163 جانبازان گور شده واقع در Smokies. یک پایگاه داده جدید است که کمک به آنها افتخار

از انقلاب آمریکا به جنگ ویتنام بی شماری Tennesseans باید زندگی خود را قربانی برای ایالات متحده است. برخی از آنها به یاد با عجیب سنگ قبر — دیگران را با سنگ کوچک مارک گورهای خود.

اما مهم نیست که چه جو Emert گفت ناکس اخبار “ما فقط می تواند هرگز فراموش نکنید که ما جانبازان است.”

Emert است که یک سازمان برای یک پروژه راه اندازی در ماه ژانویه به کشف و سند جانبازان به خاک سپرده شد در کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی در هر دو ایالت تنسی و کارولینای شمالی طرف.

تا کنون کسانی که درگیر با این پروژه را در بر داشت 163 جانبازان دفن در گورستان که نقطه پارک. این گروه با تکیه بر کمک به ادامه اضافه کردن نام به یک پایگاه داده جدید.

یک پروژه مشترک

این پروژه آغاز شده و پس از Emert یک نسل ششم ساکن Blount County, سخنرانی در تنسی جانبازان انجمن کسب و کار در مریویلل با توجه به انتشار اخبار.

Emert یک عضو از سیستم پارک های ملی مشورتی هیئت مدیره و رئیس جمهور سابق از شرق تنسی تاریخی جامعه است.

پس از سخنرانی خود کسی پرسید اگر وجود دارد یک لیست از جانبازان به خاک سپرده شد در پارک ملی. و پس از بحث و گفتگو با پارک مقامات Emert گفت: او متوجه شد که چنین لیستی وجود داشته است.

Emert در ارتباط با فرانک مارس co-نویسنده کتاب در مورد گورستان در Smokies. قبل از آن یک پارک ملی جوامع کوچک رونق در کوه.

شیلا ایوانز یک عضو از دختران انقلاب آمریکا در بدسم نوجوان شهرستان و همین Casada از Bryson City گورستان شد و سپس لوپ در.

این گروه تشکیل شد و با کمک از سازمان های محلی این پروژه در جریان است.

فقط “اولین چاقو در آن’

Casada و ایوانز به رهبری تلاش ها برای شناسایی جانبازان در کارولینای شمالی و تنسی.

“ما تا به حال یک ایده و پس از آن ما شروع به دنبال در های مختلف نظامی ضبط منابع” Emert گفت. “بسیاری از مردم نظامی نشانگر در گورهای خود. بعضی نمی کنند.”

اما بدانند نام و تاریخ تولد هر دو شاخص از اینکه یک فرد متوفی ممکن است در یک جنگ او گفت:. نام می تواند عبور-چک نظامی با اسناد و مدارک به تایید.

اما برخی از گورهای هیچ حکاکی یا پرونده نوشته شده است با توجه به انتشار “حتی با تحقیقات دقیق وجود دارد محدود می شود و حذفیات.”

“این فقط اولین چاقو در آن” Emert گفت.

بیست و نه از 51 گورستان های موجود در پایگاه داده در تنسی است. چهار نفر از کسانی که در حال خوشه با هم در سمت غربی Cades یارو با توجه به پایگاه داده.

چگونه برای دسترسی به پایگاه داده

Emert وجود دارد گفت: بسیاری از قطعات در حال حرکت با این پروژه و برخی از گورستان ها می تواند دشوار است برای دسترسی به.

“یکی از راه های در 26 کیلومتر و راه دیگر این است که نه مایل” Emert گفت: در مورد یکی از گورستان. “وجود دارد برخی از سایت های از راه دور وجود دارد و بسیار قابل دسترس (آنهایی).”

پایگاه داده در دسترس است friendsofthebccemetery.org. فقط با کلیک بر روی “مقالات” تب به دنبال لینک به “جانبازان به خاک سپرده شد در پارک گورستان.”

پایگاه داده فراهم می کند برخی از اطلاعات پس زمینه و همچنین به عنوان یک لیست از گورستان که در آن مردم به خاک سپرده شد و مختصات GPS.

هدف ؟ ‘افتخار و محافظت از’ شجاعت

Emert گفت: این گروه امیدوار است به پایگاه داده بیشتر تعاملی با لینک به زندگینامه اطلاعات در مورد هر یک کهنه.

“هدف ما این است که به افتخار و حفاظت از شجاعت کسانی که خدمت کرده است و اجازه نمی دهد خود را از حافظه پاک شود چون از جایی که آنها در حال دفن” Emert گفت: در انتشار.

گروهی از مردم در تماس با Casada در [email protected] در صورتی که مایل به اضافه کردن یک جانباز به لیست افراد دفن شده در این پارک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>