در خدمات مراسم تشییع جنازه.

آنها توضیح داده شده مراحل را برای درمان مرده و خانواده خود را با عزت تا آنجا که ممکن است. صحبت در مورد آنها هشت مختلف کشیش که در دسترس خواهد بود و چراغ راه را به اتاق خصوصی برای خانواده ها. خاخام را تکان داد تضعیف کنار یک پرده از یک پنجره به نشان می دهد که در آن خانواده ها قادر خواهد بود به همکار از طریق بستگان خود و خداحافظی.

در حال حاضر آن است که همه فرضی. شاید موجود morgues بیمارستان ها و خانه های مراسم تشییع جنازه قادر خواهد بود که مسئولیت رسیدگی به تمام مرگ و میر. اما شاید نه.

خارج ساخت و ساز ادامه داد: در یک 29,000 فوت مربع 2 میلیون دلار تسهیلات است که هیچ کس می خواهد به استفاده از.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Workers roll a cart up a loading dock where bodies would enter the morgue. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • کارگران رول سبد خرید تا بارگیری اسکله که در آن بدن خواهد وارد سردخانه.


ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

 • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
 • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>