15.5 درصد از میسوری توییتهایی طول بیماری همه گیر در مورد الکل


پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020

ارسال شده توسط Jaime درده روز شنبه, مه 2, 2020 در 1:47 PM

برای بزرگنمایی کلیک کنید Sip 'em if you got 'em. - PAUL SABLEMAN / FLICKR

ما می دانستیم که مردم در میسوری عاشق الکل خود را, اما ما نمی دانم تا به امروز که دوست داشتم آنها را به صدای جیر جیر در مورد آن بیش از حد.

با توجه به یک گزارش از LawnStarter.com کامل 15.5 درصد از توییت از Missourians از زمان شروع این بیماری همه گیر در اینجا شده است در مورد الکل. و تمیز کردن نوع آشامیدنی نوع است.

در حالی که مردم از کشورهای دیگر هستند تویت خود را بسیار مهم سیاسی نظرات ما در اینجا به tweeting در مورد چیزهایی مانند “است liquor store هنوز باز است ؟” و “دنگ و سگ و آبجو سرد هستند.”

اما ما تنها دوازدهم در لیست آمده است که ذکر الکل بیشتر در طول این بحران است. مین است که در بالای لیست با 20.33 درصد است. خانواده باید واقعا خسته وجود دارد.

اگر شما در میسوری و شما نیاز به دلیل دیگری به نکته عقب Quarantini لطفا این مجازی یک ساعت یک مبارک و جرعه بر دوستان. Sip در.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

برچسب ها: coronavirus COVID-19, اپیدمی, St. Louis, میزوری, نوشیدن الکل, نوشیدنی, تصویر,

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>